Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Bankamızın Bilgi Teknolojileri Bölümlerinde ve Bilgi Güvenliği Koordinatörlüğü'nde Sistem Uzmanı unvanıyla görevlendirilmek üzere Siber Güvenlik Uzmanı alıyoruz.

Alım sürecinin ilk aşaması olan Genel Yetenek Testi internet üzerinden online olarak gerçekleştirilecek olup son başvurular 1 Ekim 2021 Cuma günü saat 23:59'a kadar kabul edilecektir. 

Başvuru Koşulları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Çok iyi derecede İngilizce bilmek, değerlendirme sürecinde yapılacak yabancı dil testinde gerekli başarıyı göstermek. (  31.03.2022 tarihine kadar geçerliliğini koruyan sertifikalardan birisine sahip olanlar, yabancı dil testinden muaf tutulur.)
  • 30 yaşını doldurmamış olmak. (1 Ekim 1991 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken 2022 Ağustos ayına  kadar tecil ettirmiş olmak. (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2021 Eylül ayı içinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.)
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen mühendislik,istatistik, aktüerya, ekonometri, matematik, bilişim ve informatik alanlarındaki bölümlerinden en geç 1 Kasım 2021 itibarıyla mezun olmak. (İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 1 Kasım 2021 tarihi itibarıyla mezun olup bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.)
  • Daha önce, Bankamızın yaptığı sınavların herhangi birinin Değerlendirme Merkezi veya mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.
  • Daha önce yapılan Veri Bilimci, Sistem Uzmanlığı ve Bilgi İşlem Yazılım Uzmanlığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.
  • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak. (İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)
  • Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri