Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
581

Bankacılık İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Bankacılık cancel
Pratik Aday Servisi

İnsan Kaynakları Müdürü / Başkanı

Pratik Aday Servisi
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Garanti BBVA

Uzman/Kıdemli Müşteri Danışmanı

Garanti BBVA
İstanbul (Tümü)
Tam zamanlı
26 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 24 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Bankacılık İş İlanları

Bankalar, istikralı çalışan ve kendini geliştiren personeller için oldukça iyi kariyer fırsatları sunan kuruluşlardır. Örneğin, bankada gişe yetkilisi olarak işe giren bir kişi, kendini geliştirerek şube müdürlüğüne yükselebilir. Bankalar hem sundukları yan haklar hem de kariyer fırsatları ile pek çok kişi tarafından tercih edilen iş yerleridir. Adaylar, banka şubelerinde iş bulabilecekleri gibi, genel merkezde de iş bulabilirler. Bankalara girişte oldukça yoğun mülakat ve test süreçleri vardır. İşe girmek isteyen aday, tüm süreçleri başarıyla tamamlamalıdır. İşe başlayan aday, belirli bir süre oryantasyon ve alanıyla ilgili eğitimlere tabii tutulur. Bankayı, kurumsal kültürü, kuralları, çalışma biçimlerini, ekipleri tanıyan aday, yapacağı işle ilgili uzmanlaştırılmak üzere daha farklı eğitimlere alınır. Banka eğitimleri, çok disiplinlidir. Adayın, eğitim sürecinde devamsızlık yapmaması ve tüm eğitimlere katılması beklenir. Banka iş ilanları, Kariyer.net üzerinden görüntülenebilir, kolayca başvurulabilir.

Banka iş başvuruları değerlendirme süreci nasıldır?

Bankanın açmış olduğu bir ilana özgeçmişini gönderen kişinin yetkinlikleri özgeçmişi üzerinden taranır ve uygun bulunan adaylar mülakata davet edilir. Mülakat sürecinde genellikle temel sorular sorulur ve birtakım testler yapılır. Yabancı dil gerektiriyorsa, adayın yabancı dil testleri de bu süreçte yapılır. Hızlı düşünebilme, analitik zeka, temel matematik işlemleri, sözel zeka gibi alanlarda testlerden geçen adaylar, başarılı olmaları durumunda, genelde tekrar mülakata davet edilirler. İnsan kaynaklarından bir üst yetkili ile görüşen aday, bu görüşmeyi de başarıyla tamamlarsa, yapacağı işe göre bu kez de grup mülakatına çağrılabilir. Tüm aşamalardan başarıyla geçen aday, son olarak çalışacağı birim müdürünün de onayını almak üzere bir kez daha mülakata davet edilir ve nihayet o da olumlu ise evrakları istenir. Bir bankada işe girmek isteyen bir kişi, banka iş ilanlarını takip etmelidir.

Banka iş ilanları, hem bankaların insan kaynakları bölümlerinin, çeşitli kanallar üzerinden yaptıkları duyurularla hem de iş arama motorları ile takip edilebilir.

Siz de bankacılık iş ilanları konusunda araştırma yapıyorsanız, Kariyer.net bankacılık iş ilanları sayfasını inceleyebilirsiniz.