Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
27

Ankara Bankacılık İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Bankacılık cancel
Ankara cancel
Türkiye Finans Katılım Bankası

Etimesgut Şube - Perakende Portföy Yönetmeni

Türkiye Finans Katılım Bankası
Ankara
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
TEB - Türk Ekonomi Bankası

Şubesiz Satış Mobil Temsilcisi

TEB - Türk Ekonomi Bankası
Ankara
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara bankacılık iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Bankacılık sektörü; finans, bilişim ve teknoloji gibi farklı alanlarını barındırır. Finans dünyasıyla kullanıcılar arasında köprü oluşturan bankacılık faaliyetleri, günlük harcama işlemlerinden büyük yatırımlara kadar uzanır. Ankara bankacılık iş ilanları, farklı açık pozisyonlar için açılır. Bu kapsamda bankacılık iş ilanlarına pozisyona göre lise mezunları, ön lisans veya lisans mezunları başvuru yapabilir. Aday, çalışmak istediği pozisyon için açılan iş ilanında belirtilen kriterleri karşılayabiliyorsa başvuru yapmalıdır.

Ankara'da bankacılık sektöründe çalışma saatlari nasıldır?

Bankacılık sektöründeki çalışma koşulları, görev alınan pozisyona bağlı olarak farklılık gösterir. Bu kapsamda çalışma saatleri her banka personeli için aynı olmaz. Banka gişe personelleri genellikle hafta içi saat 09.00 ile 17.00 arasında faaliyet gösterirken sahada görev yapan kişilerin çalışma saatleri farklı olabilir. Diğer yandan bankacılık sektöründe genellikle tam zamanlı çalışma şekli görülse ancak part time iş imkanları bulunabilir.

Ankara'da yayınlanan bankacılık iş ilanlarına başvurmak için hangi belgeler gereklidir?

Finans sektörünün önde gelen mesleklerinden bankacılık kendi içinde çeşitli alanlara ayrılır. Saha ve şube alanlarında ayrı çalışmalar yürüten bankalarda çalışmak için belirli koşullar bulunur. Pozisyona bağlı olarak adaydan ön lisans veya lisans diploması talep edilebilir. Ayrıca bazı pozisyonlar için açılan ilanlarda ehliyet şartı bulunabilir. Adaylar, iş ilanına belirtilen belgelere sahip olması durumunda başvuru gerçekleştirebilir.

Ankara'da bankacılık iş ilanlarının en yoğun olduğu ilçeler hangileridir?

Ankara'daki pek çok ilçede bankacılık iş ilanları görülür. Bankacılık iş ilanları, merkezi bölgelerde daha fazla olur. Ankara'da bankacılık iş ilanlarının en yoğun olduğu bölgeler; Çankaya, Yenimahalle ve Beşevler gibi ilçelerdir. Adaylar, bankacılık iş ilanları seçeneklerine Kariyer.net üzerinden ulaşabilir. Ayrıca bulunduğu konuma göre filtreleme yapan adaylar, kendisine yakın yerlerde bulunan bankalar tarafından açılan iş ilanlarını listeler.