Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
16

Samsun Bankacılık İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Bankacılık cancel
Samsun cancel
Akbank

Kobi Dinamik Saha Satış Yönetici Yardımcısı

Akbank
İstanbul (Tümü) +23 il daha
Tam zamanlı
27 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Sıkça Sorulan Sorular

Samsun bankacılık iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Samsun’da yaşıyorsan bankacılık sektöründeki sana uygun olan ilanları gözden geçirebilirsin. Samsun bankacılık sektöründeki iş ilanlarına başvuru yapmak için iş ilanında belirtilen şartlara uygun olman gerekir. Bankacılık sektöründe birden fazla pozisyon yer alır. Pozisyonlara göre aranan nitelikler ve kişi sayıları farklılık gösterir. Kariyer.net ile Samsun bankacılık iş ilanlarını inceleyebilir, filtreleme özelliğinden yararlanarak kendi şartarına en uygun iş ilanlarını listeleyebilirsin. Ek olarak sayfada hızlı ve kolay bir şekilde özgeçmiş hazırlayabilirsin, başvurunu yapabilirsin. Güncel Samsun bankacılık iş ilanlarından anında haberdar olmak istiyorsan alarm oluşturma özelliğini kullanabilirsin.

Samsun bankacılık iş ilanlarında adaylarda hangi kriterler aranır?

Samsun’da bankacılık sektörü oldukça gelişmiştir. Şehirde çeşitli banka bulunur. Samsun bankacılık sektöründe çalışmak istiyorsan gerekli eğitim kriterlerini karşılıyor olman gerekir. Bölge yetkilisi olmak için lisans mezunu olman gerekir. Bankada satış alanında çalışmayı düşünüyorsan ön lisans mezunu olmak yeterlidir. Ayrıca çağrı merkezi bölümünde çalışmak için de ön lisans mezunu olmak yeterlidir. Samsun bankacılık sektöründe birçok iş imkanı sunulur. Sunulan iş imkanlarına göre başvuru yapacak kişilerde aranan kriterler değişiklik gösterir.

Samsun bankacılık sektörü çalışma koşulları nasıldır?

Bankacılık sektöründe çalışma saatleri ve süreleri farklılık gösterir. Bankacılık sektöründe çalışan bireylerin mesai saatleri çoğunlukla sabittir. Bankalar hafta sonu kapalı olduğu için personeller sadece hafta içi çalışırlar. Ayrıca bayramlarda ve resmi tatillerde de bankalar kapalı olur. Bankalar genellikle sabah 9 akşam 5 saatleri arasında çalışır. Bazı durumlarda fazla mesailer söz konusu olabilir. Bankacılık sektöründe mevcut olan bu koşulları göz önünde bulundurarak başvuru yapmalısın. Gişe görevlisi, çağrı merkezi temsilcisi, canlı destek elemanı ve satış temsilcisi gibi çeşitli pozisyonlarda çalışabilirsin.

Samsun bankacılık iş ilanlarında yabancı dil kriteri aranır mı?

Samsun bankacılık sektöründe bazı departmanlarda yabancı dil kriteri aranır. Bankacılık sektöründe insan kaynakları bölümünde çalışmak istiyorsan lisans mezunu ve deneyim sahibi olman gerekir. Samsun’da yer alan bankacılık sektöründe yabancı dil kriteri arayan alanlara başvuru yapabilirsin. Kariyer.net ile Samsun bankacılık iş ilanları detaylarını gözden geçirebilir, yabancı dil yetkinliği isteyen iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.