Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
266

İstanbul(Avr.) Bankacılık İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Bankacılık cancel
İstanbul(Avr.) cancel
Şu an 11 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Avr.) bankacılık iş ilanları nelerdir?

İstanbul Avrupa Yakası'nda yer alan bankalar, bünyelerinde görev alacak çeşitli nitelikler ve özelliklere sahip olan personellere ihtiyaç duyar. Bu pozisyonlar; satış temsilciliği, telefon bankacılığı, müşteri danışmanlığı, şube müdürlüğü, müdür yardımcılığı ve gişe personelliğidir. Bu alanda yeterli eğitime sahipsen ve bankacılıkta kariyer hedefliyorsan firmaların oluşturdukları iş ilanlarına başvuru yaparak çalışmaya başlayabilirsin. İstanbul ilinde Avrupa Yakası'nda yer alan pek çok kurum bünyelerinde farklı departmalarda görev alacak personelle ihtiyaç duyar.

İstanbul(Avr.) bankacılık iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

Bankacılık sektöründe görev almak istiyorsan temel matematik ve bilgisayar kullanımı konusunda yetkin olman gerekir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olduktan sonra  Kariyer.net'te yer alan iş ilanlarına başvuru yaparak çalışma şansı yakayabilirsin. Kurumlar, adaylardan farklı kriter ve niteliklere sahip olmalarını ister. Erkek adaylar için kurumlar, askerlik yükümlülüğünün bulunmamasını ya da askerlik görevinin tamamlanmış olmasını veya askerlik görevinden muaf olunmasını ister.

İstanbul(Avr.) bankacılık sektöründe hangi meslekler öne çıkar?

Bankacılık sektöründe öne çıkan pek çok meslek grubu vardır. Bu alanda çalışan farklı departmanlar ve hizmet alanları bulunur. Bunlar; finans elemanı, satış temsilcileri, telefon bankacılığı müşteri danışmanı, şube müdürü, müdür yardımcısı ve gişe personelleridir. Bankacılık sektöründe kariyer planın varsa bu alanda kendini geliştirmek ve çalışmak istiyorsan ilgili bölümlerde eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli iş ilanlarına başvuru yaparak iş bulabilirsin.

İstanbul(Avr.) bankacılık sektöründe yabancı dil kriteri aranır mı?

Bankacılık sektöründe bazı departmanlar için yabancı dil zorunluluğu bulunur. Müşteri hizmetleri görevlisi ve danışma bölümünde yer alan adaylardan ikinci bir yabancı dil bilgisi istenebilir. Yabancı dilde konuşan müşterilerle iletişim kurma konusunda sorun yaşamamak için farklı dil bilgisine sahip olan adaylara ihtiyaç duyulabilir. Ayrıca yönetim birimlerinde de yabancı dil bilgisi istenebilir. Yabancı dil yetkinliklerine sahipsen ve bu alanda eğitim aldıysan bankacılık sektöründe kurumların oluşturduğu iş ilanlarına başvuru yaparak çalışma olanağına sahip olabilirsin.