Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
2

Antalya Denizcilik İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Denizcilik cancel
Antalya cancel

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya denizcilik sektöründe hangi departmanlarda iş ilanları bulunur?

Denizcilik, geniş iş olanağına sahip olan bir sektördür. Bu sektörde birçok farklı departman ve bölüm yer alır. Deniz taşıtlarında ve bu sektörde hizmet veren firmalarda çeşitli iş olanakları mevcuttur. Antalya’da yer alan lojistik, deniz taşıtları üretim ve taşıma firmaları bünyelerinde farklı departmanlarda çalışacak personeller arar. Deniz taşıtlarının üretimini yapan çeşitli firmalar, üretim, satın alma ve pazarlama departmanlarında görev alacak personeller arar. Sahip olduğun eğitim ve tecrübelere göre çeşitli iş ilanlarına başvuru yaparak bu sektörde iş olanağına sahip olabilirsin.

Antalya denizcilik sektörü iş ilanlarına kimler başvuru yapabilir?

Antalya ilinde yer alan denizcilik sektörü iş ilanlarına çalışacağı departman ve pozisyona uygun yetenek ve eğitime sahip olan adaylar iş başvurusu yapabilir. Bu sektörde görev almak istiyorsan Kariyer.net üzerinden filtreli arama yaparak Antalya’da yer alan denizcilik sektörü iş ilanlarını bulabilir, uygun kriterlere sahip olduğun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

Antalya denizcilik sektöründe satın alma sorumlusu iş ilanı var mı?

Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun olduysan satın alma sorumlusu iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsin. Antalya şehrinde deniz taşıtları üreten firmalar bünyelerinde görev alacak satın alma sorumlusuna ihtiyaç duyar. İlgili eğitimi tamamladıktan sonra bu alanda yer alan iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. Firmalar, personel ihtiyaçlarına göre çeşitli iş ilanları yayınlar. İşveren kurumların yayınladıkları iş ilanlarını sürekli takip ederek çalışmak istediğin alanda iş bulabilirsin.

Antalya denizcilik sektörü iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Kariyer.net ile Antalya denizcilik sektörü iş ilanlarına ulaşabilirsin. Sayfada hızlı ve kolay bir şekilde özgeçmişini oluşturarak iş ilanına başvuru yapabilirsin. Kariyer.net filtreleme özelliğini kullanarak yalnızca Antalya’da yer alan iş ilanlarını görebilir ve sana en uygun olan iş ilanına başvuru yapabilirsin. İşveren kurumların yayınladıkları güncel iş ilanlarından anında haberdar olmak için alarm oluşturma özellğini kullanabilirsin.