Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
34

Boya Operatörü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Boya Operatörü cancel
HİDROMEK-HİDROLİK VEMEKANİK MAKİNA İMALAT SANAYİ VE TİC.A.Ş

Boya Operatörü

HİDROMEK-HİDROLİK VEMEKANİK MAKİNA İMALAT SANAYİ VE TİC.A.Ş
Ankara
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Polteks Tekstil Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti.

Boyahane Operatörü

Polteks Tekstil Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti.
Bursa
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Sıkça Sorulan Sorular

Boya operatörü ne iş yapar?

Boyama işlemi için gerekli olan malzemeleri ayarlayarak boya hazırlama ve kimyasal kaplama işlemlerini gerçekleştiren kişiye boyama operatörü adı verilir. Boyama operatörünün pek çok görevi bulunur. Toz boya kabinleri, boya hortumları gibi yardımcı malzemelerin temizliğinden sorumlu olan boya operatörleri, boyanacak yüzeyin temizliği ve hazırlığından da sorumludur. Boya akışkanlığını da kontrol eden boya operatörleri boyama işlemlerinin her aşamasında ürünü kontrolden sorumludur. Fosfatlama, kromatlama ve kataforez kaplama gibi yüzey kaplama işlemlerinden de sorumludur.

Boya operatörü maaşları nasıldır?

Boya operatörü olmak istiyorsan maaşlar hakkında da bilgi edinmek isteyebilirsin. Boya operatörlerinin maaşları, çalışılan firmaya ve meslekteki ilerleme, kendini geliştirme durumuna göre değişiklik gösterebilir. Boya operatörü olmak için önce boya personeli olarak da görev yapman gerekebilir. Bu nedenle ortalama maaş miktarı farklılık gösterir. Boya operatörü maaşları hakkında bilgi edinmek için kariyer.net’i ziyaret edebilirsin.

Yaş boya operatörü ne iş yapar?

Yaş boya opertörleri de boya operatörü olarak çalışırlar. Boya operatörleri gibi boyama aşamalarının doğru ve sistemli bir şekilde ilerlemesiyle temizlik ve test aşamalarından sorumlu olurlar. İmal edilen ürünlere koruyucu kaplamaları uygulama görevini üstlenen ve tüm aşamalarda aktif olarak görevli olan yaş boya operatörleri, çalıştıkları şirketin çalışma prensipleri ve şartları doğrultusunda yapılan işte gerekli olan araç ve gereçlerin kullanımı, işçi sağlığı ve güvenliği konusunda sorumluluk sahibidir. Bunlarla birlikte elde edilecek boyanın renginin doğru ve istenilen şekilde oluşturulması, yüzeyi boya ve kaplama işlemlerine uygun hâle getirmek, yüzeylere koruyucuyu doğru şekilde uygulamak, astarlama ve dolgulama işlemlerini yapmak, boya ve kaplama gibi işlemlerde herhangi bir hataya karşın gereken önlemleri almak yaş boya operatörlerinin sorumluluk alanlarını oluşturur.

Yaş boya operatörü meslek yüksekokulu mezunları için iş ilanları nelerdir?

Boya operatörü olmak istiyorsan ve meslek yüksekokulu mezunuysan kariyer.net’te senin için birbirinden farklı pek çok iş ilanı bulunur. Meslek yüksekokulundan mezun olan ve ilgili alanlarda deneyimi olan adaylar, boya operatörü iş ilanlarına kolaylıkla başvuru yapabilirler. Eğer sen de boya operatörü iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorsan kariyer.net’i hemen ziyaret edebilir ve uygun olduğunu düşündüğün ilanlara başvuru yapabilirsin.