keyboard_arrow_down
177

İstanbul(Asya) Yiyecek ve İçecek İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Yiyecek ve İçecek cancel
İstanbul(Asya) cancel
Moda Deniz Kulübü Derneği-İktisadi İşletmeleri
Mutfak Stajyeri
Moda Deniz Kulübü Derneği-İktisadi İşletmeleri
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
YILDIRIM BEYKOZ KUNDURA TURİZM İNŞAAT VE YATIRIM ANONİM ŞİRKETİ
Garson
YILDIRIM BEYKOZ KUNDURA TURİZM İNŞAAT VE YATIRIM ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
The Galliard Restaurant
Karşılama Hostesi
The Galliard Restaurant
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

Ethique Plant Based
Barista
Ethique Plant Based
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
ALSHAYA SAHA
Starbucks Barista / Sultanbeyli
ALSHAYA SAHA
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Asya Yiyecek ve İçecek İş İlanları

İstanbul Asya Yiyecek ve İçecek İş İlanları

Yiyecek içecek sektörü üretim, dağıtım, servis gibi iş kollarında çeşitli pozisyon seviyelerinde üniversite mezunları için istihdam olanakları sunar. Üniversite eğitimin sektör tecrüben doğrultusunda kariyerine İstanbul Anadolu yakasında yön vermeyi istiyorsan Kariyer.net web sitesi üzerinden yayınlanan ilanları değerlendirebilirsin. İstanbul Asya yiyecek ve içecek iş ilanları yayınlayan firmalar faaliyet alanı ve işletmenin yapısına göre farklılıklar gösterir. Restoran kahve zinciri mağazalar başta olmak üzere, gıda üretimi ve dağıtımı yapan firmalar İstanbul Anadolu yakası yiyecek ve içecek sektörü iş ilanları sunan işletmeler arasında öne çıkar. Bu alana ilişkin olarak sunulan İstanbul Asya yiyecek ve içecek ilanlarında yönetici pozisyonunda da iş olanaklarını bulabilmek mümkündür.

Yiyecek içecek sektöründe metropol şehir İstanbul’un Anadolu yakasında kariyer hedefliyorsan Kariyer.net web sitesi aracılığıyla sunulan iş ilanlarını takibe alabilirsin. Zincir restoranlar, gıda dağıtım şirketleri farklı pozisyon seviyelerinde restoran müdürü, yönetici adayı, kıdemli satış temsilcisi gibi yiyecek içecek alanına ilişkin ilanlar yayınlar. Sektör deneyimin, üniversite eğitimin doğrultusunda Kariyer.net üzerinden sunulan İstanbul Asya yiyecek ve içecek iş ilanlarını inceleyerek niteliklerine uyum sağlayan ilanlara özgeçmişini gönderebilirsin.

İstanbul Asya Yiyecek ve İçecek Sektöründe Sunulan İş Olanakları

Mega kent İstanbul’un Anadolu yakası yiyecek içecek sektörüne ilişkin olarak farklı iş kollarında birçok iş fırsatı sunar. Turizm işletmeleri, oteller, restoranlar, kahve zincirleri İstanbul Asya yiyecek ve içecek iş ilanları sunan başlıca işletmeler arasındadır. Restoran, pastane tarzı işyerlerinde yönetici, şef gibi pozisyonların yanı sıra yemek hazırlama süreçlerinde de istihdam olanakları bulunur. Restoranların otellerin mutfak bölümleri de İstanbul Anadolu yakası yiyecek ve içecek sektörü eleman arayanlar arasında yer alır. Üniversite eğitim branşınla ve sektörel tecrübenle uyumlu olarak mutfak şefi pozisyonu için de başvurunu gerçekleştirebilirsin. İstanbul Asya yiyecek ve içecek iş olanakları arasında dünya mutfağına ilişkin faaliyet gösteren işletmelerin ilanları da bulunur. Geçmiş iş deneyimlerinde bu alanda tecrüben bulunuyorsa Kariyer.net üzerinden yayınlanan ilanları değerlendirebilirsin. İstanbul Asya yiyecek ve içecek iş ilanları sunan restoranlar faaliyet alanıyla ilgili olarak adaylardan özel şartlara sahip olmalarını da isteyebilir.

Dünya mutfağına hakim olmak, bu alanda en az 5 yıl tecrübe sahibi olmak gibi şartlar da güncel İstanbul Asya yiyecek ve içecek iş ilanları arasında yer verilebilen koşullardır. Yiyecek içecek sektörü için sunulan iş olanaklarında gıda mühendisi pozisyonu için de ilanlar yayınlanır. Üniversite eğitimini Mühendislik Fakültelerinin Gıda Mühendisliği alanında tamamladıysan ilgili pozisyonda Kariyer.net üzerinden filtrelemeler yaparak özgeçmişine uygun ilanları listeleyebilirsin. Gelecek hedeflerinde istikrarlı adımlarla yol alabilmen için İstanbul Anadolu yakasında sunulan yiyecek ve içecek iş ilanlarında yer verilen şartları dikkatle incelemen gerekir. Sektör, deneyim ve pozisyon filtrelemesi yaparak özgeçmişine uyumlu ilanlara daha kolay ulaşabilirsin. Yeni yayınlanan ilanlara ise Kariyer.net web sitesi üzerinden “tarih” filtrelemesini kullanarak ulaşabilirsin. Tarih filtrelemesi yanı sıra deneyiminle uyumlu departmanı seçerek güncel istanbul anadolu yakası yiyecek ve içecek sektörü iş ilanlarını bir tıkla görüntülemen mümkün olur.

İstanbul Anadolu Yakası Yiyecek ve İçecek İş İlanı Sunan Firmalar

İstanbul’un Anadolu yakasında yiyecek ve içecek sektöründe istihdam olanakları sunan işletmeler farklı ölçekte ve iş kollarına dair olabilir. Bu alanda iş ilanları yayınlayan firmalar arasında büyük ölçekli zincir mağazaları da bulabilmek mümkündür. Gelecek hedeflerinde gıda satışı yapan zincir mağazalarda kariyer planı mevcutsa sektör deneyiminle uyumlu olarak yönetici adayı pozisyonu için de başvuru gerçekleştirebilirsin. Sektörel olarak İstanbul Anadolu yakası yiyecek ve içecek sektörü eleman arayan firmaların catering alanında faaliyet gösterenleri de bulunur. Daha önce yiyecek içecek sektöründe yönetim departmanında tecrübe sahibi isen Kariyer.net’te sunulan işletme şefi pozisyonunu da değerlendirmeye alabilirsin. Yiyecek üretimi, dağıtımı, servisi gibi farklı iş kollarında faaliyet gösteren firmaların İstanbul Anadolu yakası yiyecek ve içecek sektörü iş ilanları yeni olanlara özgeçmişini gönderebilirsin.

İstanbul Asya Yiyecek ve İçecek İş İlanlarında Yer Verilen Koşullar

İstanbul Asya yiyecek ve içecek iş ilanlarında yer verilen koşullar firma ve pozisyon seviyesine göre farklılıklar gösterir. İşletmenin hizmet alanı, ilgili departman ve deneyim doğrultusunda İstanbul yiyecek ve içecek iş ilanları sunan firmalar adayların çeşitli genel ve özel şartları taşımaların talep edebilir. İş arayışında kariyer hedeflerine yön verirken zaman kaybetmemek adına ilanlarda belirtilen koşulları dikkatlice incelemen gerekir. Gelecek hedeflerine en çok uyum sağlayan iş ilanlarını listelemen bu noktada daha sağlıklı yol almanı sağlar. İstanbul Asya iş ilanları listesini departman, deneyim ve eğitim filtrelemeleriyle Kariyer.net üzerinden kolayca listeleyebilirsin. 

Anadolu yakasında yer alan restoranlar Kariyer.net üzerinden yayınladıkları Restoran Yönetici Adayı pozisyonu için adayların ilgili alanda üniversite mezunu olmalarını talep edebilir. Sektörde faaliyet gösteren farklı bir restoran İstanbul Asya yiyecek ve içecek iş ilanlarında Genel Nitelikler ve İş Tanımı başlığı altında adayların taşıması gereken deneyim, eğitim gibi koşullara yer verebilir. Firma ilanında adayların; 

  • Sektörde işletme müdürü olarak en az 2 yıllık tecrübe sahibi olmak
  • Ekip liderliği konusunda deneyimli
  • Maliyet kontrolü konusunda analiz ve raporlama bilgisine sahip olmak
  • Müşteri iletişimi konusunda beceri sahibi
  • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilme gibi genel ve özel şartlara sahip olmalarını talep edebilir.

İstanbul Anadolu yakası yiyecek ve içecek sektörü iş ilanları bugün yayınlanan ilanlar arasında birçok farklı firma olduğunu görebilirsin. Bu nedenle yayınlanan ilanlarda istenen şartlar da değişebilir. Kendin için en doğru işe başvuru yapmak istiyorsan tüm şartları incelemen gerektiğini unutmamalısın.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Asya) Yiyecek ve İçecek iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

İstanbul(Asya) Yiyecek ve İçecek için aranan nitelikler firmaların yayınladığı iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, firmaların adaylarda aradığı nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Buna ek olarak ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen genel şartları öğrenebilirsin.

En güncel İstanbul(Asya) Yiyecek ve İçecek iş ilanlarını Kariyer.net'te nasıl görüntüleyebilirim?

Güncel İstanbul(Asya) Yiyecek ve İçecek iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel iş ilanlarına erişebilirsin.

Kariyer.net'te İstanbul(Asya) Yiyecek ve İçecek iş ilanları için başvuru süreci nasıl işliyor?

İstanbul(Asya) Yiyecek ve İçecek iş ilanlarını inceleyip, sana uygun iş ilanlarına ''Başvur'' butonuna tıklayarak kolayca başvurabilirsin. Başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemeyi ve özgeçmişini güncellemeyi unutmamalısın. Başvurular incelendikten sonra uygun bulunman halinde işverenler seninle iletişime geçer.

İstanbul(Asya) Yiyecek ve İçecek iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İstanbul(Asya) Yiyecek ve İçecek iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; firmaların belirlediği iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur