keyboard_arrow_down
48

İzmir Ambalaj İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Ambalaj cancel
İzmir cancel
Fitpak Ambalaj ve Kimya San. A.Ş
Kalite Müdürü
Fitpak Ambalaj ve Kimya San. A.Ş
Manisa +1 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Polibak Plastik Sanayi Ve Tic. A.Ş
Temizlik Elemanı
Polibak Plastik Sanayi Ve Tic. A.Ş
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
AS COTON AMBALAJ SAN.VE TİC.A.Ş.
Bölge Satış Sorumlusu
AS COTON AMBALAJ SAN.VE TİC.A.Ş.
Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
5 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İ

Muhasebe Memuru
İZEKSAN EKMEK VE GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
19 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İzmir Ambalaj Sektörü İş İlanları

İzmir, farklı sektörleri bünyesinde barındıran oldukça gelişmiş bir şehirdir. Türkiye’de olduğu gibi İzmir’de de ambalaj sektörü gittikçe daha da gelişen sektörlerden bir tanesidir. Hızlı nüfus artışı, yaşam standartlarındaki artış, kadınların iş hayatına hızlı girişi, tüketimin artması ve daha pek çok etken bu sektörün hızlı gelişmesindeki öncelikli etkenlerden bazılarıdır. İzmir’de ambalaj malzemesi imal eden pek çok firma yer alır. Bu üretim yapan firmaların büyük bir bölümü orta ve küçük çaplı şirketlerdir. Genellikle ambalaj iş ilanları İzmir şehrinin Çiğli, Tire, Karşıyaka gibi ilçelerinde bulunur. Ambalaj sektörü ile ilgili iş ilanlarına göz atıldığı zaman sektörde faaliyet gösteren firmalar arasında plastik, karton, metal, kağıt, ahşap, cam ambalaj imalatı yapan firmalar karşınıza çıkar.

İzmir’de Ambalaj Sektöründe Ne İş Yapılır?

İzmir ambalaj iş ilanları incelendiği zaman görev tanımları olarak imalattaki bütün süreçleri esnasında gerekli kontrolleri yapmak, ürünlerin kalitesini ve zamanında imalatını sağlamak gelir. Talep edilen yükümlülükleri yerine getirmek çalışan ve işveren arasında iletişimi sağlar. Baskı operatörü, kalite sistemleri mühendisi, forklift operatörü iş ilanları bu sektör için yayınlanan iş ilanları arasında yer alır. Ambalaj sektörü çalışan ilanlarındaki iş pozisyonları;

  • Üretim mühendisi, üretimin bütün aşamalarının çalışmalarını takip eder.
  • Endüstri ürünleri tasarımcısı, ihtiyaçlar doğrultusunda rekabetçi ve son nesil ürün tasarımlarını hazırlar.
  • Üretim uzmanı,
  • İthalat elemanı, ithal edilecek bütün ürünler ile ilgili taşımacılık ve sigorta süreçlerini planlar.
  • Kalite kontrol teknisyeni
  • Teknik bakım sorumlusu şeklinde sıralanabilir.

İzmir’de Ambalaj Sektöründe Çalışmak İçin Hangi Eğitimler ve Özellikler İstenir?

Güncel İzmir ambalaj iş ilanları incelendiği zaman bu sektörde çalışmak için sahip olunması gereken bazı özellikler mevcuttur. Bu sektördeki iş ilanlarında genellikle kişilerin üniversite mezunu olunması istenir. Ambalaj sektöründe en az 2 sene deneyim kazanmış, problem çözebilen, hızlı düşünebilen adaylara öncelik verilir. Tam zamanlı çalışma imkanı sunulan sektörde işe hızla adapte olma fırsatı bulabilirsin. Bazı iş ilanları özellikle İzmir’de ikamet etme kriteri ister. Ayrıca iş disiplinine ve sorumluluk bilincine sahip olmak aranılan özellikler arasındadır. Sorumluluğu üstlenmek ve işi başarıyla sonlandırmak bireysel gelişime katkı sağlamasını yanı sıra özgeçmişine de büyük katkı sağlar.

İzmir ambalaj sektörü iş ilanlarından nasıl haberdar olunur?

İzmir ambalaj iş ilanları yeni yayınlananlara ulaşmak için Kariyer.net üzerinden farklı pek çok iş ilanına göz atabilirsin. Kariyer.net, erişebileceğin iş ilanlarını sana sunarak alternatiflerini en uygun şekilde incelemene olanak sağlar. İstenilen özellik ve donanımlarını sağladığın iş ilanlarına öz geçmişinle başvuruda bulunabilirsin. Firmalar özgeçmişini inceledikten sonra olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlar.

İzmir ambalaj sektöründe hangi meslek dallarında ilanlar yayınlanır?

İzmir ambalaj sektörü iş ilanları arasında kalite güvence mühendisi, paketleme elemanı, üretim operatörü, ihracat satış uzmanı , teknik bakım sorumlusu gibi meslek kolları yer alır. Görülebileceği üzere İzmir ve çevre ilçelerinde ambalaj sektörü için pek çok iş ilanı mevcuttur. Yayınlanan iş ilanları güncel olup site üzerinden kolayca ulaşılabilir.

İzmir ambalaj sektöründe nasıl iş bulunur?

Ambalaj sektöründe yer alan mesleklerde çalışmak için farklı özellik ve donanımlara sahip olunması gerekir. Bu özellikler karşılandığı takdirde ambalaj firmaları iş ilanları İzmir için yayınlananlara başvuruda bulunabilirsin. Bu şekilde tam zamanlı ve yarı zamanlı iş ilanlarına erişebilirsin. Kariyer.net’te yer alan filtreleme özelliğini kullanarak da yaşadığın ilçeyi baz alarak arama yapabilirsin.

İzmir ambalaj sektöründe nerelerde çalışılır?

İzmir ambalaj sektörü iş ilanlarında çalışılacak kurumlar olarak genellikle paketleme firmaları, ambalaj fabrikaları, plastik sanayi firmaları, etiket firmaları ön plana çıkar. Sen de bu sektör içerisinde bir meslek dalında çalışmak istiyorsan, kendine en uygun iş ilanına zamana kaybetmeden başvuruda bulunabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir ambalaj sektöründe ne tür işler bulunur?

İzmir’de ambalaj sektöründe çalışıp kariyer yapmak istiyorsan birçok farklı iş imkanından faydalanabilirsin. İzmir ambalaj sektöründe yer alan işler arasında ambalaj sanayi ticaret şirketlerinin yayınladığı iş ilanları sık sık bulunur. Aynı zamanda pazarlama şirketleri de bu alanda geniş bir iş olanağı bulunan firmalardandır. İzmir’in birçok farklı bölgesinde yer alan ambalaj firmalarının yayınladığı iş ilanlarına göz atarak sana uygun bir pozisyona iş başvurusu yapabilirsin. Ardından firmalar sana dönüş yapar ve bu sektörde kariyer yapmaya başlayabilirsin.

İzmir'de ambalaj sektöründe eleman pozisyonunda işler nelerdir?

İzmir’de ambalaj sektöründe çalışmak ve bu alanda ilerlemek istersen birçok farklı pozisyonda çalışma olanağı yakalayabilirsin. İzmir ambalaj sektörü iş ilanlarına göz atarak sana uygun pozisyona ulaşabilirsin. Deneyimlerine ve aldığın eğitime bağlı olarak farklı pozisyonlarda ambalaj şirketlerinde çalışabilirsin. Muhasebe sorumlusu, depo sorumlusu, lojistik sistemleri uzmanı, bilgi işlem personeli ambalaj sektöründeki firmaların sık sık eleman aradığı pozisyonlar arasında yer alır. Aynı zamanda ambalaj sektöründeki firmalarda grafiker, bakım mühendisi ve depo sevkiyat elemanı pozisyonlarında çalışma imkanı bulabilirsin.

İzmir'de ambalaj sektöründe hangi departmanında işler bulunur?

İzmir’de ambalaj sektöründe iş arıyorsan birçok farklı alanda yayınlanan iş ilanlarına göz atabilirsin. İzmir’de ambalaj sektöründe birbirinden farklı departmanlar yer alır ve bu departmanlarda iş gücüne büyük ölçüde ihtiyaç duyulur. Grafiker olarak tasarım departmanlarında çalışabilecek elemanlara sık sık ihtiyaç duyulması mümkündür. Aynı zamanda taşıma bölümlerinde sevkiyat elemanlarına ve depoda çalışacak kişilere yaygın olarak ihtiyaç duyulur. Sana uygun olan pozisyona farklı departmanlarda yayınlanan iş ilanlarına göz atarak ulaşabilirsin ve başvurunu yapabilirsin.

İzmir'de ambalaj sektöründe engelliler için iş imkanı var mı?

İzmir’de ambalaj sektöründe yayınlanan iş ilanlarına göz atarken bu alandaki farklı iş imkanlarını inceleyebilirsin. Engelliler için ambalaj sektöründe iş imkanı bulunup bulunmadığını merak edebilirsin. İzmir’de yer alan ambalaj firmaları birçok farklı pozisyonda engelli kişiler için iş ilanları yayınlayabilir. Kariyer.net sitesi üzerinden engelliler için yayınlanan iş ilanlarına filtreleme yaparak ulaşman mümkündür. Bu iş ilanlarını inceleyip sana uygun olan pozisyona başvuru gerçekleştirebilirsin. Bu sayede İzmir’de ambalaj sektöründe çalışmaya başlayarak kariyerinde ilerleme kaydedebilirsin.

notifications İş Alarmı kur