Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
458

İzmir Üretim / İmalat İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Üretim / İmalat cancel
İzmir cancel
Krom Mutfak San. Tic. A.Ş.
Üretim Uzmanı
Krom Mutfak San. Tic. A.Ş.
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Saueressig Baskı Öncesi Hazırlık Sistemleri Tic. A.Ş.
Üretim Operatörü
Saueressig Baskı Öncesi Hazırlık Sistemleri Tic. A.Ş.
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

HiPERMAK Makina Sanayi ve Tic. A.Ş.
Mekanik Montaj Ustası
HiPERMAK Makina Sanayi ve Tic. A.Ş.
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 10 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İzmir Üretim Sektörü İş İlanları

İzmir, sanayi ve hizmet sektörleri ile ön planda olan bir şehirdir. Özellikle iş alanının geniş olması nedeniyle pek çok kişinin İzmir iline göç ettiği görülür. İş arayan kişiler İzmir üretim / imalat iş ilanları sayfası aracılığıyla iş arayışı içinde olur. Bu kişiler kendilerine uygun gördükleri işlere başvuru yaparak hayatlarını devam ettirmeye çalışırlar. İzmir üretim sektöründe oldukça gelişmiş bir ildir. Bu nedenle de yüzlerce insan çalışma olanağına sahip olur. İzmir üretim elemanı iş ilanları sayfaları bu konuda pek çok insanın iş arayışına son vermiş ve çalışma hayatına girmelerine yardımcı olmuştur. Üretim alanında çalışan kişiler, beden gücüne daha çok ihtiyaç duydukları için de çok önemli bir meslek grubu içerisinde yer alırlar. İzmir üretim iş ilanları arasında bu alanda çalışacak, gerekli şartları taşıyan uygun adaylar aranır.

İzmir’de Üretim Sektöründe İş Olanakları Nasıldır?

İzmir ili Türkiye’nin en önemli ve en yoğun iş hayatına sahip olan şehirlerin arasında yer alır. İzmir; sanayi, turizm, hizmet ve ticaret alanında gelişmiş bir ekonomiye sahiptir. Sanayi sektörü içinde imalat ve üretim alanları gelişmiştir. Üretim sektöründe çalışacak adaylar için iş olanakları oldukça geniştir. İzmir üretim elemanı olarak çalışacak kişilerde belli yeteneklere öncelikle bakılır. İlk olarak çalışacak kişinin pratik ve işini bilen bir yapıda olması gerekir. Sorunlara karşı çözüm odaklı, işin faaliyet kolunda daha önceden deneyimli olması önemlidir. Ayrıca bu işte çalışacak kişilerin sabırlı olmasına ve uzun çalışma saatlerine uyum sağlayabilmesine dikkat edilir. Ayakkabıcılık sektöründe iş arayan birisi, İzmir ayakkabı imalatı iş ilanları sayfalarından iş bulabilir. Ancak işe alınacak olan kişinin ayakkabı yapımını, malzemelerin dokusunu ve çeşitlerini bilmesi şarttır. Makineleri hızlı ve düzgün kullanabilmesi de iş yeri sahibi için oldukça önemli konular arasında yer alır. İzmir üretim müdürü iş ilanları sayfalarından iş bulmak isteyen kişilerin yönetebilme kabiliyetinin olması gerekir. Özellikle lider ruhlu bir yapıda olmaları önemlidir. Bunun yanı sıra disiplini sağlayabilmeleri ve düzgün bir diksiyona sahip olmalıdırlar.  Üretim müdürü adaylarının yüksek iletişim becerisine ve planlama yeteneğine sahip olması da aranılan özellikler arasında yer alır.

İzmir Üretim Sektörü İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

İzmir unlu mamüller imalat iş ilanları  sayfaları bu alanda iş arayan kişilere istihdam sağlar. Özellikle şehrin kalabalık olduğu düşünüldüğünde birçok gıda işletmesinin de şehirde faaliyet gösterdiğini söylemek mümkündür. Bu nedenle bu ilanlara başvuracak olan kişilerin bazı noktalara dikkat etmesi gerekir. Öncelikle iş saatlerinin ne kadar olduğu çok önemlidir. Firmaların çalışma koşullarının size uygun olup olmadığına karar vermeniz iş başvurusundan önce karar verilmesi gereken bir aşamadır. İş başvurusu yapmayı düşündüğünüz firmanın koşulları size uygun değilse başvurunuzu başka bir firmaya yönlendirmeniz doğru olur. İş ilanları yayınlayan firmalar, ilanları faaliyet gösterdikleri bölgeyi baz alarak da açabilirler. Firmalar iş ilanlarında adaylarda aradıkları nitelikleri belirtirler. İş ilanlarında firmalar faaliyet alanlarına göre de ilan yayınlar. Gıda imalatı yapan iş yerleri eleman talepleri için İzmir gıda imalat iş ilanları yayınlar. İş ilanlarında faaliyet alanına ve pozisyona göre diploma ve belge talep edilir. Mesleki yeterlilik belgesi talep edilebilir. Mesleki yeterlilik belgesi adayların bilgi ve deneyimine dayanır. 

İzmir’de Üretim Sektöründe Çalışmak İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

İzmir ilinde farklı meslek dalları bulunur. Özellikle imalat alanında her konuda iş yerleri mevcuttur. İzmir çanta imalatı iş ilanları sayfaları da işe alacakları kişilerde bazı şartlar arar. Öncelikle çanta imalatı yapabilmek için eskiden deneyim yeterli görülse de son yıllarda eğitim almış olanlar tercih edilir. Bu iş için öncelikle meslek liselerinin ilgili bölümünden mezun olmak şarttır. Ayrıca üniversitede bu alanda önlisans programını bitirmiş olmak da size avantaj sağlar. Bunların dışında çanta imalatı yapabilmek için halk eğitim kurslarından eğitim alarak sertifika sahibi olabilirsiniz. Bu noktada almış olduğunuz sertifikayı iş yerine vererek iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Diğer üretim sektörlerinde ise bu alanlarda çalışmaya yetenekli olmak yeterlidir. Okuryazar olmak, çalışabilir durumda olmak yeterli kriterler arasında gelir. Bunlara ek olarak meslek kollarında sertifika almak için de yaş şartının sağlanması ve eğitimlerin başarı ile tamamlanmış olması önemlidir. 

İzmir’de Üretim Sektöründe Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

İzmir gıda imalat iş ilanları sayfalarında ilan yayınlayan şirketler, çalışacak olan kişilerin çalışma ortamını, kullanacakları malzemeleri ve tüm koşulları ilan detaylarında belirtir. İş ilanlarında bu detayların açık şekilde belirtilmesi önem arz eder. Bu iş kolunda çalışacak olan kişiler pastane, yemek şirketi, fırın, lokanta gibi yerlerde çalışabilir. Bu çalışma ortamlarının yoğun temponun mevcut olduğu kalabalık yerler olduğunu düşünerek başvurularınızı gerçekleştirmeniz oldukça önemlidir. Üretim sektöründe çalışacak adaylar ortalama olarak 8 ve 12 saat arasında çalışabilir. Fabrika ve diğer alanlarda çalışan adayların vardiya usulü çalışmaları gerektiğini bilmeleri önemlidir. 24 saat çalışma sistemine uyum sağlamaları da önem taşır. Bazı iş kollarında teslimatın zamanında yapılabilmesi için daha uzun süreler çalışılması gerekebilir.

İzmir’de Üretim Sektöründe Çalışmak Nasıldır?

Üretim sektöründe çalışanlar genel olarak fiziki olarak dayanıklı kişilerdir. Ağır makineleri ve malzemeleri kaldırmaları ya da sevkine yardımcı olmaları gerekebilir. Fabrika gibi yerlerde çalışan adayların ise 24 saat vardiyalı çalışma sistemine adapte olmaları ve uyku ile ilgili problem yaşamamaları önemlidir. İş sağlığı ve güvenliğine tamamıyla uymaları ve çalıştıkları sektöre göre hijyen uygulamalarına dikkat etmeleri de önem taşır.  Adaylar üretim yaptıkları ürünlerin ve kullandıkları cihazların bilgisine hakim olmalıdır. Mesleklerinde gelişmeleri takip etmeleri de adaylar açısından önemlidir.

İzmir’de Üretim Sektöründe Çalışan Kişiler Ne Kadar Maaş Alır?

Üretim sektörü içinde faaliyet gösteren kişiler iş yerlerinin inisiyatifi doğrultusunda maaş almaktadır. İşe yeni başlayan deneyimsiz adaylar asgari ücret düzeyinde maaş alır. Deneyimli adaylar asgari ücretin biraz üzerinde maaş alabilir. Genel müdür, mühendis gibi pozisyonlarda çalışan nitelikli personel ortalamanın üzerinde maaş alır. Üretim sektöründe çalışan kişilerin maaşları çalıştıkları iş kolu ve firmanın kapasitesine göre de farklılık gösterebilir.

İzmir’de Üretim Sektöründe Çalışan Nitelikli Personeller Ne Kadar Maaş Alır?

Üretim sektöründe vasıflı ve vasıfsız elemanların yanı sıra nitelikli personelde görev alır, Genel müdür, müdür, müdür yardımcısı, mühendis gibi kişiler, idari ve teknik alanda yetkili personel olarak çalışır. Deneyimsiz nitelikli personeller ortalama bir maaş alır. Deneyimli nitelikli personel çalışanlar ise ortalamanın üzerinde maaş alır. Nitelikli personellerin maaşları da çalıştıkları firmanın iş koluna, firmanın büyüklüğü ve kapasitesine göre değişiklik gösterir.

İzmir’de Üretim Sektöründe Resmi Tatillerde Çalışma Görülür Mü?

İş kollarından bir olan üretim sektörü, devamlı olarak işlerin sürdürülmesi gereken bir meslek koludur. Bu yüzden resmi tatillerde de çalışmak gerekebilir. Ancak işin yoğunluğuna ve yapılan planlamalara göre resmi tatillerde çalışanlara izin verilebilir. Bunun dışında belirli personeller resmi tatilde de çalışırken belirli pozisyonlarda bulunan çalışanların resmi tatillerde izinli olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun belirleyen ise işin tanımı, gerekliliği ve acil olma durumudur. Özellikle gıda sektöründe çalışanların sıklıkla resmi tatillerde de çalıştığı gözlemlenir. 

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir güncel iş ilanları nelerdir?

İzmir güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek görüntüleyebilirsin.

İzmir iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İzmir iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Deneyimlerine uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Aradığım pozisyondaki İzmir iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Aradığın pozisyondaki İzmir iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Pozisyon'' kategorisinde bulunan pozisyonları seçerek kolayca listeleyebilirsin.

Kariyer.net'te bana en yakın İzmir iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın İzmir iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!