Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
211

Kastamonu İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Kastamonu cancel
Neutec İlaç

Tıbbi Satış Temsilcisi

Neutec İlaç
İstanbul (Tümü) +79 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
KOMBİ KLİMA SHOP TİC. A.Ş.

Saha Satış Sorumlusu

KOMBİ KLİMA SHOP TİC. A.Ş.
İstanbul (Tümü) +29 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Sürat Kargo

Kargo Danışmanı

Sürat Kargo
İstanbul (Tümü) +57 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Kastamonu İş İlanları

Kastamonu, merkez nüfusu yaklaşık 72 bin, toplam nüfusu 372 bin olan Batı Karadeniz sınırları içinde bulunan bir ildir. İlin ekonomisi tarım, hayvancılık, orman ve orman ürünleri, madencilik ve bu sektörlerin beraberinde getirmiş olduğu yan sanayiine dayanmaktadır. Tarım ve hayvancılık sektörü ilin engebeli yapısından dolayı düz ve ekilebilir arazi miktarının az olması nedeniyle fazla gelişmemiştir. Ancak buna rağmen Kastamonu ilinde özellikle pirinç, sarımsak, mısır, kenevir ve şekerpancarı üretimi ön plandadır. Hayvancılığın yapılması ise tarıma göre daha uygundur. Özellikle sığır ve manda yetiştiriciliği son yıllarda tarımsal desteklemelerle ve teşviklerle birlikte artmıştır. Hayvancılıkla birlikte ilde yem fabrikaları, et kombinaları ve süt ve tereyağı fabrikaları da bulunmaktadır. Bu nedenle Kastamonu iş ilanlarında “veteriner hekim” ilanları görülebilmektedir.

İldeki sanayi kollarından biri de madenciliktir. Kastamonu bakır madenleri açısından çok zengindir. Buralardaki madenleri işleten firmalar tarafından “maden mühendisi, vardiya sorumlusu, makine mühendisi ve çevre mühendisi” gibi pozisyonlarda ilanlar verilebilmektedir.

Tarım ve hayvancılıktan daha çok ilin ekonomisine katkı sağlayan orman ve orman ürünleridir. Kastamonu orman bakımından oldukça zengindir. Bu nedenle orman ürünlerine dayalı sanayi gelişmiştir. İlde, parke, kağıt ve kontrplak fabrikaları, kereste fabrikaları ve tahta kaşık atölyeleri iş imkanı oluşturmaktadır. Orman ve orman ürünlerine yönelik üretim yapan fabrikaların gelişmiş olması beraberinde elektrik motoru fabrikasını, çelik atölyelerini ve bunlara dayalı yan sanayileri de getirmiştir. Kastamonu iş ilanlarına bakıldığında da orman ve orman ürünleri üretimi yapan firmaların ve yan sanayinde faaliyette bulunan firmaların sınırlı sayıda da olsa “elektrik elektronik mühendisi, makine mühendisi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, çevre mühendisi iş ilanları görülebilmektedir.

Kastamonu iş ilanlarında önemli ölçüde yer kaplayan ilanlar ise daha çok eğitim, gıda, tekstil, petrol ve sağlık sektöründen kurumsal firmaların ildeki şubeleri için ihtiyaç duydukları “satış danışmanı, satış temsilcisi, bölge sorumlusu, pazarlama elemanı, mağaza müdürü, öğretmen ve muhasebe elemanı” gibi pozisyonların genel ilanlarından oluşmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kastamonu iş ilanlarından nasıl haberdar olabilirim?

İş aramalarını kariyer.net sitesi üzerinden yapan bireyler, aradıkları ilanın benzeri iş ilanlarından da haberdar edilmektedir. İş arama sürecinde; kariyer.net sitesine kayıt olduktan sonra site üzerinden hazırladığın öz geçmişle beraber, ana sayfanın üzerindeki “İş Ara” linkine tıklamalısın. Açılan sayfanın sol tarafındaki menüden istedikleri iş ilanına dönük filtrelemeleri yapabilirsin. Menünün en altında bulunan “Yeni İlanlardan Haberdar Et” sekmesine tıklayarak, filtrelemeler sonucu ulaştığın iş ilanlarının benzerlerinden e-posta yoluyla haberdar edilebilirsin.

Kastamonu iş ilanları en çok hangi sektördedir?

Kastamonu ilinde iş arayanlar için kariyer.net sitesi oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İş arama sayfasının sol kısmındaki menüden yapılan filtrelemeler ile iş arayışındaki kişiler, diledikleri iş ilanlarına zahmetsizce ulaşabilmektedir. Kariyer.net sitesine üye olup öz geçmişini hazırladıktan sonra iş arama sayfasına gelip sol taraftaki menüde yer alan “Ülke-Şehir-İlçe” sekmesinde Kastamonu’yu seçip “Firma Sektörü” sekmesinin üstüne gelirsen, güncel olarak karşına en çok "eğitim" sektörüne sahip iş ilanlarının geldiğini göreceksin.

Kastamonu tam zamanlı iş ilanları nelerdir?

Kariyer.net sitesinin iş arama sayfasındaki filtreleme seçeneklerinde ilk önce Kastamonu’yu seçtikten sonra, diğer seçenekler arasında bulunan “Çalışma Şekli”nde ”Sürekli/Tam zamanlı” seçeneğini imleyince, Kastamonu iline ait bütün tam zamanlı iş ilanları güncel olarak karşında listelenecektir.

Kastamonu geçici iş ilanları nelerdir?

Eğer ihtiyacın olan geçici bir iş için ilan taraması yapmak istiyorsan kariyer.net sitesi senin işlerini oldukça kolaylaştırır. Kastamonu ilindeki geçici işlerin ilanlarına ulaşmak için kariyer.net sitesine kaydolup sistem üzerinde öz geçmişini hazırlamalı ve sayfanın en üstünde bulunan “İş Ara” butonuna tıklamalısın. Bu noktada, açılan sayfanın sol tarafındaki menüye dikkat etmelisin. Söz konusu menüde yer alan “Ülke-Şehir-İlçe” sekmesini imleyerek Kastamonu’daki tüm iş ilanlarına kolayca ulaşırsın. Sonrasında mouse imlecini “Çalışma Şekli” sekmesinin üzerine getirdiğinde; karşına çıkan menüde, aradığın tipteki bütün geçici iş ilanlarına seni ulaştıracak seçenekleri bulabilirsin.