Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
262

Sivas İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Sivas cancel
Abfen Farma San.Ve Tic.Ltd.Şti.

Tıbbi Tanıtım Sorumlusu

Abfen Farma San.Ve Tic.Ltd.Şti.
İstanbul (Tümü) +75 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
vivense.com

Showroom Satış Temsilcisi

vivense.com
İstanbul (Tümü) +41 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 6 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sivas İş İlanları

İç Anadolu’nun en önemli ve en büyük kentlerinden biri olan Sivas, son 10 yılda ekonomik ve nüfus olarak artış göstermiş bir kenttir. 360 binden fazla olan nüfusu ile büyümeye devam eden Sivas iş ilanları ile uzman açığını kapatmaya çalışan bir büyük şehirdir.

Sivas İş İlanları Ziraat Sektörü

Yüz ölçümü bakımından Türkiye’nin ikinci büyük ili olan Sivas topraklarının % 97’si ekilebilir olması nedeni ile tarım alanında faaliyet gösteren pek çok özel veya kamusal işletmeye sahiptir. Sivas’ta bulunan faal nüfusun % 70’i tarım sektöründe çalışmaktadır. Bu alanda hem uzman hem de mavi yaka çalışana ihtiyaç sürekli görülmektedir. Bölgede orman yoğunluğu da bulunmaktadır. Bu da ormancılık sektörünün gelişmesini teşviklemektedir. Senede 50 bin m3 sanayi odunu ve 30 bin ster yakacak odunu elde edilmektedir.

Sivas İş İlanları Sanayi Sektörü

Kara ve demir yollarının kavşak noktası olan ve maden bakımından zengin olan Sivas, sanayi bakımından çok fazla gelişmese de son 10 yılda, hızlı bir sanayileşme görülmektedir. Küçük sanayi yaygın olup, metal eşya ve makine imalatı, dokuma ve gıda kolları gelişmektedir. Başlıca büyük sanayi kuruluşları demir yolları ile ilgili alanlar başta gelmek üzere, demir çelik üretimi, çimento ve inşaat malzemeleri ve et süt üretim tesisleri ve dokuma ve iplik üretimleri gelişme göstermektedir. Sivas iş ilanları bu alanlarda yoğun olarak artış gösteren bir yapıya sahiptir.

Sivas İş İlanları Hizmet Sektörü

Şehrin ekonomik yönünün gelişmesi ile hizmet sektörü de paralel olarak etkilenmektedir. Sivas iş ilanları, talebi karşılamak isteyen yeme-içme, konaklama ve diğer sosyal aktiviteleri gerçekleştirmeye olanak tanıyan işletmelerle artan bir yapıya sahiptir. Bölgede bulunan ve ülkenin büyük üniversitelerinden biri olan Cumhuriyet Üniversitesi de, hizmet sektörünün gelişmesini tetikleyen önemli bir etken olmaktadır.

Bölgenin stratejik konumu ve şehrin çeşitli yerlerine dağılmış turistlik alanları da Sivas’ta ki çalışan ihtiyacını iş ilanları ile yansıtmaktadır. Gelişen sanayisi ve nüfusu ile ekonomiyi olumlu etkileyen Sivas, beyaz yaka ve mavi yaka çalışan nüfusun yoğun olduğu bir kent olmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Sivas'ta kendime uygun işi nasıl bulabilirim?

Sivas'ta kendine uygun işi bulmak için öncelikle kariyer.net'e üye olabilirsin. Üyeliğin sayesinde kapsamlı bir öz geçmiş oluşturabilir, bu öz geçmişle beraber kariyer.net içinde yer alan iş ilanlarına kolayca başvuru yapabilirsin. Sivas iş ilanları arasından kendine uygun işi bulabilmek için "şehir-ilçe, firma sektörü, mesleki pozisyon, çalışma şekli, eğitim seviyesi ve iş tecrübesi" gibi kriterleri işaretleyerek sana en uygun iş ilanlarını listeleyebilirsin.

Sivas iş ilanları en çok hangi sektördedir?

Sivas iş ilanları en çok eğitim, hizmet, danışmanlık ve bilişim sektörlerindedir. Pek çok meslek grubuna yönelik iş ilanlarının bulunduğu bu sektörlerin yanı sıra Sivas iş ilanları arasında; sağlık, yapı, ticaret ve telekomünikasyon sektörlerinde de fazlaca iş ilanı yer alır.

Popüler Sivas iş ilanları nelerdir?

Popüler Sivas iş ilanları; satış danışmanlığı, mağaza müdürlüğü, çağrı merkezi müşteri temsilciliği ve tıbbi satış mümessilliği gibi mesleklere yönelik iş ilanlarıdır. Fakat şehirde popüler meslekler belli dönemlere bağlı olarak değişebilmektedir. 

Sivas'ta evime yakın işi nasıl bulabilirim?

Sivas'ta yaşıyor ve evine en yakın işi bulmak istiyorsan, ilk olarak ücretsiz bir şekilde kariyer.net üyeliği açabilirsin. Üyelik oluşturduktan sonra evine en yakın işi bulmak için öncelikle kariyer.net platformunda yer alan Sivas iş ilanları sayfasına girebilirsin. Sivas iş ilanları sayfasındaki ilçe seçenekleri arasından yaşadığın ilçeyi ve yaşadığın ilçeye en yakın ilçeleri seçebilirsin. Bu sayede evine en yakın iş ilanlarını görebilir ve bu ilanlara kolayca başvuru yapabilirsin.