Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down

Sivas Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

30 ilan
Sıralama Önerilen
arrow_drop_down
1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Sivas Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İş İlanları

Kalabalık bir nüfusa sahip olan Sivas’ta birçok firma faaliyet gösterir. Sivas seracılık, sanayi, hayvancılık, tarım ve üretim gibi sektörler ile ekonomisini ayakta tutar. İlerleyen teknoloji ile pek çok firma işletmesini sanal ortama taşır. Bu sebeple yeni pek çok iş kolu ortaya çıkar. Ortaya çıkan iş kolları arasında çağrı merkezi satış temsilcisi ve müşteri hizmetleri bulunur. Sivas müşteri hizmetleri eleman arayan firmalar yıl boyunca sık sık iş ilanı yayınlar ve personel istihdam eder. 

Sivas’ta Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İş Olanakları

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcileri kamu kurum ya da kuruluşların ve çeşitli müşteri hizmetleri bulunan firmaların çağrı merkezi departmanında görev alırlar. Güncel Sivas müşteri hizmetleri ilanları çeşitli sektörde faaliyet gösteren kamu kurum ya da kuruluşlar, özel bankalar ve telekomünikasyon şirketleri tarafından yayınlanır. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcileri 155 polis imdat, 110 alo yangın, 112 acil servis gibi kamu kuruluşlarında acil durum hattında, telekomünikasyon şirketlerinin müşteri hizmetleri departmanında ve turizm alanında faaliyet gösteren seyahat acentaları ya da çeşitli firmaların çağrı merkezlerinde görev alır. Fakat resmi kamu kuruluşlarında görev almak isteyen personellerin lise, üniversite ya da dengi okullardan mezun olma şartı aranır. Çağrı merkezi iş ilanları 155 polis imdat, 110 alo yangın ve 112 acil servis gibi kuruluşların acil durum hattında görev alacak olan adayın acil durumda çağrı merkezi ile iletişime geçen kişinin içerisinde bulunduğu durumu ve gerekli olan bilgileri yetkililere aktarmak gibi görevleri bulunur. Turizm alanında faaliyet gösteren seyahat acentaları tarafından yıl boyunca pek çok müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi ilanı açılır. Seyahat acentası müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisinin müşterilerden gelen telefonları cevaplayarak tatile gitmek istediği destinasyon ve otel konusunda yardımcı olmak gibi görevleri bulunur. 

Sivas Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Personel istihdam etmek isteyen firmalar, yayınladıkları müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi ilanına başvuracak olan kişinin belirli yetkinliklere sahip olmasını talep eder. Sivas müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi aranıyor iş ilanlarının detaylarında adayın genellikle 18 ile 40 yaş aralığında, akıcı konuşma ve diksiyonunun düzgün olması, dönüşümlü mesai çalışma düzenine alışkın ve üniversite ya da lise mezuniyet diploması olması gibi unsurlar yer alır. Gelişen teknoloji ile birlikte pek çok yeni çalışma sistemi ortaya çıkar. Örneğin, ev ortamında minimum 16 megabit internet hızı ve masaüstü ya da laptop bilgisayara sahip ve deneyimli olan her aday evde home ofis olarak görev alabilir. Bu sebeple firmaların yayınladığı iş ilanlarında belirtilen detayları tespit etmek gerekir. Doğru iş ilanına, sahip olunan yetkinliklerin yer aldığı cv ile başvurulması durumunda tercih edilme şansı büyük oranda artırabilir. 

Sivas Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Mesleği İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

Sivas çağrı merkezi ve müşteri temsilcisi arayışı içerisinde olan firmalar, adaylardan ikna kabiliyetinin yüksek seviyede olmasını, diksiyonu düzgün olmasını ve üniversite ya da lise diplomasının olmasını talep eder. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilciliği görevinin bilgisayar ortamından yapılması sebebiyle, başvuru yapan adayın bilgisayar kullanımına hakim olması da oldukça önemli bir yere sahiptir. İlgili pozisyonda kariyer hedefleyen adayların üniversitelerin işletme, iktisat, iletişim ve halkla ilişkiler gibi bölümlerinden mezun olması gerekir. Bunun yanı sıra çeşitli eğitim kurumları tarafından müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcilerine özel olarak ikna kabiliyeti ve satış teknikleri eğitimi verilir. Bu eğitimlerden alınacak belge ile pek çok firmada kariyer hedeflemesi yapılabilir. Ayrıca diksiyonunu güçlendirmek isteyen adaylar düzgün diksiyon eğitimlerine de katılıp, diksiyonlarını büyük oranda güçlendirebilirler. 

Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Sektöründe Nasıl İş Bulunur?

Sivas bölgesinde müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi pozisyonunda pek çok firma faaliyet gösterir. Örneğin, güncel Sivas müşteri hizmetleri iş ilanları arasında 112 acil servis, 155 polis imdat, 110 alo yangın gibi kamu kuruluşlarının acil durum hatları, özel banka veya telekomünikasyon firmaları bulunur. Diksiyonu düzgün, tecrübe ve deneyim sahibi adaylar rahatlıkla çağrı merkezi sektöründe iş fırsatı yakalayabilirler. 

Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İş İlanlarının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Sivas çağrı merkezi iş ilanları kapsamında; tam zamanlı, yarı zamanlı, ilerleyen teknoloji sayesinde home ofis ve part time gibi çalışma şekilleri bulunur. Ev ortamında laptop ya da masaüstü bilgisayar ve minimum 16 megabit internet hızına sahip olan kişiler home ofis iş ilanlarında görev alabilirler. Ofis ortamında ya da yarı zamanlı olarak firmada görev alan kişilerin değişken çalışma saatleri ve ortamlarında çalışma şartlarına uymaları gerekebilir. 

Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Güncel Sivas çağrı merkezi iş ilanları detaylarında da belirtildiği gibi kariyer hedefleyen adayların üniversitelerin iletişim, iktisat, işletme ve halkla ilişkiler gibi bölümlerinden mezun olması gerekir. Bunun yanı sıra adayın çeşitli eğitim kurumlarından aldığı eğitimler arasında düzgün diksiyon eğitimi, satış teknikleri ve konuşma teknikleri gibi eğitimler bulunduğu durumlarda aday kariyer basamaklarını hızla çıkabilir.  

Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Satış Temsilcisi Ne Kadar Maaş Alır?

Müşteri hizmetleri departmanında görevli olan temsilcisinin aylık olarak kazandığı maaş firmadan firmaya ve pozisyonuna göre farklılık gösterir. Örneğin, turizm seyahat acentasının çağrı merkezinde temsilci olarak görev alan personel, ay sonunda yaptığı satış cirosuna göre prim alabilir. Kurumsal çağrı merkezi hizmeti veren firmalar tarafından ise personelin aylık olarak yaptığı konuşma ortalamasına göre aldığı maaş artıp azalabilir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Sivas güncel iş ilanları nelerdir?

Sivas güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek görüntüleyebilirsin.

Sivas iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Sivas iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Deneyimlerine uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Aradığım pozisyondaki Sivas iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Aradığın pozisyondaki Sivas iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Pozisyon'' kategorisinde bulunan pozisyonları seçerek kolayca listeleyebilirsin.

Kariyer.net'te bana en yakın Sivas iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Sivas iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!