Kariyer.net olarak adaylarımızın kariyer yolculuklarını desteklemek için yenilikçi bir adım daha atıyoruz ve yapay zeka destekli kariyer asistanımız k-pilot’u devreye alıyoruz! Kişiselleştirilmiş bir iş bulma deneyimi için artık k-pilot seninle!

İş arama, mesleklere dair bilgiler, kariyer gelişimini destekleyen konular hakkındaki sorularının cevabı artık k-pilot’ta! OpenAI GPT-4 turbo modeliyle desteklenen k-pilot’a, kariyerinle ilgili merak ettiğin konularda sorularını sorup, hızla cevap alabilirsin.

Örneğin; k-pilot’a, “İstanbul’da bugün yayınlanan uzaktan iş ilanları” veya “Ankara Mimar iş ilanları” yazarak kolayca cevap alabilirsin. Test kullanımında olan k-pilot’u şu an için sadece web sitesinden üye girişi yaparak deneyimleyebilirsin.

K-pilot ile ilk amacımız, kariyerinle ilgili sorulara cevap ararken sayfa sayfa gezmeden, aradığın bilgiye çok daha kolay ulaşabilmen.

İlk deneyiminden sonra mini anketimize katılarak, görüşlerini bizimle paylaşmayı unutma!

 

İlk etapta adaylarımız için devreye aldığımız bu hizmetimizi, işverenlerimize özel olarak da kullanıma açmak için çalışıyoruz.