Basın Müşaviri

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Basın Müşaviri Ne Demek?

Basın müşaviri, kurumların veya kişilerin basınla ilgili faaliyetlerini organize eden kişidir. Bireyler, devlet kurumları veya özel kurumlar tarafından görevlendirilebilirler.

Basın müşaviri, bünyesinde çalıştığı kişi veya kurumun medya ile ilişkilerini yöneten kişidir. Temsil ettiği kişi veya kurumun basın dünyasında yarattığı imajdan sorumlu olarak, halkla ilişkiler faaliyetlerini düzenler. Kişi ve kurumlar, basın müşavirleri aracılığıyla medyaya yansıyan faaliyetlerini yürütürler. Kriz anlarında olaylara direkt müdahale edip, negatif durumları avantaja çevirerek temsil ettiği kişi veya kurumların imajını zedeleyecek her türlü olumsuz durumu engellemeye çalışır. Basın müşaviri, temsil ettiği kişi veya kurumların halka karşı resmettiği imajdan sorumlu kişidir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Mülakat bilgisi gir

Basın Müşaviri mesleği için 1 adet mülakat bilgisi girilmiştir.

Basın Müşaviri
23 September 2020
MÜLAKAT SÜRECİ Nötr

Tüm Mülakatları Gör

Basın Müşaviri İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.