• Maaşlar

  • Nasıl Olunur?

  • Nedir?

  • Mülakatlar

  • İş İlanları

Fen İşleri Müdürü

Maaşlar

Henüz maaş bilgisi mevcut değil

Fen İşleri Müdürü maaş bilgisini tamamlamak için çalışıyoruz. Fen İşleri Müdürü pozisyonunda çalışıyorsan maaş bilgini girebilirsin.

Maaş Bilgisi Gir

Nasıl Olunur?

Sahip Oldukları Yetenekler

ArcGIS

Autocad

Autodesk 3Ds Max

Autodesk Revit

C++

ideCAD Statik

Matlab

Ms Access

Netcad

Proje Yönetimi

Fen İşleri Müdürü Olmak İçin Gerekenler

Üniversitelerin 4 yıllık Mühendislik ve Mimarlık fakültelerinden mezun olan kişiler kamu kurumlarında ilgili birimde tecrübe kazandıktan sonra kadro açığı olduğunda fen işleri müdürü pozisyonu için başvuruda bulunabilir. Fen işleri müdürü olmak için özel bir eğitim ya da sertifika programı yoktur. İlgili kamu kurum ya da kuruluşlarında görev alan kişiler görevde yükselme sınavlarına girerek başvuruda bulunabilirler. Kurumlar, ihtiyaç duydukları kadroları duyurur ve görevde yükselmek isteyen personeller tespit edilir. Görevde yükselme eğitimine alınacak kişilerin sayısı boş kadro sayısının 2 katını geçemez. Görevde yükselme sınavında başarılı olanlar fen işleri müdür olabilir.

Tüm Bilgileri Gör

Mülakatlar

Henüz mülakat bilgisi mevcut değil

Fen İşleri Müdürü mülakatlarını tamamlamak için çalışıyoruz. Fen İşleri Müdürü pozisyonunda mülakat deneyimin varsa mülakat bilgini girebilirsin.

Mülakat Bilgisi Gir

Fen İşleri Müdürü İş İlanları

Aktif iş ilanı bulunmuyor

Fen İşleri Müdürü Tasarım pozisyonunda iş ilanı yayınladığında bu alanda görüntüleyeceksin. Seni bekleyen diğer ilanları inceleyebilirsin.

İlanları İncele