• Maaşlar

  • Nasıl Olunur?

  • Nedir?

  • Mülakatlar

  • İş İlanları

İktisat Öğretmeni

Maaşlar

Henüz maaş bilgisi mevcut değil

İktisat Öğretmeni maaş bilgisini tamamlamak için çalışıyoruz. İktisat Öğretmeni pozisyonunda çalışıyorsan maaş bilgini girebilirsin.

Maaş Bilgisi Gir

Nasıl Olunur?

Sahip Oldukları Yetenekler

Bankacılık/Finans

Depo Ve Lojistik Yönetimi

İnsan Kaynakları Yönetimi

Kriz Yönetimi

Makro ekonomi

Stratejik Yönetim

İktisat Öğretmeni Ne Demek?

İktisat öğretmeni; ekonomik gelişmeleri, piyasanın değişken süreçlerini, ticaret, üretim ve tüketim ile ilgili tüm verileri etkileşim içerisinde öğrencilere aktaran meslek çalışanıdır. Öğrencilere, bireylerin kıt kaynaklarla sonsuz ihtiyaçların nasıl karşılanması gerektiğini farklı teorik bilgiler sunarak anlatır.

İktisat öğretmeni, öğrencilere üretim ve tüketimin işleyişi ile birlikte para sirkülasyonunun nasıl yapılması gerektiğini öğreten kişidir. Aynı zamanda ekonominin işleyişi; piyasadaki dalgalanmalarda yaşananları; toplum, devlet ve ekonomi arasındaki kurumsal iletişimi örneklerle anlatır. İktisat öğretmeni, hem sözel hem de sayısal alanlarda bilgi birikimine sahip olduğundan analitik düşünme yeteneğini de öğrencilere aktarmakla görevlidir.

Tüm Bilgileri Gör

İktisat Öğretmeni mesleği için 1 mülakat bilgisi girilmiştir

Tüm Mülakatları Gör Mülakat Bilgisi Gir

İktisat Öğretmeni İş İlanları

Aktif iş ilanı bulunmuyor

İktisat Öğretmeni Tasarım pozisyonunda iş ilanı yayınladığında bu alanda görüntüleyeceksin. Seni bekleyen diğer ilanları inceleyebilirsin.

İlanları İncele