STEM Öğretmeni

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Stem Öğretmeni Ne Demek?

Stem, disiplinler arası yeni bir öğretim sistemi olarak ifade edilir. Stem öğretmeni ise öğrenciye düşünme odaklı çalışmalar yürütmesinde yardımcı olur. Öğrencinin motivasyonunu arttırırken bir yandan da yeteneklerini öne çıkarmasını sağlar. Fen, teknoloji, mühendislik ve matematik disiplinlerini bir araya getirerek öğrencilerin farklı düşünebilme kabiliyetini arttıran stem öğretmeni, onların hem günlük yaşamda hem de meslek hayatlarında daha başarılı olmaları için pratik yöntemler öğretir ve bu bakış açısını aşılar.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

STEM Öğretmeni İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.