Su Şartlandırma Uzmanı

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Su Şartlandırma Uzmanı Ne Demek?

Suyun ıslah sürecinin endüstriyel olarak gerçekleştirilmesi işlemine su şartlandırma adı verilir. Su şartlandırma işleminde artıma cihazları kullanılır, su dinlendirilir ve su içerisindeki istenmeyen maddelerin mümkün olan en az seviyeye indirilmesi sağlanır. Bir diğer anlamı ile su şartlandırma, suyun kullanım amacına da uygun olarak en verimli hale getirilmesi işlemidir. Bu işlemi gerçekleştiren personeller de su şartlandırma uzmanı olarak adlandırılır. Su şartlandırma uzmanı ne yapar sorusuna yanıt olarak pozisyonun görev ve sorumluluklarına bakmak gerekebilir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Mülakat bilgisi gir

Su Şartlandırma Uzmanı mesleği için 2 adet mülakat bilgisi girilmiştir.

Su Şartlandırma Uzmanı
02 October 2019
MÜLAKAT SÜRECİ Pozitif

Beni havuzdan bulup aradılar. Yüz yüze yöneticim ve teknik müdürümle bir görüşmem oldu. Görüşmeye çağrıldım konuştuk neler yaptığımı ve kendimi tanıttım .Tecrübelerimi su sistemleri ve arıtma konusundaki bilgilerimi yapmış olduğum projeleri anlattım.Fabrika kapısından çıktığımda benimle çalışmak istediklerini ilettiler.

Tüm Mülakatları Gör