Zumba Eğitmeni

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Zumba Eğitmeni Ne Demek?

Zumba eğitmeni, en temel tanımıyla; başta Latin müzikleri olmak üzere çeşitli müziklerin ritmiyle uyumlu egzersiz eğitimleri veren kişiye denir. Zumba eğitmenleri, her yaştan öğrencilerine formda kalmak ya da zayıflamak adına dans ve fitnessı birleştiren hareketler öğretirler.

Spor ve dansı başarılı bir şekilde harmanlayan zumba eğitmeni, hareketli müzikler eşliğinde vücudun farklı bölgelerini çalıştıran hareketleri yapan/yapılmasını sağlayan eğitmenlere verilen isimdir. Son dönemin en popüler egzersiz türlerinden biri olan zumbaya gösterilen ilgi arttığı için zumba eğitmenlerine olan ihtiyaç da paralel olarak artmış durumdadır.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Zumba Eğitmeni İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.