Koç Okulu İlk Orta Lise 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1988


Koç Okulu

Farklı kültürlerden gelen akademik bünyesi, çift-dilli eğitim programının kazandırdığı küresel bakış açısıyla Koç Okulu, akademik ve etik standartlar açısından en üst düzeydeki eğitim programını sürekli geliştiriyor. Anasınıfından 12. sınıfa kadar tüm öğrencilerinin entelektüel ve insani niteliklerini geliştirerek, kendilerine güvenen, ahlaklı, lider nitelikli ve sorumluluk sahibi dünya vatandaşları olmalarını amaçlıyor.

1988 yılında lise bölümü, 1998’de ise Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)’nın sekiz yıllık kesintisiz eğitim programıyla ilköğretim okulu Vehbi Koç Vakfı tarafından kurulan Koç Okulu, kısa sürede Türkiye’nin en seçkin eğitim kurumlarından biri haline geldi.

2012 yılında MEB’in hayata geçirdiği 4+4+4 sistemine hızlıca uyum sağlayan okul, 2012-2013 eğitim yılında ilkokul, ortaokul ve lise olarak üç bölüme ayrılmış olsa da, K-12 eğitim felsefesini sürdürüyor ve 2016 yılından beri Koç Okulu adını taşıyor.


  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Eğitim Kurumları,Okullar


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Kaza Sigortası
Bireysel EmeklilikKoç Okulu İlk Orta Lise İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YATILI BÖLÜMÜ SORUMLULARI İstanbul(Asya) VKV Koç Özel İlkokulu Ortaokulu ve Lisesi
YATILI BÖLÜMÜ SORUMLULARIVKV Koç Özel İlkokulu Ortaokulu ve Lisesi
Tuzla / Tepeören de kurulu VKV Koç Okulu'nda görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip “KIZ ve ERKEK ÖĞRENCİ YATILI BÖLÜMÜ SORUMLULARI” arıyoruzÜniversitelerin öğretmenlik bölümlerinden mezun, Pedagojik formasyona sahip, En az 3 yıl, tercihen lise öğretmenlik deneyimi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı