Çağdaş Holding 

Şirket Bilgileri

http://www.cagdasgroup.com 

Çağdaş Holding


 

1987 yılında, Istanbul'da Yüksel Çaðlar yönetiminde kurulan Çaðdaş Şirketler Grubu, insana ve doðaya duyarlı tutumuyla, hem çalıştıðı bölgelerde hem de Türk sanayinde, büyük saygınlık ve güven kazanmıştır.

Istanbul'da birçok projeye imza atan Çaðdaş Inşaat, 1994 yılında Çaðdaş Turizm'i kurmuştur. 1997 yılında Bodrum'da Çaðdaş Beton Santralini kuran Çaðdaş Grup, aðırlıklı yatırımlarını Bodrum üzerine yöneltmiştir. Hayata geçirdiði her projede, çağdaş yaşam standartlarına ve kaliteye önem veren Çağdaş Şirketler Grubu, bu tutumunu tüm projelerinde tutarlılıkla sürdürüp Bodrum'da güvenin ve kalitenin simgesi haline gelmiştir.

Bugün yatırımlarını Bodrum'da yapan Çağdaş Şirketler Grubu turizm, konut yapımı, peyzaj, yayıncılık, gıda ve enerji üretimine kadar uzanan geniş bir alanda sürdürdüğü faaliyetlerine 01 Ocak 2006 tarihinden itibaren Çağdaş Holding olarak devam etmektedir.

         

VIZYONUMUZ;

Çağdaş Holding’te yer alan tüm şirketlerimizde, dünya standartlarına uygun, çağdaş yaşam ve doğaya duyarlı hizmetler sunmaktır.

MISYONUMUZ;

Tüm Çağdaş Şirket Gruplarında;  en son teknolojik gelişmeleri süratle hizmetlerine yansıtan, yenilikçi, çağdaş ve farklı olabilen, müşteri beklentilerine yüksek kalite ile cevap veren bir firma olmaktır.

 · Yıllardır edindiğimiz sektörel birikimlerimizi, insana ve       

  doğaya yakışır bir şekilde, çağdaş çizgilerle hayata geçirmek,

· Yer aldığımız tüm sektörlerde, yeninin ve daha iyinin

  peşinde koşarak, bunları projelerimize yansıtmak,

· Güvene ve kaliteye adadığımız şirket ünvanımızı,

  gerçekleştirilen her projede hak ettiği yerde muhafaza etmek,

 

Çağdaş Holding Grup Şirketleri

Çağdaş İnşaat

Çağdaş Enerji

Çağdaş Peyzaj

Çağdaş Bodrum Turizm

Çağdaş Aşiyan Yayıncılık

Çağdaş Harita Mühendislik

Çağdaş PropertiesÇağdaş Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satınalma Uzmanı Muğla Çağdaş Holding
Satınalma UzmanıÇağdaş Holding
Bodrum'da faaliyet gösteren Çağdaş Holding bünyesinde görev almak üzere;Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun,Satınalmada en az 5 yıl tecrübeli, İnşaat malzeme bilgisi olan, İyi derecede ingilizce bilgisi olan, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Bodrum'a ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sekreter Muğla Çağdaş Holding
SekreterÇağdaş Holding
Bodrum'da faaliyet gösteren Çağdaş Holding Bünyesinde görev almak üzere;- Mesleğinde en az 3 yıl tecrübeli,- Uçak ve Otel rezervasyonları, vize işlemlerine hakim,- Tercihen en az meslek yüksek okulu mezunu,- Ms Office programlarını kullanabilen,- İyi derecede İngilizce bilgisi olan,- Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneği kuvvetli,- İletişim becerileri gelişmiş,- Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli adaylar aranmaktadır,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe Elemanı Muğla Çağdaş Holding
Ön Muhasebe ElemanıÇağdaş Holding
Çağdaş Holding bünyesinde Muhasebe Personeli olarak görev alacak, - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,- Ön muhasebede deneyimi olan ve/veya kendini yetiştirmek isteyen,- Ekip çalışmasına ayak uydurabilecek,- Bodrum'da ikamet eden veya edebilecek olan,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Muğla Çağdaş Holding
Satış DanışmanıÇağdaş Holding
Çağdaş Holding bünyesinde faaliyete  olan; bayiliğini almış olduğumuz SAMSUNG markasının açılacak olan yeni mağazamızda, görev alacak takım arkadaşları arıyoruz,  En az lise mezunuysanız,  Perakende sektöründe , mağazacılık tecrübeniz varsa, Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız,Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız,Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ise ,        Takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı