Kadooğlu Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


 

Kadoil

Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil, 2006 yılında akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girdi. Türkiye’de homojen bir biçimde, hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil; bugün ülke genelinde 400’ü aşkın bayi ve 14 bölge müdürlüğü ile bayi ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bununla birlikte sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.

Hızlı ve sürekli gelişim için yatırıma önem veren Kadoil, petrol ürünlerinin ithalat-ihracat ve transit ticaretini gerçekleştirmek amacıyla 148.000 m3 depolama kapasitesine sahip olan Kadoil Akdeniz Dolum Tesisleri’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis, 65.000 DWT kapasiteli iki geminin aynı anda yanaşma yapabileceği ve maksimum 14 metre derinliği olan Türkiye’deki tek deniz platformuna sahip olma özelliğini taşımaktadır.

Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

Türkiye’deki 91 dağıtım firması arasında ilk 10’daki yerini sağlamlaştıran Kadoil, hedef belirlediği ilk 8’e de emin adımlarla ilerlemektedir.


Kadooğlu Holding

Kadooğlu Holding, bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200 dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanınmasına önemli katkılar sağlayan büyük bir kuruluştur. Holding akaryakıt dağıtım şirketlerinden, dolum tesislerine, bitkisel yağ üretiminden toplu konutlara kadar bir çok alanda faaliyet göstermektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji,Petrol ve Ürünleri,Gıda,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Diğer


Kadooğlu Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sevkiyat Memuru Gaziantep Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Sevkiyat MemuruKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Meslek Yüksek Okulu veya Ticaret Lisesi mezunu,Ekibini sevk ve idare edebilecek,En az 1 yıllık depo ve sevkiyat deneyimi olan,20-35 yaş aralığındaEl terminali kullanımı tecrübesine sahip,MS Office programlarını kullanabilenYoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Raporlama, takip ve kontrol yetkinliğine sahipAskerlik hizmetini tamamlamış,Vardiyalı çalışabilecekİç piyasa ve ihracat sevkiyat süreçlerini yönlendirebilecek,İhracat siparişlerine ait çeki listelerini hazırlayabilecek,İrsaliye kesebilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri Gaziantep KADOOĞLU YAĞ SAN VE TİC.A.Ş
Elektrik TeknikeriKADOOĞLU YAĞ SAN VE TİC.A.Ş
Meslek liselerinin veya meslek yüksekokullarının Elektrik bölümünden mezunuAlanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan,Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış.Elektrik panoları ve elektrik tesisatları konusunda bilgi sahibi olan.Elektrik bakım konusunda ağır sanayi/fabrika veya yardımcı tesislerde arizi ve periyodik bakım konusunda en az 3 yıl deneyimli.25-40 yaş aralığındaElektrik,otomasyon ve otomatik kumanda sistemleri bilgisi olan.Görev ve sorumluluk almaya istekli,İş planlaması ve organizasyon sürecine hakim,Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı Ankara Kadooğlu Holding
Yönetici AsistanıKadooğlu Holding
- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,- Yönetici asistanlığında en az 3 yıl tecrübeli,- MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,- Raporlama ve sunum becerisi yüksek,- Protokol ve insan ilişkileri yüksek,- Çoklu görev yerine getirebilmeli ve organizasyon planlama yeteneğine sahip,- Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen,- Zaman yönetimi, takip planlama ve organizasyon yeteneği olan,- Diksiyonu düzgün temsil yeteneği yüksek, prezentabl, güler yüzlü,- Tercihen ingilizce bilen,- Seyahat engeli olmayanYönetici Asistanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Sorumlusu Kocaeli Kadoil
Sevkiyat SorumlusuKadoil
GENEL NİTELİKLER- Daha önce depo sorunlusu ve / veya sevkiyat sorumlusu olarak çalışmış,- Hızlı şekilde sistemden irsaliye kesebilecek ( Logo Tiger Programı )- Sisteme veri girişi yapabilecek ve rapor dökümü alabilecek,- Depo giriş-çıkış ve irsaliye belgelerini takip ve kontrol edebilecek,- Düzen ve sevkiyat planlama yeteneği güçlü,- Dikkatli, çalışkan ve disiplinli, ayrıntılara dşkkan eden, yaptığı işi seven ve gelişime açık olan,- Lise, Ticaret Meslek Lisesi, tercihen Üniversitelerin Muhasebe bölümünden mezun,- En az 2 yıl tecrübeli,- Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,- KOCAELİ / KÖRFEZ bölgesinde ikamet eden,- Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çay Servis ve Temizlik Elemanı Ankara Kadooğlu Holding
Çay Servis ve Temizlik ElemanıKadooğlu Holding
Ankara Çankaya'da bulunan ofisimiz için lise mezunu 20-35 yaş arası Temizlik ve Çay personeli arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Operasyon Uzmanı Gaziantep Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Dış Ticaret Operasyon UzmanıKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep içerisinde 4. Organize Sanayi'de Bizce Yağ fabrikamızda Dış Ticaret Operasyon Uzmanı olarak değerlendirilmek üzere;+ Dış Ticaret ile ilgili dökümantasyon işlemlerini yapabilecek+ İyi derecede İngilizce bilen+ Konusunda en az iki yıl deneyimli+ İthalat ve İhracat operasyonlarına hakim+ Takım çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna adepte olabilecek, iş takibi yüksek+ Office programlarını kullanabilen+ Tercihen ehliyeti olan+ Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış+ Gaziantep’de ikamet edenEkip arakadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı