Kadooğlu Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


 

Kadoil

Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil, 2006 yılında akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girdi. Türkiye’de homojen bir biçimde, hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil; bugün ülke genelinde 400’ü aşkın bayi ve 14 bölge müdürlüğü ile bayi ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bununla birlikte sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.

Hızlı ve sürekli gelişim için yatırıma önem veren Kadoil, petrol ürünlerinin ithalat-ihracat ve transit ticaretini gerçekleştirmek amacıyla 148.000 m3 depolama kapasitesine sahip olan Kadoil Akdeniz Dolum Tesisleri’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis, 65.000 DWT kapasiteli iki geminin aynı anda yanaşma yapabileceği ve maksimum 14 metre derinliği olan Türkiye’deki tek deniz platformuna sahip olma özelliğini taşımaktadır.

Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

Türkiye’deki 91 dağıtım firması arasında ilk 10’daki yerini sağlamlaştıran Kadoil, hedef belirlediği ilk 8’e de emin adımlarla ilerlemektedir.


Kadooğlu Holding

Kadooğlu Holding, bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200 dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanınmasına önemli katkılar sağlayan büyük bir kuruluştur. Holding akaryakıt dağıtım şirketlerinden, dolum tesislerine, bitkisel yağ üretiminden toplu konutlara kadar bir çok alanda faaliyet göstermektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji,Petrol ve Ürünleri,Gıda,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Kadooğlu Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yönetici Asistanı Gaziantep Kadooğlu Holding
Yönetici AsistanıKadooğlu Holding
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te İpekyolu üzerindeki Holding binamızda Yönetici Asistina Olarak olarak değerlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci bir yabancı dile sahip,  Diksiyonu düzgün, temsil ve ağırlama yeteneğine sahip, Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, pozitif enerjiye sahip, Yazışma tekniklerine hakim, yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon yönü gelişmiş, İş konusunda takipçi, dinamik, titiz, dikkatli, sorumluluk sahibi ve disiplinli çalışan, Gizlilik ilkesini benimsemiş, güvenilir, MS Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen, Bayan Ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanker Şoförü - Ankara Ankara Kadooğlu Group
Tanker Şoförü - AnkaraKadooğlu Group
Gelişmekte olan şirketimizin LPG bölümü Kadogaz da çalışacak LPG Tanker Şoförü alımı yapılacaktır.  Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Makine Mühendisleri Odası LPG Taşıma Yetki belgelerine sahip  LPG Dağıtım Şirketlerinde En az 7 yıl LPG Tankeri veya Trayler kullanmış olan,  LPG Otogaz bayiliklerine Otogaz İkmali deneyimi olan, SRC 3 ve SRC 4 Belgesine sahip SRC5 ve SRC 5 LPG Tanker Belgesine sahip( Tehlikeli Mal Taşımacılığı Sürücü Eğitim Sertifikası ) Psikoteknik Değerlendirme Belgesine sahip C, D, E sınıfı ehliyetlerden birine sahip olan, Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma zamanlarına uyum sağlayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Saha Satış Elemanı - Mersin Mersin Kadoil
Ön Saha Satış Elemanı - MersinKadoil
Lise ve dengi okullardan mezunAskerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olanAktif satış alanında kariyer hedefi olanVardiyalı sistemde çalışabilecekİş temposuna ayak uydurabilecekGüleryüzlü ve hitabeti kuvvetliYaş aralığı 22-40 dahilinde olanLPG otogaz mesleki yeterlilik sertifikası olan (zorunlu)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebesel - İç Denetim Sorumlusu İstanbul(Avr.) Kadooğlu Holding
Muhasebesel - İç Denetim SorumlusuKadooğlu Holding
Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye vb. bölümlerinden mezun, Araştırmacı ve geliştirmeci, Problem çözme, analitik düşünce, değerlendirme, sorgulama yeteneği yüksek olan, MS Office programlarına hakim , Raporlama yapabilecek ve sunum becerileri yüksek, Seyahat engeli bulunmayan, Tecihen Bay, Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha / Bölge Müdürü Adana, Adıyaman... Kadooğlu Group
Saha / Bölge MüdürüKadooğlu Group
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10  içerisinde yer alan şirketimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Saha / Bölge Müdürü aranmaktadır.  Üniversitelerin İşletme , İktisat veya Mühendislik Fakültelerinden mezun, Akaryakıt sektörü  bölge ve saha yönetimi alanında en az 5 yıl deneyimli, Bayilik yapılandırması konusunda bilgi sahibi, Ekip yönetimi ve liderlik niteliklerine sahip, Satış, planlama  analiz ve bayi yönetimi konularında tecrübeli , Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği ,organizasyon planlama yönü kuvvetli ,analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, temsil yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış. Türkiye genelinde tüm illerden başvuru kabul edilmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ankara Saha / Bölge Müdürü Ankara Kadooğlu Group
Ankara Saha / Bölge MüdürüKadooğlu Group
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10  içerisinde yer alan şirketimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Saha /  Bölge Müdürü aranmaktadır.  Üniversitelerin İşletme , İktisat veya Mühendislik Fakültelerinden mezun, Ankara ilinde ikamet eden, Akaryakıt sektörü  bölge ve saha yönetimi alanında en az 5 yıl deneyimli, Bayilik yapılandırması konusunda bilgi sahibi, Ekip yönetimi ve liderlik niteliklerine sahip, Satış, planlama  analiz ve bayi yönetimi konularında tecrübeli , Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği ,organizasyon planlama yönü kuvvetli ,analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, temsil yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı