Kadooğlu Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


 

Kadoil

Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil, 2006 yılında akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girdi. Türkiye’de homojen bir biçimde, hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil; bugün ülke genelinde 400’ü aşkın bayi ve 14 bölge müdürlüğü ile bayi ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bununla birlikte sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.

Hızlı ve sürekli gelişim için yatırıma önem veren Kadoil, petrol ürünlerinin ithalat-ihracat ve transit ticaretini gerçekleştirmek amacıyla 148.000 m3 depolama kapasitesine sahip olan Kadoil Akdeniz Dolum Tesisleri’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis, 65.000 DWT kapasiteli iki geminin aynı anda yanaşma yapabileceği ve maksimum 14 metre derinliği olan Türkiye’deki tek deniz platformuna sahip olma özelliğini taşımaktadır.

Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

Türkiye’deki 91 dağıtım firması arasında ilk 10’daki yerini sağlamlaştıran Kadoil, hedef belirlediği ilk 8’e de emin adımlarla ilerlemektedir.


Kadooğlu Holding

Kadooğlu Holding, bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200 dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanınmasına önemli katkılar sağlayan büyük bir kuruluştur. Holding akaryakıt dağıtım şirketlerinden, dolum tesislerine, bitkisel yağ üretiminden toplu konutlara kadar bir çok alanda faaliyet göstermektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji,Petrol ve Ürünleri,Gıda,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Kadooğlu Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bilgi İşlem Personeli Gaziantep Kadooğlu Holding
Bilgi İşlem PersoneliKadooğlu Holding
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Holding binamızda Bilgi İşlem Personeli olarak değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden,  en az MYO mezunu, Prezentabl, diksiyonu düzgün, temsil yeteneği kuvvetli, proaktif ve dinamik, Tercihen mesleki İngilizce bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Bilgi İşlem departmanlarında son kullanıcı destek birimlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Windows İşletim Sistemleri, MS Office programlarına hakim, her türlü kurulum ve çözüm desteği verebilecek, Active Directory, Exchange vb. Microsoft ürünleri hakkında bilgili, PC / Notebook vb. donanım desteği verebilecek, Network altyapı bilgisi olan ve Network kablolama vb. altyapı işlemlerini yapabilecek, Yazıcı / tarayıcı ve çevre birimleri desteği verebilecek, Acil durumlarda mesai dışında da destek ve bakım hizmetlerini (yerinde ve/veya uzaktan) yürütebilecek Askerlik hizmetini tamamlamış Bayçalışam arkadaşı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü İstanbul(Avr.) Kadoil
Satış MüdürüKadoil
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10  içerisinde yer alan şirketimizin Genel Merkezi bünyesinde görev alacak, belirtilen özelliklere sahip Satış Müdürü aranmaktadır.  Üniversitelerin Mühendislik, İktisat, İşletme bölümlerinden mezun, Akaryakıt Dağıtım sektöründe en az 7 yıl deneyimli, Satış odaklı, iletişim yeteneği kuvvetli, takipçi, Liderlik vasfına sahip ve daha önce satış ekibi yönetmiş, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Analitik ve stratejik bakış açısına sahip, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Avr.) Kadoil
Muhasebe MüdürüKadoil
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10  içerisinde yer alan şirketimizin İDTM'de bulunan Genel Merkez bünyesinde görev alacak, belirtilen özelliklere sahip Muhasebe Müdürü aranmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Muhasebe Müdürlüğü pozisyonunda en az 10 yıl deneyimli, SMMM ( Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir) belgesine sahip, Tercihen Akaryakıt Dağıtım şirketi ve petrol ürünleri sektöründe deneyimli, Genel muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Tek düzen hesap Planı, Bilanço, Muhasebe Mevzuatı, ÖTV mevzuatı, Vergi Hukuku, Ticari Hukuk mevzuatlarına hakim. Beyanname sürecine hakim (KDV, ÖTV. Muhtasar, Damga, Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi, BABS vb.), SGK mevzuatına hakim, Mali tablolar (bilanço,gelir tablosu vb.)Finansal raporlama, kontrol, bütçe, vergi, finansman, planlama tekniklerine hakim, Tercihen Logo Tiger Programını kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve/veya muaf durumda olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) Kadoil
Muhasebe ElemanıKadoil
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10  içerisinde yer alan şirketimizin İDTM'de bulunan Genel Merkez bünyesinde görev alacak, belirtilen özelliklere sahip Yetiştirilmek Üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır. En az Ticaret Meslek Lisesi mezunu, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, MS Office uygulamalarına hakim, Gelişime açık, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yönetici Asistanı Ankara Kadooğlu Holding
Yönetici AsistanıKadooğlu Holding
     - 4 yıllık ilgili fakülte mezunu,     - Benzer bir konuda en az 2 yıl deneyimi olan,     - MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilgisi iyi olan,     - Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerisi gelişmiş,     - Yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli,     - Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş,     - Planlama, organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip,   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bayan Ön Muhasebe Elemanı Ankara Kadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
Bayan Ön Muhasebe ElemanıKadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
- Ön Muhasebe süreçleri konusunda 3 yıl deneyimli bayan eleman,- Ofis uygulamaları konusunda bilgi sahibi,- Lisans düzeyinde muhasebe bölümlerinden mezun,- Tercihen NETSİS uygulamaları kosunda bilgi sahibi,- Vergi Kanunları konusunda bilgi sahibi,- Ehliyeti bulunan ve Aktif araç kullanmayı bilen,- Analitik düşünebilen, Çözüm odaklı yaklaşıma sahip,- Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Mühendisi Gaziantep Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Planlama MühendisiKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda Planlama Mühendisi olarak değerlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Ms office uygulamalarına ileri derecede hakim (Tercihen Excel Macro Bilen) Gıda sektöründe üretim planlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli Tercihen Netsis bilen, Dinamik iş ortamına uyum sağlayabilecek  Tercihen sigara kullanmayan,  Raporlamalar için veri analiz yeteneklerine sahip,  Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen,  İnsani ilişkilerinde başarılı,  Erkek adaylar için askerlik görevinin yapmışEkip arkadaşı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Görevlisi Gaziantep Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği GörevlisiKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda İnsan Kaynkları Departmanı içerisinde Çevre ve İş Sağlığı Görevlisi olarak değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin İİBF, Mühendislik fakültelerinden mezun Tercihen İngilizce bilgisine sahip İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmayı hedefleyen İyi derecede bilgisayar bilgisi bulunan Diksiyonu düzgün, proaktif ve takım çalışmasına yatkın Çevre ve İSG konularına ilgili, takip yeteneği kuvvetli Yeniliklere açık, öğrenmeye istekli Askerlik hizmetini tamamlamış BayEkip arkadaşı armaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı