Kadooğlu Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


 

Kadoil

Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil, 2006 yılında akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girdi. Türkiye’de homojen bir biçimde, hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil; bugün ülke genelinde 400’ü aşkın bayi ve 14 bölge müdürlüğü ile bayi ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bununla birlikte sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.

Hızlı ve sürekli gelişim için yatırıma önem veren Kadoil, petrol ürünlerinin ithalat-ihracat ve transit ticaretini gerçekleştirmek amacıyla 148.000 m3 depolama kapasitesine sahip olan Kadoil Akdeniz Dolum Tesisleri’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis, 65.000 DWT kapasiteli iki geminin aynı anda yanaşma yapabileceği ve maksimum 14 metre derinliği olan Türkiye’deki tek deniz platformuna sahip olma özelliğini taşımaktadır.

Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

Türkiye’deki 91 dağıtım firması arasında ilk 10’daki yerini sağlamlaştıran Kadoil, hedef belirlediği ilk 8’e de emin adımlarla ilerlemektedir.


Kadooğlu Holding

Kadooğlu Holding, bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200 dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanınmasına önemli katkılar sağlayan büyük bir kuruluştur. Holding akaryakıt dağıtım şirketlerinden, dolum tesislerine, bitkisel yağ üretiminden toplu konutlara kadar bir çok alanda faaliyet göstermektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji,Petrol ve Ürünleri,Gıda,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Diğer


Kadooğlu Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
EGE BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜ Adana, Adıyaman... Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
EGE BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamıza bağlı, ilgili bölgelerde Ege Bölge Satış Müdürü olarak değerlendirilmek üzere; Üniversite Mezunu Gıda sektöründe (Satış Yöneticisi/Müdürü olarak) minimum 7-10 yıl tecrübeye sahipİletişimi kuvvetli, dış görünüşüne özen gösteren, sunum yeteneği oldukça iyiİkna kabiliyeti ve kendine olan öz güveni yüksek, sonuç odaklıMotivasyonu yüksek, iş yaşamında satış alanında fark yaratabilecek düşünce yapısına sahipMüşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı çalışan Vizyon sahibi, takım çalışmasına yatkın Sektörel ve bölgesel ticari analizleri yapabilecek, portföy oluşturabilecekİzmir'de ikamet eden veya edebilecek Bay veya Bayan Ekip arkadaşı aramaktayız.Önemli Not: İlan Türkiye geneli açıldığı için tüm iller ilanımızda yer almakta. İzmir'de ikamet eden veya edebilecek adaylarımızın başvuru yapmaları önemli olmakla birlikte görüşmeler Gaziantep Kadooğlu Holding merkez binasında yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
AKDENİZ BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜ Adana, Adıyaman... Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
AKDENİZ BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamıza bağlı, ilgili bölgelerde Akdeniz Bölge Satış Müdürü olarak değerlendirilmek üzere; Üniversite Mezunu Gıda sektöründe (Satış Yöneticisi/Müdürü olarak) minimum 7-10 yıl tecrübeye sahipİletişimi kuvvetli, dış görünüşüne özen gösteren, sunum yeteneği oldukça iyiİkna kabiliyeti ve kendine olan öz güveni yüksek, sonuç odaklıMotivasyonu yüksek, iş yaşamında satış alanında fark yaratabilecek düşünce yapısına sahipMüşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı çalışan Vizyon sahibi, takım çalışmasına yatkın Sektörel ve bölgesel ticari analizleri yapabilecek, portföy oluşturabilecekAdana'da ikamet eden veya edebilecek Bay veya Bayan Ekip arkadaşı aramaktayız.Önemli Not: İlan Türkiye geneli açıldığı için tüm iller ilanımızda yer almakta. Adana'da ikamet eden veya edebilecek adaylarımızın başvuru yapmaları önemli olmakla birlikte görüşmeler Gaziantep Kadooğlu Holding merkez binasında yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
DOĞU ÜST BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜ Adana, Adıyaman... Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
DOĞU ÜST BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamıza bağlı, ilgili bölgelerde Doğu Üst Bölge Satış Müdürü olarak değerlendirilmek üzere;Üniversite Mezunu Gıda sektöründe (Satış Yöneticisi/Müdürü olarak) minimum 7-10 yıl tecrübeye sahipİletişimi kuvvetli, dış görünüşüne özen gösteren, sunum yeteneği oldukça iyiİkna kabiliyeti ve kendine olan öz güveni yüksek, sonuç odaklıMotivasyonu yüksek, iş yaşamında satış alanında fark yaratabilecek düşünce yapısına sahipMüşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı çalışan Vizyon sahibi, takım çalışmasına yatkın Sektörel ve bölgesel ticari analizleri yapabilecek, portföy oluşturabilecekErzurum'da ikamet eden veya edebilecek Bay veya Bayan Ekip arkadaşı aramaktayız.Önemli Not: İlan Türkiye geneli açıldığı için tüm iller ilanımızda yer almakta. Erzurum'da ikamet eden veya edebilecek adaylarımızın başvuru yapmaları önemli olmakla birlikte görüşmeler Gaziantep Kadooğlu Holding merkez binasında yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanker Şoförü - İzmir/Aliağa İzmir Kadooğlu Group
Tanker Şoförü - İzmir/AliağaKadooğlu Group
Gelişmekte olan şirketimizin LPG bölümü Kadogaz da çalışacak LPG Tanker Şoförü alımı yapılacaktır. ·         Hatay ilinde ikamet eden veya edebilecek olan·         Makine Mühendisleri Odası LPG Taşıma Yetki belgelerine sahip·          LPG Dağıtım Şirketlerinde En az 7 yıl LPG Tankeri veya Trayler kullanmış olan,·          LPG Otogaz bayiliklerine Otogaz İkmali deneyimi olan,·         SRC 3 ve SRC 4 Belgesine sahip·         SRC5 ve SRC 5 LPG Tanker Belgesine sahip( Tehlikeli Mal Taşımacılığı Sürücü Eğitim Sertifikası )·         Psikoteknik Değerlendirme Belgesine sahip·         C, D, E sınıfı ehliyetlerden birine sahip olan,·         Seyahat engeli olmayan·         Esnek çalışma zamanlarına uyum sağlayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Stajyeri İstanbul(Avr.) Kadoil
Kurumsal İletişim StajyeriKadoil
iŞKUR Meslek edindirme kapsamında staja başlanılacaktır. Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Reklam, İletişim Bilimleri, Medya, Görsel İletişim Tasarımı vb. bölümlerinden mezun,Bilgisayar / MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilgisi iyi olan, İletişim, yaratıcılık, koordinasyon ve organizasyon becerileri yüksek, Takipçi, gelişime açık,  Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Personeli Mersin Kadoil
İşletme PersoneliKadoil
Mersin Dolum Tesisimizde Dolum ve Operasyon Operatörü olarak görev yapacak aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Tercihen 25-35 yaş arasında Akaryakıt Tesisi Operasyon deneyimi olan, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek, E Sınıfı Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen (SRC 2 olması tercih sebebidir) Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Gerektiğinde vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.) Kadoil
Kurumsal İletişim UzmanıKadoil
Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Reklam, İletişim Bilimleri, Medya, Görsel İletişim Tasarımı vb. bölümlerinden mezun,Kurumsal sosyal medya hesabı yönetmiş, Bilgisayar / MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilgisi iyi olan, İletişim, yaratıcılık, koordinasyon ve organizasyon becerileri yüksek, Raporlama ve sunum hazırlama konusunda kendini geliştirmiş, Takipçi, gelişime açık, proaktif düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanker Şoförü Mersin Kadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
Tanker ŞoförüKadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
Mersin ilinde ikamet eden veya edebilecek olanPsikoteknik Değerlendirme Belgesine sahipC, D, E sınıfı ehliyetlerden birine sahip olan,Seyahat engeli olmayanEsnek çalışma zamanlarına uyum sağlayan.SRC 5  Belgesine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür Adana, Adıyaman... Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Teknik MüdürKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda Teknik Müdür olarak değerlendirilmek üzere;?Üniversitelerin Makine veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, alanında minimum 5 yıl tecrübeli (Teknik Müdür olarak)Üretim ve Proje konularında deneyimli, Üretim tesisleri başta olmak üzere fabrikanın tüm teknik işlerinden sorumlu olacak,Üretim hatlarının 24 saat sorunsuz çalıacak şekille teknik alt yapıyı oluşturacak, gerektiğinde anında müdahale sistemini geliştirecek,Yardımcı işletmelerde bilgi sahibi (Kazan,Buhar,Sıcaksu,Hava,Klima,İklimlendirme,Su Arıtma,Jeneratör),Mekanik yorumlama yeteneğine sahip, Yeni ürün devreye alma sürecinde; başlangıçtan sürecin sonuna kadar kurulum ve işleyiş aşamalarında  kurumsal bilgi ve takip süreçlerini yönetecek tecrübelere sahip olan,Tesislerde, makinelerin en verimli şekilde çalışmasını sağlayacak, Aksaklıklarda, özellikle Kritik Kontrol Noktalarındaki arızalara karşı alternatif çözümler üretecek, yedek cihazları devreye alarak sistemin duraklamadan ve sorunsuz şekilde akışını sağlayacak,Tekrar eden arızalarda, Bakım Planlarındaki güncellemeleri koordine edecek, Fabrika Direktörü’ne raporlama yapacak ve alternatif projeler sunacak Proaktif, koordinasyon ve planlama becerisi yüksek, Gaziantep'te ikamet eden ve ya edebilecek ?Ekip lideri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Müdürü Adana, Ankara, ... Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kalite Güvence MüdürüKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
GENEL NİTELİKLER Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda Kalite Güvence Müdürü olarak değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen  mühendislik fakültelerinden mezunİyi derecede İngilizce bilgisine sahip Gıda sektöründe Ar-Ge, Kalite Yönetimi gibi departmanlarda minimum 5 yıl yöneticilik tecrübesi bulunanKalite yönetim sistemlerine hakim, ilgili eğitimleri almış BRC, TS-EN- IS0 9001:2000 gibi kalite sistemleri hakkında yönetim deneyimine sahipİnnovatif bakış açısına sahip, proaktif düşünebilen Raporlama ve analiz konularında uzman Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gaziantep’te çalışan veya çalışabilecek, bay veya bayan ?Ekip lideri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı