Kadooğlu Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


 

Kadoil

Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil, 2006 yılında akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girdi. Türkiye’de homojen bir biçimde, hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil; bugün ülke genelinde 400’ü aşkın bayi ve 14 bölge müdürlüğü ile bayi ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bununla birlikte sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.

Hızlı ve sürekli gelişim için yatırıma önem veren Kadoil, petrol ürünlerinin ithalat-ihracat ve transit ticaretini gerçekleştirmek amacıyla 148.000 m3 depolama kapasitesine sahip olan Kadoil Akdeniz Dolum Tesisleri’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis, 65.000 DWT kapasiteli iki geminin aynı anda yanaşma yapabileceği ve maksimum 14 metre derinliği olan Türkiye’deki tek deniz platformuna sahip olma özelliğini taşımaktadır.

Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

Türkiye’deki 91 dağıtım firması arasında ilk 10’daki yerini sağlamlaştıran Kadoil, hedef belirlediği ilk 8’e de emin adımlarla ilerlemektedir.


Kadooğlu Holding

Kadooğlu Holding, bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200 dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanınmasına önemli katkılar sağlayan büyük bir kuruluştur. Holding akaryakıt dağıtım şirketlerinden, dolum tesislerine, bitkisel yağ üretiminden toplu konutlara kadar bir çok alanda faaliyet göstermektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji,Petrol ve Ürünleri,Gıda,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Kadooğlu Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Müdürü ( ERZURUM ) Erzurum Kadoil
Bölge Müdürü ( ERZURUM )Kadoil
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10 içerisinde yer alan Şirketimiz için; Üniversitelerin İşletme, İktisat, İİBF veya Mühendislik Fakültelerinden mezun,Akaryakıt sektörü bölge ve saha yönetimi alanında minimum 3 yıl deneyimli, Satış, planlama, analiz ve bayi yönetimi konularında tecrübeli, Yazılı ve  sözlü iletişim yeteneği, organizasyon planlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, temsil yeteneği olan,Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak  araç kullanabilen,  “Erzurum Bölge Müdürü” pozisyonunda orta düzey yönetici istihdamımız olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Mühendisi Gaziantep Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Planlama MühendisiKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda Planlama Mühendisi olarak değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezunMs office uygulamalarına ileri derecede hakim (Tercihen Excel Macro Bilen)Gıda sektöründe üretim planlama konusunda en az 2 yıl tecrübeliTercihen Netsis bilen,Dinamik iş ortamına uyum sağlayabilecek Tercihen sigara kullanmayan, Raporlamalar için veri analiz yeteneklerine sahip, Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen, İnsani ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerlik görevinin yapmışEkip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür Adana, Adıyaman... Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Teknik MüdürKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda Teknik Müdür olarak değerlendirilmek üzere;?Üniversitelerin Makine veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, alanında minimum 5 yıl tecrübeli (Teknik Müdür olarak)Üretim ve Proje konularında deneyimli, Üretim tesisleri başta olmak üzere fabrikanın tüm teknik işlerinden sorumlu olacak,Üretim hatlarının 24 saat sorunsuz çalıacak şekille teknik alt yapıyı oluşturacak, gerektiğinde anında müdahale sistemini geliştirecek,Yardımcı işletmelerde bilgi sahibi (Kazan,Buhar,Sıcaksu,Hava,Klima,İklimlendirme,Su Arıtma,Jeneratör),Mekanik yorumlama yeteneğine sahip, Yeni ürün devreye alma sürecinde; başlangıçtan sürecin sonuna kadar kurulum ve işleyiş aşamalarında  kurumsal bilgi ve takip süreçlerini yönetecek tecrübelere sahip olan,Tesislerde, makinelerin en verimli şekilde çalışmasını sağlayacak, Aksaklıklarda, özellikle Kritik Kontrol Noktalarındaki arızalara karşı alternatif çözümler üretecek, yedek cihazları devreye alarak sistemin duraklamadan ve sorunsuz şekilde akışını sağlayacak,Tekrar eden arızalarda, Bakım Planlarındaki güncellemeleri koordine edecek, Fabrika Direktörü’ne raporlama yapacak ve alternatif projeler sunacak Proaktif, koordinasyon ve planlama becerisi yüksek, Gaziantep'te ikamet eden ve ya edebilecek ?Ekip lideri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Müdürü Adana, Ankara, ... Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kalite Güvence MüdürüKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
GENEL NİTELİKLER Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda Kalite Güvence Müdürü olarak değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen  mühendislik fakültelerinden mezunİyi derecede İngilizce bilgisine sahip Gıda sektöründe Ar-Ge, Kalite Yönetimi gibi departmanlarda minimum 5 yıl yöneticilik tecrübesi bulunanKalite yönetim sistemlerine hakim, ilgili eğitimleri almış BRC, TS-EN- IS0 9001:2000 gibi kalite sistemleri hakkında yönetim deneyimine sahipİnnovatif bakış açısına sahip, proaktif düşünebilenRaporlama ve analiz konularında uzman Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gaziantep’te çalışan veya çalışabilecek, bay veya bayan?Ekip lideri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Agricultural Commodity Trader Adana, Adıyaman... Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Senior Agricultural Commodity TraderKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
We’re looking for “Senior Agricultural Commodity Trader” to join our foreign trade department at KADOOGLU HOLDING. Candidate will be assisting CEO regarding raw material procurement and Vegetable oil trading. Ideal Requirements are following:  - BS/BA degree or equivalent from top-tier university in an analytical / business – related / scientific discipline (e.g., industrial engineering, business administration, economics, science etc.)- Excellent command of English both written and spoken, Russian is a valuable asset.-Min 5 years of experience in international trade and import procedures. Experience in food, animal feed or marine industry preferred.- Strong interest in trading / finance.- Excellent analytical and numerical skills for analysis- Constructive team player, ready to work under stress.- Excellent attention to detail - The ability to travel both domestically and internationally- Male candidates should have no military service obligations-Residence will be Gaziantep TURKEY
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanker Şoförü - Hatay Hatay Kadooğlu Group
Tanker Şoförü - HatayKadooğlu Group
Gelişmekte olan şirketimizin LPG bölümü Kadogaz da çalışacak LPG Tanker Şoförü alımı yapılacaktır.  Hatay ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Makine Mühendisleri Odası LPG Taşıma Yetki belgelerine sahip  LPG Dağıtım Şirketlerinde En az 7 yıl LPG Tankeri veya Trayler kullanmış olan,  LPG Otogaz bayiliklerine Otogaz İkmali deneyimi olan, SRC 3 ve SRC 4 Belgesine sahip SRC5 ve SRC 5 LPG Tanker Belgesine sahip( Tehlikeli Mal Taşımacılığı Sürücü Eğitim Sertifikası ) Psikoteknik Değerlendirme Belgesine sahip C, D, E sınıfı ehliyetlerden birine sahip olan, Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma zamanlarına uyum sağlayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı