Kadooğlu Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


 

Kadoil

Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil, 2006 yılında akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girdi. Türkiye’de homojen bir biçimde, hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil; bugün ülke genelinde 400’ü aşkın bayi ve 14 bölge müdürlüğü ile bayi ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bununla birlikte sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.

Hızlı ve sürekli gelişim için yatırıma önem veren Kadoil, petrol ürünlerinin ithalat-ihracat ve transit ticaretini gerçekleştirmek amacıyla 148.000 m3 depolama kapasitesine sahip olan Kadoil Akdeniz Dolum Tesisleri’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis, 65.000 DWT kapasiteli iki geminin aynı anda yanaşma yapabileceği ve maksimum 14 metre derinliği olan Türkiye’deki tek deniz platformuna sahip olma özelliğini taşımaktadır.

Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

Türkiye’deki 91 dağıtım firması arasında ilk 10’daki yerini sağlamlaştıran Kadoil, hedef belirlediği ilk 8’e de emin adımlarla ilerlemektedir.


Kadooğlu Holding

Kadooğlu Holding, bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200 dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanınmasına önemli katkılar sağlayan büyük bir kuruluştur. Holding akaryakıt dağıtım şirketlerinden, dolum tesislerine, bitkisel yağ üretiminden toplu konutlara kadar bir çok alanda faaliyet göstermektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji,Petrol ve Ürünleri,Gıda,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Kadooğlu Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bilgi İşlem Koordinatörü İstanbul(Avr.) Kadooğlu Holding
Bilgi İşlem KoordinatörüKadooğlu Holding
GENEL NİTELİKLERÜniversitelerin 4 yıllık mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen Bilgisayar Mühendisliği eğitimi almışLogo Tiger, Tiger Enterprise ERP programı hakkında deneyim sahibiWeb raporlama konularında tecrübe sahibiAsp .Net, C#, Visual Studio kullanmasını bilenSQL server kullanmışErkek adaylar için askerliğini yapmışSigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu Gaziantep Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Muhasebe SorumlusuKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep içerisinde 4. Organize Sanayi'de Bizce Yağ fabrikamızda Muhasebe Sorumlusu olarak değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölülerinden lisans mezunu Tercihen yabancı dil bilgisine sahip Muhasebe alanında minimum 3 yıl tecrübeye sahip Mevzuat konularında güncel kalabilen Bilgisayar bilgisi iyi, ileri derecede excel bilgisi olan ve genel kullanılan muhasebe programlarına hakimDış görünüşüne özen gösteren, raporlama ve analiz yeteneği kuvvetliTercihen proaktif olarak kendini geliştirmişAskerlik hizmetini tamamlamışBay Ekip arkadaşı aramaktayız.( İlanlarımıza sadece kariyer.net üzerinden başvuru yapmanızı, referans yöntemi ile başvuru yapmamanızı önemle rica ederiz! )
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Kadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
İnsan Kaynakları Müdür YardımcısıKadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10  içerisinde yer alan şirketimiz için aşağıdaki özelliklere sahip İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı aranmaktadır. ·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden Lisans düzeyinde  mezun,·         İnsan Kaynakları Departmanı’nın yapılanma sürecini yönetebilecek·         İşe Alım ve diğer İnsan Kaynakları fonksiyonlarında deneyimli,·         Microsoft Office ve LOGO Bordro programlarını iyi düzeyde kullanabilen,·         İnsan Kaynakları alanında 5 yıl, Bordrolama ve Özlük İşleri alanında en az 3 yıl deneyime sahip,·         İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik mevzuatına uygulayıcı düzeyinde hakim,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Mersin Kadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
AşçıKadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
Genel Nitelikler·         En az 3 yıl deneyimli,·         Türk mutfağı lezzetleri hakkında bilgi sahibi·         Günlük/Haftalık mutfak ihtiyaçlarının planlamasını yapabilecek,·         Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren,·         Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun,·         Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Mersin de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanker Şoförü - Hatay Hatay Kadooğlu Group
Tanker Şoförü - HatayKadooğlu Group
Gelişmekte olan şirketimizin LPG bölümü Kadogaz da çalışacak LPG Tanker Şoförü alımı yapılacaktır.  Hatay ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Makine Mühendisleri Odası LPG Taşıma Yetki belgelerine sahip  LPG Dağıtım Şirketlerinde En az 7 yıl LPG Tankeri veya Trayler kullanmış olan,  LPG Otogaz bayiliklerine Otogaz İkmali deneyimi olan, SRC 3 ve SRC 4 Belgesine sahip SRC5 ve SRC 5 LPG Tanker Belgesine sahip( Tehlikeli Mal Taşımacılığı Sürücü Eğitim Sertifikası ) Psikoteknik Değerlendirme Belgesine sahip C, D, E sınıfı ehliyetlerden birine sahip olan, Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma zamanlarına uyum sağlayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı