Kadooğlu Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


 

Kadoil

Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil, 2006 yılında akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girdi. Türkiye’de homojen bir biçimde, hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil; bugün ülke genelinde 400’ü aşkın bayi ve 14 bölge müdürlüğü ile bayi ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bununla birlikte sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.

Hızlı ve sürekli gelişim için yatırıma önem veren Kadoil, petrol ürünlerinin ithalat-ihracat ve transit ticaretini gerçekleştirmek amacıyla 148.000 m3 depolama kapasitesine sahip olan Kadoil Akdeniz Dolum Tesisleri’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis, 65.000 DWT kapasiteli iki geminin aynı anda yanaşma yapabileceği ve maksimum 14 metre derinliği olan Türkiye’deki tek deniz platformuna sahip olma özelliğini taşımaktadır.

Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

Türkiye’deki 91 dağıtım firması arasında ilk 10’daki yerini sağlamlaştıran Kadoil, hedef belirlediği ilk 8’e de emin adımlarla ilerlemektedir.


Kadooğlu Holding

Kadooğlu Holding, bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200 dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanınmasına önemli katkılar sağlayan büyük bir kuruluştur. Holding akaryakıt dağıtım şirketlerinden, dolum tesislerine, bitkisel yağ üretiminden toplu konutlara kadar bir çok alanda faaliyet göstermektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji,Petrol ve Ürünleri,Gıda,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Kadooğlu Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kayseri Bölge Müdürü Kayseri Kadoil
Kayseri Bölge MüdürüKadoil
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10  içerisinde yer alan şirketimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Kayseri Bölge Müdürü aranmaktadır.  Üniversitelerin İşletme, İktisat, İİBF veya Mühendislik Fakültelerinden mezun, Akaryakıt sektörü  bölge ve saha yönetimi alanında en az 5 yıl deneyimli, Bayilik yapılandırması konusunda bilgi sahibi, Ekip yönetimi ve liderlik niteliklerine sahip, Satış, planlama, analiz ve bayi yönetimi konularında tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon planlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Mühendisi Gaziantep Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Planlama MühendisiKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda Planlama Mühendisi olarak değerlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Ms office uygulamalarına ileri derecede hakim (Tercihen Excel Macro Bilen) Gıda sektöründe üretim planlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli Tercihen Netsis bilen, Dinamik iş ortamına uyum sağlayabilecek  Tercihen sigara kullanmayan,  Raporlamalar için veri analiz yeteneklerine sahip,  Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen,  İnsani ilişkilerinde başarılı,  Erkek adaylar için askerlik görevinin yapmışEkip arkadaşı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Görevlisi Gaziantep Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği GörevlisiKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda İnsan Kaynkları Departmanı içerisinde Çevre ve İş Sağlığı Görevlisi olarak değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin İİBF, Mühendislik fakültelerinden mezun Tercihen İngilizce bilgisine sahip İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmayı hedefleyen İyi derecede bilgisayar bilgisi bulunan Diksiyonu düzgün, proaktif ve takım çalışmasına yatkın Çevre ve İSG konularına ilgili, takip yeteneği kuvvetli Yeniliklere açık, öğrenmeye istekli Askerlik hizmetini tamamlamış BayEkip arkadaşı armaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Mühendisi Gaziantep Kadooğlu Holding
Araştırma Geliştirme / AR-GE MühendisiKadooğlu Holding
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda AR-GE Mühendisi olarak değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya ilgili mühendislik fakültelerinden mezun Tercihen Yüksek Lisans veya Doktora mezunu Gıda ve bitkisel yağ alanlarında minimum 3 yıltecrübeli, bu alanda AR-GE çalışmasına katılmış Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgili (ISO 9001-22000, BRC, HACCP vb) İyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci bir dil sahibi Proaktif, inovatif ve sonuç odaklı İşine değer katmanın hayata değer katmak olduğu bilincinde olan Analitik düşünebilen, koordinasyon becerisi yüksek Yenilikleri takip eden, güncel Gaziantep'te ikamet eden veya edebilecek. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışEkip arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi Gaziantep Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Kalite Güvence MühendisiKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda Kalite Güvence Mühendisi olarak değerlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Gıda Mühendislikleri, Kimya veya Biyoloji ile ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgili (ISO 9001-22000, BRC, Çevre 14001, HACCP Eğitimleri ve İç Denetim Eğitimleri almış) Gıda, Çevre ve İşçi Sağlığı ile ilgili mevzuata vakıf İyi derecede bilgisayar bilgisi bulunan (Word, Excel, Powerpoint) Sözlü-Yazılı İletişim Becerisine sahip Planlama ve Organizasyon Becerisi iyi Gaziantep'te ikamet eden/edebilecek Analitik, hızlı, doğru ve proaktif düşünebilme yeteneğine sahip Personeli sevk ve idare edebilecek, motivasyonu artırıcı faaliyetlerde bulunacak Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayanEkip arkadaşları aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Laborant Gaziantep Kadooğlu Yağ San.ve Tic. A.Ş.
LaborantKadooğlu Yağ San.ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul,iç-dış ticaret, istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim,kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerinibelirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık vesürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!   Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesinde likit yağ üreten fabrikamızda değerlendirilmek üzere Aşağıdaki kriterlere uygun  takım arkadaşı aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Gıda, Kimya Mühendis veya Teknikerleri Gıda sektöründe Kalite Kontrol alanında tecrübesi bulunan Laboratuvarda çalışmış Ölçme cihazları ve ilgili ekipmanları kullanabilen Üretim / İmalat - Gıda sektöründe kendini geliştirmek isteyen MS Office programlarına hakim Analitik düşünen, problem çözme yeteneğine sahip İşine hakim, organizasyon becerileri kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışBay veya Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı İstanbul(Avr.) Kadoil
Tehlikeli Madde Güvenlik DanışmanıKadoil
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10  içerisinde yer alan şirketimizin İDTM'de bulunan Genel Merkez bünyesinde görev alacak, belirtilen özelliklere sahip Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, TMGD sertifikasına sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Problem çözücü ve sonuç odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Müdürü Gaziantep Kadooğlu Yağ San.ve Tic. A.Ş.
Kalite Güvence MüdürüKadooğlu Yağ San.ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda Kalite Güvence ve Ürün Geliştirme Müdürü olarak değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen  mühendislik fakültelerinden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Gıda sektöründe Ar-Ge, Kalite Yönetimi gibi departmanlarda minimum 5 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan Kalite yönetim sistemlerine hakim, ilgili eğitimleri almış BRC, TS-EN- IS0 9001:2000 gibi kalite sistemleri hakkında yönetim deneyimine sahip İnnovatif bakış açısına sahip, proaktif düşünebilen Raporlama ve analiz konularında uzman Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gaziantep’te çalışan veya çalışabilecek, bay veya bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sevkiyat Memuru Gaziantep Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Depo Sevkiyat MemuruKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda Depo Sevkiyat Memuru olarak değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu, tercihen önlisans mezunu Askerlik hizmetini tamamlamış İyi derece bilgisayar bilgisine sahip, özellikle office programlarına hakim Tercihen Netsis programından anlayan Takım çalışmasına yatkın Özverili ve dikkatli, raporlama yeteneği kuvvetli Tercihen benzer pozisyonlarda bir yıl tecrübeli BayEkip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayan Ön Muhasebe Elemanı Ankara Kadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
Bayan Ön Muhasebe ElemanıKadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
- Ön Muhasebe süreçleri konusunda 3 yıl deneyimli bayan eleman,- Ofis uygulamaları konusunda bilgi sahibi,- Lisans düzeyinde muhasebe bölümlerinden mezun,- Tercihen NETSİS uygulamaları kosunda bilgi sahibi,- Vergi Kanunları konusunda bilgi sahibi,- Ehliyeti bulunan ve Aktif araç kullanmayı bilen,- Analitik düşünebilen, Çözüm odaklı yaklaşıma sahip,- Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı