Kadooğlu Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


 

Kadoil

Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil, 2006 yılında akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girdi. Türkiye’de homojen bir biçimde, hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil; bugün ülke genelinde 400’ü aşkın bayi ve 14 bölge müdürlüğü ile bayi ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bununla birlikte sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.

Hızlı ve sürekli gelişim için yatırıma önem veren Kadoil, petrol ürünlerinin ithalat-ihracat ve transit ticaretini gerçekleştirmek amacıyla 148.000 m3 depolama kapasitesine sahip olan Kadoil Akdeniz Dolum Tesisleri’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis, 65.000 DWT kapasiteli iki geminin aynı anda yanaşma yapabileceği ve maksimum 14 metre derinliği olan Türkiye’deki tek deniz platformuna sahip olma özelliğini taşımaktadır.

Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

Türkiye’deki 91 dağıtım firması arasında ilk 10’daki yerini sağlamlaştıran Kadoil, hedef belirlediği ilk 8’e de emin adımlarla ilerlemektedir.


Kadooğlu Holding

Kadooğlu Holding, bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200 dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanınmasına önemli katkılar sağlayan büyük bir kuruluştur. Holding akaryakıt dağıtım şirketlerinden, dolum tesislerine, bitkisel yağ üretiminden toplu konutlara kadar bir çok alanda faaliyet göstermektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji,Petrol ve Ürünleri,Gıda,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Kadooğlu Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kredi Risk Sorumlusu İstanbul(Avr.) Kadoil
Kredi Risk SorumlusuKadoil
Petrol sektöründe öncü şirketimizin Merkez Ofisi'nde, Kredi Risk Müdürlüğü'nebağlı olarak görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz;- Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde lisans derecesine sahip,- İyi derecede İngilizce bilen- Veri tabanı konularında bilgi sahibi olan- Tercihen Logo Tıger tecrübesine sahip- İyi derecede MS Office bilgisi olan-Risk takibi, banka teminat mektubu ve diğer teminatlar konusunda en fazla 3 sene tecrübeli- Analitik düşünme yeteneğine sahip- Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi olan- Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Agricultural Commodity Trader Adana, Adıyaman... Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Senior Agricultural Commodity TraderKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
We’re looking for “Senior Agricultural Commodity Trader” to join our foreign trade department at KADOOGLU HOLDING. Candidate will be assisting CEO regarding raw material procurement and Vegetable oil trading. Ideal Requirements are following:  - BS/BA degree or equivalent from top-tier university in an analytical / business – related / scientific discipline (e.g., industrial engineering, business administration, economics, science etc.)- Excellent command of English both written and spoken, Russian is a valuable asset.-Min 5 years of experience in international trade and import procedures. Experience in food, animal feed or marine industry preferred.- Strong interest in trading / finance.- Excellent analytical and numerical skills for analysis- Constructive team player, ready to work under stress.- Excellent attention to detail - The ability to travel both domestically and internationally- Male candidates should have no military service obligations-Residence will be Gaziantep TURKEY
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi Gaziantep Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Kalite Güvence MühendisiKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda Kalite Güvence Mühendisi olarak değerlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin Gıda Mühendislikleri, Kimya veya Biyoloji ile ilgili bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgili (ISO 9001-22000, BRC, Çevre 14001, HACCP Eğitimleri ve İç Denetim Eğitimleri almış)Gıda, Çevre ve İşçi Sağlığı ile ilgili mevzuata vakıfİyi derecede bilgisayar bilgisi bulunan (Word, Excel, Powerpoint)Sözlü-Yazılı İletişim Becerisine sahip Planlama ve Organizasyon Becerisi iyi Gaziantep'te ikamet eden/edebilecek Analitik, hızlı, doğru ve proaktif düşünebilme yeteneğine sahipPersoneli sevk ve idare edebilecek, motivasyonu artırıcı faaliyetlerde bulunacakErkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan Ekip arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Kadoil
Muhasebe UzmanıKadoil
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( Tercihen Ticaret Meslek Lisesinde öğrenim görmüş )Genel Muhasebe alanında en az 3 yıl tecrübeli, Logo muhasebe programını etkin  kullanabilen, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik düşünme yeteneği ve sayısal becerisi güçlü, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişimi iyi ve değişime açık, iş konusunda titiz davranan, çözüm odaklı,Ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, 28 Yaşını aşmamış, Tercihen İngilizce bilen, Avrupa Yakası'nda ikamet eden Muhasebe Uzmanı olarak çalışacak takım arkadaşı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü ( ANKARA ) Ankara Kadoil
Bölge Müdürü ( ANKARA )Kadoil
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10 içerisinde yer alan Şirketimiz için; Üniversitelerin İşletme, İktisat, İİBF veya Mühendislik Fakültelerinden mezun,Akaryakıt sektörü bölge ve saha yönetimi alanında minimum 3 yıl deneyimli, Satış, planlama, analiz ve bayi yönetimi konularında tecrübeli, Yazılı ve  sözlü iletişim yeteneği, organizasyon planlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, temsil yeteneği olan,Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak  araç kullanabilen,  “ Ankara Bölge Müdürü” pozisyonunda orta düzey yönetici istihdamımız olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Kadoil
Otomasyon UzmanıKadoil
*         Min. Meslek Yüksek Okul mezunu, *         Microsoft Office ve LOGO programlarını  kullanabilen, *         Analitik düşünme, raporlama, güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, *         İnsan ilişkilerinde başarılı, *        Problem çözme becerisine sahip, detaylar konusunda dikkatli, *        Etkin iletişim becerileri gelişmiş, *       Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, *       Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tanker Şoförü - Ankara Ankara Kadoil
Tanker Şoförü - AnkaraKadoil
GENEL NİTELİKLER :Gelişmekte olan şirketimizin LPG bölümü KADOGAZ'da çalışacak LPG Tanker Şoförü alımı yapılacaktır.- Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek olan,- Makine Mühendisleri Odası LPG Taşıma Yetki Belgelerine sahip,- LPG Dağıtım Şirketlerinde en az 7 yıl LPG Tankeri veya Trayler kullanmış olan,- LPG Otogaz bayiliklerinde otogaz ikmal deneyimi olan,- SRC 3 ve SRC 4 belgelerine sahip,- SRC 5 ve SRC 5 LPG belgelerine sahip ( Tehlikeli Mal Taşımacılığı Sürücü Eğitim Sertifikası ),- Psikoteknik Değerlendirme Belgesine sahip,- C, D, E sınıfı ehliyetlerden birine sahip olan,- Seyahat engeli olmayan,- Esnek çalışma zamanlarına uyum sağlayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü ( İZMİR ) İzmir Kadoil
Bölge Müdürü ( İZMİR )Kadoil
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10 içerisinde yer alan Şirketimiz için; Üniversitelerin İşletme, İktisat, İİBF veya Mühendislik Fakültelerinden mezun,Akaryakıt sektörü bölge ve saha yönetimi alanında minimum 3 yıl deneyimli, Satış, planlama, analiz ve bayi yönetimi konularında tecrübeli, Yazılı ve  sözlü iletişim yeteneği, organizasyon planlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, temsil yeteneği olan,Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak  araç kullanabilen,  “  İZMİR Bölge Müdürü” pozisyonunda orta düzey yönetici istihdamımız olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanker Şoförü - Hatay Hatay Kadooğlu Group
Tanker Şoförü - HatayKadooğlu Group
Gelişmekte olan şirketimizin LPG bölümü Kadogaz da çalışacak LPG Tanker Şoförü alımı yapılacaktır.  Hatay ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Makine Mühendisleri Odası LPG Taşıma Yetki belgelerine sahip  LPG Dağıtım Şirketlerinde En az 7 yıl LPG Tankeri veya Trayler kullanmış olan,  LPG Otogaz bayiliklerine Otogaz İkmali deneyimi olan, SRC 3 ve SRC 4 Belgesine sahip SRC5 ve SRC 5 LPG Tanker Belgesine sahip( Tehlikeli Mal Taşımacılığı Sürücü Eğitim Sertifikası ) Psikoteknik Değerlendirme Belgesine sahip C, D, E sınıfı ehliyetlerden birine sahip olan, Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma zamanlarına uyum sağlayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı