Kadooğlu Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


 

Kadoil

Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil, 2006 yılında akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girdi. Türkiye’de homojen bir biçimde, hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil; bugün ülke genelinde 400’ü aşkın bayi ve 14 bölge müdürlüğü ile bayi ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bununla birlikte sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.

Hızlı ve sürekli gelişim için yatırıma önem veren Kadoil, petrol ürünlerinin ithalat-ihracat ve transit ticaretini gerçekleştirmek amacıyla 148.000 m3 depolama kapasitesine sahip olan Kadoil Akdeniz Dolum Tesisleri’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis, 65.000 DWT kapasiteli iki geminin aynı anda yanaşma yapabileceği ve maksimum 14 metre derinliği olan Türkiye’deki tek deniz platformuna sahip olma özelliğini taşımaktadır.

Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

Türkiye’deki 91 dağıtım firması arasında ilk 10’daki yerini sağlamlaştıran Kadoil, hedef belirlediği ilk 8’e de emin adımlarla ilerlemektedir.


Kadooğlu Holding

Kadooğlu Holding, bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200 dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanınmasına önemli katkılar sağlayan büyük bir kuruluştur. Holding akaryakıt dağıtım şirketlerinden, dolum tesislerine, bitkisel yağ üretiminden toplu konutlara kadar bir çok alanda faaliyet göstermektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji,Petrol ve Ürünleri,Gıda,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Kadooğlu Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Müdürü ( ANKARA ) Ankara Kadoil
Bölge Müdürü ( ANKARA )Kadoil
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10 içerisinde yer alan Şirketimiz için; Üniversitelerin İşletme, İktisat, İİBF veya Mühendislik Fakültelerinden mezun,Akaryakıt sektörü bölge ve saha yönetimi alanında minimum 3 yıl deneyimli, Satış, planlama, analiz ve bayi yönetimi konularında tecrübeli, Yazılı ve  sözlü iletişim yeteneği, organizasyon planlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, temsil yeteneği olan,Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak  araç kullanabilen,  “ Ankara Bölge Müdürü” pozisyonunda orta düzey yönetici istihdamımız olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Sorumlusu Adana, Adıyaman... Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kalite Güvence SorumlusuKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep içerisinde 4. Organize Sanayi'de Bizce Yağ fabrikamızda Kalite Güvence Sorumlusu olarak değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin Gıda Mühendislikleri, Kimya veya Biyoloji ile ilgili bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahipGıda sektöründe Ar-Ge, Kalite Yönetimi gibi departmanlarda minimum 5 yıl yöneticilik tecrübesi bulunanKalite yönetim sistemlerine hakim, ilgili eğitimleri almışBRC, TS-EN- IS0 9001:2000 gibi kalite sistemleri hakkında yönetim deneyimine sahipİnnovatif bakış açısına sahip Raporlama ve analiz konularında uzman Planlama ve organizasyon yeteneği güçlüAnalitik, hızlı, doğru ve proaktif düşünebilme yeteneğine sahipErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Gaziantep’te çalışan veya çalışabilecek, bay veya bayanEkip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Sorumlusu Tekirdağ Kadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
Sevkiyat SorumlusuKadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
GENEL NİTELİKLER·         Daha önce depo sorumlusu ve/veya sevkiyat sorumlusu olarak çalışmış,·         Hızlı şekilde sistemden irsaliye kesebilecek (Logo Tiger Programı),·         Sisteme veri girişi yapabilecek ve rapor dökümü alabilecek,·         Depo giriş-çıkış ve irsaliye belgelerini takip ve kontrol edebilecek,·         Düzen ve sevkiyat planlama yeteneği güçlü,·         Dikkatli, çalışkan ve disiplinli, ayrıntılara dikkat eden, yaptığı işi seven ve gelişime açık olan,·         Lise, Ticaret Meslek Lisesi (tercih sebebi) veya Üniversite mezunu,·         Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,·         MARMARA EREĞLİSİ bölgesinde ikamet eden, ·         Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Operasyon Uzmanı Gaziantep Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Dış Ticaret Operasyon UzmanıKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep içerisinde 4. Organize Sanayi'de Bizce Yağ fabrikamızda Dış Ticaret Operasyon Uzmanı olarak değerlendirilmek üzere;+ Dış Ticaret ile ilgili dökümantasyon işlemlerini yapabilecek+ İyi derecede İngilizce bilen+ Konusunda en az iki yıl deneyimli+ İthalat ve İhracat operasyonlarına hakim+ Takım çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna adepte olabilecek, iş takibi yüksek+ Office programlarını kullanabilen+ Tercihen ehliyeti olan+ Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış+ Gaziantep’de ikamet edenEkip arakadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü ( İZMİR ) İzmir Kadoil
Bölge Müdürü ( İZMİR )Kadoil
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10 içerisinde yer alan Şirketimiz için; Üniversitelerin İşletme, İktisat, İİBF veya Mühendislik Fakültelerinden mezun,Akaryakıt sektörü bölge ve saha yönetimi alanında minimum 3 yıl deneyimli, Satış, planlama, analiz ve bayi yönetimi konularında tecrübeli, Yazılı ve  sözlü iletişim yeteneği, organizasyon planlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, temsil yeteneği olan,Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak  araç kullanabilen,  “  İZMİR Bölge Müdürü” pozisyonunda orta düzey yönetici istihdamımız olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe Elemanı Ankara Kadooğlu Holding
Ön Muhasebe ElemanıKadooğlu Holding
Şirketimizin Ön Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere,Ön Muhasebede en az 3 yıl tecrübeli,Tercihen Netsis programında 2 yıl tecrübeli,MS Office Programlarını bilen,Gelişime açık, titiz ve disiplinli çalışan, ayrıtınlara önem veren,25-40 yaş aralığında,Askerlik görevini tamamlamış çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Agricultural Commodity Trader Adana, Adıyaman... Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Senior Agricultural Commodity TraderKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
We’re looking for “Senior Agricultural Commodity Trader” to join our foreign trade department at KADOOGLU HOLDING. Candidate will be assisting CEO regarding raw material procurement and Vegetable oil trading. Ideal Requirements are following:  - BS/BA degree or equivalent from top-tier university in an analytical / business – related / scientific discipline (e.g., industrial engineering, business administration, economics, science etc.)- Excellent command of English both written and spoken, Russian is a valuable asset.-Min 5 years of experience in international trade and import procedures. Experience in food, animal feed or marine industry preferred.- Strong interest in trading / finance.- Excellent analytical and numerical skills for analysis- Constructive team player, ready to work under stress.- Excellent attention to detail - The ability to travel both domestically and internationally- Male candidates should have no military service obligations-Residence will be Gaziantep TURKEY
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Sorumlusu İstanbul(Avr.) Kadooğlu Holding
İç Denetim SorumlusuKadooğlu Holding
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10 içerisinde yer alan şirketimizin İDTM'de bulunan Genel Merkez bünyesinde  görev alacak aşağıdaki özelliklere sahip İç DenetimSorumlusu aranmaktadır.  Üniversitelerin  İşletme, İktisat, Maliye, İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinin birinden 4 yıllık mezun,Holding, grup şirketler ve şirketlerin iç denetim birimlerinde en az 3 yıl deneyimli olmak, ve bu alanda kariyer yapmak isteyen, Genel Muhasebe ve tek düzen hesap planına vakıf, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Logo Tiger programını iyi derecede kullanabilen, Raporlama ve iş takip yeteneği gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanker Şoförü - Hatay Hatay Kadooğlu Group
Tanker Şoförü - HatayKadooğlu Group
Gelişmekte olan şirketimizin LPG bölümü Kadogaz da çalışacak LPG Tanker Şoförü alımı yapılacaktır.  Hatay ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Makine Mühendisleri Odası LPG Taşıma Yetki belgelerine sahip  LPG Dağıtım Şirketlerinde En az 7 yıl LPG Tankeri veya Trayler kullanmış olan,  LPG Otogaz bayiliklerine Otogaz İkmali deneyimi olan, SRC 3 ve SRC 4 Belgesine sahip SRC5 ve SRC 5 LPG Tanker Belgesine sahip( Tehlikeli Mal Taşımacılığı Sürücü Eğitim Sertifikası ) Psikoteknik Değerlendirme Belgesine sahip C, D, E sınıfı ehliyetlerden birine sahip olan, Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma zamanlarına uyum sağlayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı