Kadooğlu Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


 

Kadoil

Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil, 2006 yılında akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girdi. Türkiye’de homojen bir biçimde, hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil; bugün ülke genelinde 400’ü aşkın bayi ve 14 bölge müdürlüğü ile bayi ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bununla birlikte sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.

Hızlı ve sürekli gelişim için yatırıma önem veren Kadoil, petrol ürünlerinin ithalat-ihracat ve transit ticaretini gerçekleştirmek amacıyla 148.000 m3 depolama kapasitesine sahip olan Kadoil Akdeniz Dolum Tesisleri’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis, 65.000 DWT kapasiteli iki geminin aynı anda yanaşma yapabileceği ve maksimum 14 metre derinliği olan Türkiye’deki tek deniz platformuna sahip olma özelliğini taşımaktadır.

Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

Türkiye’deki 91 dağıtım firması arasında ilk 10’daki yerini sağlamlaştıran Kadoil, hedef belirlediği ilk 8’e de emin adımlarla ilerlemektedir.


Kadooğlu Holding

Kadooğlu Holding, bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200 dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanınmasına önemli katkılar sağlayan büyük bir kuruluştur. Holding akaryakıt dağıtım şirketlerinden, dolum tesislerine, bitkisel yağ üretiminden toplu konutlara kadar bir çok alanda faaliyet göstermektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji,Petrol ve Ürünleri,Gıda,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Kadooğlu Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bay Ön Muhasebe Elemanı Ankara Kadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
Bay Ön Muhasebe ElemanıKadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
- Ön Muhasebe süreçleri konusunda 3 yıl deneyimli bay eleman,- Ofis uygulamaları konusunda bilgi sahibi,- Lisans düzeyinde muhasebe bölümlerinden mezun,- Tercihen NETSİS uygulamaları kosunda bilgi sahibi,- Vergi Kanunları konusunda bilgi sahibi,- Ehliyeti bulunan ve Aktif araç kullanmayı bilen,- Analitik düşünebilen, Çözüm odaklı yaklaşıma sahip,- Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Elemanı İzmir Kadoil
Sevkiyat ElemanıKadoil
  Daha önce depo sorumlusu ve/veya sevkiyat sorumlusu olarak çalışmış, Hızlı şekilde sistemden irsaliye kesebilecek (Logo Tiger Programı), Sisteme veri girişi yapabilecek ve rapor dökümü alabilecek, Depo giriş-çıkış ve irsaliye belgelerini takip ve kontrol edebilecek, Düzen ve sevkiyat planlama yeteneği güçlü, Dikkatli, çalışkan ve disiplinli, ayrıntılara dikkat eden, yaptığı işi seven ve gelişime açık olan, Lise, Ticaret Meslek Lisesi (tercih sebebi) veya Üniversite mezunu, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İZMİR-ALİAĞA bölgelerinde ikamet eden,  Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı İstanbul(Avr.) Kadooğlu Holding
Yönetim Kurulu Başkanı AsistanıKadooğlu Holding
·         Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,·         Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeye sahip,·         İyi derecede İngilizce bilen ve aktif kullanabilen,·         Microsoft Office programlarına hâkim,·         Prezantabl,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, zaman yönetiminde başarılı,·         Disiplinli, dikkatli ve titiz çalışmayı ilke edinen,·         Kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün,·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Sorumlusu İstanbul(Avr.) Kadooğlu Holding
İç Denetim SorumlusuKadooğlu Holding
Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye vb. bölümlerinden mezun, Araştırmacı ve geliştirmeci, Problem çözme, analitik düşünce, değerlendirme, sorgulama yeteneği yüksek olan, MS Office programlarına hakim , Raporlama yapabilecek ve sunum becerileri yüksek, Seyahat engeli bulunmayan, Tecihen Bay, Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sipariş Takip Sorumlusu İstanbul(Avr.) Kadoil
Sipariş Takip SorumlusuKadoil
Tercihen konusunda deneyimli Tercihen üniversite mezunu veya Ticaret lisesi mezunu İş takibi yüksek, İnsan ilişkileri güçlü, kendini geliştirmeye istekli ,analitik özellikleri gelişmiş Pratik ve olaylara çözüm odaklı yaklaşan Sorumluluk alabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi İşlem Personeli İstanbul(Avr.) Kadoil
Bilgi İşlem PersoneliKadoil
 ·  Client İşletim sistemleri, Ofis Uygulamaları, Pc, notebook, yazıcı ve diğer ürünlerin desteği    konusunda tecrübe sahibi,·  Server işletim sistemleri ve network yapıları konusunda bilgili,·  Donanım ve yazılım alanındaki gelişmeleri takip etmeyi seven,·  Sorumluluk sahibi,·  Benzer görevlerde minimum 2 yıl çalışmış,·  Takım çalışmasına uyumlu, insan ilişkilerinde başarılı,·  Sorunlara analitik yaklaşabilen,·  İş takip ve raporlama yönü kuvvetli,·  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,·  26 yaşından küçük,·  İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayan Ön Muhasebe Elemanı Ankara Kadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
Bayan Ön Muhasebe ElemanıKadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
- Ön Muhasebe süreçleri konusunda 3 yıl deneyimli bayan eleman,- Ofis uygulamaları konusunda bilgi sahibi,- Lisans düzeyinde muhasebe bölümlerinden mezun,- Tercihen NETSİS uygulamaları kosunda bilgi sahibi,- Vergi Kanunları konusunda bilgi sahibi,- Ehliyeti bulunan ve Aktif araç kullanmayı bilen,- Analitik düşünebilen, Çözüm odaklı yaklaşıma sahip,- Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Ankara Kadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
İç DenetçiKadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Denetim firmalarında veya kurumsal yapılarda iç denetim konusunda en az 3 yıl ve üzeri deneyimli, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku konularına hakim, Yasal mevzuat konusunda bilgi sahibi, Seyahat engeli olamayan, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek, Ms Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Analitik düşünme, detaylara inme ve problem çözme yönleri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı