Kadooğlu Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


 

Kadoil

Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil, 2006 yılında akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girdi. Türkiye’de homojen bir biçimde, hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil; bugün ülke genelinde 400’ü aşkın bayi ve 14 bölge müdürlüğü ile bayi ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bununla birlikte sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.

Hızlı ve sürekli gelişim için yatırıma önem veren Kadoil, petrol ürünlerinin ithalat-ihracat ve transit ticaretini gerçekleştirmek amacıyla 148.000 m3 depolama kapasitesine sahip olan Kadoil Akdeniz Dolum Tesisleri’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis, 65.000 DWT kapasiteli iki geminin aynı anda yanaşma yapabileceği ve maksimum 14 metre derinliği olan Türkiye’deki tek deniz platformuna sahip olma özelliğini taşımaktadır.

Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

Türkiye’deki 91 dağıtım firması arasında ilk 10’daki yerini sağlamlaştıran Kadoil, hedef belirlediği ilk 8’e de emin adımlarla ilerlemektedir.


Kadooğlu Holding

Kadooğlu Holding, bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200 dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanınmasına önemli katkılar sağlayan büyük bir kuruluştur. Holding akaryakıt dağıtım şirketlerinden, dolum tesislerine, bitkisel yağ üretiminden toplu konutlara kadar bir çok alanda faaliyet göstermektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji,Petrol ve Ürünleri,Gıda,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Kadooğlu Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Saha / Bölge Müdürü Ankara, Erzurum... Kadooğlu Group
Saha / Bölge MüdürüKadooğlu Group
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10  içerisinde yer alan şirketimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Saha / Bölge Müdürü aranmaktadır.  Ankara, Erzurum, Kayseri ve Trabzon'da ikamet eden Üniversitelerin İşletme , İktisat veya Mühendislik Fakültelerinden mezun, Akaryakıt sektörü  bölge ve saha yönetimi alanında en az 5 yıl deneyimli, Bayilik yapılandırması konusunda bilgi sahibi, Ekip yönetimi ve liderlik niteliklerine sahip, Satış, planlama  analiz ve bayi yönetimi konularında tecrübeli , Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği ,organizasyon planlama yönü kuvvetli ,analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, temsil yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bay Ön Muhasebe Sorumlusu Ankara Kadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
Bay Ön Muhasebe SorumlusuKadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
- Ön Muhasebe süreçleri konusunda 3 yıl deneyimli bay eleman,- Ofis uygulamaları konusunda bilgi sahibi,- Lisans düzeyinde muhasebe bölümlerinden mezun,- Tercihen NETSİS uygulamaları konusunda bilgi sahibi,- Vergi Kanunları konusunda bilgi sahibi,- Ehliyeti bulunan ve Aktif araç kullanmayı bilen,- Analitik düşünebilen, Çözüm odaklı yaklaşıma sahip,- Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Akaryakıt Sevkiyat Sorumlusu - KIRIKKALE Kırıkkale Kadoil
Akaryakıt Sevkiyat Sorumlusu - KIRIKKALEKadoil
  KIRIKKALE'de ikamet eden Daha önce depo sorumlusu ve/veya sevkiyat sorumlusu olarak çalışmış, Hızlı şekilde sistemden irsaliye kesebilecek (Logo Tiger Programı), Sisteme veri girişi yapabilecek ve rapor dökümü alabilecek, Depo giriş-çıkış ve irsaliye belgelerini takip ve kontrol edebilecek, Düzen ve sevkiyat planlama yeteneği güçlü, Dikkatli, çalışkan ve disiplinli, ayrıntılara dikkat eden, yaptığı işi seven ve gelişime açık olan, Lise, Ticaret Meslek Lisesi (tercih sebebi) veya Üniversite mezunu, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Akaryakıt Sevkiyat Sorumlusu - ALİAĞA İzmir Kadoil
Akaryakıt Sevkiyat Sorumlusu - ALİAĞAKadoil
  Daha önce depo sorumlusu ve/veya sevkiyat sorumlusu olarak çalışmış, Hızlı şekilde sistemden irsaliye kesebilecek (Logo Tiger Programı), Sisteme veri girişi yapabilecek ve rapor dökümü alabilecek, Depo giriş-çıkış ve irsaliye belgelerini takip ve kontrol edebilecek, Düzen ve sevkiyat planlama yeteneği güçlü, Dikkatli, çalışkan ve disiplinli, ayrıntılara dikkat eden, yaptığı işi seven ve gelişime açık olan, Lise, Ticaret Meslek Lisesi (tercih sebebi) veya Üniversite mezunu, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İZMİR-ALİAĞA bölgelerinde ikamet eden,  Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanker Şoförü - Hatay Hatay Kadooğlu Group
Tanker Şoförü - HatayKadooğlu Group
Gelişmekte olan şirketimizin LPG bölümü Kadogaz da çalışacak LPG Tanker Şoförü alımı yapılacaktır.  Hatay ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Makine Mühendisleri Odası LPG Taşıma Yetki belgelerine sahip  LPG Dağıtım Şirketlerinde En az 7 yıl LPG Tankeri veya Trayler kullanmış olan,  LPG Otogaz bayiliklerine Otogaz İkmali deneyimi olan, SRC 3 ve SRC 4 Belgesine sahip SRC5 ve SRC 5 LPG Tanker Belgesine sahip( Tehlikeli Mal Taşımacılığı Sürücü Eğitim Sertifikası ) Psikoteknik Değerlendirme Belgesine sahip C, D, E sınıfı ehliyetlerden birine sahip olan, Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma zamanlarına uyum sağlayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ankara Saha / Bölge Müdürü Ankara Kadooğlu Group
Ankara Saha / Bölge MüdürüKadooğlu Group
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10  içerisinde yer alan şirketimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Saha /  Bölge Müdürü aranmaktadır.  Üniversitelerin İşletme , İktisat veya Mühendislik Fakültelerinden mezun, Ankara ilinde ikamet eden, Akaryakıt sektörü  bölge ve saha yönetimi alanında en az 5 yıl deneyimli, Bayilik yapılandırması konusunda bilgi sahibi, Ekip yönetimi ve liderlik niteliklerine sahip, Satış, planlama  analiz ve bayi yönetimi konularında tecrübeli , Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği ,organizasyon planlama yönü kuvvetli ,analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, temsil yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
LPG Saha / Bölge Müdürü Ankara, Mersin... Kadooğlu Group
LPG Saha / Bölge MüdürüKadooğlu Group
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10  içerisinde yer alan şirketimiz için aşağıdaki özelliklere sahip LPG Saha / Bölge Müdürü aranmaktadır.  LPG Otogaz konularında bilgi ve deneyim sahibi Üniversitelerin İşletme , İktisat veya Mühendislik Fakültelerinden mezun, LPG ve Otogaz sektörü bölge ve saha yönetimi alanında en az 3 yıl deneyimli, Bayilik yapılandırması konusunda bilgi sahibi, Ekip yönetimi ve liderlik niteliklerine sahip, Satış, planlama  analiz ve bayi yönetimi konularında tecrübeli , Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği ,organizasyon planlama yönü kuvvetli ,analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, temsil yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış. Türkiye genelinde tüm illerden başvuru kabul edilmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Sorumlusu Adana, Gaziantep... KADOOĞLU YAĞ SAN VE TİC.A.Ş
İhracat Satış SorumlusuKADOOĞLU YAĞ SAN VE TİC.A.Ş
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te İpekyolu üzerindeki Holding binamızda İhracat Satış Sorumlusu olarak değerlendirilmek üzere;          Üniversitelerin İİBF veya ilgili fakültelerden mezun          Çok iyi derecede İngilizce bilen ( 2. Yabancı dil tercih sebebidir )          İhracat ve gümrük mevzuatlarına hakim, günceli sürekli yakalayabilen          Analitik düşünce yapısına sahip, dış görünüşüne özen gösteren          Satış ve Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli          Tercihen Gıda Sektöründe en az 5 yıl deneyimli          MS Office programlarına hakim          Yurt içi ve Yurt Dışı seyahat engeli olmayan          Gaziantep’de ikamet eden          Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış          Gaziantep'te ikamet eden/edebilecekEkip arkadaşı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı