Kadooğlu Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


 

Kadoil

Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil, 2006 yılında akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girdi. Türkiye’de homojen bir biçimde, hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil; bugün ülke genelinde 400’ü aşkın bayi ve 14 bölge müdürlüğü ile bayi ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bununla birlikte sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.

Hızlı ve sürekli gelişim için yatırıma önem veren Kadoil, petrol ürünlerinin ithalat-ihracat ve transit ticaretini gerçekleştirmek amacıyla 148.000 m3 depolama kapasitesine sahip olan Kadoil Akdeniz Dolum Tesisleri’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis, 65.000 DWT kapasiteli iki geminin aynı anda yanaşma yapabileceği ve maksimum 14 metre derinliği olan Türkiye’deki tek deniz platformuna sahip olma özelliğini taşımaktadır.

Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

Türkiye’deki 91 dağıtım firması arasında ilk 10’daki yerini sağlamlaştıran Kadoil, hedef belirlediği ilk 8’e de emin adımlarla ilerlemektedir.


Kadooğlu Holding

Kadooğlu Holding, bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200 dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanınmasına önemli katkılar sağlayan büyük bir kuruluştur. Holding akaryakıt dağıtım şirketlerinden, dolum tesislerine, bitkisel yağ üretiminden toplu konutlara kadar bir çok alanda faaliyet göstermektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji,Petrol ve Ürünleri,Gıda,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Diğer


Kadooğlu Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Müdürü ( ANTALYA) Antalya Kadoil
Bölge Müdürü ( ANTALYA)Kadoil
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10 içerisinde yer alan Şirketimiz için; Üniversitelerin İşletme, İktisat, İİBF veya Mühendislik Fakültelerinden mezun,Akaryakıt sektörü bölge ve saha yönetimi alanında minimum 3 yıl deneyimli, Satış, planlama, analiz ve bayi yönetimi konularında tecrübeli, Yazılı ve  sözlü iletişim yeteneği, organizasyon planlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, temsil yeteneği olan,Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak  araç kullanabilen,  “ ANTALYA Bölge Müdürü” pozisyonunda orta düzey yönetici istihdamımız olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü ( ERZURUM ) Erzurum Kadoil
Bölge Müdürü ( ERZURUM )Kadoil
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10 içerisinde yer alan Şirketimiz için; Üniversitelerin İşletme, İktisat, İİBF veya Mühendislik Fakültelerinden mezun,Akaryakıt sektörü bölge ve saha yönetimi alanında minimum 3 yıl deneyimli, Satış, planlama, analiz ve bayi yönetimi konularında tecrübeli, Yazılı ve  sözlü iletişim yeteneği, organizasyon planlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, temsil yeteneği olan,Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak  araç kullanabilen,  “ ERZURUM Bölge Müdürü” pozisyonunda orta düzey yönetici istihdamımız olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Şoförü Mersin Kadoil
Servis ŞoförüKadoil
Mersin Dolum Tesisimizde görev yapacak aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz; En az lise mezunu En az 5 yıl şoförlük deneyimine sahip E Sınıfı Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen (SRC 2 olması tercih sebebidir)Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sevkiyat Sorumlusu Giresun, Mersin... Kadoil
Sevkiyat SorumlusuKadoil
GENEL NİTELİKLER- Daha önce depo sorunlusu ve / veya sevkiyat sorumlusu olarak çalışmış,- Hızlı şekilde sistemden irsaliye kesebilecek ( Logo Tiger Programı )- Sisteme veri girişi yapabilecek ve rapor dökümü alabilecek,- Depo giriş-çıkış ve irsaliye belgelerini takip ve kontrol edebilecek,- Düzen ve sevkiyat planlama yeteneği güçlü,- Dikkatli, çalışkan ve disiplinli, ayrıntılara dşkkan eden, yaptığı işi seven ve gelişime açık olan,- Lise, Ticaret Meslek Lisesi, tercihen Üniversitelerin Muhasebe bölümünden mezun,- En az 2 yıl tecrübeli,- Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİKER Adana, Gaziantep... Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
GRAFİKERKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep içerisinde 4. Organize Sanayi'de Bizce Yağ fabrikamızda Grafiker olarak değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen gıda-üretim sektörlerinde Grafiker veya benzer pozisyonlarda 3 yıllık tecrübeliKurumsal imajın sürdürülebilirliğini sağlayacak Üretimde kullanılan tüm tasarımların onay ve takibini yapabilecek, disiplinli, istikrarlıYenilikçi, zaman yönetimi konusunda bilgi sahibi ve sonuç odaklı Bilgisayar bilgisi çok iyi, grafik-tasarım programlarında uzman Tercihen ingilizce dil bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bay veya bayan Gaziantep'te ikamet eden veya edebilecek, Ekip arkadaşı aramaktayız,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Mühendisi Adana, Adıyaman... Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mekanik Bakım MühendisiKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep içerisinde 4. Organize Sanayi'de Bizce Yağ fabrikamızda Mekanik Bakım Mühendisi olarak değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine veya Mekatronik, Elektrik-Elektronik ve Otomasyon Mühendisliği vb bölümlerinden mezun,İyi derecede bilgisayar kullanabilen, tercihen programlama dillerinden birine hâkim olan.En az bir yabancı dil bilen. (Tercihen İngilizce ) Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Problem çözebilme ve zaman yönetimi konusunda yetenekli. Gıda ve içecek sektöründe proses sistemlerinin bakım, onarım ve projelendirmelerinde en az 3 yıl tecrübe sahibi,Planlama ve takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen. Sorumluluğunda çalışan ekibini yöneten , yönlendiren ve gelişimine katkı sağlayan.Askerlik hizmetini tamamlamış. Gaziantep’te ikamet eden veya edebilecekEkip Arkadaşı aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Depo Sorumlusu Gaziantep Kadooğlu Yağ San.ve Tic. A.Ş.
Teknik Depo SorumlusuKadooğlu Yağ San.ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda Yedek Parça Depo Sorumlusu olarak değerlendirilmek üzere;En az lise tercihen üniversite mezunu Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeliTS EN ISO 9001 kalite sistemlerine vakıfBilgisayar bilgisi iyi, MS Office programlarına hakim ve tercihen Netsis programını iyi derecede bilenRaporlama becerisine sahip, dikkatli Kendisini geiştirmek isteyen, yeniliklere açık, proaktif Aktif araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış Bay,  ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Mühendisi Gaziantep Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Planlama MühendisiKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret .A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda Planlama Mühendisi olarak değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik veya İİBF fakültelerinden mezun bölümlerinden mezunMs office uygulamalarına ileri derecede hakim (Tercihen Excel Macro Bilen)Gıda sektöründe üretim planlama konusunda en az 2 yıl tecrübeliTercihen Netsis bilen, İngilizce bilgisi iyi, Dinamik iş ortamına uyum sağlayabilecek  Ekip çalışmasına yatkın, raporlama kabileyeti kuvvetli, Verileri analiz etme, düzenleme, sistematik hale getirme konularında bilgili,Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen,  İnsani ilişkilerinde başarılı,  Erkek adaylar için askerlik görevinin yapmış Ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknikeri Gaziantep Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mekanik Bakım TeknikeriKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep içerisinde 4. Organize Sanayi'de Bizce Yağ fabrikamızdam Mekanik Bakım Teknikeri olarak değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin mekatronik, makine, elektrik, endüstiriyel elektrik bölümlerinden ön lisans veya lise mezunuGıda sektöründe proses cihazlarının üretim hat/bantlarında mekanik bakım üzerine çalışmışBenzer pozisyonlarda en az 3 yıl çalışmış Teknik müdür veya Mekanik Bakım Şefinin görevlendirmesi neticesinde planlı-programlı ve özverili çalışarak mekanik prosesin sürekli sürdürülebilirliğini sağlayacakAskerlik hizmetini tamamlamış Gaziantep’te ikamet eden Bay Ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Görevlisi Gaziantep KADOOĞLU YAĞ SAN VE TİC.A.Ş
Kalite Kontrol GörevlisiKADOOĞLU YAĞ SAN VE TİC.A.Ş
Kişisel hijyenine önem veren, prezentabl,Lise Tıbbi Laboratuvar Teknisyenliği, tercihen üniversitelerin ve liselerin kimya bölümünden mezunGüncel cihaz bilgisi olan ve kullanabilen,Laboratuar makine ve cihazlarını kullanabilecek,Kalite ve Proses süreçlerinde deneyimli,Analitik düşünebilen, sonuç odaklı ve kendini geliştirmeye istekli,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Ekip çalışmasına yatkın,Vardiyalı Çalışabilecek,Analitik düşünme yeteneği gelişmiş,Raporlama yetkinliği yüksek,Askerlik hizmetini tamamlamış,Analizler için numuneler almak, numuneyi analize hazırlayabilenYapılan organizasyona göre işlerin takibini yapmakÜretim, hammadde, sevkiyat analizleri yapmak,Kayıt ve gerekli evrakları düzenlemek,laboratuvar düzenini sağlamak ve sürdürmek,Kalitenin gerektirdiği kontrolleri takip etmek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı