Kazancı Holding  

Şirket Bilgileri

http://www.aksa.com.tr 
Kazancı Holding 

Jeneratör üretimi ve enerji santralleri kurulum-işletim faaliyetleri ile sektörün lider kurumlarından biri olan Kazancı Holding, enerji sektöründeki çalışmalarını 1984 yılından beri sürdürmektedir.

Son yıllarda doğal gaz dağıtım, turizm ve tarım sektörlerine de girerek yatırımlarına devam eden Kazancı Holding, bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle, Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer almaktadır.

Aksa şirketler grubu, Jeneratör,Kiralama, Servis ve Yedek Parça, Enerji Üretim, Satış ve Pazarlama, , Makina Sanayii, Turizm, Doğal Gaz Dağıtım ve Tarım şirketlerinden oluşmaktadır.

 

Aksa Jeneratör, uzun yıllardır Türkiye'de pazarın lideri olmayı sürdürmekte ve son 5 yıl içerisinde genişleyen faaliyetleri ile toplam yıllık satışının, yarısını yurt dışına ihraç ederek dünya pazarında da önemli bir başarı elde etmektedir.Teknoloji yatırımlarını sürekli artıran Aksa Jeneratör, Türkiye’deki ilk doğal gazlı jeneratörü üreterek bir ilki daha gerçekleştirmiştir. Bunun yanında kojenerasyon projeleri de ağırlıklı olarak devam etmektedir.

Aksa’nın öncelikleri; tüm faaliyetlerinde "insan" faktörüne her zaman öncelik vermek ve verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın dünyalarını aydınlatmaya devam etmek, vizyonu ise jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Aksa Jeneratör, biri İngiltere’de olmak üzere toplam 3 adet üretim tesisiyle dünyadaki önemli jeneratör üreticisi firmaların arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır jeneratör pazarının en güçlü firması olan Aksa Jeneratör, yaygın satış ve servis ağıyla da müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aksa Jeneratör, yurt dışında 10 ofisi ve yurt içinde ise 20 APC (Aksa Power Center) ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Türkiye’deki tartışmasız üstünlüğünün yanı sıra, dünyanın her noktasına ihracat yaparak ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunan Aksa Jeneratör’ün yurt dışı ofisleri:

·           Cezayir

·           Çin

·           Dubai

·           Irak

·           İngiltere

·           İran

·           Kazakistan

·           Kırgızistan

·           Nijerya

·           Singapur

 

Aksa Enerji Üretim A.Ş. elektrik ve ısı santralleri kurulması işletilmesi ile enerji dağıtımı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Türkiye ve yurt dışında kurmuş ve işletmekte olduğu toplam 369 MW güçteki 9 adet enerji santrali ile elektrik üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Doğal gaz ve petrol türevleri ile çalışan Türkiye’de 150 MW’lık yurt dışında ise 95 MW’lık santral yatırımlarına devam eden Aksa Enerji; yenilenebilir enerji kaynakları konusunda Türkiye’ nin değişik bölgelerinde rüzgar ve hidroelektrik santralleri kurulmasına yönelik ölçüm ve fizibilite çalışmalarını da yürütmektedir. Rüzgar enerjisi konusunda 40 MW’lık 2 adet santral için üretim lisansı alarak yatırıma geçmiştir. Hidroelektrik santralleri için 365 MW’lık 5 projede fizibilite ve proje çalışmalarına devam etmekte olup, toplam 77 MW’lık 3 adet santral için lisans almış ve yatırıma geçmiştir. Linyite dayalı elektrik santralleri konusunda proje çalışmalarına da devam eden Aksa Enerji, toptan ve perakende elektrik satışı, elektrik dağıtımı, elektrik enerjisi ithal ve ihracatı için gerekli lisanslarını almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ve yurt dışında 1995 yılından beri müşterilerinin ekonomik ve güvenilir elektrik ve ısı ihtiyaçlarını karşılayan Aksa Enerji, elektrik üretimi dağıtımı ve satışı konularında yatırım ve faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir.

 

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Aksa Şirketler Grubu, Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük beldesinde Toros dağlarının Akdeniz’in masmavi suları ile birleştiği çam ormanları içinde yer alan Mirada Del Mar Oteli ile ilk turizm yatırımını gerçekleştirmiştir.

Sıra dışı mimarisi ve çevre düzenlemesi ile dikkat çeken otel, tamamen restore edilip yenilenmiş, yepyeni bir hizmet ve kalite anlayışıyla sektörde yerini almıştır. Yaklaşık 109.000 m2 alana sahip, 1.220 yatak kapasiteli, 5 yıldızlı ve çağlar boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kemer’de misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir biçimde özel olarak tasarlanan Mirada del mar Oteli, 1990 yılından bu yana, kusursuz doğa güzelliği ile eşsiz konforu bir araya getirmektedir. Son olarak, Erciyes bölgesinde 650 yatak kapasiteli 3 yeni dağ otelini de bünyesine katan grubun bu sektördeki hedefi, yatırımlarına devam ederek, 2007 yılının sonunda 4000 yatak kapasitesine ulaşmaktır.

 

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.

 

Aksa Tarım, toplamları 25.000 dönüme varan TİGEM’den (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 30 yıllığına kiraladığı Samsun-Gelemen ve Tekirdağ-İnanlı çiftlikleri ile AB Standartlarında süt ve et üretimi tesisleri yatırımı yapmaktadır.

2004 yılında özelleştirmeye açılan İnanlı Tarım İşletmesi (Tekirdağ) ve Gelemen Tarım İşletmesi'ni (Samsun) kiralayan kuruluşuKazancı Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 64
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Harita Teknikeri/Teknisyeni Ağrı AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Harita Teknikeri/TeknisyeniAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Harita Teknikeri/Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Harita ve Kadostro bölümlerinden mezun, Harita ve asbuilt konularında bilgi sahibi, Netcad, Microstation ve Autocad programlarını kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, MS Office (Word, Excel) programını tercihen bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Görevlisi Ağrı AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Depo GörevlisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Doğalgaz işkolunda "Depo Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.En az lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Düzenleme planlama konusunda yetkin, Ekip çalışmasına yatkın, Etkin iletişim kurabilen, Çözüm odaklı, Zaman yönetimi gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Boyahane Teknisyeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Boyahane TeknisyeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Çatalca ve çevre ilçelerde ikamet eden, Lise ve MYO'nun Teknik bölümlerinden mezun, Mesleki Yeterlilik Belgesi'ne (Boyacılık) sahip, Makine boyama konusunda tecrübeli, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Avcılar ve çevresinde ikamet eden, Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik Bölümü'nden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Bağcılar ve çevresinde ikamet eden, Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik Bölümü'nden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Tekirdağ Kazancı Holding
Servis TeknisyeniKazancı Holding
Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik Bölümü'nden mezun, Tekirdağ Çorlu ve çevresinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Sorumlusu Samsun Kazancı Holding
Planlama SorumlusuKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile tarım ve turizm işkollarını barındıran Kazancı Holding bünyesinde,  Tarımsal üretim ve Hayvancılık yapan işletmemizde Planlama Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Endüstri Mühendisliği), Tercihen Üretim Planlama alanında çalışmış, Üretim planlama, üretim verimliliği, personel yönetimi, süreç yönetimi, planlama ve zaman yönetimi konularında çalışabilecek,ERP Programı konusunda tecrübeli (Tercihen SAP), Takım çalışmasına yatkın, Yeniliklere, gelişmeye ve geliştirmeye açık, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen ve raporlama kabiliyeti yüksek, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Tercihen tarımsal üretim konusunda tecrübeli, Seyahat engeli bulunmayan, Arazi şartlarında çalışabilecek, Samsun'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Güvenlik GörevlisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Güvenlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Silahlı özel güvenlik kartına sahip, 5188 sayılı Güvenlik mevzuatına hakim, Güvenlik görevlisi olarak en az 3 yıllık tecrübesi olan, İletişim, temsil ve dikkat yeteneğine sahip, Kişisel bakımına özen gösteren, Askerlik görevini Jandarma veya Komando olarak tamamlamış, Tercihen yakın dövüş sanatları sertifikalı ve atış becerileri olan, Adli ve Mali sicili temiz olan, Disiplinli ve referans verebilecek, Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Eskişehir AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Eskişehir’de ikamet eden, Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik, Makina ve Motor Bölümleri'nden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Uzmanı Eskişehir AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Eskişehir’de ikamet eden, Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği veya İşletme, İktisat bölümlerinden mezun,MS Office programında deneyimli, İyi derecede SAP programını bilen, İletişim yönü güçlü, prezentabl, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama Şefi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Planlama ŞefiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Endüstri, İşletme ve ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üretim ve Malzeme Planlama konularında min.5 yıl deneyimli, SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli, MS Office programlarını etkili derecede kullanabilen, Analitik düşünme ve sunum yapma becerisi yüksek, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yetkilisi Bolu AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Muhasebe YetkilisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Üniversitelerin İ.İ.B. Fakültelerinden mezun, Alanında asgari 1 yıl deneyimli, Tercihen SAP tecrübesine sahip, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı/Enerji Editörü İstanbul(Asya) AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Kurumsal İletişim Uzmanı/Enerji EditörüAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Kurumsal İletişim Uzmanı/Enerji Editörü" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Gazetecilik, Basın yayın, Ekonomi, İşletme, Mühendislik bölümlerinden mezun,Kurumsal iletişim alanında en az 5 yıl deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, dilbilgisi ve ifade yetkinliği tam,Tercihen enerji sektöründe editoryal tecrübesi bulunan, haber diline hakim, tercihen pr ajansı ve basın tecrübesi bulunan,Haber ve röportaj, sektörel yayınlar, basılı her tür tanıtım ve duyurum mecrası, basın bültenleri için gerekeli metinleri yazabilecek,Tercihen profesyonel fotoğrafçılık konusunda eğitimi ve tecrübesi bulunan, Özgün ve etkin kurumsal sosyal sorumluluk projelerinin geliştirilmesi ve uygulanması konusunda tecrübeli; bu alandaki oluşumlar ve yarışmalar hakkında bilgi sahibi,Düzenli kurum içi yayınların, yıllık bilanço raporlarının ve grup bünyesindeki diğer yayınların editoryal içeriklerinin oluşturulmasında görev alacak,İngilizceye yazılı ve sözlü olarak çok iyi derecede hakim, MS Office (Word, Excel, Powerpoint) programını iyi derecede bilen, rapor ve sunum hazırlayabilecek,Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, İş takibi konusunda titiz,araştırmacı, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen çevreyle ilgili projelerde etkin görev almış, Faaliyet raporlarının hazırlanması ile ilgili süreçlerin takibi, ilgili ajansla koordinasyonun sağlanması,Kurumsal iletişim süreçleri, fatura ve ödeme takibi konularında destek verecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Veteriner Hekim İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Veteriner HekimKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olmanın yanı sıra tarım alanında da faaliyet gösteren Kazancı Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere 'Veteriner Hekim' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Veterinerlik bölümlerinden mezun, Konusunda 1 - 2 yıllık iş tecrübesi olan, Yetiştirilmek üzere, Ekip çalışmasına uygun, SOP ve protokollere göre çalışmaya yatkın, MS Office programlarını kullanabilen ve raporlama yapabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
İnsan Kaynakları UzmanıAKSA JENERATÖR
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, Jeneratör işkolumuzun İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'İnsan Kaynakları Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Psikoloji ya da İ.İ.B.F ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları fonksiyonlarında en az 3 yıl deneyim sahibi, Seçme Yerleştirme, Planlama & Organizasyon, Ücretlendirme ve İnsan Kaynakları biriminin ana süreçlerini geliştirme ve uygulama deneyimine sahip,MS Office Programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Sistematik ve sonuç odaklı çalışma sistematiğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği yüksek, ikna kabiliyeti olan, enerjisi yüksek,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Tekirdağ AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
·        Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği veya İşletme, İktisat bölümlerinden mezun,·        Satış alanında en az 2 yıl tecrübesi olup kariyerini bu doğrultuda ilerletmek isteyen,·        Tekirdağ Çorlu ve çevresinde ikamet eden,·        İletişim yönü güçlü, prezentabl,·        MS Office programında deneyimli,·        B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,·        Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yönetmeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Satış YönetmeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Bağcılar ve çevresinde ikamet eden, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen satış alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP programına hakim,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim yönü güçlü, prezentabl, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sharepoint Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Sharepoint Yazılım UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında aramıza katılacak 'Sharepoint Yazılım Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar ya da Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,Net ortamında en az 4 yıllık yazılım geliştirme tecrübesine sahip, Microsoft SharePoint 2013 yazılım geliştirme projelerinde deneyimli, SharePoint üzerinde Layout, Site Template, List, Workflow, Custom WebPart geliştirmiş,Ajax, CSS, Javascript, HTML, XHTML gibi web teknolojileri konularında bilgi sahibi,Ekip çalışmasına yatkın, yeni teknolojilere ve gelişmeye açık, sorumluluk sahibi,Güncel gelişmeleri takip edebilecek, teknik dökümanları anlayabilecek derecede İngilizce bilen,Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tarife Ve Raporlama Uzmanı Adana, Afyon, ... AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Tarife Ve Raporlama UzmanıAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Tarife Ve Raporlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik,İşletme, Ekonomi,Ekonometri, Matematik veya İstatistik Bölümlerinden mezun,Tercihen  benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, Finansal konularında kendini geliştirmeye istekli, Planlama, raporlama, koordinasyon ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi, dikkatli, disiplinli, analitik düşünebilen, bütünü görebilen, çözüm odaklı, eşzamanlı çalışabilen,  Finansal tabloları yorumlayabilen ve bu yorumlarla alınabilecek aksiyonlar hakkında fikir yürütebilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü; ekip çalışması tecrübesi olan, enerjisi yüksek. MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,  Seyahat engeli olmayan,  Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,   Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için) Araştırma ve geliştirme konusunda istekli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Strategic Reporting Specialist İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Strategic Reporting SpecialistKazancı Holding
We are looking for a Strategic Reporting Specialist to work in our Budget, Reporting and Corporate Finance Directorate of CFO Office of Holding. The Holding has four main line of business which all have their own BRM departments. The directorate is mainly responsible for coordination of budget and reporting processes & consolidation of management reporting. Additionally, Corporate finance projects, including feasibility analysis, are in the responsibilities of this department. Bachelor degree from a reputable university in Business Administration/Economics or relevant departmentAt least 3-4 years experienced in budget and financial reporting; experience in big four audit companies is distinctiveSolid knowledge and experience in IFRS(must) and local GAAP (VUK)Good experience in consolidationHaving good knowledge of ERP systems,(especially in SAP)Excellent use of MS Excel, MS PowerpointUnderstanding of corporate finance and financial modelling is a valuable assetAble to work in flexible working hours and under tough deadlinesGood communication skills in English both written and spokenNo military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Arapça) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Arapça)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, İyi derecede Arapça bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanbilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Rusça) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Rusça)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, İyi derecede Rusça bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AIX_HPUX_Linux Sistem Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
AIX_HPUX_Linux Sistem UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında görevlendirilmek üzere aramıza katılacak 'AIX_HPUX_Linux Sistem Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, Matematik veya Fizik bölümlerinden mezun,Sistem yönetiminde en az 3 yıl tecrübesi olan, Analitik düşünce ve problem çözme yetkinlikleri yüksek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Veritabanı Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Veritabanı UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında görevlendirilmek üzere aramıza katılacak 'Veritabanı Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, Matematik veya Fizik bölümlerinden mezun,MS SQL Server Veritabanı yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübesi olan, Backup / Restore / Mirroring / AlwaysOn / FailOver gibi High Availability ve Disaster Recovery altyapılarını kurmuş veya yönetmiş olan,MS SSIS ile ETL, OLAP, DWH, Cube, SSRS konusunda bilgi sahibi, Performans Tuning işlemlerine iyi derecede hakim, İyi derecede T-SQL bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Oracle Veritabanı Yönetimi, Unix/Linux sistemleri ve bu sistemlerde shell scripting konularında bilgi veya deneyim sahibi olmak, (artı olarak değerlendirilecektir)Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri/Teknisyeni İstanbul(Asya) AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Elektrik Teknikeri/TeknisyeniAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
EML / MYO Elektrik/Elektronik Bölümü mezunu,  Tercihen 2-3 yıllık tecrübesi olan, Katodik koruma eğitimi almış ve sertifikası olan tercih sebebi, Güç Elektroniği, UPS, Akü, Jeneratör, Elektrik Pano, Alçak ve Orta Gerilim, Elektrik tesisatı ve Topraklama konularına hakim,Gerektiğinde iş, malzeme ve ekip koordinasyonu kurabilecek, Yaptığı çalışmaları periyodik olarak raporlama disiplinine sahip, Elektrik/Elektronik piyasa malzeme bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan,  şehir dışı seyahat edebilecek olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Tercihen İstanbul Asya yakasında ikamet eden/edebilecek.Aksa Doğalgaz Dağıtım ofislerinin bulunduğu illerde Elektrik teknik desteği, projelendirme, elektrik ve katodik koruma bakım anlamında hizmet verilmesini sağlamak. Bu bağlamda, merkez bina ofisinde "Elektrik Teknikeri/Teknisyeni" göreviyle istihdam edilecek takım arkadaşına ihtiyacımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Accountant İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
Senior AccountantAKSA JENERATÖR
University degree in Business Administration, Economics or related fields Minimum 3 years of accounting/financial reporting, audit experience is an assetKnowledge of bookkeeping, basic IFRS and reporting standards, No travel restriction to abroad  (up to 40% of total working time) Preferably,budget planning and management reporting knowledge, Experience in trading/multinational companies is a plus Excellent command of written and spoken  French, English is an asset Excellent knowledge of MS Office applications, Strong analytical approach and team player, Excellent communication skills No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Malzeme Planlama MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin İşletme, Endüstri ve ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, ERP/MRP sistem bilgisine sahip, (SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),MS Office programlarını etkili derecede kullanabilen, Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Fransızca) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Fransızca)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, Çok iyi derecede Fransızca bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanbilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
CRM Yazılım UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında aramıza katılacak 'CRM Yazılım Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar ya da Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,ASP.NET MVC, ASP.NET AJAX, WinForms ve WebForm teknolojileri ile geliştirilen en az bir projede görev almış ve en az 3 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip,Nesne tabanlı yazılım geliştirme, çok katmanlı sistem ve yazılım mimarisi konularında iyi derecede bilgi ve tecrübe sahibi,Microsoft Dynamics CRM yazılımı ile 3-4 yıl çalışma deneyimine sahip, İş akışları, plug-in'ler, Javascript, iş kuralları konularını uygulamış, Tercihen CRM Projelerinde yer almış, Veritabanı sistemleri (Oracle veya SQL Server) ve bu sistemlerin sunduğu programlama arayüzlerinde (PL/SQL ya da T-SQL) bilgi sahibi,Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ulaştırma Görevlisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Ulaştırma GörevlisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Tercihen MYO veya Lise mezunu, D veya E sınıfı Sürücü Belgesi olan, SRC Mesleki Yeterlilik Belgesi ve Psikoteknik Belgesine sahip, En az 5 yıl Ağır Vasıta şoförlüğü yapmış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Metod Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Metod MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Endüstri veya Makina Mühendisliği bölümünden mezun Tercihen Autocad programını kullanabilen İyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Aktif olarak araç kullanan, seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Adana, Afyon, ... AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Genel BaşvuruAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda GENEL BAŞVURU ilanıdır ve belirli bir pozisyona yönelik yayınlanmamıştır.Bu ilana yapılan başvurular ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.Şirketimize bu ilan ile ilgili olarak yaptığınız başvurularda çalışmak istediğiniz iş alanı ve tercih ettiğiniz birimi kısa bir ön yazı ile belirtmenizi önemle rica ederiz.·        Doğalgaz Dağıtım sektöründe kariyer hedefleyen,·        B sınıfı sürücü belgesine sahip,·        Çalıştığı bölgede ikamet edebilecek,·        Takım çalışmasına yatkın,·        Seyahat engeli olmayan,·        Sektörel tecrübesi olan/olmayan,·        İletişim becerisi yüksek,·        Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·        Düzenli ve programlı çalışabilen,·        Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısına sahip,·        Araştırma ve geliştirme konusunda istekli,·        Ms Office programlarını etkin kullanabilen,·        Tercihen askerlik görevini tamamlamış bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri TemsilcisiKazancı Holding
En az lise mezunuİstanbul Avrupa Yakası'nda (Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ve Başakşehir) ikamet edenTelefonda iletişim alanında başarılı ve diksiyonu düzgünİnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkınVardiyalı çalışabilecekErkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yedek Parça Depo Görevlisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Yedek Parça Depo GörevlisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa Yakası'nda (Tercihen Avcılar,Beylikdüzü,Çatalca) ikamet eden,Lise ve MYO'nun Teknik bölümlerinden mezun, Depo yönetimi konusunda deneyimli, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP Programını bilen, Tercihen forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Veteriner Hekim Tekirdağ Kazancı Holding
Veteriner HekimKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olmanın yanı sıra tarım alanında da faaliyet gösteren Kazancı Holding bünyesinde, Aksa İnanlı Tarım İşletmemizde 'Veteriner Hekim' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Veterinerlik bölümlerinden mezun, En az 3 yıl büyükbaş çiftlik hekimliği tecrübesi olan, Önleyici hekimlik yapabilecek, Zamanının çoğunu saha da, ahırların içinde geçirebilecek, Ekip çalışmasına uygun, SOP ve protokollere göre çalışmaya yatkın, MS Office programlarını kullanabilen ve raporlama yapabilecek, Lojmanda veya Muratlı civarında ikamet edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
CBS Veritabanı Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
CBS Veritabanı UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında Coğrafi Bilgi Sistemlerinden sorumlu olarak aramıza katılacak 'CBS Veritabanı Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Spatial veritabanı yapılarını bilen ve veritabanı üzerinde gerekli bakım, değişiklik, kurulumları hakkında uzman,Coğrafi bilgi sistemleri (CBS) veritabanı, geliştirme, entegrasyon çalışmalarında tecrübe sahibi,CBS yazılım teknolojisinde web ve mobil dahil hakim olan, Tercihen ESRI ArcGIS spatial veritabanı üzerinde tecrübeli, PL/SQL ile script, prosedür, trigger geliştirebilen, Analitik düşünce ve problem çözme yetkinlikleri yüksek olan, En az 3 yıl CBS veritabanı üzerinde tecrübe sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Proje Yöneticisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
BT Proje YöneticisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'BT Proje Yöneticisi' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen PMP sertifikasına sahip olan, En az 3 yıl aktif proje yönetimi yapmış, Analitik becerileri yüksek, problem çözme,çatışma yönetimi ve çoklu iş takibi konusunda yetkin,Ücretlendirme - Faturalandırma, CRM ve ERP Uygulamaları, İş Zekası ve Veri Ambarı, Mobil Uygulama Yazılım geliştirme ve sistem entegrasyon projelerinde proje yönetimi tecrübesi olan,Analiz, Süreç ve Proje Yönetimi araçları (Visio, MS Project vb.) konusunda bilgi sahibi,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Uygulama Destek UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Uygulama Operasyonları Teknik Destek Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik - Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, Matematik ya da Fizik bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, ITIL süreçlerini bilen, Oracle PLSQL, Java ile kod geliştirme sürecine hakim, Takım çalışmasına önem veren,Analitik düşünme yeteneğine sahip olan, problem çözme konusunda yetenekli, sonuç ve çözüm odaklı, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,Seyahat engeli olmayan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Üst Düzey Yönetici AsistanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde aramıza katılacak 'Üst Düzey Yönetici Asistanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İ.İ.B.F. bölümlerinden mezun, Üst düzey yönetici asistanlığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen ve aktif kullanabilecek, MS Office programlarına hakim ve raporlama becerileri gelişmiş, Planlama, organizzasyon ve takip yönü güçlü, Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen ve etkili iletişim becerilerine sahip, İş konusunda disiplinli, detaylara önem veren ve enerjisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden/ edebilecek, çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Hatay, Osmaniye AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Makine MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Gelişime açık, araştırmacı ve vizyon sahibi olan, İnsiyatif ve Sorumluluk sahibi olan, ZetaCad, Ms Office ve AutoCad Programları kullanımına hakim, Askerlik Hizmetini tamamlamış, Doğalgaz Dağıtım Sektöründe kariyer hedefi olan, Ekip çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B Sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Makine MühendisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen SAP ve Autocad programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Hizmetler Görevlisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Teknik Hizmetler GörevlisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Lise veya MYO mezunu, Tesisat alanında deneyimli, Tercihen Kazancı Belgesi ve Ustalık Belgesi'ne sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İnsan Kaynakları MüdürüKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'İnsan Kaynakları Müdürü' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili alanlarından mezun, İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin uygulanmasında min. 3 yıl yöneticilik olmak üzere toplam 10 yıl deneyim sahibi,Sosyal Sigortalar, İŞKUR, İş Sağlığı ve Güvenliği ve çalışma hayatı ile ilgili iş hukuku mevzuat ve uygulamaları hakkında uzmanlık sahibi,Tercihen Humanist İK yazılımını aktif kullanabilen,Tecihen yurtdışı expat çalıştırma tecrübesine sahip,İleri düzeyde MS Excel bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Tercihen Asya kıtasında ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İç Denetim UzmanıKazancı Holding
Kazancı Holding bünyesinde, yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren şirketlerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'İç Denetim Uzmanı' aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Denetim firmalarında veya kurumsal yapılarda iç denetim konusunda en az 3 yıl deneyimli,Başta Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku olmak üzere yasal mevzuata hakim,Tercihen CIA ya da SMMM belgesi olan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen , Seyahat engeli olmayan, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Analitik düşünme, detaylara inme ve problem çözme yönleri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Üretim Planlama MühendisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Endüstri, İşletme ve ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, ERP / MRP sistem bilgisine sahip (Tercihen SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırımlar ve Denetim Yönetmeni İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Yatırımlar ve Denetim YönetmeniKazancı Holding
Enerji, Elektrik Dağıtım, Doğalgaz Dağıtım, Turizm, Jeneratör sektörlerinde faaliyette bulunan Kazancı Holding – Aksa Genel Müdürlük İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere “Yatırımlar Denetim Yönetmeni” aramaktayız.Dört yıllık Örgün eğitim veren Üniversitelerin İnşaat Mühendisliğibölümünden mezun, En az 10 yıllık deneyimli, Mukavele ve kesin hesap konularına vakıf,Proje ve Sözleşme yönetimi bilgisine sahip,Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,Aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek,Ms Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen,Araştırma ve sorgulama yönü kuvvetli, analitik düşünce yapısına ve güçlü iletişim becerilerine sahip,Veriye ve bilgiye dayalı karar alabilen, çözüm üretebilen, faaliyetlerinin gerektirdiği analitik düşünme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzman Yardımcısı Konya AKSA JENERATÖR
Satış Uzman YardımcısıAKSA JENERATÖR
Konya Merkez'de ikamet eden, Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik bölümlerinden mezun, Kariyerine satış alanında ilerlemeyi hedefleyen, Etkili iletişim ve zaman yönetimi konusunda eğitimi olan, MS Office Paket programlarını ve tercihen SAP bilen, Yazılı ve sözlü İngilizce diline hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Raporlama UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan        Kazancı Holding bünyesinde görev almak üzere aramıza katılacak 'Raporlama Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İstatistik, Ekonometri bölümlerinden mezun, Raporlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İleri düzeyde MS Excel bilgisine sahip, Analiz yapıp, verileri yorumlayabilen, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli İşletme Mühendisi Samsun Kazancı Holding
Kıdemli İşletme MühendisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile tarım ve turizm işkollarını barındıran Kazancı Holding bünyesinde, Tarım işkolumuzun Samsun'da bulunan üretim tesisinde, sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak "Kıdemli İşletme Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 10 yıllık deneyim sahibi, Ekip yönetme tecrübesi olan, Bakım-onarım, üretim planlama, satış süreçleri, bütçe-maliyet yönetimi alanlarında yorum yapabilecek alt yapısı olan,Planlama, süreç takibi ve organizasyon becerileri güçlü, Resmi kurum ve kuruluşlarla irtibata geçip, süreç takibi yapabilecek, İletişim ve temsil gücü kuvvetli, Analiz yapabilme ve problem çözme yetenekleri gelişmiş, MS Office programlarını kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Samsun'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardım Masası Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Yardım Masası UzmanıKazancı Holding
İstanbul Kavacık'ta yer alan Genel Müdürlük binamızda görevlendirilmek üzere, Yardım Masası Uzmanı aranmaktadır.Meslek Yüksek Okulu ya da Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Kullanıcı İşletim Sistemleri (Windows XP, Windows 7, Windows 8) konusunda deneyimliMS Office Programlarını etkin kullanabilen ve son kullanıcıların sorunlarına cevap verebilecek seviyede bilgi sahibiMS Server (2000, 2003,2008,2012) hakkında bilgi sahibi Active Directory Domain ortamında çalışmış olan Masaüstü, yazıcı, laptop ve diğer bilgisayar çevre birimleri donanımlarının kurulumu ve ilgili sorunların tespiti ve giderilmesi konusunda uygulamalı deneyim sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme ve Stok Yönetim Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Malzeme ve Stok Yönetim UzmanıKazancı Holding
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,Konusunda en az 1 yıl deneyimli,Microsoft office programlarına hakim, tercihen SAP bilen,Tercihen  ERP Proje süreçlerinde bulunmuş,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Seyahat engeli bulunmayan,Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Borç Takip Yetkilisi Bingöl AKSA ELEKTRİK
Borç Takip YetkilisiAKSA ELEKTRİK
4 yıllık Üniversite veya en az Satış, Pazarlama, Reklamcılık, Halkla İlişkiler vb. MY bölümlerinden mezun,Borç/alacak yönetimi ve tahsilat konularında en az 2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere,İletişim becerisi yüksekİş takibi ve raporlama konularına önem veren, dikkatli,Müşteri odaklı ve Prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uygun adaylar MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, B sınıfı Sürücü Belgesi olan ve Aktif araç kullanabilen  Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için) Bingöl İl Müdürlüğümüzde görev alacak, Bingöl ilinde ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat Trabzon AKSA ELEKTRİK
AvukatAKSA ELEKTRİK
Hukuk Fakültesi mezunu, stajını tamamlamış. Mesleğinde 3-5 yıllık deneyime sahip Sözleşme Hukuku, Ticaret Hukuku,  Şirketler Hukuku başta olmak üzere özel hukuk alanında çalışmış ya da   çalışmak isteyenİş disiplini yüksek ve zaman yönetiminde başarılı Takım çalışmasına yatkın , sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli Seyahat engeli olmayan Aktif araç kullanabilen Trabzonda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Artvin, Giresun... AKSA ELEKTRİK
Elektrik Elektronik MühendisiAKSA ELEKTRİK
4 yıllık Mühendislik fakültelerinin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunAlanında en az 6-7 yıl deneyimi olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uygun Ekip yönetimi konusunda tecrübe sahibi, teknik ekiplerin koordinasyonunda görev ve sorumluluk üstlenmişSeyahat engeli olmayan Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Bingöl, Elazığ... AKSA ELEKTRİK
Elektrik Elektronik MühendisiAKSA ELEKTRİK
4 yıllık Mühendislik fakültelerinin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunAlanında en az 6-7 yıl deneyimi olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uygun Ekip yönetimi konusunda tecrübe sahibi, teknik ekiplerin koordinasyonunda görev ve sorumluluk üstlenmişSeyahat engeli olmayan Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA ELEKTRİK
Muhasebe ve Raporlama UzmanıAKSA ELEKTRİK
4 yıllık fakültelerin İktisat İşletme bölümlerinden mezun Esnek çalışma saatlerine uyan Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen SMMM belgesine sahip Office programlarını kullanabilen Tercihen SAP bilgisi olan Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İl Müdürü (Elektrik Perakende Satış Hizmetleri) Elazığ, Malatya AKSA ELEKTRİK
İl Müdürü (Elektrik Perakende Satış Hizmetleri)AKSA ELEKTRİK
4 yıllık Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden veya İşletme, İktisat veya Halkla İlişkiler vb. bölümlerinden mezun,Kurumsal satış, ihale süreçleri, alacak yönetimi ve tahsilat konularında en az 6-8 yıl deneyimliİş takibi ve raporlama konularına önem veren, dikkatli, Müşteri odaklı ve İletişim becerisi yüksek, ikna kabiliyeti gelişmiş ve Prezantabl,Esnek çalışma saatlerine uygun adaylar MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, B sınıfı Sürücü Belgesi olan ve Aktif araç kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Elazığ veya Malatya İl Müdürlüklerimizde görev alacak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İL MÜDÜRÜ Trabzon AKSA ELEKTRİK
İL MÜDÜRÜAKSA ELEKTRİK
4 yıllık Üniversitelerin Elektrik /Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Elektrik dağıtımı, YG/AG, arıza-bakım, yatırım projeleri, CBS konularında en az 8-10 yıl deneyimli,İş takibi ve saha denetimine önem veren, iletişim becerisi yüksek ve Prezantabl,Temsil kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uygun adaylar MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, B sınıfı Sürücü Belgesi olan ve Aktif araç kullanabilen  Askerliğini tamamlamış, Trabzon  İl Müdürlüğünde görev alacak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İL MÜDÜRÜ Bingöl AKSA ELEKTRİK
İL MÜDÜRÜAKSA ELEKTRİK
4 yıllık Üniversitelerin Elektrik /Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Elektrik dağıtımı, YG/AG, arıza-bakım, yatırım projeleri, CBS konularında en az 8-10 yıl deneyimli,İş takibi ve saha denetimine önem veren, iletişim becerisi yüksek ve Prezantabl,Temsil kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uygun adaylar MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, B sınıfı Sürücü Belgesi olan ve Aktif araç kullanabilen  Askerliğini tamamlamış, Bingöl  İl Müdürlüğünde görev alacak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri/Teknisyeni Artvin, Giresun... AKSA ELEKTRİK
Elektrik Teknikeri/TeknisyeniAKSA ELEKTRİK
·         Meslek Liselerinin Elektrik Bölümlerinden veya MYO Elektrik Bölümünden mezun·         Sürücü belgesine sahip ve tercihen aktif araç kullanabilen·         Askerliğini tamamlamış·         Esnek çalışma saatlerine uyan·         Tercihen 30 yaşını aşmamış·         Ekip çalışmasına uygun·         Tercihen Ekat Belgesine sahip·         Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Giresun illerinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri/Teknisyeni Bingöl, Elazığ... AKSA ELEKTRİK
Elektrik Teknikeri/TeknisyeniAKSA ELEKTRİK
Meslek Liselerinin Elektrik Bölümlerinden veya MYO Elektrik Bölümünden mezun Sürücü belgesine sahip ve tercihen aktif araç kullanabilen Askerliğini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyan Tercihen 30 yaşını aşmamış Ekip çalışmasına uygun Tercihen Ekat Belgesine sahip Elazığ Malatya Tunceli Bingöl illerinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Sorumlusu Trabzon AKSA ELEKTRİK
Kurumsal İletişim SorumlusuAKSA ELEKTRİK
Üniversitelerin İletişim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden, tercihen Halkla ilişkiler, Gazetecilik, Basın Yayın bölümlerinden mezunTercihen Elektrik dağıtım veya Enerji sektörünün diğer alanlarında tecrübe ve bilgi sahibiYazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Dilbilgisi ve ifade yetkinliği tam,Word, Excel, Powerpoint, sunum programları ve tercihen istatistik programlarını iyi derecede kullanabilenTakım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü, diksiyonu düzgünİş takibi konusunda titiz, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabien , Minimum 3 yıl deneyimli Trabzon da  ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Bingöl, Tunceli AKSA ELEKTRİK
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıAKSA ELEKTRİK
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden tercihen Elektrik Elektronik Mühendisliği , Elektrik Öğretmenliği mezunuA veya  B grubu  grubu İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına sahip Uzman Çok Tehlikeli iş kolunda tercihen Elektrik Dağıtım /üretim daha önce çalışmışEn az 3 yıl deneyimi olan B grubu sürücü belgesine sahip Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Ekip çalışmasına uygun Seyahat engeli olamayan Bingöl ve Tuncelide ikamet eden veya edebilecek adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı