Kazancı Holding  

Şirket Bilgileri

http://www.aksa.com.tr 
Kazancı Holding 

Jeneratör üretimi ve enerji santralleri kurulum-işletim faaliyetleri ile sektörün lider kurumlarından biri olan Kazancı Holding, enerji sektöründeki çalışmalarını 1984 yılından beri sürdürmektedir.

Son yıllarda doğal gaz dağıtım, turizm ve tarım sektörlerine de girerek yatırımlarına devam eden Kazancı Holding, bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle, Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer almaktadır.

Aksa şirketler grubu, Jeneratör,Kiralama, Servis ve Yedek Parça, Enerji Üretim, Satış ve Pazarlama, , Makina Sanayii, Turizm, Doğal Gaz Dağıtım ve Tarım şirketlerinden oluşmaktadır.

 

Aksa Jeneratör, uzun yıllardır Türkiye'de pazarın lideri olmayı sürdürmekte ve son 5 yıl içerisinde genişleyen faaliyetleri ile toplam yıllık satışının, yarısını yurt dışına ihraç ederek dünya pazarında da önemli bir başarı elde etmektedir.Teknoloji yatırımlarını sürekli artıran Aksa Jeneratör, Türkiye’deki ilk doğal gazlı jeneratörü üreterek bir ilki daha gerçekleştirmiştir. Bunun yanında kojenerasyon projeleri de ağırlıklı olarak devam etmektedir.

Aksa’nın öncelikleri; tüm faaliyetlerinde "insan" faktörüne her zaman öncelik vermek ve verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın dünyalarını aydınlatmaya devam etmek, vizyonu ise jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Aksa Jeneratör, biri İngiltere’de olmak üzere toplam 3 adet üretim tesisiyle dünyadaki önemli jeneratör üreticisi firmaların arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır jeneratör pazarının en güçlü firması olan Aksa Jeneratör, yaygın satış ve servis ağıyla da müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aksa Jeneratör, yurt dışında 10 ofisi ve yurt içinde ise 20 APC (Aksa Power Center) ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Türkiye’deki tartışmasız üstünlüğünün yanı sıra, dünyanın her noktasına ihracat yaparak ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunan Aksa Jeneratör’ün yurt dışı ofisleri:

·           Cezayir

·           Çin

·           Dubai

·           Irak

·           İngiltere

·           İran

·           Kazakistan

·           Kırgızistan

·           Nijerya

·           Singapur

 

Aksa Enerji Üretim A.Ş. elektrik ve ısı santralleri kurulması işletilmesi ile enerji dağıtımı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Türkiye ve yurt dışında kurmuş ve işletmekte olduğu toplam 369 MW güçteki 9 adet enerji santrali ile elektrik üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Doğal gaz ve petrol türevleri ile çalışan Türkiye’de 150 MW’lık yurt dışında ise 95 MW’lık santral yatırımlarına devam eden Aksa Enerji; yenilenebilir enerji kaynakları konusunda Türkiye’ nin değişik bölgelerinde rüzgar ve hidroelektrik santralleri kurulmasına yönelik ölçüm ve fizibilite çalışmalarını da yürütmektedir. Rüzgar enerjisi konusunda 40 MW’lık 2 adet santral için üretim lisansı alarak yatırıma geçmiştir. Hidroelektrik santralleri için 365 MW’lık 5 projede fizibilite ve proje çalışmalarına devam etmekte olup, toplam 77 MW’lık 3 adet santral için lisans almış ve yatırıma geçmiştir. Linyite dayalı elektrik santralleri konusunda proje çalışmalarına da devam eden Aksa Enerji, toptan ve perakende elektrik satışı, elektrik dağıtımı, elektrik enerjisi ithal ve ihracatı için gerekli lisanslarını almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ve yurt dışında 1995 yılından beri müşterilerinin ekonomik ve güvenilir elektrik ve ısı ihtiyaçlarını karşılayan Aksa Enerji, elektrik üretimi dağıtımı ve satışı konularında yatırım ve faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir.

 

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Aksa Şirketler Grubu, Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük beldesinde Toros dağlarının Akdeniz’in masmavi suları ile birleştiği çam ormanları içinde yer alan Mirada Del Mar Oteli ile ilk turizm yatırımını gerçekleştirmiştir.

Sıra dışı mimarisi ve çevre düzenlemesi ile dikkat çeken otel, tamamen restore edilip yenilenmiş, yepyeni bir hizmet ve kalite anlayışıyla sektörde yerini almıştır. Yaklaşık 109.000 m2 alana sahip, 1.220 yatak kapasiteli, 5 yıldızlı ve çağlar boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kemer’de misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir biçimde özel olarak tasarlanan Mirada del mar Oteli, 1990 yılından bu yana, kusursuz doğa güzelliği ile eşsiz konforu bir araya getirmektedir. Son olarak, Erciyes bölgesinde 650 yatak kapasiteli 3 yeni dağ otelini de bünyesine katan grubun bu sektördeki hedefi, yatırımlarına devam ederek, 2007 yılının sonunda 4000 yatak kapasitesine ulaşmaktır.

 

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.

 

Aksa Tarım, toplamları 25.000 dönüme varan TİGEM’den (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 30 yıllığına kiraladığı Samsun-Gelemen ve Tekirdağ-İnanlı çiftlikleri ile AB Standartlarında süt ve et üretimi tesisleri yatırımı yapmaktadır.

2004 yılında özelleştirmeye açılan İnanlı Tarım İşletmesi (Tekirdağ) ve Gelemen Tarım İşletmesi'ni (Samsun) kiralayan kuruluşuKazancı Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 82
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Hizmetleri Görevlisi Elazığ AKSA ELEKTRİK
Müşteri Hizmetleri GörevlisiAKSA ELEKTRİK
·         Üniversitelerin 4 yıllık fakülte veya MYO Satış-Pazarlama, Maliye, Muhasebe vb alanlarından mezun·         Müşteri hizmetleri, çağrı merkezi, vezne, ve tahsilat işlemleri konusunda en az 2 yıl deneyimli     ·         Esnek çalışma saatlerine uygun,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Akıcı ve düzgün diksiyona sahip·         MS Office programlarına hakim·         28 yaşını aşmamış·         Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)·         Elazığın Keban Arıcak ve Karakoçanda ilçelerinde  ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Ankara AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Ankara Çankaya ve çevresinde ikamet eden, Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Satış alanında en az 2 yıl tecrübesi olup kariyerini bu doğrultuda ilerletmek isteyen,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen Sap programına hakim,İletişim yönü güçlü, prezentabl, İyi derece İngilizce bilen, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Şefi Muğla AKSA JENERATÖR
Servis ŞefiAKSA JENERATÖR
Muğla ilinin Marmaris ilçesinde ikamet eden, Üniversitelerin ilgili teknik bölümlerinden mezun, Organizasyon, takip ve planlama yönü kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Askerlik görevini yerine getirmiş, Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Boyahane Teknisyeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Boyahane TeknisyeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Çatalca ve çevre ilçelerde ikamet eden, Lise ve MYO'nun Teknik bölümlerinden mezun, Mesleki Yeterlilik Belgesi'ne (Boyacılık) sahip, Makine boyama konusunda tecrübeli, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Bireysel Müşteri TemsilcisiAKSA JENERATÖR
Çatalca'da kurulu Aksa Servis ve Kiralama  AŞ'nin servis kısmında; bireysel sözleşmelerin takibi ve kayıt altına alınması, müşteri taleplerinin takibi, servis takip raporlarının hazırlanmasından sorumlu olarak görev yapacak Bireysel Müşteri Temsilcisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Uzmanı İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Garanti UzmanıAKSA JENERATÖR
İstanbul Çatalca bölgesinde ikamet eden, Üniversitelerin Makine, Elektrik ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,MS Office ve SAP programlarına hakim, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Yazılı ve sözlü İngilizce diline hakim, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Anadolu yakasında Maltepe ve çevre ilçelerinde ikamet eden, Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik Bölümü'nden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Yönetmeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Satış YönetmeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Bağcılar ve çevresinde ikamet eden, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen satış alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP programına hakim,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim yönü güçlü, prezentabl, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Yetkilisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Kalite Kontrol YetkilisiAKSA JENERATÖR
Meslek liselerinin makine, elektrik veya motor bölümlerinden, tercihen ilgili bölümlerin MYO bölümlerinden mezun,İstanbul Avrupa (Çatalca ve civarı) yakasında ikamet eden, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Kalite Kontrol Sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çok iyi derecede MS Office (Excel,Word,Outlook,Powerpoint) programlarını kullanabilen,ERP programlarına hakim, tercihen SAP programını bilen, Kalite, çevre ve iş güvenliği yönetim sistemleri ile çalışma konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Eskişehir AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Eskişehir’de ikamet eden, Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik, Makina ve Motor Bölümleri'nden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arayüz Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Arayüz Geliştirme UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında aramıza katılacak 'Arayüz Geliştirme Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Mühendisliği, Grafik Tasarım gibi ilgili bölümlerinden mezun,Dinamik ve responsive web site ve mobil arayüz geliştirme konusunda en az 3 yıl deneyimli,UX odaklı UI geliştirme konusuna önem veren, Uzman seviyede HTML5, CSS3, JavaScript, AJAX, JQuery, AngularJS, Bootstrap bilgisine sahip,Cross-browser ve mobil uyumlu responsive web site tasarımı konularında tecrübeli ve olası hatalar ile performans sorunlarını geliştirme aşamasında öngörerek çözebilecek yetenekte,W3C standartlarına hakim, HTML 5 ile değişen ve yeni gelen etiketler konusunda bilgi sahibi,Adobe Photoshop veya benzeri programlarda hazırlanan web tabanlı uygulama tasarımlarının HTML/CSS/Javascript ile programlanabilir kodlamasını yapabilecek (Tercihen Flexible/Liquid Design kodlama yapabilecek),Javascript OOP kodlama, Javascript Design Pattern, Javascript Framework’ leri ve Plugin’ leri konusunda bilgili,ASP.NET kontrolleri konusunda bilgili, hazırladığı HTML/CSS/Javascript kodlarını bu ASP.NET Webforms, SharePoint veya MVC teknolojileri ile hazırlanmış uygulamaların arayüz giydirmelerini yapabilecek,Geliştirdiğimiz portal projelerinde kullanılmak üzere hazır arayüz ve kurumsal cdn oluşturabilecek.Tercihen Microsoft Sharepoint 2013 masterpage,  Layout ve Design Template’ leri konusunda tecrübeli, daha önce sharepoint projelerinde görev almış,Tercihen NodeJS, Kendo UI konusunda bilgili, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Kocaeli AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Kocaeli-Gebze ilçesinde ikamet eden, Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği veya İşletme, İktisat bölümlerinden mezun,Satış alanında en az 2 yıl tecrübesi olup kariyerini bu doğrultuda ilerletmek isteyen,MS Office programında deneyimli, İyi derecede SAP bilen, İletişim yönü güçlü, prezentabl, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri TemsilcisiKazancı Holding
En az lise mezunuİstanbul Avrupa Yakası'nda (Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ve Başakşehir) ikamet edenTelefonda iletişim alanında başarılı ve diksiyonu düzgünİnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkınVardiyalı çalışabilecekErkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Proje Yöneticisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Bilgi Teknolojileri Proje YöneticisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü tarafından yürütülen yazılım, altyapı ve süreç projelerinin planlanması, teslim tarihleri ve bütçeleri dahilinde yürütülmesi ve başarılı şeklilde devreye alınmasından sorumlu olacak; proje kapsam ve önceliklerini gözetilerek yükleniciler, danışman ekipler, proje ekibi ve diğer proje paydaşları ile gerekli iletişimlerin ve koordinasyonun yürütülmesini sağlayacak; proje süresince üst yönetim de dahil olmak üzere raporlama faaliyetlerini yürütecek "Bilgi Teknolojileri Proje Yöneticisi" takım arkadaşları aramaktayız.Tercihen üniversitelerin Mühendislik (Bilgisayar, Endüstri, İşletme, Matematik, Elektrik-Elektronik), MIS veya Enformatik bölümlerinden mezun veya Bilişim Teknolojileri ile ilgili programlarda yüksek lisans yapmış,Ücretlendirme - Faturalandırma, CRM, ERP, İş Zekası ve Veri Ambarı, yazılım geliştirme veya sistem entegrasyonu gibi Bilgi Teknolojileri projelerinde en az 5 yıl süre ile Proje Yöneticisi olarak görev yapmış,Tercihen enerji sektöründe tecrübe sahibi, elektrik ve/veya doğalgaz dağıtım, perakende satış şirketlerinde sistem geliştirme, entegrasyon projelerinde proje yöneticiliği yapmış,Proje yönetimi standart ve metodolojilerine hakim; tercihen proje yönetimi (PMI, Agile/Scrum) sertifikasyonlarına sahip,Yürüttüğü projelerde yüklenici yönetimi tecrübesi olan, Analitik becerileri yüksek, problem çözme, çatışma yönetimi ve çoklu iş takibi konusunda yetkin ve proaktif,Güçlü yazılı ve sözlü iletişim özellikleri olan, kendini ifade edebilen, ekip çalışmasına inanan,Etkin zaman yönetimi yapabilen ve eşzamanlı iş yürütme becerisine sahip, Gelişime açık, farklı teknolojileri öğrenme konusunda istekli, İyi derecede İngilizce bilen (konuşma ve yazma), Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Veritabanı Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Veritabanı UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında görevlendirilmek üzere aramıza katılacak 'Veritabanı Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, Matematik veya Fizik bölümlerinden mezun,MS SQL Server Veritabanı yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübesi olan, Backup / Restore / Mirroring / AlwaysOn / FailOver gibi High Availability ve Disaster Recovery altyapılarını kurmuş veya yönetmiş olan,MS SSIS ile ETL, OLAP, DWH, Cube, SSRS konusunda bilgi sahibi, Performans Tuning işlemlerine iyi derecede hakim, İyi derecede T-SQL bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Oracle Veritabanı Yönetimi, Unix/Linux sistemleri ve bu sistemlerde shell scripting konularında bilgi veya deneyim sahibi olmak, (artı olarak değerlendirilecektir)Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Uygulama Destek UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Uygulama Operasyonları Teknik Destek Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik - Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, Matematik ya da Fizik bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, ITIL süreçlerini bilen, Oracle PLSQL, Java ile kod geliştirme sürecine hakim, Takım çalışmasına önem veren, Analitik düşünme yeteneğine sahip olan, problem çözme konusunda yetenekli, sonuç ve çözüm odaklı, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Güvenlik GörevlisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Güvenlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Silahlı özel güvenlik kartına sahip, 5188 sayılı Güvenlik mevzuatına hakim, Güvenlik görevlisi olarak en az 3 yıllık tecrübesi olan, İletişim, temsil ve dikkat yeteneğine sahip, Kişisel bakımına özen gösteren, Askerlik görevini Jandarma veya Komando olarak tamamlamış, Tercihen yakın dövüş sanatları sertifikalı ve atış becerileri olan, Adli ve Mali sicili temiz olan, Disiplinli ve referans verebilecek, Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Malzeme Planlama MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin İşletme, Endüstri ve ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, ERP/MRP sistem bilgisine sahip, (SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),MS Office programlarını etkili derecede kullanabilen, Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Rusça) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Rusça)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, İyi derecede Rusça bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Fransızca) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Fransızca)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, Çok iyi derecede Fransızca bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanbilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Arapça) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Arapça)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, İyi derecede Arapça bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanbilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Depo ElemanıAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Lise ve MYO'nun Teknik bölümlerinden mezun, Depo yönetimi konusunda deneyimli, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen SAP Programını bilen, Forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Denetim Asistanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Denetim AsistanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, Denetim Direktörlüğü'ne bağlı olarakgörev almak üzere aramıza katılacak “Denetim Direktör Asistanı” arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Denetim firmalarında veya kurumsal yapılarda iç denetim konusunda en az 1 yıl deneyimli,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Analitik düşünme, detaylara inme ve problem çözme yönleri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İnsan Kaynakları UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'İnsan Kaynakları Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları Yönetiminde özellikle Personel Özlük İşleri, Ücretlendirme ve Yan Haklar alanında en az 4 yıllık deneyim sahibi,SGK Mevzuatı, İş Kanunu ve ilgili yönetmelikler konusunda bilgi sahibi, SGK, Bölge Çalışma, İŞKUR vb. kurumlara verilmesi gereken bildirgelerin yasal süresinde hazırlanmasını sağlayacak ve kontrolünü yapabilecek deneyimde,  Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, Sonuç odaklı ve detaylara hakim olabilen, Sistematik ve sonuç odaklı çalışma sistematiğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği yüksek, ikna kabiliyeti olan, enerjisi yüksek,MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Bursa AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Bursa Nilüfer ve çevresinde ikamet eden, Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik Bölümü'nden mezun, B sınıfı ehliyeti olan (aktif araç kullanabilen), Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Yetkilisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Planlama YetkilisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üretim Planlama alanında min. 2 yıl tecrübesi olup kariyerini bu doğrultuda ilerletmek isteyen,MS Office programlarını etkili derecede kullanabilen, ERP sistem bilgisine sahip, tercihen SAP kullanımında tecrübeli, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Bakım Elemanı İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Teknik Bakım ElemanıAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Lise veya MYO mezunu, Tesisat alanında deneyimli, Tercihen Kazancı Belgesi ve Ustalık Belgesi'ne sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Makine MühendisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen SAP ve Autocad programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Üretim Planlama MühendisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Endüstri, İşletme ve ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, ERP / MRP sistem bilgisine sahip (Tercihen SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Yetkilisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Satış Destek YetkilisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Bağcılar ve çevresinde ikamet eden, MYO ya da Üniversitelerin İşletme, Büro Yönetimi bölümlerinden mezun, MS Office ve SAP programlarını bilen,(tercihen) B Sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Danışma Görevlisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Danışma GörevlisiAKSA JENERATÖR
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, jeneratör imalatında faaliyet gösteren Aksa Jeneratör Sanayi AŞ.’nin fabrikasında görevlendirmek üzere  “Danışma Görevlisi”  arayışımız bulunmaktadır. Tercihen MYO ve Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarına hakim ve raporlama yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün ve etkili iletişim becerilerine sahip,Güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı,İş konusunda disiplinli, detayla önem veren ve enerjisi yüksek,İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İç Denetim UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, Denetim Direktörlüğü'ne bağlı olarak İç Denetim departmanında işkollarımızın denetim faaliyetlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak “İç Denetim Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Denetim firmalarında veya kurumsal yapılarda iç denetim konusunda en az 3 yıl deneyimli,·         Başta Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku olmak üzere yasal mevzuata hakim,·         Tercihen CIA ya da SMMM belgesi olan,·         Tercihen iyi derecede İngilizce bilen ,·         Seyahat engeli olmayan,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü,·         Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek,·         MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen,·         Analitik düşünme, detaylara inme ve problem çözme yönleri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzman Yardımcısı Konya AKSA JENERATÖR
Satış Uzman YardımcısıAKSA JENERATÖR
Konya Merkez'de ikamet eden, Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik bölümlerinden mezun, Kariyerine satış alanında ilerlemeyi hedefleyen, Etkili iletişim ve zaman yönetimi konusunda eğitimi olan, MS Office Paket programlarını ve tercihen SAP bilen, Yazılı ve sözlü İngilizce diline hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müdürü Tekirdağ Kazancı Holding
İşletme MüdürüKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile tarım ve turizm işkollarını barındıran Kazancı Holding bünyesinde, Tarım işkolumuzun Tekirdağ İnanlı'da bulunan üretim tesisinde, sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak "İşletme Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.·         Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         En az 10 yıllık deneyim sahibi,·         Ekip yönetme tecrübesi olan,·         Bakım-onarım, üretim planlama, satış süreçleri, bütçe-maliyet yönetimi alanlarında yorum yapabilecek alt yapısı olan,·         Planlama, süreç takibi ve organizasyon becerileri güçlü,·         Resmi kurum ve kuruluşlarla irtibata geçip, süreç takibi yapabilecek,·         İletişim ve temsil gücü kuvvetli,·         Analiz yapabilme ve problem çözme yetenekleri gelişmiş,·         MS Office programlarını kullanabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Tekirdağ'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İnsan Kaynakları UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'İnsan Kaynakları Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Psikoloji ya da İ.İ.B.F ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları fonsksiyonlarında en az 3 yıl deneyim sahibi, Seçme Yerleştirme, Planlama & Organizasyon, Performans & Yetenek Yönetimi, Ücretlendirme ve İnsan Kaynakları biriminin ana süreçlerini geliştirme ve uygulama deneyimine sahip,MS Office Programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Sistematik ve sonuç odaklı çalışma sistematiğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği yüksek, ikna kabiliyeti olan, enerjisi yüksek,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Muhasebe MüdürüKazancı Holding
Şirketimizin yan kuruluşlarında görevlendirilmek üzere 'Muhasebe Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Maliye, İktisat, İşletme vb. örgün eğitim veren bölümlerinden mezun,SMMM belgesi olan, Muhasebe konusunda en az 8 yıllık deneyime sahip ve ekip yönetimi konusunda 3 yıl tecrübeli,Kurumsal muhasebe yazılımlarından tercihen SAP kullanabilen ve MS Office programlarına hakim,Konusu ile ilgili mevzuatları bilen ve takip eden, Raporlama ve veri analizi konularında deneyim ve bilgi sahibi, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırımlar Denetim Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Yatırımlar Denetim UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın Yatırımlar kapsamında sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak “Yatırımlar Denetim Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ya da Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,En az 5 yıllık deneyimli, Mukavele ve kesin hesap konularına vakıf,Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,Aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek,Ms Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen,Araştırma ve sorgulama yönü kuvvetli, analitik düşünce yapısına ve güçlü iletişim becerilerine sahip,Veriye ve bilgiye dayalı karar alabilen, çözüm üretebilen, faaliyetlerinin gerektirdiği analitik düşünme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırımlar ve Denetim Yönetmeni İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Yatırımlar ve Denetim YönetmeniKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın Yatırımlar kapsamında sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak “Yatırımlar Denetim Yönetmeni” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ya da Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,En az 8 yıllık deneyimli, Mukavele ve kesin hesap konularına vakıf, Proje ve Sözleşme yönetimi bilgisine sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek, Ms Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen, Araştırma ve sorgulama yönü kuvvetli, analitik düşünce yapısına ve güçlü iletişim becerilerine sahip,Veriye ve bilgiye dayalı karar alabilen, çözüm üretebilen, faaliyetlerinin gerektirdiği analitik düşünme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Kurumsal Pazarlama UzmanıKazancı Holding
Kazancı Holding bünyesinde bulunan Cookshop restaurantlarımızın merkez biriminde aramıza katılacak 'Kurumsal Pazarlama Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Perakende sektör deneyimi olan, Aynı anda birden fazla iş kalemini yürütebilme (multi tasking) yetkinliklerine sahip,Yazılı ve sözlü iletişimde Türkçe ve İngilizce'yi kullanma becerisi ileri düzeyde,Alanı ile ilgili bilgisayar programlarını etkin kullanabilen, Ajans ilişkileri, reklam, halkla ilişkiler, fuar, tanıtım, kampanya organizasyonları konusunda deneyimli,Yaratıcılık projelerinde yeni teknolojileri markaya entegre edebilme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Pazarlama Yetkilisi İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Pazarlama YetkilisiAKSA JENERATÖR
* Graduated from Electrical or Mechanical Engineering degree from reputable University.* It's expected that candidates must have experience about generator production and its technical aspects. In addition expected to be familiar about mechanical and electrical components of product.* Our Electrical Engineer candidates should use properly Autocad LT and our Mechanical Engineer candidates should use properly Autocad Inventor.* Should have knowledge about PLC and SCADA.* Fluent in English (Writing-Reading-Speaking).* Excellent knowledge of MS Office applications.* Strong analytical approach and team player.,* Strong ability of persuasion.* No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
CRM Yazılım UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında aramıza katılacak 'CRM Yazılım Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar ya da Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,ASP.NET MVC, ASP.NET AJAX, WinForms ve WebForm teknolojileri ile geliştirilen en az bir projede görev almış ve en az 3 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip,Nesne tabanlı yazılım geliştirme, çok katmanlı sistem ve yazılım mimarisi konularında iyi derecede bilgi ve tecrübe sahibi,Microsoft Dynamics CRM yazılımı ile 3-4 yıl çalışma deneyimine sahip, İş akışları, plug-in'ler, Javascript, iş kuralları konularını uygulamış, Tercihen CRM Projelerinde yer almış, Veritabanı sistemleri (Oracle veya SQL Server) ve bu sistemlerin sunduğu programlama arayüzlerinde (PL/SQL ya da T-SQL) bilgi sahibi,Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Gemi İnşaat, Elektrik, Elektronik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen Sap programına hakim,Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Tercihen satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Servis MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun İstanbul Avrupa yakası Çatalca ve çevre ilçelerde ikamet eden, Projelendirme ve müşteri taleplerine uygun proje çalışmalarını yapabilen, Tekliflendirme aşamasında ilgililere destek verebilen, Sonuç ve çözüm odaklı, dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve SAP programlarına hakim, Askerlik görevini yerine getirmiş, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Bursa AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen Sap programına hakim,Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Tercihen satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Süreçleri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
İş Süreçleri Uzman YardımcısıAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden(tercihen endüstri) mezun, Yeni mezun ya da 0-2 yıl tecrübeli, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme yeteneklerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı, Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi olan ve insan ilişkilerinde başarılı,Visio ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen C# bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgeli ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Stajyeri İstanbul(Asya) AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Finans StajyeriAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Doğalgaz işkolunda ''FinansStajyeri'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversite veya Ticaret Meslek Lisesi öğrencisi, Zorunlu staj yükümlülüğü bulunan, Uzun dönem staj yapabilecek ( İlk yarı yıl - ikinci yarı yıl ) Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri ve özgüveni yüksek, Öğrenmeye, gelişime ve geribildirime açık, Ofis programlarını kullanabilen, Finans alanında kariyer hedefi olan, "Finans Stajyeri" aranmaktadır.
Stajyer        İlan Detayı
Muhasebe Stajyeri İstanbul(Asya) AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Muhasebe StajyeriAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Doğalgaz işkolunda ''Muhasebe Stajyeri'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversite veya Ticaret Meslek Lisesi öğrencisi, Zorunlu staj yükümlülüğü bulunan, Uzun dönem staj yapabilecek ( İlk yarı yıl - ikinci yarı yıl ) Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri ve özgüveni yüksek, Öğrenmeye, gelişime ve geribildirime açık, Ofis programlarını kullanabilen, Muhasebe alanında kariyer hedefi olan, "Muhasebe Stajyeri" aranmaktadır.
Stajyer        İlan Detayı
Bakım Teknikeri Mersin AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Bakım TeknikeriAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Bakım  Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır. Meslek yüksek okulu makine,doğalgaz vb. bölümlerinden mezun, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, MS Office (Word, Excel) programlarını tercihen bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi (Fırat EDAŞ) Bingöl, Elazığ... AKSA ELEKTRİK
Elektrik Mühendisi (Fırat EDAŞ)AKSA ELEKTRİK
4 yıllık Mühendislik fakültelerinin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunAlanında en az 6-7 yıl deneyimi olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uygun Ekip yönetimi konusunda tecrübe sahibi, teknik ekiplerin koordinasyonunda görev ve sorumluluk üstlenmişSeyahat engeli olmayan Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknoloji Planlama Yatırımlar Mühendisi İstanbul(Avr.), ... AKSA ELEKTRİK
Teknoloji Planlama Yatırımlar MühendisiAKSA ELEKTRİK
4 Yıllık Elektrik, Elektrik-Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Elektrik Dağıtım sektöründe (yüklenici, mühendislik firması ya da dağıtım şirketi) en az 3 yıl tecrübeli,Elektrik dağıtım mevzuatı, teknik kalite ve tedarik sürekliliği kalitesi hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,SCADA/DMS/OMS ve/veya OSOS hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen SCADA/DMS/OMS, OSOS yazılımları temel kullanıcı seviyesinde bilgisi olan,MS Office (Çok iyi - MS Project dahil) İngilizce (İyi derecede) bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Şehir içi/dışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (bay adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Mühendisi İstanbul(Avr.), ... AKSA ELEKTRİK
Arge MühendisiAKSA ELEKTRİK
4 Yıllık Elektrik ve/veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Elektrik Dağıtım sektöründe (yüklenici, mühendislik firması ya da dağıtım şirketi) en az 3 yıl tecrübeli,Elektrik dağıtım mevzuatı, teknik kalite ve tedarik sürekliliği kalitesi hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,Tercihen teknik kalite yönetim sistemleri, SCADA/DMS/OMS ve/veya Sayaç Yönetim Sistemleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,Şebeke analiz programları (Tercihen - DigSilent, CYME, Sincal, Neplan v.b.) temel kullanıcı bilgisi olan,MS Office (Çok iyi - MS Project dahil), İngilizce (İyi derecede) bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Şehir içi/dışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (bay adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Acil Ekip Görevlisi Mersin AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Acil Ekip GörevlisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Acil Ekip Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır. Meslek lisesi bölümlerinden mezun, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, MS Office (Word, Excel) programlarını tercihen bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Mühendisi (Çoruh EDAŞ) Artvin, Giresun... AKSA ELEKTRİK
Elektrik Mühendisi (Çoruh EDAŞ)AKSA ELEKTRİK
4 yıllık Mühendislik fakültelerinin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunAlanında en az 6-7 yıl deneyimi olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uygun Ekip yönetimi konusunda tecrübe sahibi, teknik ekiplerin koordinasyonunda görev ve sorumluluk üstlenmişSeyahat engeli olmayan Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Finance Specialist İstanbul(Asya) AKSA ENERJİ
Finance SpecialistAKSA ENERJİ
Aksa Energy is established in 1997, as a subsidiary of Kazancı Holding, which is the largest independent power producer in Turkey listed on the stock Exchange. Aksa Energy, which aims globalization, is transformed from a local energy company into a global energy company with its power plants in the TRNC and Africa.Aksa Energy, which performs all the power plant installation processes from project design to procurement, construction and installation with its competent technical teams, produces energy from natural gas, lignite, hydroelectric, wind and fuel oil. It realizes the operation and maintenance of its plants on its own. Aksa Energy carries its know-how abroad with the power plant constructions to the countries which have urgent energy needs and offers fast solutions with long term guaranteed sales agreements.The company bolstered its presence in the African continent through contracts executed with the power plants in Ghana, Madagascar and Mali. Aksa Energy continues to evaluate other overseas investment opportunities, as well as agreements for power plant construction, operation and the guaranteed sale of the energy generated from K.KT.C, Ghana, Madagascar and MaliQUALIFICATIONS;We are lookign for a Finance Specialist with the following qualifications to our We are looking for aFinance Specialist with the following qualifications to our project in İstanbul - Beykoz.Bachelor degree in Economy or releted sicences, 5-7 years of experiance in Bank Sector, Excellent command of MS Office programmes, Excellent command of English,(written and spoken) No obstacle for travelling Africa countries, SAP knowledge is a must
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Şebeke Yöntimi Yönetmeni İstanbul(Asya) AKSA ELEKTRİK
Elektrik Şebeke Yöntimi YönetmeniAKSA ELEKTRİK
4 Yıllık Elektrik veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Elektrik Dağıtım sektöründe (yüklenici ya da dağıtım şirketi) en az 7 yıl tecrübeli,Elektrik dağıtım mevzuatı, elektrik şebekeleri yönetim alanlarında bilgi ve tecrübe sahibi,MS Office (Çok iyi) İngilizce (İyi derecede) bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Şehir içi/dışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (bay adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Raporlama ve Analiz Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA ELEKTRİK
Raporlama ve Analiz UzmanıAKSA ELEKTRİK
4 Yıllık istatistik, ekonometri, işletme iktisat vb. bölümlerinden mezun, Raporlama, analiz ve geliştirme tarafında en az 3-5 yıl tecrübeli, ERP sistemleri hakkında bilgi sahibi, Analitik, sayısal düşünme yetmeği gelişmiş, MS Office (Çok iyi ) SQL tercihen, İngilizce (İyi derecede) bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Şehir içi/dışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (bay adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem İşletme Mühendisi İstanbul(Asya) AKSA ELEKTRİK
Sistem İşletme MühendisiAKSA ELEKTRİK
4 Yıllık Elektrik veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Elektrik Dağıtım sektöründe (yüklenici, mühendislik firması ya da dağıtım şirketi) en az 4 yıl tecrübeli,Elektrik dağıtım mevzuatı ve elektrik şebeke tesisi hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,TEDAŞ MYD ve elektrik dağıtım ekipmanları teknik şartnameleri konusunda bilgi sahibi,MS Office (Çok iyi) İngilizce (İyi derecede) bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Şehir içi/dışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (bay adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Teknik Hizmetler (MTH) Müdürü İstanbul(Asya) AKSA ELEKTRİK
Müşteri Teknik Hizmetler (MTH) MüdürüAKSA ELEKTRİK
4 Yıllık Elektrik veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Elektrik Dağıtım sektöründe 7-10 yıl tecrübeli, en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan,EPDK süreçleri, yeni bağlantı, ölçüm, saha operasyonları ve elektrik dağıtım mevzuatı hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,MS Office (Çok iyi) İngilizce (İyi derecede) bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Şehir içi/dışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (bay adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapım İşleri Mühendisi İstanbul(Avr.), ... AKSA ELEKTRİK
Yapım İşleri MühendisiAKSA ELEKTRİK
4 Yıllık Elektrik veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Elektrik Dağıtım sektöründe (yüklenici, mühendislik firması ya da dağıtım şirketi) en az 4 yıl tecrübeli,Elektrik dağıtım mevzuatı ve elektrik şebeke tesisi hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,TEDAŞ MYD ve elektrik dağıtım ekipmanları teknik şartnameleri konusunda bilgi sahibi,MS Office (Çok iyi - MS Project dahil), İngilizce (İyi derecede) bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Şehir içi/dışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (bay adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırım Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.), ... AKSA ELEKTRİK
Yatırım Planlama MühendisiAKSA ELEKTRİK
4 Yıllık Elektrik veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Elektrik Dağıtım sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Elektrik dağıtım mevzuatı, yatırım planlama hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,Temel şebeke modelleme ve analiz yazılımları kullanan (Tercihen - DigSilent, CYME, Sincal, Neplan v.b.)MS Office (Çok iyi - MS Project dahil) İngilizce (İyi derecede) bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Şehir içi/dışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (bay adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırım Planlama Müdürü İstanbul(Avr.), ... AKSA ELEKTRİK
Yatırım Planlama MüdürüAKSA ELEKTRİK
4 Yıllık Elektrik veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Elektrik Dağıtım sektöründe 7-10 yıl tecrübeli, en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan,EPDK süreçleri, yatırım planlama ve elektrik dağıtım mevzuatı hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,Temel şebeke modelleme ve analiz yazılımları hakkında bilgi sahibi (Tercihen - DigSilent, CYME, Sincal, Neplan v.b.)MS Office (Çok iyi - MS Project dahil) PMP (Tercihen) İngilizce (İyi derecede) bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Şehir içi/dışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (bay adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Artvin, Rize AKSA ELEKTRİK
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıAKSA ELEKTRİK
Tercihen Elektrik Dağıtım iş kolunda daha önce çalışmış Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun A veya  B grubu  İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına sahip Uzman En az 1 yıl deneyimi olan B grubu sürücü belgesine sahip Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Ekip çalışmasına uygun Seyahat engeli olamayan Artvin ve Rize  illerinde ikamet eden veya edebilecek adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İstasyon Görevlisi Balıkesir AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
İstasyon GörevlisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "İstasyon Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır. Meslek lisesi bölümlerinden mezun, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Dikkatli ve soğukkanlı çalışan, Sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan, Vardiyalı çalışmaya uygun.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bayi Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) AKSA ENERJİ
Bayi Satış SorumlusuAKSA ENERJİ
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, AKSA Elektrik Satış tarafından yürütülen serbest tüketicilere elektrik satışı, saha ve bayi yönetimini gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Bayi Satış Sorumlusu ihtiyacımız bulunmaktadır.Lisans mezunu, Tercihen elektrik sektöründe benzer pozisyonda deneyimli, Bayi Satış yönetimi alanında en az 2 yıl aktif iş tecrübesine sahip olmak, Analitik, disiplinli çalışma prensibine sahip, İkna kabiliyeti yüksek, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Office uygulamalarına hâkim, Yoğun iş ortamında, grup için çalışma ve paylaşım düşüncesini benimseyen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Mühendisi Ağrı AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Harita MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Doğalgaz işkolunda ''Harita Mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin harita mühendisliği veya harita ve kadastro bölümünden mezun Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Windows ve MS Office uygulamalarına hakim MicroStation Powermap, Arcis ve NetCad programlarına kullanabilen SQL ve Visual Basic programlama dillerini bilen Tercihen CBS ve Veri tabanı projelerinde daha önce görev almış Hem ofiste hem de sahada görev alabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Mühendisi İstanbul(Asya) AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Bakım MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Doğalgaz işkolunda ''Bakım Mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin  Makina Mühendisliği bölümünden mezun, İngilizce dil bilgisine sahip, Bakım onarım çalışmalarında bulunmuş, Autocad, MS Office programlarını kullanabilen, ERP programları hakkında bilgi sahibi, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Analiz ve takip yeteneği gelişmiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Cost Control Engineer İstanbul(Asya) AKSA ENERJİ
Cost Control EngineerAKSA ENERJİ
Aksa Energy is established in 1997, as a subsidiary of Kazancı Holding, which is the largest independent power producer in Turkey listed on the stock Exchange. Aksa Energy, which aims globalization, is transformed from a local energy company into a global energy company with its power plants in the TRNC and Africa.Aksa Energy, which performs all the power plant installation processes from project design to procurement, construction and installation with its competent technical teams, produces energy from natural gas, lignite, hydroelectric, wind and fuel oil. It realizes the operation and maintenance of its plants on its own. Aksa Energy carries its know-how abroad with the power plant constructions to the countries which have urgent energy needs and offers fast solutions with long term guaranteed sales agreements.The company bolstered its presence in the African continent through contracts executed with the power plants in Ghana, Madagascar and Mali. Aksa Energy continues to evaluate other overseas investment opportunities, as well as agreements for power plant construction, operation and the guaranteed sale of the energy generated from K.KT.C, Ghana, Madagascar and MaliQUALIFICATIONS;We are lookign for a Cost Control Engineer with the following qualifications to our We are looking for a Cost Control Engineer with the following qualifications to our project in İstanbul - Beykoz.Graduated from Engineering departmens, 3-4 years of experiance in cost control and reporting, perefably in power plant projects,Excellent command of MS Office programmes, Excellent command of English,(written and spoken) No obstacle for travelling Africa countries,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Tesisat Kontrol ve Gaz Açma Teknikeri Adana AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
İç Tesisat Kontrol ve Gaz Açma TeknikeriAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Doğalgaz işkolunda ''İç Tesisat Konrol ve Gaz Açma Teknikeri'' arayışımız bulunmaktadır.Teknik Lise ve/veya Yüksek Okul mezunu Sektörel tecrübesi olan/olmayan Ms Office programlarını etkin kullanabilen İletişim becerileri yüksek Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısına sahip Araştırma ve geliştirmeye istekli Seyahat engeli olmayan, en az B sınıfı sürücü ehliyetine ve aktif sürüş deneyimine sahip 30 yaşını aşmamış Adana' da ikamet eden Tercihen askerlik görevini tamamlamış bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şebeke Tesis Projelendirme Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... AKSA ELEKTRİK
Şebeke Tesis Projelendirme YönetmeniAKSA ELEKTRİK
4 Yıllık Elektrik veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Elektrik Dağıtım sektöründe (yüklenici ya da dağıtım şirketi) en az 7 yıl tecrübeli,Elektrik dağıtım mevzuatı, elektrik şebekeleri projelendirme ve tesisi hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,Proje çizim araçları hakkında bilgi ve tecrübe sahibi (B-Pro, Autocad v.b.), MS Office (Çok iyi - MS Project dahil), İngilizce (İyi derecede) bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Şehir içi/dışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (bay adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Borç Takip Şefi Tunceli AKSA ELEKTRİK
Borç Takip ŞefiAKSA ELEKTRİK
4 yıllık Üniversite veya en az Satış, Pazarlama, Reklamcılık, Halkla İlişkiler vb. MYO bölümlerinden mezun,Borç/alacak yönetimi ve tahsilat konularında en az 2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere,İletişim becerisi yüksek iş takibi ve raporlama konularına önem veren, dikkatli,Müşteri odaklı ve Prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uygun adaylar MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, B sınıfı Sürücü Belgesi olan ve Aktif araç kullanabilen  Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için) Tunceli İl Müdürlüğümüzde görev alacak, Tunceli ilinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Yönetmeni Trabzon AKSA ELEKTRİK
Kurumsal İletişim YönetmeniAKSA ELEKTRİK
Üniversitelerin İletişim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden, tercihen Halkla ilişkiler, Gazetecilik, Basın Yayın bölümlerinden mezunTercihen Elektrik dağıtım veya Enerji sektörünün diğer alanlarında tecrübe ve bilgi sahibiYazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Dilbilgisi ve ifade yetkinliği tam,Word, Excel, Powerpoint, sunum programları ve tercihen istatistik programlarını iyi derecede kullanabilenTakım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü, diksiyonu düzgünİş takibi konusunda titiz, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabien , Minimum 3 yıl deneyimli Trabzon da  ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İstasyon Görevlisi Bilecik AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
İstasyon GörevlisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "İstasyon Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır. Meslek lisesi bölümlerinden mezun, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Dikkatli ve soğukkanlı çalışan, Sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan, Vardiyalı çalışmaya uygun.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tarife Ve Raporlama Uzmanı Adana AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Tarife Ve Raporlama UzmanıAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Tarife Ve Raporlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik,İşletme, Ekonomi,Ekonometri, Matematik veya İstatistik Bölümlerinden mezun,Tercihen  benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, Finansal konularında kendini geliştirmeye istekli, Planlama, raporlama, koordinasyon ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi, dikkatli, disiplinli, analitik düşünebilen, bütünü görebilen, çözüm odaklı, eşzamanlı çalışabilen,  Finansal tabloları yorumlayabilen ve bu yorumlarla alınabilecek aksiyonlar hakkında fikir yürütebilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü; ekip çalışması tecrübesi olan, enerjisi yüksek. MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,  Seyahat engeli olmayan,  Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,   Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için) Araştırma ve geliştirme konusunda istekli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Harita Mühendisi Mersin AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Harita MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Doğalgaz işkolunda ''Harita Mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin harita mühendisliği veya harita ve kadastro bölümünden mezun Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Windows ve MS Office uygulamalarına hakim MicroStation Powermap, Arcis ve NetCad programlarına kullanabilen SQL ve Visual Basic programlama dillerini bilen Tercihen CBS ve Veri tabanı projelerinde daha önce görev almış Hem ofiste hem de sahada görev alabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Acil Ekip Görevlisi Bilecik AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Acil Ekip GörevlisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Acil Ekip Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır. Meslek lisesi bölümlerinden mezun, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, MS Office (Word, Excel) programlarını tercihen bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Acil Ekip Görevlisi Bilecik AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Acil Ekip GörevlisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Acil Ekip Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır. Meslek lisesi bölümlerinden mezun, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, MS Office (Word, Excel) programlarını tercihen bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Su Kimya Vardiya Operatörü Antalya AKSA ENERJİ
Su Kimya Vardiya OperatörüAKSA ENERJİ
Endüstri Meslek Lisesi Elektrik veya Kimya Bölümü Mezunu ya da MYO Elektrik veya Kimya bölümü mezunu,Kimya alt yapısı olan ya da su arıtma prosesi tecrübesi olan, Ekip çalışmasına uygun, Tercihen 30 yaşını aşmamış Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Teknikeri Bilecik AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Harita TeknikeriAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Harita Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Harita ve Kadostro bölümlerinden mezun, Harita ve asbuilt konularında bilgi sahibi, Netcad, Microstation ve Autocad programlarını kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, MS Office (Word, Excel) programını tercihen bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Çorum AKSA ENERJİ
Elektrik MühendisiAKSA ENERJİ
Kazancı Holding bünyesinde yer alan Aksa Enerji Çorum İncesu Hidroelektrik Santralinde görev yapacak Elektrik Mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Enerji sektöründe tecrübe sahibi, Tercihen hidroelektrik santral tecrübesi olan, MS Office özellikle Autocad programını iyi derecede kullanabilen, Problem çözme konusunda bilgisi ve tecrübesi bulunan, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli, zamanı iyi yönetebilen, Çözüm odaklı ve strese dayanıklı yapıda olan, Pratik düşünebilen ve önerilerde bulunabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, sistemli, verimli ve titiz çalışabilen, İyi seviyede İngilizce bilen, Aktif araç kullanan, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Çorum ilinde ikamet eden ya da edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA ENERJİ
Muhasebe UzmanıAKSA ENERJİ
Aksa Enerji Grubu bünyesinde görev yapacak aşağıdaki özelliklerde Muhasebe Uzmanı ihtiyacımız bulunmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, SMMM belge sahibi, Tercihen SAP, IFRS, VUK bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce ve tercihen Fransızca bilgisi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Hatay AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Muhasebe UzmanıAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Üniversitelerin İ.İ.B. Fakültelerinden mezun, Alanında asgari 2 yıl deneyimli, Tercihen SAP tecrübesine sahip, 35 yaşını aşmamış, MS Office programlarına hakim, Tercihen seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Gerektiğinde yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip Çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı