Kazancı Holding  

Şirket Bilgileri

http://www.aksa.com.tr 
Kazancı Holding 

Jeneratör üretimi ve enerji santralleri kurulum-işletim faaliyetleri ile sektörün lider kurumlarından biri olan Kazancı Holding, enerji sektöründeki çalışmalarını 1984 yılından beri sürdürmektedir.

Son yıllarda doğal gaz dağıtım, turizm ve tarım sektörlerine de girerek yatırımlarına devam eden Kazancı Holding, bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle, Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer almaktadır.

Aksa şirketler grubu, Jeneratör,Kiralama, Servis ve Yedek Parça, Enerji Üretim, Satış ve Pazarlama, , Makina Sanayii, Turizm, Doğal Gaz Dağıtım ve Tarım şirketlerinden oluşmaktadır.

 

Aksa Jeneratör, uzun yıllardır Türkiye'de pazarın lideri olmayı sürdürmekte ve son 5 yıl içerisinde genişleyen faaliyetleri ile toplam yıllık satışının, yarısını yurt dışına ihraç ederek dünya pazarında da önemli bir başarı elde etmektedir.Teknoloji yatırımlarını sürekli artıran Aksa Jeneratör, Türkiye’deki ilk doğal gazlı jeneratörü üreterek bir ilki daha gerçekleştirmiştir. Bunun yanında kojenerasyon projeleri de ağırlıklı olarak devam etmektedir.

Aksa’nın öncelikleri; tüm faaliyetlerinde "insan" faktörüne her zaman öncelik vermek ve verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın dünyalarını aydınlatmaya devam etmek, vizyonu ise jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Aksa Jeneratör, biri İngiltere’de olmak üzere toplam 3 adet üretim tesisiyle dünyadaki önemli jeneratör üreticisi firmaların arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır jeneratör pazarının en güçlü firması olan Aksa Jeneratör, yaygın satış ve servis ağıyla da müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aksa Jeneratör, yurt dışında 10 ofisi ve yurt içinde ise 20 APC (Aksa Power Center) ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Türkiye’deki tartışmasız üstünlüğünün yanı sıra, dünyanın her noktasına ihracat yaparak ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunan Aksa Jeneratör’ün yurt dışı ofisleri:

·           Cezayir

·           Çin

·           Dubai

·           Irak

·           İngiltere

·           İran

·           Kazakistan

·           Kırgızistan

·           Nijerya

·           Singapur

 

Aksa Enerji Üretim A.Ş. elektrik ve ısı santralleri kurulması işletilmesi ile enerji dağıtımı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Türkiye ve yurt dışında kurmuş ve işletmekte olduğu toplam 369 MW güçteki 9 adet enerji santrali ile elektrik üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Doğal gaz ve petrol türevleri ile çalışan Türkiye’de 150 MW’lık yurt dışında ise 95 MW’lık santral yatırımlarına devam eden Aksa Enerji; yenilenebilir enerji kaynakları konusunda Türkiye’ nin değişik bölgelerinde rüzgar ve hidroelektrik santralleri kurulmasına yönelik ölçüm ve fizibilite çalışmalarını da yürütmektedir. Rüzgar enerjisi konusunda 40 MW’lık 2 adet santral için üretim lisansı alarak yatırıma geçmiştir. Hidroelektrik santralleri için 365 MW’lık 5 projede fizibilite ve proje çalışmalarına devam etmekte olup, toplam 77 MW’lık 3 adet santral için lisans almış ve yatırıma geçmiştir. Linyite dayalı elektrik santralleri konusunda proje çalışmalarına da devam eden Aksa Enerji, toptan ve perakende elektrik satışı, elektrik dağıtımı, elektrik enerjisi ithal ve ihracatı için gerekli lisanslarını almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ve yurt dışında 1995 yılından beri müşterilerinin ekonomik ve güvenilir elektrik ve ısı ihtiyaçlarını karşılayan Aksa Enerji, elektrik üretimi dağıtımı ve satışı konularında yatırım ve faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir.

 

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Aksa Şirketler Grubu, Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük beldesinde Toros dağlarının Akdeniz’in masmavi suları ile birleştiği çam ormanları içinde yer alan Mirada Del Mar Oteli ile ilk turizm yatırımını gerçekleştirmiştir.

Sıra dışı mimarisi ve çevre düzenlemesi ile dikkat çeken otel, tamamen restore edilip yenilenmiş, yepyeni bir hizmet ve kalite anlayışıyla sektörde yerini almıştır. Yaklaşık 109.000 m2 alana sahip, 1.220 yatak kapasiteli, 5 yıldızlı ve çağlar boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kemer’de misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir biçimde özel olarak tasarlanan Mirada del mar Oteli, 1990 yılından bu yana, kusursuz doğa güzelliği ile eşsiz konforu bir araya getirmektedir. Son olarak, Erciyes bölgesinde 650 yatak kapasiteli 3 yeni dağ otelini de bünyesine katan grubun bu sektördeki hedefi, yatırımlarına devam ederek, 2007 yılının sonunda 4000 yatak kapasitesine ulaşmaktır.

 

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.

 

Aksa Tarım, toplamları 25.000 dönüme varan TİGEM’den (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 30 yıllığına kiraladığı Samsun-Gelemen ve Tekirdağ-İnanlı çiftlikleri ile AB Standartlarında süt ve et üretimi tesisleri yatırımı yapmaktadır.

2004 yılında özelleştirmeye açılan İnanlı Tarım İşletmesi (Tekirdağ) ve Gelemen Tarım İşletmesi'ni (Samsun) kiralayan kuruluşuKazancı Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 47
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Veteriner Hekim Tekirdağ Kazancı Holding
Veteriner HekimKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olmanın yanı sıra tarım alanında da faaliyet gösteren Kazancı Holding bünyesinde, Aksa İnanlı Tarım İşletmemizde 'Veteriner Hekim' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Veterinerlik bölümlerinden mezun, En az 3 yıl büyükbaş çiftlik hekimliği tecrübesi olan,Önleyici hekimlik yapabilecek, Zamanının çoğunu saha da, ahırların içinde geçirebilecek,Ekip çalışmasına uygun, SOP ve protokollere göre çalışmaya yatkın,MS Office programlarını kullanabilen ve raporlama yapabilecek,Lojmanda veya Muratlı civarında ikamet edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
CBS Veritabanı Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
CBS Veritabanı UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında Coğrafi Bilgi Sistemlerinden sorumlu olarak aramıza katılacak 'CBS Veritabanı Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Spatial veritabanı yapılarını bilen ve veritabanı üzerinde gerekli bakım, değişiklik, kurulumları hakkında uzman,Coğrafi bilgi sistemleri (CBS) veritabanı, geliştirme, entegrasyon çalışmalarında tecrübe sahibi,CBS yazılım teknolojisinde web ve mobil dahil hakim olan, Tercihen ESRI ArcGIS spatial veritabanı üzerinde tecrübeli, PL/SQL ile script, prosedür, trigger geliştirebilen, Analitik düşünce ve problem çözme yetkinlikleri yüksek olan, En az 3 yıl CBS veritabanı üzerinde tecrübe sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Proje YöneticisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Proje Yöneticisi' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen PMP sertifikasına sahip olan, En az 3 yıl aktif proje yönetimi yapmış, Analitik becerileri yüksek, problem çözme,çatışma yönetimi ve çoklu iş takibi konusunda yetkin,Ücretlendirme - Faturalandırma, CRM ve ERP Uygulamaları, İş Zekası ve Veri Ambarı, Mobil Uygulama Yazılım geliştirme ve sistem entegrasyon projelerinde proje yönetimi tecrübesi olan,Analiz, Süreç ve Proje Yönetimi araçları (Visio, MS Project vb.) konusunda bilgi sahibi,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Uygulama Destek UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Uygulama Operasyonları Teknik Destek Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik - Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, Matematik ya da Fizik bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, ITIL süreçlerini bilen, Oracle PLSQL, Java ile kod geliştirme sürecine hakim, Takım çalışmasına önem veren,Analitik düşünme yeteneğine sahip olan, problem çözme konusunda yetenekli, sonuç ve çözüm odaklı, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,Seyahat engeli olmayan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Üst Düzey Yönetici AsistanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde aramıza katılacak 'Üst Düzey Yönetici Asistanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İ.İ.B.F. bölümlerinden mezun, Üst düzey yönetici asistanlığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen ve aktif kullanabilecek, MS Office programlarına hakim ve raporlama becerileri gelişmiş, Planlama, organizzasyon ve takip yönü güçlü, Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen ve etkili iletişim becerilerine sahip, İş konusunda disiplinli, detaylara önem veren ve enerjisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden/ edebilecek, çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Makine MühendisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen SAP ve Autocad programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İnsan Kaynakları UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'İnsan Kaynakları Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Psikoloji ya da İ.İ.B.F ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları fonksiyonlarında en az 3 yıl deneyim sahibi, Seçme Yerleştirme, Planlama & Organizasyon, Performans & Yetenek Yönetimi, Ücretlendirme ve İnsan Kaynakları biriminin ana süreçlerini geliştirme ve uygulama deneyimine sahip,MS Office Programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Sistematik ve sonuç odaklı çalışma sistematiğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği yüksek, ikna kabiliyeti olan, enerjisi yüksek,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Hizmetler Görevlisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Teknik Hizmetler GörevlisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Lise veya MYO mezunu, Tesisat alanında deneyimli, Tercihen Kazancı Belgesi ve Ustalık Belgesi'ne sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İnsan Kaynakları MüdürüKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'İnsan Kaynakları Müdürü' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili alanlarından mezun, İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin uygulanmasında min. 3 yıl yöneticilik olmak üzere toplam 10 yıl deneyim sahibi,Sosyal Sigortalar, İŞKUR, İş Sağlığı ve Güvenliği ve çalışma hayatı ile ilgili iş hukuku mevzuat ve uygulamaları hakkında uzmanlık sahibi,Tercihen Humanist İK yazılımını aktif kullanabilen,Tecihen yurtdışı expat çalıştırma tecrübesine sahip,İleri düzeyde MS Excel bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Tercihen Asya kıtasında ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İç Denetim UzmanıKazancı Holding
Kazancı Holding bünyesinde, yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren şirketlerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'İç Denetim Uzmanı' aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Denetim firmalarında veya kurumsal yapılarda iç denetim konusunda en az 3 yıl deneyimli,Başta Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku olmak üzere yasal mevzuata hakim,Tercihen CIA ya da SMMM belgesi olan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen , Seyahat engeli olmayan, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Analitik düşünme, detaylara inme ve problem çözme yönleri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Üretim Planlama MühendisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Endüstri, Makina, Elektrik veya İşletme Mühendisliği mezunu),İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, ERP / MRP sistem bilgisine sahip (Tercihen SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Teknikeri Antalya Kazancı Holding
Elektronik TeknikeriKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, enerji ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalarından biri olan Kazancı Holding'in Antalya'da bulunan Mirada Del Mar otelinde görev almak üzere aramıza katılacak 'Elektronik Teknikeri' arayışımız bulunmaktadır.Meslek lisesi mezunu veya sertifikası olan, Otel deneyimi olan, Vardiyalı çalışabilecek, Kendine özen gösteren, Prezentabl, 25 - 35 yaş aralığında, İletişimi güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Antalya'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırımlar ve Denetim Yönetmeni İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Yatırımlar ve Denetim YönetmeniKazancı Holding
Enerji, Elektrik Dağıtım, Doğalgaz Dağıtım, Turizm, Jeneratör sektörlerinde faaliyette bulunan Kazancı Holding – Aksa Genel Müdürlük İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere “Yatırımlar Denetim Yönetmeni” aramaktayız.Dört yıllık Örgün eğitim veren Üniversitelerin İnşaat Mühendisliğibölümünden mezun, En az 10 yıllık deneyimli, Mukavele ve kesin hesap konularına vakıf,Proje ve Sözleşme yönetimi bilgisine sahip,Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,Aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek,Ms Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen,Araştırma ve sorgulama yönü kuvvetli, analitik düşünce yapısına ve güçlü iletişim becerilerine sahip,Veriye ve bilgiye dayalı karar alabilen, çözüm üretebilen, faaliyetlerinin gerektirdiği analitik düşünme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzman Yardımcısı Konya AKSA JENERATÖR
Satış Uzman YardımcısıAKSA JENERATÖR
Konya Merkez'de ikamet eden, Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik bölümlerinden mezun, Kariyerine satış alanında ilerlemeyi hedefleyen, Etkili iletişim ve zaman yönetimi konusunda eğitimi olan, MS Office Paket programlarını ve tercihen SAP bilen, Yazılı ve sözlü İngilizce diline hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Raporlama UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan        Kazancı Holding bünyesinde görev almak üzere aramıza katılacak 'Raporlama Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İstatistik, Ekonometri bölümlerinden mezun, Raporlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İleri düzeyde MS Excel bilgisine sahip, Analiz yapıp, verileri yorumlayabilen, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli İşletme Mühendisi Samsun Kazancı Holding
Kıdemli İşletme MühendisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile tarım ve turizm işkollarını barındıran Kazancı Holding bünyesinde, Tarım işkolumuzun Samsun'da bulunan üretim tesisinde, sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak "Kıdemli İşletme Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 10 yıllık deneyim sahibi, Ekip yönetme tecrübesi olan, Bakım-onarım, üretim planlama, satış süreçleri, bütçe-maliyet yönetimi alanlarında yorum yapabilecek alt yapısı olan,Planlama, süreç takibi ve organizasyon becerileri güçlü, Resmi kurum ve kuruluşlarla irtibata geçip, süreç takibi yapabilecek, İletişim ve temsil gücü kuvvetli, Analiz yapabilme ve problem çözme yetenekleri gelişmiş, MS Office programlarını kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Samsun'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardım Masası Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Yardım Masası UzmanıKazancı Holding
İstanbul Kavacık'ta yer alan Genel Müdürlük binamızda görevlendirilmek üzere, Yardım Masası Uzmanı aranmaktadır.Meslek Yüksek Okulu ya da Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Kullanıcı İşletim Sistemleri (Windows XP, Windows 7, Windows 8) konusunda deneyimliMS Office Programlarını etkin kullanabilen ve son kullanıcıların sorunlarına cevap verebilecek seviyede bilgi sahibiMS Server (2000, 2003,2008,2012) hakkında bilgi sahibi Active Directory Domain ortamında çalışmış olan Masaüstü, yazıcı, laptop ve diğer bilgisayar çevre birimleri donanımlarının kurulumu ve ilgili sorunların tespiti ve giderilmesi konusunda uygulamalı deneyim sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme ve Stok Yönetim Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Malzeme ve Stok Yönetim UzmanıKazancı Holding
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,Konusunda en az 1 yıl deneyimli,Microsoft office programlarına hakim, tercihen SAP bilen,Tercihen  ERP Proje süreçlerinde bulunmuş,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Seyahat engeli bulunmayan,Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Bursa AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen Sap programına hakim,Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Tercihen satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Muğla AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Aksa Jeneratör Bodrum Şubesi'nde görevlendirmek üzere; Jeneratör gruplarının periyodik bakımları ve arıza çözümlerinin yapılması konusunda tecrübeli "Servis Teknisyeni" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik Bölümü'nden mezun, Muğla'nın Bodrum ya da Milas ilçelerinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Servis MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun İstanbul Avrupa yakası Çatalca ve çevre ilçelerde ikamet eden, Projelendirme ve müşteri taleplerine uygun proje çalışmalarını yapabilen, Tekliflendirme aşamasında ilgililere destek verebilen, Sonuç ve çözüm odaklı, dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve SAP programlarına hakim, Askerlik görevini yerine getirmiş, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Satış alanında en az 2 yıl tecrübesi olup kariyerini bu doğrultuda ilerletmeyi hedefleyen,Yazılı ve sözlü İngilizce diline hakim, MS Office programında deneyimli, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Güçlü iletişim becerisine sahip, Presentabl,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Antalya Kazancı Holding
GarsonKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, enerji ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalarından biri olan Kazancı Holding'in Antalya'da bulunan Mirada Del Mar otelinde görev almak üzere aramıza katılacak 'Garson' arayışımız bulunmaktadır.Tercihen Turizm Otelcilik MYO veya lise mezunu, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen,Aynı pozisyonda 5 yıldızlı otellerde en az 3 yıllık deneyimi olan,Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına inanan ve aktif uygulayabilme becerisi olan, Mesleki anlamda yeterli olacak düzeyde ingilizce bilgisi olan, Antalya'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Eskişehir AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Eskişehir’de ikamet eden, Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik, Makina ve Motor Bölümleri'nden mezun,Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Uzmanı Eskişehir AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Eskişehir’de ikamet eden, Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği veya İşletme, İktisat bölümlerinden mezun,MS Office programında deneyimli, İyi derecede SAP programını bilen, İletişim yönü güçlü, prezentabl, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama Şefi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Planlama ŞefiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Endüstri, Makina, Elektrik veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üretim ve Malzeme Planlama konularında min.5 yıl deneyimli, SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli, MS Office programlarını etkili derecede kullanabilen,Analitik düşünme ve sunum yapma becerisi yüksek, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Tekirdağ AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
·        Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği veya İşletme, İktisat bölümlerinden mezun,·        Satış alanında en az 2 yıl tecrübesi olup kariyerini bu doğrultuda ilerletmek isteyen,·        Tekirdağ Çorlu ve çevresinde ikamet eden,·        İletişim yönü güçlü, prezentabl,·        MS Office programında deneyimli,·        B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,·        Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yönetmeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Satış YönetmeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Bağcılar ve çevresinde ikamet eden, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen satış alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP programına hakim,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim yönü güçlü, prezentabl, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Fransızca) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Fransızca)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, Çok iyi derecede Fransızca bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanbilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Arapça) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Arapça)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, İyi derecede Arapça bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Rusça) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Rusça)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, İyi derecede Rusça bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanbilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Malzeme Planlama MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin İşletme, Endüstri ve ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, ERP/MRP sistem bilgisine sahip, (SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),MS Office programlarını etkili derecede kullanabilen, Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Accountant İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
Senior AccountantAKSA JENERATÖR
University degree in Business Administration, Economics or related fields Minimum 3 years of accounting/financial reporting, audit experience is an assetKnowledge of bookkeeping, basic IFRS and reporting standards, No travel restriction to abroad  (up to 40% of total working time) Preferably,budget planning and management reporting knowledge, Experience in trading/multinational companies is a plus Excellent command of written and spoken  French, English is an asset Excellent knowledge of MS Office applications, Strong analytical approach and team player, Excellent communication skills No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ulaştırma Görevlisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Ulaştırma GörevlisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Tercihen MYO veya Lise mezunu, D veya E sınıfı Sürücü Belgesi olan, SRC Mesleki Yeterlilik Belgesi ve Psikoteknik Belgesine sahip, En az 5 yıl Ağır Vasıta şoförlüğü yapmış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Metod Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Metod MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Endüstri veya Makina Mühendisliği bölümünden mezun Tercihen Autocad programını kullanabilen İyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Aktif olarak araç kullanan, seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gümrükleme ve Operasyon Yetkilisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Gümrükleme ve Operasyon YetkilisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde görev almak üzere aramıza katılacak 'Gümrükleme ve Operasyon Yetkilisi' arayışımız bulunmaktadır.Üniversite veya Meslek Yüksekokullarının Lojistik/Gümrükleme bölümlerinden mezun,Min 2 yıl deneyim sahibi, İleri düzeyde MS Excel bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri TemsilcisiKazancı Holding
En az lise mezunuİstanbul Avrupa Yakası'nda (Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ve Başakşehir) ikamet edenTelefonda iletişim alanında başarılı ve diksiyonu düzgünİnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkınVardiyalı çalışabilecekErkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Mühendisi Hatay, Osmaniye AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Makine MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Gelişime açık, araştırmacı ve vizyon sahibi olan, İnsiyatif ve Sorumluluk sahibi olan, ZetaCad, Ms Office ve AutoCad Programları kullanımına hakim, Askerlik Hizmetini tamamlamış, Doğalgaz Dağıtım Sektöründe kariyer hedefi olan, Ekip çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B Sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri/ Teknisyeni Artvin, Giresun... AKSA ELEKTRİK
Elektrik Teknikeri/ TeknisyeniAKSA ELEKTRİK
Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü Mezunu ya da MYO Elektrik bölümü mezunuTrabzon, Giresun,Gümüşhane,Rize,Artvin illerinde yer alan İl Müdürlüklerimiz bünyesinde görev alacak,Aktif araç kullanabilen  Ekip çalışmasına uyumlu Tercihen Elektrik Dağıtım sektöründe tecrübesi olanAğır ve Tehlikeli işlerde çalışma engeli olmayan Tercihen EKAT Belgesi olan Askerliğini tamamlamış Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uygun adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Bingöl, Tunceli AKSA ELEKTRİK
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıAKSA ELEKTRİK
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden tercihen Elektrik Elektronik Mühendisliği , Elektrik Öğretmenliği mezunuA veya  B grubu  grubu İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına sahip Uzman Çok Tehlikeli iş kolunda tercihen Elektrik Dağıtım /üretim daha önce çalışmışEn az 3 yıl deneyimi olan B grubu sürücü belgesine sahip Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Ekip çalışmasına uygun Seyahat engeli olamayan Bingöl ve Tuncelide ikamet eden veya edebilecek adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Asya) AKSA ENERJİ
AvukatAKSA ENERJİ
* Hukuk Fakültesi mezunu, stajını tamamlamış.* Mesleğinde 1-3 yılılk deneyime sahip* Sözleşme Hukuku, Ticaret Hukuku, Enerji Hukuku, Şirketler Hukuku başta olmak üzere özel hukuk alanında çalışmış ya da   çalışmak isteyen*Uluslar arası projelerde çalışmak isteyen*Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen*İş disiplini yüksek ve zaman yönetiminde başarılı*Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli*Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İl Müdürü (Elektrik Perakende Satış Hizmetleri) Elazığ, Malatya AKSA ELEKTRİK
İl Müdürü (Elektrik Perakende Satış Hizmetleri)AKSA ELEKTRİK
4 yıllık Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden veya İşletme, İktisat veya Halkla İlişkiler vb. bölümlerinden mezun,Kurumsal satış, ihale süreçleri, alacak yönetimi ve tahsilat konularında en az 6-8 yıl deneyimliİş takibi ve raporlama konularına önem veren, dikkatli,Müşteri odaklı ve İletişim becerisi yüksek, ikna kabiliyeti gelişmiş ve Prezantabl,Esnek çalışma saatlerine uygun adaylarMS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,B sınıfı Sürücü Belgesi olan ve Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Elazığ veya Malatya İl Müdürlüklerimizde görev alacak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Sorumlusu Trabzon AKSA ELEKTRİK
Kurumsal İletişim SorumlusuAKSA ELEKTRİK
Üniversitelerin İletişim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden, tercihen Halkla ilişkiler, Gazetecilik, Basın Yayın bölümlerinden mezunTercihen Elektrik dağıtım veya Enerji sektörünün diğer alanlarında tecrübe ve bilgi sahibiYazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Dilbilgisi ve ifade yetkinliği tam,Word, Excel, Powerpoint, sunum programları ve tercihen istatistik programlarını iyi derecede kullanabilenTakım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü, diksiyonu düzgünİş takibi konusunda titiz, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabien , Minimum 3 yıl deneyimli Trabzon da  ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA ENERJİ
Bütçe ve Raporlama UzmanıAKSA ENERJİ
Kazancı Holding, one of the largest groups of Turkey, is looking for a Budget and Reporting Specialist for Aksa Enerji Financial Affairs Directorate. A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below.Desired Skills and ExperienceBachelor’s degree in Business Administration, Economics, and Management Engineering or other qualified discipline of reputable universities.Excellent command of Microsoft Office suite, including Excel, Word and PowerPoint (advanced level of Excel is a must)Working experience in one of the top four audit companies (min 3 years)Good understanding of IFRS (Experience in energy business will be preferable )Consolidation experience is a plus,Excellent command of both written and spoken English.Analytical approach will be a necessityNo military service obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi Bilecik AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
İşletme MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun.(Tercihen Makine Mühendisliği)Gelişime açık, araştırmacı ve vizyon sahibi olan, İnsiyatif alabilen ve Sorumluluk sahibi olan, Ms Office ve AutoCad Programları kullanımına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, Doğalgaz alt yapı ve işletme faaliyeti konularına vakıf, Ekip çalışmasına uyumlu, B Sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Teknikeri/ Teknisyeni Rize AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Harita Teknikeri/ TeknisyeniAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Meslek Yüksekokulu Harita ve Kadastro bölümü mezunu Harita ve asbuilt konularında bilgi sahibi Netcad, Microstation ve Autocad programlarını kullanabilen Seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü belgesine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı