Kazancı Holding  

Şirket Bilgileri

http://www.aksa.com.tr 
Kazancı Holding 

Jeneratör üretimi ve enerji santralleri kurulum-işletim faaliyetleri ile sektörün lider kurumlarından biri olan Kazancı Holding, enerji sektöründeki çalışmalarını 1984 yılından beri sürdürmektedir.

Son yıllarda doğal gaz dağıtım, turizm ve tarım sektörlerine de girerek yatırımlarına devam eden Kazancı Holding, bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle, Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer almaktadır.

Aksa şirketler grubu, Jeneratör,Kiralama, Servis ve Yedek Parça, Enerji Üretim, Satış ve Pazarlama, , Makina Sanayii, Turizm, Doğal Gaz Dağıtım ve Tarım şirketlerinden oluşmaktadır.

 

Aksa Jeneratör, uzun yıllardır Türkiye'de pazarın lideri olmayı sürdürmekte ve son 5 yıl içerisinde genişleyen faaliyetleri ile toplam yıllık satışının, yarısını yurt dışına ihraç ederek dünya pazarında da önemli bir başarı elde etmektedir.Teknoloji yatırımlarını sürekli artıran Aksa Jeneratör, Türkiye’deki ilk doğal gazlı jeneratörü üreterek bir ilki daha gerçekleştirmiştir. Bunun yanında kojenerasyon projeleri de ağırlıklı olarak devam etmektedir.

Aksa’nın öncelikleri; tüm faaliyetlerinde "insan" faktörüne her zaman öncelik vermek ve verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın dünyalarını aydınlatmaya devam etmek, vizyonu ise jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Aksa Jeneratör, biri İngiltere’de olmak üzere toplam 3 adet üretim tesisiyle dünyadaki önemli jeneratör üreticisi firmaların arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır jeneratör pazarının en güçlü firması olan Aksa Jeneratör, yaygın satış ve servis ağıyla da müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aksa Jeneratör, yurt dışında 10 ofisi ve yurt içinde ise 20 APC (Aksa Power Center) ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Türkiye’deki tartışmasız üstünlüğünün yanı sıra, dünyanın her noktasına ihracat yaparak ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunan Aksa Jeneratör’ün yurt dışı ofisleri:

·           Cezayir

·           Çin

·           Dubai

·           Irak

·           İngiltere

·           İran

·           Kazakistan

·           Kırgızistan

·           Nijerya

·           Singapur

 

Aksa Enerji Üretim A.Ş. elektrik ve ısı santralleri kurulması işletilmesi ile enerji dağıtımı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Türkiye ve yurt dışında kurmuş ve işletmekte olduğu toplam 369 MW güçteki 9 adet enerji santrali ile elektrik üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Doğal gaz ve petrol türevleri ile çalışan Türkiye’de 150 MW’lık yurt dışında ise 95 MW’lık santral yatırımlarına devam eden Aksa Enerji; yenilenebilir enerji kaynakları konusunda Türkiye’ nin değişik bölgelerinde rüzgar ve hidroelektrik santralleri kurulmasına yönelik ölçüm ve fizibilite çalışmalarını da yürütmektedir. Rüzgar enerjisi konusunda 40 MW’lık 2 adet santral için üretim lisansı alarak yatırıma geçmiştir. Hidroelektrik santralleri için 365 MW’lık 5 projede fizibilite ve proje çalışmalarına devam etmekte olup, toplam 77 MW’lık 3 adet santral için lisans almış ve yatırıma geçmiştir. Linyite dayalı elektrik santralleri konusunda proje çalışmalarına da devam eden Aksa Enerji, toptan ve perakende elektrik satışı, elektrik dağıtımı, elektrik enerjisi ithal ve ihracatı için gerekli lisanslarını almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ve yurt dışında 1995 yılından beri müşterilerinin ekonomik ve güvenilir elektrik ve ısı ihtiyaçlarını karşılayan Aksa Enerji, elektrik üretimi dağıtımı ve satışı konularında yatırım ve faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir.

 

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Aksa Şirketler Grubu, Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük beldesinde Toros dağlarının Akdeniz’in masmavi suları ile birleştiği çam ormanları içinde yer alan Mirada Del Mar Oteli ile ilk turizm yatırımını gerçekleştirmiştir.

Sıra dışı mimarisi ve çevre düzenlemesi ile dikkat çeken otel, tamamen restore edilip yenilenmiş, yepyeni bir hizmet ve kalite anlayışıyla sektörde yerini almıştır. Yaklaşık 109.000 m2 alana sahip, 1.220 yatak kapasiteli, 5 yıldızlı ve çağlar boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kemer’de misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir biçimde özel olarak tasarlanan Mirada del mar Oteli, 1990 yılından bu yana, kusursuz doğa güzelliği ile eşsiz konforu bir araya getirmektedir. Son olarak, Erciyes bölgesinde 650 yatak kapasiteli 3 yeni dağ otelini de bünyesine katan grubun bu sektördeki hedefi, yatırımlarına devam ederek, 2007 yılının sonunda 4000 yatak kapasitesine ulaşmaktır.

 

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.

 

Aksa Tarım, toplamları 25.000 dönüme varan TİGEM’den (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 30 yıllığına kiraladığı Samsun-Gelemen ve Tekirdağ-İnanlı çiftlikleri ile AB Standartlarında süt ve et üretimi tesisleri yatırımı yapmaktadır.

2004 yılında özelleştirmeye açılan İnanlı Tarım İşletmesi (Tekirdağ) ve Gelemen Tarım İşletmesi'ni (Samsun) kiralayan kuruluşuKazancı Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 56
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kasiyer İstanbul(Asya) Kazancı Holding
KasiyerKazancı Holding
Kazancı Holding bünyesinde bulunan Cafe Restaurant Zinciri olarak faaliyet gösteren Cookshop restaurantımızın Bağdat Caddesi ve Ataşehir şubelerinde görevlendirilmek üzere"Kasiyer" arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu, Cafe-Restaurant kasalarında tecrübeli, İnsan İlişkileri kuvvetli Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün, Analitik düşünce yeteneği gelişmiş, Takipçi ve dikkatli, Takım çalışmasını seven, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Güler yüzlü ve Misafir Memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
CRM Yazılım UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında aramıza katılacak 'CRM Yazılım Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar ya da Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,ASP.NET MVC, ASP.NET AJAX, WinForms ve WebForm teknolojileri ile geliştirilen en az bir projede görev almış ve en az 3 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip,Nesne tabanlı yazılım geliştirme, çok katmanlı sistem ve yazılım mimarisi konularında iyi derecede bilgi ve tecrübe sahibi,Microsoft Dynamics CRM yazılımı ile 3-4 yıl çalışma deneyimine sahip, İş akışları, plug-in'ler, Javascript, iş kuralları konularını uygulamış, Tercihen CRM Projelerinde yer almış, Veritabanı sistemleri (Oracle veya SQL Server) ve bu sistemlerin sunduğu programlama arayüzlerinde (PL/SQL ya da T-SQL) bilgi sahibi,Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Depo ElemanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın merkez deposunda süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Depo Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Düzenleme ve planlama konularında yetkin, Zaman yönetimi gelişmiş, Esenyurt, Hadımköy, Yenibosna, Sefaköy bölgelerinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Filo Takip Elemanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Araç Filo Takip ElemanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın araç filo süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Araç Filo Takip Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Meslek Lisesi Motor Bölümü veya Üniversitelerin Otomotiv bölümlerinden mezun Filo Yönetim biriminde minimum 2 yıl deneyimli, Filo yönetim süreçleri hakkında bilgili Detay odaklı, problem çözme, analitik düşünme becerilerine sahip olan İletişim becerisi iyi, Excel başta olmak üzere MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, (önemli)Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Kurumsal Pazarlama UzmanıKazancı Holding
Kazancı Holding bünyesinde bulunan Cookshop restaurantlarımızın merkez biriminde aramıza katılacak 'Kurumsal Pazarlama Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Perakende sektör deneyimi olan, Aynı anda birden fazla iş kalemini yürütebilme (multi tasking) yetkinliklerine sahip,Yazılı ve sözlü iletişimde Türkçe ve İngilizce'yi kullanma becerisi ileri düzeyde,Alanı ile ilgili bilgisayar programlarını etkin kullanabilen, Ajans ilişkileri, reklam, halkla ilişkiler, fuar, tanıtım, kampanya organizasyonları konusunda deneyimli,Yaratıcılık projelerinde yeni teknolojileri markaya entegre edebilme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Auditor İstanbul(Asya) Kazancı Holding
IT AuditorKazancı Holding
We are looking for a IT Auditor to work in our Internal Audit Manager of Audit Directorate of Holding.Bachelor's Degree in Computer Engineering or Industrial Engineering, Approximately 3-4 years working experience in IT Security or IT Audit, Experience with Cybersecurity Risks and Controls, Application Controls in ERP systems and Project Audits. Experience with SAP is a preferably,Knowledge of security related audits (Physical Security, Segregations of Duties, Security Information Management Systems),Excellent use of MS Office applications, Questioning mindset and research capabilities, Good team player with strong communication skills, Presentation and reporting skills are successful, High level of analytical thinking abilities, Fluent English (speaking, understanding and writing), Dynamic and hardworking personality, CISA certification will be an asset, No military obligation for male candidates, No travel restriction.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ziraat Mühendisi Samsun Kazancı Holding
Ziraat MühendisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile tarım ve turizm işkollarını barındıran Kazancı Holding bünyesinde, Tarım işkolumuzun Samsun'da bulunan üretim tesisinde, tarım ve meyve bahçesi bölümünde aktif görev almak üzere aramıza katılacak "Ziraat Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Ziraat Fakültesi bölümlerinden mezun olan(Tercihen Tarla Bitkileri, Bahçe Bitkileri ve Bitki Koruma Bölümleri),Sezonluk işçilik, ilaç, gübre planlarını yönlendirebilecek, Günlük olarak yapılan işlemleri takip edebilecek, Uygulama sonuçlarını kontrol ederek gerekli müdahaleleri yapabilecek, Raporlama ve iş takibi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Samsun'da ikamet eden / edebilecek olan, çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardım Masası Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Yardım Masası UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında aramıza katılacak 'Yardım Masası Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Meslek Yüksek Okulu ya da Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Kullanıcı İşletim Sistemleri (Windows XP, Windows 7, Windows 8) konusunda deneyimliMS Office Programlarını etkin kullanabilen ve son kullanıcıların sorunlarına cevap verebilecek seviyede bilgi sahibiMS Server (2000, 2003,2008,2012) hakkında bilgi sahibi Active Directory Domain ortamında çalışmış olan Masaüstü, yazıcı, laptop ve diğer bilgisayar çevre birimleri donanımlarının kurulumu ve ilgili sorunların tespiti ve giderilmesi konusunda uygulamalı deneyim sahibi,Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri TemsilcisiKazancı Holding
En az lise mezunuİstanbul Avrupa Yakası'nda (Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ve Başakşehir) ikamet edenTelefonda iletişim alanında başarılı ve diksiyonu düzgünİnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkınVardiyalı çalışabilecekErkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Yönetmeni Samsun Kazancı Holding
Muhasebe YönetmeniKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile tarım ve turizm işkollarını barındıran Kazancı Holding bünyesinde, Tarım işkolumuzun Samsun'da bulunan üretim tesisinde, muhasebe ve finans süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak"Muhasebe Yönetmeni" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Muhasebe, Maliye İktisat, İşletme v.b. bölümlerinden mezun olan,Muhasebe ve Finans konusunda en az 5 yıl, Yöneticilik de en az 2 yıl deneyim sahibi,Sorumlu olduğu birimlere zamanlı ve eksiksiz raporlama yapabilecek,KDV, Muhtasar, Geçici Vergi, Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi, BA-BS Formlarını düzenleyebilen,Tek düzen hesap planına ve vergi mevzuatına hakim, raporlama yapabilen,Tercihen SAP programı ile Ms Office uygulamalarını etkin kullanabilen,Tercihen SMMM belge sahibi,İnsan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk bilinci gelişmiş,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Samsun'da ikamet eden / edebilecek olan,çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Güvenlik GörevlisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, Güvenlik sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Özel Güvenlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.Polis memuru, Uzman Çavuş ya da Astsubay olarak emekli olmuş, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Adli ve Mali sicili temiz olan, İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, 50 yaşını aşmamış, Gerektiğinde haftasonu ve vardiya usulü çalışabilecek, Kavacık bölgesine tek vasıta ile ulaşabilen, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İnsan Kaynakları MüdürüKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde,Elektrik Dağıtım işkolumuzun İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'İnsan Kaynakları Müdürü' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili alanlarından mezun, Elektrik Dağıtım sektör tecrübesine sahip, İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin uygulanmasında min. 3 yıl yöneticilik olmak üzere toplam 10 yıl deneyim sahibi,Sosyal Sigortalar, İŞKUR, İş Sağlığı ve Güvenliği ve çalışma hayatı ile ilgili iş hukuku mevzuat ve uygulamaları hakkında uzmanlık sahibi,Bordro, özlük süreçlerine ve yasal konulara hakim, Sendikal süreçler konusunda bilgi sahibi, İleri düzeyde MS Excel bilgisine sahip, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Güvenlik GörevlisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, Güvenlik sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Güvenlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahip, 5188 sayılı Güvenlik mevzuatına hakim, Güvenlik görevlisi olarak en az 5 yıllık tecrübesi olan, MS Office programlarını kullanabilen, İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, Kişisel bakımına özen gösteren, Adli ve Mali sicili temiz olan, Disiplinli ve referans verebilecek, 40 yaşını aşmamış, Gerektiğinde haftasonu ve vardiya usulü çalışabilecek, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Teknikeri Gümüşhane Kazancı Holding
Harita TeknikeriKazancı Holding
Üniversitelerin Meslek Yüksekokulu Harita Bölümlerinden mezun Giresunda ikamet eden  Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen Erkek adayar için askerliğini tamamlamış  Esnek çalışma saatleri ve takım çalışmasına uygun İyi dercede office programları kullanabilen  Gümüşhanede ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İl Müdürü Bingöl AKSA ELEKTRİK
İl MüdürüAKSA ELEKTRİK
4 yıllık Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden veya İşletme, İktisat veya Halkla İlişkiler vb. bölümlerinden mezun,Kurumsal satış, ihale süreçleri, alacak yönetimi ve tahsilat konularında en az 6-8 yıl deneyimliİş takibi ve raporlama konularına önem veren, dikkatli, Müşteri odaklı ve İletişim becerisi yüksek, ikna kabiliyeti gelişmiş ve Prezantabl,Esnek çalışma saatlerine uygun adaylar MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, B sınıfı Sürücü Belgesi olan ve Aktif araç kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Bingöl İl Müdürlüğümüzde görev alacak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Üretim Planlama MühendisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Endüstri, İşletme ve ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, ERP / MRP sistem bilgisine sahip (Tercihen SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Marin Jeneratör Satış Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
Marin Jeneratör Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Temeli 1950'li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Jeneratör işkolu satış departmanında "Marin Jeneratör Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Gemi İnşaat, Elektrik, Elektronik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen Sap programına hakim,Tercihen denizcilik ve denizcilik ekipmanları satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip,Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Makine MühendisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen SAP ve Autocad programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Teknisyeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Test TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Çatalca'da kurulu Aksa Servis ve Kiralama  AŞ'nin servis kısmında görev alacak; "Test Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır. Meslek liselerinin elektrik ve elektrik/elektronik bölümlerinden, tercihen ilgili bölümlerin MYO bölümlerinden mezun,İstanbul Avrupa (Çatalca ve civarı) yakasında ikamet eden, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Muğla AKSA JENERATÖR
Muhasebe UzmanıAKSA JENERATÖR
Temeli 1950'li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Jeneratör işkolu "Mali İşler Departmanında Muhasebe Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Muğla ili Bodrum bölgesinde ikamet eden, Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun, ERP programlarını kullanabilen (Tercihen SAP kullanmayı bilen) Microsoft Office programları kullanımında etkin, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Muhasebe alanında kariyer yapmayı hedefleyen, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mühendislik Departman Müdürü (Üretim) İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Mühendislik Departman Müdürü (Üretim)AKSA JENERATÖR
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Jeneratör işkolunda''Mühendislik' Departman Müdürü" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık Elektrik veya Makine mühendisliği lisans programlarından mezunProje yönetimi ve döküman yönetimi konularında tecrübeli, Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri ile çalışma konusunda deneyimli,Tercihen ISO 9001:2015, ISO 31000-2009, ISO 16949-2016 konularında deneyimli,Autocad, Inventor, Catia, SAP ile tercihen E-Plan ve Ansys Fluent programları hakkında deneyimli,Tercihen Ar-Ge ve inovatif çalışmaları olan, bu konularda deneyim ve referans sahibi,Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip, İlişkili konu ve pozisyonalrda en az 8 - 10 yıl deneyim sahibi, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik ile ilişiği kalmamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Pazarlama Yetkilisi İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Pazarlama YetkilisiAKSA JENERATÖR
* Graduated from Electrical or Mechanical Engineering degree from reputable University.* It's expected that candidates must have experience about generator production and its technical aspects. In addition expected to be familiar about mechanical and electrical components of product.* Our Electrical Engineer candidates should use properly Autocad LT and our Mechanical Engineer candidates should use properly Autocad Inventor.* Should have knowledge about PLC and SCADA.* Fluent in English (Writing-Reading-Speaking).* Excellent knowledge of MS Office applications.* Strong analytical approach and team player.,* Strong ability of persuasion.* No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Servis MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun İstanbul Avrupa yakası Çatalca ve çevre ilçelerde ikamet eden, Projelendirme ve müşteri taleplerine uygun proje çalışmalarını yapabilen, Tekliflendirme aşamasında ilgililere destek verebilen, Sonuç ve çözüm odaklı, dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve SAP programlarına hakim, Askerlik görevini yerine getirmiş, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Ankara AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Ankara Çankaya ve çevresinde ikamet eden,  Tercihen üniversitelerin mühendislik lisans bölümlerinden mezun, Satış alanında yetiştirilmek üzere, benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimi olan adaylar öncelikli tercih edilecektir.Microsoft Office programlarını bilen, İletişim yönü güçlü, dış görünümüne özen gösteren, Tercihen iyi derece İngilizce bilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Şehir içi ve şehir dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Muhasebe UzmanıAKSA JENERATÖR
Temeli 1950'li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Jeneratör işkolu Aksa Servis ve Kiralama AŞ'nin servis kısmında görev alacak "Muhasebe Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. İstanbul - Çatalca bölgesinde ikamet eden, Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun, MS Office, SAP ve LINK programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Muhasebe alanında kariyer yapmayı hedefleyen, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Anadolu yakasında Maltepe ve çevre ilçelerinde ikamet eden, Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik Bölümü'nden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Şefi Muğla AKSA JENERATÖR
Servis ŞefiAKSA JENERATÖR
Muğla ilinin Marmaris ilçesinde ikamet eden, Üniversitelerin ilgili teknik bölümlerinden mezun, Organizasyon, takip ve planlama yönü kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Askerlik görevini yerine getirmiş, Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Boyahane Teknisyeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Boyahane TeknisyeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Çatalca ve çevre ilçelerde ikamet eden, Lise ve MYO'nun Teknik bölümlerinden mezun, Mesleki Yeterlilik Belgesi'ne (Boyacılık) sahip, Makine boyama konusunda tecrübeli, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Gaziantep AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Temeli 1950'li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Jeneratör işkolu servis departmanında "Servis Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.Gaziantep ilinin Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde ikamet eden, Meslek Lisesi, MYO Elektrik veya Makine bölümlerinden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Yetkilisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Kalite Kontrol YetkilisiAKSA JENERATÖR
Meslek liselerinin makine, elektrik veya motor bölümlerinden, tercihen ilgili bölümlerin MYO bölümlerinden mezun,İstanbul Avrupa (Çatalca ve civarı) yakasında ikamet eden, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Kalite Kontrol Sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çok iyi derecede MS Office (Excel,Word,Outlook,Powerpoint) programlarını kullanabilen,ERP programlarına hakim, tercihen SAP programını bilen, Kalite, çevre ve iş güvenliği yönetim sistemleri ile çalışma konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yönetmeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Satış YönetmeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Bağcılar ve çevresinde ikamet eden, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen satış alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP programına hakim,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim yönü güçlü, prezentabl, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Temeli 1950'li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Jeneratör işkolu Aksa Servis ve Kiralama AŞ'nin kiralama kısmında görev alacak "Servis Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.Meslek Lisesi, MYO motor veya makine bölümlerinden mezun, Tercihen dizel motor veya jeneratör deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış, E sınıfı ehliyeti ve SRC belgesi bulunan ve aktif araç kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Fransızca) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Fransızca)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, Çok iyi derecede Fransızca bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanbilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Rusça) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Rusça)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, İyi derecede Rusça bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Malzeme Planlama MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin İşletme, Endüstri ve ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, ERP/MRP sistem bilgisine sahip, (SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),MS Office programlarını etkili derecede kullanabilen, Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Uzmanı Kocaeli AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Kocaeli-Gebze ilçesinde ikamet eden, Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği veya İşletme, İktisat bölümlerinden mezun,Satış alanında en az 2 yıl tecrübesi olup kariyerini bu doğrultuda ilerletmek isteyen,MS Office programında deneyimli, İyi derecede SAP bilen, İletişim yönü güçlü, prezentabl, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Arapça) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Arapça)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, İyi derecede Arapça bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanbilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Ankara AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Temeli 1950'li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Jeneratör işkolu servis departmanında "Servis Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.Ankara ilinin Çankaya ve çevre ilçelerinde ikamet eden, Meslek Lisesi, MYO Elektrik veya Makine bölümlerinden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Depo ElemanıAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Lise ve MYO'nun Teknik bölümlerinden mezun, Depo yönetimi konusunda deneyimli, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen SAP Programını bilen, Forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Asya) AKSA ENERJİ
Muhasebe MüdürüAKSA ENERJİ
Üniversitelerin Maliye, İktisat, İşletme vb. örgün eğitim veren bölümlerinden mezun,SMMM belgesi sahibi, Muhasebe konusunda en az 8 yıl deneyimli, Ekip yönetimi konusunda yetkin, Kurumsal Muhasebe  yazılımlarından SAP  kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Konusu ile ilgili mevzuatlara hakim, (tercihen EPDK mevzuatları) Raporlama ve veri analizi konularında bilgi ve deneyim sahibi, Dikkatli, titiz çalışabilen, Analitik yönü güçlü, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Budget&Reporting Specialist İstanbul(Asya) AKSA ENERJİ
Budget&Reporting SpecialistAKSA ENERJİ
Bachelor’s degree in related departments( Business Administration, Economics, Finance) and preferably Master’s degree,Minimum 5 years of experience in finance related positions or budgeting (minimum 3 years in an international audit firms),Knowledge of IFRS reporting and consolidation is a must Fluency in both written and spoken English Advanced level of MS Excel knowledge is required Strong analytical, problem solving and communication skills Result oriented, team player High sense of responsibility and ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environmentMilitary service must be completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Osmaniye AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Muhasebe UzmanıAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Doğalgaz işkolunda ''Muhasebe Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İ.İ.B. Fakültelerinden mezun, Alanında asgari 2 yıl deneyimli, Tercihen SAP tecrübesine sahip, 35 yaşını aşmamış, MS Office programlarına hakim, Tercihen seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Gerektiğinde yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip Çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Şefi Elazığ AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
İşletme ŞefiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "İşletme Şefi" arayışımız bulunmaktadır. ·         Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, (Tercihen Makine Mühendisliği)·         Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyim sahibi,·         Seyahat engeli olmayan,·         Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,·         Gelişime açık, araştırmacı ve vizyon sahibi,·         İnsiyatif alabilen ve sorumluluk sahibi,·         Ekip yönetimi konusunda yetkin,·         Ms Office ve AutoCad Programları kullanımına hakim,·         Doğalgaz alt yapı ve işletme faaliyeti konularına vakıf,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi Elazığ AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
İşletme MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "İşletme Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. ·         Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, (Tercihen Makine Mühendisliği)·         Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi,·         Seyahat engeli olmayan,·         Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,·         Gelişime açık, araştırmacı ve vizyon sahibi,·         İnsiyatif alabilen ve sorumluluk sahibi,·         Ekip yönetimi konusunda yetkin,·         Ms Office ve AutoCad Programları kullanımına hakim,·         Doğalgaz alt yapı ve işletme faaliyeti konularına vakıf,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Teknikeri Adana AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Bakım TeknikeriAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Bakım  Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır. Meslek yüksek okulu elektrik,makine,doğalgaz vb. bölümlerinden mezun, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, En az 2 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısına sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, MS Office (Word, Excel) programlarını tercihen bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Teknikeri Ordu AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Bakım TeknikeriAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Bakım  Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır. Meslek yüksek okulu makine,doğalgaz vb. bölümlerinden mezun, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, En az 2 yıl tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, MS Office (Word, Excel) programlarını tercihen bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TİCARET OPERASYON UZMANI İstanbul(Asya) AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
TİCARET OPERASYON UZMANIAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Ticaret Operasyon Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. ·         Üniversitelerin istatistik veya mühendislik bölümlerinden mezun,·         Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi,·         Seyahat engeli olmayan,·         B sınıfı sürücü belgesine sahip,·         Aktif olarak araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan,·         Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı,·         MS Office (Word, Excel ileri derece) programlarını ve tercihen istatistiki analiz programlarını bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Mühendisi Balıkesir AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Harita MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Doğalgaz işkolunda''Harita Mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin harita mühendisliği veya jeodezi ve fotogrametri bölümünden mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi, Seyahat engeli olmayan, 40 yaşını aşmamış, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Windows ve MS Office uygulamalarına hakim, MicroStation Powermap, Arcis ve NetCad programlarına kullanabilen, SQL ve Visual Basic programlama dillerini bilen, Tercihen CBS ve Veri tabanı projelerinde daha önce görev almış, Hem ofiste hem de sahada görev alabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Yönetim Uzmanı Elazığ AKSA ELEKTRİK
Kalite Yönetim UzmanıAKSA ELEKTRİK
·   Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,·   Kalite Yönetim Sistemleri konusunda (ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, ISO 10002) min. 2 yıl tecrübesi olan,·   İç denetim tecrübesi olan tercihen iç denetçi belgesine sahip, ·   İletişim becerileri gelişmiş; bilgi sahibi olduğu konularda eğitim vermiş/verebilecek olan,·   Takım çalışmasına yatkın,·   Analitik düşünce ve problem çözme yeteneğine sahip,·   MS Office uygulamalarına hakim,·   Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·   Elazığ da ikamet eden ,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Sorumlusu Elazığ AKSA ELEKTRİK
Kurumsal İletişim SorumlusuAKSA ELEKTRİK
Üniversitelerin İletişim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden, tercihen Halkla ilişkiler, Gazetecilik, Basın Yayın bölümlerinden mezunTercihen Elektrik dağıtım veya Enerji sektörünün diğer alanlarında tecrübe ve bilgi sahibiYazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Dilbilgisi ve ifade yetkinliği tam,Word, Excel, Powerpoint, sunum programları ve tercihen istatistik programlarını iyi derecede kullanabilenTakım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü, diksiyonu düzgünİş takibi konusunda titiz, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen Minimum 3 yıl deneyimli Elazığ'da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Manisa AKSA ENERJİ
Güvenlik GörevlisiAKSA ENERJİ
En az lise mezunu, Alanında min. 2 yıl deneyimli, Güvenlik sertifikası sahibi, Askerliğini tamamlamış, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknikeri Manisa AKSA ENERJİ
Mekanik Bakım TeknikeriAKSA ENERJİ
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, Aksa Enerji Grubunda 115 MW Kurulu güce sahip Manisa Doğal Gaz Kombine Çevrim Santrali'ne aşağıdaki özelliklerde ''Mekanik Bakım Teknikeri/Teknisyeni'' arayışımız bulunmaktadır.Meslek Yüksek Okullarının teknik bölümlerinden mezun, Alanında min. 2 yıl deneyimli, Mesleki yeterlilik belgesi sahibi, (Makine Seviye Bakım 3) Askerliğini tamamlamış, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri Manisa AKSA ENERJİ
Elektrik TeknikeriAKSA ENERJİ
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, Aksa Enerji Grubunda 115 MW Kurulu güce sahip Manisa Doğal Gaz Kombine Çevrim Santrali'ne aşağıdaki özelliklerde ''Elektirk Teknikeri/Elektrik Teknisyeni/Elektrik Vardiya Operatörü'' arayışımız bulunmaktadır.Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun, Alanında min. 2 yıl deneyimli, Ekat belgesi sahibi, Askerliğini tamamlamış, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat Trabzon AKSA ELEKTRİK
AvukatAKSA ELEKTRİK
En az 5 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Ticaret Hukuku, İcra-İflas Hukuku, Borçlar Hukuku, İdare Hukuku ve tercihen EPDK ve SGK Mevzuatı alanlarında uygulama deneyimine ve bilgi birikimine sahip,Ekip çalışmasına yatkın. Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Görevlisi Elazığ AKSA ELEKTRİK
Müşteri Hizmetleri GörevlisiAKSA ELEKTRİK
·         Üniversitelerin 4 yıllık fakülte veya MYO Satış-Pazarlama, Maliye, Muhasebe vb alanlarından mezun·         Müşteri hizmetleri, çağrı merkezi, vezne, ve tahsilat işlemleri konusunda en az 2 yıl deneyimli     ·         Esnek çalışma saatlerine uygun,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Akıcı ve düzgün diksiyona sahip·         MS Office programlarına hakim·         28 yaşını aşmamış·         Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)·         Elazığ Merkez ve  Keban Arıcak ve Karakoçanda ilçelerinde  ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı