Kazancı Holding  

Şirket Bilgileri

http://www.aksa.com.tr 
Kazancı Holding 

Jeneratör üretimi ve enerji santralleri kurulum-işletim faaliyetleri ile sektörün lider kurumlarından biri olan Kazancı Holding, enerji sektöründeki çalışmalarını 1984 yılından beri sürdürmektedir.

Son yıllarda doğal gaz dağıtım, turizm ve tarım sektörlerine de girerek yatırımlarına devam eden Kazancı Holding, bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle, Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer almaktadır.

Aksa şirketler grubu, Jeneratör,Kiralama, Servis ve Yedek Parça, Enerji Üretim, Satış ve Pazarlama, , Makina Sanayii, Turizm, Doğal Gaz Dağıtım ve Tarım şirketlerinden oluşmaktadır.

 

Aksa Jeneratör, uzun yıllardır Türkiye'de pazarın lideri olmayı sürdürmekte ve son 5 yıl içerisinde genişleyen faaliyetleri ile toplam yıllık satışının, yarısını yurt dışına ihraç ederek dünya pazarında da önemli bir başarı elde etmektedir.Teknoloji yatırımlarını sürekli artıran Aksa Jeneratör, Türkiye’deki ilk doğal gazlı jeneratörü üreterek bir ilki daha gerçekleştirmiştir. Bunun yanında kojenerasyon projeleri de ağırlıklı olarak devam etmektedir.

Aksa’nın öncelikleri; tüm faaliyetlerinde "insan" faktörüne her zaman öncelik vermek ve verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın dünyalarını aydınlatmaya devam etmek, vizyonu ise jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Aksa Jeneratör, biri İngiltere’de olmak üzere toplam 3 adet üretim tesisiyle dünyadaki önemli jeneratör üreticisi firmaların arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır jeneratör pazarının en güçlü firması olan Aksa Jeneratör, yaygın satış ve servis ağıyla da müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aksa Jeneratör, yurt dışında 10 ofisi ve yurt içinde ise 20 APC (Aksa Power Center) ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Türkiye’deki tartışmasız üstünlüğünün yanı sıra, dünyanın her noktasına ihracat yaparak ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunan Aksa Jeneratör’ün yurt dışı ofisleri:

·           Cezayir

·           Çin

·           Dubai

·           Irak

·           İngiltere

·           İran

·           Kazakistan

·           Kırgızistan

·           Nijerya

·           Singapur

 

Aksa Enerji Üretim A.Ş. elektrik ve ısı santralleri kurulması işletilmesi ile enerji dağıtımı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Türkiye ve yurt dışında kurmuş ve işletmekte olduğu toplam 369 MW güçteki 9 adet enerji santrali ile elektrik üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Doğal gaz ve petrol türevleri ile çalışan Türkiye’de 150 MW’lık yurt dışında ise 95 MW’lık santral yatırımlarına devam eden Aksa Enerji; yenilenebilir enerji kaynakları konusunda Türkiye’ nin değişik bölgelerinde rüzgar ve hidroelektrik santralleri kurulmasına yönelik ölçüm ve fizibilite çalışmalarını da yürütmektedir. Rüzgar enerjisi konusunda 40 MW’lık 2 adet santral için üretim lisansı alarak yatırıma geçmiştir. Hidroelektrik santralleri için 365 MW’lık 5 projede fizibilite ve proje çalışmalarına devam etmekte olup, toplam 77 MW’lık 3 adet santral için lisans almış ve yatırıma geçmiştir. Linyite dayalı elektrik santralleri konusunda proje çalışmalarına da devam eden Aksa Enerji, toptan ve perakende elektrik satışı, elektrik dağıtımı, elektrik enerjisi ithal ve ihracatı için gerekli lisanslarını almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ve yurt dışında 1995 yılından beri müşterilerinin ekonomik ve güvenilir elektrik ve ısı ihtiyaçlarını karşılayan Aksa Enerji, elektrik üretimi dağıtımı ve satışı konularında yatırım ve faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir.

 

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Aksa Şirketler Grubu, Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük beldesinde Toros dağlarının Akdeniz’in masmavi suları ile birleştiği çam ormanları içinde yer alan Mirada Del Mar Oteli ile ilk turizm yatırımını gerçekleştirmiştir.

Sıra dışı mimarisi ve çevre düzenlemesi ile dikkat çeken otel, tamamen restore edilip yenilenmiş, yepyeni bir hizmet ve kalite anlayışıyla sektörde yerini almıştır. Yaklaşık 109.000 m2 alana sahip, 1.220 yatak kapasiteli, 5 yıldızlı ve çağlar boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kemer’de misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir biçimde özel olarak tasarlanan Mirada del mar Oteli, 1990 yılından bu yana, kusursuz doğa güzelliği ile eşsiz konforu bir araya getirmektedir. Son olarak, Erciyes bölgesinde 650 yatak kapasiteli 3 yeni dağ otelini de bünyesine katan grubun bu sektördeki hedefi, yatırımlarına devam ederek, 2007 yılının sonunda 4000 yatak kapasitesine ulaşmaktır.

 

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.

 

Aksa Tarım, toplamları 25.000 dönüme varan TİGEM’den (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 30 yıllığına kiraladığı Samsun-Gelemen ve Tekirdağ-İnanlı çiftlikleri ile AB Standartlarında süt ve et üretimi tesisleri yatırımı yapmaktadır.

2004 yılında özelleştirmeye açılan İnanlı Tarım İşletmesi (Tekirdağ) ve Gelemen Tarım İşletmesi'ni (Samsun) kiralayan kuruluşuKazancı Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 57
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA ENERJİ
Bütçe ve Raporlama UzmanıAKSA ENERJİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ( İşletme, İktisat, Ekonomi ) Asgari 3 yıl bağımsız denetim tecrübesi olan Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, Sonuç odaklı ve detaylara hakim olabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik ve Gümrük Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Lojistik ve Gümrük UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde görev almak üzere aramıza katılacak 'Lojistik ve Gümrük Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İşletme/İktisat/Dış Ticaret bölümlerinden mezun,Lojistik ve/veya Gümrük işlemleri konusunda en az 1 yıl tecrübeli,İthalat-İhracat mevzuatını bilen, İleri düzeyde MS Excel bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Antalya Kazancı Holding
GarsonKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, enerji ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalarından biri olan Kazancı Holding'in Antalya'da bulunan Mirada Del Mar otelinde görev almak üzere aramıza katılacak 'Garson' arayışımız bulunmaktadır.Tercihen Turizm Otelcilik MYO veya lise mezunu, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen,Aynı pozisyonda 5 yıldızlı otellerde en az 3 yıllık deneyimi olan,Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına inanan ve aktif uygulayabilme becerisi olan, Mesleki anlamda yeterli olacak düzeyde ingilizce bilgisi olan, Antalya'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Eskişehir AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Eskişehir’de ikamet eden, Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik, Makina ve Motor Bölümleri'nden mezun,Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Uzmanı Eskişehir AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Eskişehir’de ikamet eden, Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği veya İşletme, İktisat bölümlerinden mezun,MS Office programında deneyimli, İyi derecede SAP programını bilen, İletişim yönü güçlü, prezentabl, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Yetkilisi Eskişehir AKSA JENERATÖR
Satış Destek YetkilisiAKSA JENERATÖR
Eskişehir’de ikamet eden, MYO ya da Üniversitelerin İşletme, Büro Yönetimi bölümlerinden mezun,MS Office ve SAP programlarını bilen,(tercihen)B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama Şefi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Planlama ŞefiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Endüstri, Makina, Elektrik veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üretim ve Malzeme Planlama konularında min.5 yıl deneyimli, SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli, MS Office programlarını etkili derecede kullanabilen,Analitik düşünme ve sunum yapma becerisi yüksek, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Antalya Kazancı Holding
ResepsiyonistKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, enerji ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalarından biri olan Kazancı Holding'in Antalya'da bulunan Mirada Del Mar otelinde görev almak üzere aramıza katılacak 'Resepsiyonist' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Resepsiyonist olarak görev yapmış, İleri seviyede Almanca bilen, Takım çalışmasına yatkın, liderlik vasıfları gelişmiş veya gelişmeye açık, Temsil ve ikna yeteneği kuvvetli, işletmemizi en iyi şekilde temsil edecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek, Güleryüzlü ve kendinden emin, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Antalya'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları Yönetiminde özellikle Personel Özlük İşleri, Ücretlendirme ve Yan Haklar alanında en az 4 yıllık deneyim sahibi,SGK Mevzuatı, İş Kanunu ve ilgili yönetmelikler konusunda bilgi sahibi,SGK, Bölge Çalışma, İŞKUR vb. kurumlara verilmesi gereken bildirgelerin yasal süresinde hazırlanmasını sağlayacak ve kontrolünü yapabilecek deneyimde,  Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli,Sonuç odaklı ve detaylara hakim olabilen,MS Office programlarını etkin kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul'da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Tekirdağ AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
·        Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği veya İşletme, İktisat bölümlerinden mezun,·        Satış alanında en az 2 yıl tecrübesi olup kariyerini bu doğrultuda ilerletmek isteyen,·        Tekirdağ Çorlu ve çevresinde ikamet eden,·        İletişim yönü güçlü, prezentabl,·        MS Office programında deneyimli,·        B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,·        Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yönetmeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Satış YönetmeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Bağcılar ve çevresinde ikamet eden, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen satış alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP programına hakim,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim yönü güçlü, prezentabl, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Fransızca) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Fransızca)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, Çok iyi derecede Fransızca bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanbilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Arapça) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Arapça)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, İyi derecede Arapça bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Rusça) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Rusça)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, İyi derecede Rusça bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Elektrik MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun Tercihen Autocad LT, E-Plan ve PLC programlarını kullanabilen Elektriksel proje okuyabilen ve proje çizebilecek İyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Aktif olarak araç kullanan, seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanbilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Malzeme Planlama MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Endüstri, Makine ve ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, ERP/MRP sistem bilgisine sahip, (SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),MS Office programlarını etkili derecede kullanabilen,Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda deneyimli,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Accountant İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
Senior AccountantAKSA JENERATÖR
University degree in Business Administration, Economics or related fields Minimum 3 years of accounting/financial reporting, audit experience is an assetKnowledge of bookkeeping, basic IFRS and reporting standards, No travel restriction to abroad  (up to 40% of total working time) Preferably,budget planning and management reporting knowledge, Experience in trading/multinational companies is a plus Excellent command of written and spoken  French, English is an asset Excellent knowledge of MS Office applications, Strong analytical approach and team player, Excellent communication skills No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Kalite Güvence UzmanıAKSA JENERATÖR
Meslek Yüksek Okulu Makine, Elektrik, Endüstri ve Otomotiv bölümlerinden mezun,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,, İleri derecede bilgisayar bilgisine sahip, En az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olan, SAP ve diğer ERP programlarının kullanımına hakim olan, Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri ile çalışma konusunda deneyimli olan,ISO 9001 Kalite Yönetim sistemi ile çalışma konusunda deneyimli olan, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi hakkında bilgi sahibi olan, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemine hakim, ISO 16949 Yönetim Sistemi çalışmalarında bulunmuş, Askerlik hizmetini yerine getirmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ulaştırma Görevlisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Ulaştırma GörevlisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Tercihen MYO veya Lise mezunu, D veya E sınıfı Sürücü Belgesi olan, SRC Mesleki Yeterlilik Belgesi ve Psikoteknik Belgesine sahip, En az 5 yıl Ağır Vasıta şoförlüğü yapmış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Metod Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Metod MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Endüstri veya Makina Mühendisliği bölümünden mezun Tercihen Autocad programını kullanabilen İyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Aktif olarak araç kullanan, seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İnsan Kaynakları UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'İnsan Kaynakları Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Psikoloji ya da İ.İ.B.F ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları fonsksiyonlarında en az 3 yıl deneyim sahibi, Seçme Yerleştirme, Planlama & Organizasyon, Performans & Yetenek Yönetimi, Ücretlendirme ve İnsan Kaynakları biriminin ana süreçlerini geliştirme ve uygulama deneyimine sahip,MS Office Programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Sistematik ve sonuç odaklı çalışma sistematiğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği yüksek, ikna kabiliyeti olan, enerjisi yüksek,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gümrükleme ve Operasyon Yetkilisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Gümrükleme ve Operasyon YetkilisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde görev almak üzere aramıza katılacak 'Gümrükleme ve Operasyon Yetkilisi' arayışımız bulunmaktadır.Üniversite veya Meslek Yüksekokullarının Lojistik/Gümrükleme bölümlerinden mezun,Min 2 yıl deneyim sahibi, İleri düzeyde MS Excel bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri TemsilcisiKazancı Holding
En az lise mezunuİstanbul Avrupa Yakası'nda (Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ve Başakşehir) ikamet edenTelefonda iletişim alanında başarılı ve diksiyonu düzgünİnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkınVardiyalı çalışabilecekErkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Financial Controller İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
Financial ControllerAKSA JENERATÖR
University degree in Business Administration, Economics or related fields Minimum 3 years of experience in Big4 Audit companies, Knowledge of IFRS and reporting standards, Preferably,budget planning and management reporting knowledge, Experience in production companies is a plus, Excellent command of written and spoken English, Excellent knowledge of MS Office applications, Strong analytical approach and team player, Ability to work up, down, across an organization, process oriented. Excellent communication skills No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İç Denetim UzmanıKazancı Holding
Kazancı Holding bünyesinde, yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren şirketlerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'İç Denetim Uzmanı' aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Denetim firmalarında veya kurumsal yapılarda iç denetim konusunda en az 3 yıl deneyimli, Başta Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku olmak üzere yasal mevzuata hakim, Tercihen CIA ya da SMMM belgesi olan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen , Seyahat engeli olmayan, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Analitik düşünme, detaylara inme ve problem çözme yönleri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırımlar Denetim Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Yatırımlar Denetim UzmanıKazancı Holding
Enerji, Elektrik Dağıtım, Doğalgaz Dağıtım, Turizm, Jeneratör sektörlerinde faaliyette bulunan Kazancı Holding – Aksa Genel Müdürlük İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere “Yatırımlar Denetim Uzmanı” aramaktayız. Dört yıllık Örgün eğitim veren Üniversitelerin İnşaat veya Elektrik Mühendisliğinden mezun, En az 5 yıllık deneyimli, Mukavele ve kesin hesap konularına vakıf, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek, Ms Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen, Araştırma ve sorgulama yönü kuvvetli, analitik düşünce yapısına ve güçlü iletişim becerilerine sahip, Veriye ve bilgiye dayalı karar alabilen, çözüm üretebilen, faaliyetlerinin gerektirdiği analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Üretim Planlama MühendisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Endüstri, Makina, Elektrik veya İşletme Mühendisliği mezunu), İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, ERP / MRP sistem bilgisine sahip (Tercihen SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli), MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İnsan Kaynakları MüdürüKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'İnsan Kaynakları Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili alanlarından mezun, İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin uygulanmasında min. 3 yıl yöneticilik olmak üzere toplam 10 yıl deneyim sahibi, Sosyal Sigortalar, İŞKUR, İş Sağlığı ve Güvenliği ve çalışma hayatı ile ilgili iş hukuku mevzuat ve uygulamaları hakkında uzmanlık sahibi, Tercihen Humanist İK yazılımını aktif kullanabilen, Tecihen yurtdışı expat çalıştırma tecrübesine sahip, İleri düzeyde MS Excel bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Tercihen Asya kıtasında ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Depo SorumlusuAKSA JENERATÖR
Tercihen İstanbul Avrupa Yakası'nda (Beylikdüzü,Çatalca) ikamet eden, Lise ve MYO'nun Teknik bölümlerinden mezun, Depo yönetimi konusunda deneyimli, Tercihen SAP Programını bilen, Forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Askerlik ile ilişiği olmayan,  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Uzman Yardımcısı Konya AKSA JENERATÖR
Satış Uzman YardımcısıAKSA JENERATÖR
Konya Merkez'de ikamet eden, Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik bölümlerinden mezun, Kariyerine satış alanında ilerlemeyi hedefleyen, Etkili iletişim ve zaman yönetimi konusunda eğitimi olan, MS Office Paket programlarını ve tercihen SAP bilen, Yazılı ve sözlü İngilizce diline hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik, Makina ve Motor Bölümleri'nden mezun, İstanbul Çatalca bölgesi ve çevresinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik, Makina ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satış alanında en az 2 yıl tecrübesi olup kariyerini bu doğrultuda ilerletmeyi hedefleyen, Yazılı ve sözlü İngilizce diline hakim, MS Office programında deneyimli, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Güçlü iletişim becerisine sahip, Presentabl,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardım Masası Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Yardım Masası UzmanıKazancı Holding
İstanbul Kavacık'ta yer alan Genel Müdürlük binamızda görevlendirilmek üzere, Yardım Masası Uzmanı aranmaktadır.Meslek Yüksek Okulu ya da Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,MS Kullanıcı İşletim Sistemleri (Windows XP, Windows 7, Windows 8) konusunda deneyimliMS Office Programlarını etkin kullanabilen ve son kullanıcıların sorunlarına cevap verebilecek seviyede bilgi sahibiMS Server (2000, 2003,2008,2012) hakkında bilgi sahibiActive Directory Domain ortamında çalışmış olanErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Genel Sistem / Network teknolojileri konusunda orta düzeyde bilgi sahibi,Masaüstü, yazıcı, laptop ve diğer bilgisayar çevre birimleri donanımlarının kurulumu ve ilgili sorunların tespiti ve giderilmesi konusunda uygulamalı deneyim sahibi. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme ve Stok Yönetim Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Malzeme ve Stok Yönetim UzmanıKazancı Holding
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,Konusunda en az 1 yıl deneyimli,Microsoft office programlarına hakim, tercihen SAP bilen,Tercihen  ERP Proje süreçlerinde bulunmuş,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Seyahat engeli bulunmayan,Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Depo Şefi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Malzeme Depo ŞefiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Depo yönetimi konusunda min.5 yıl deneyimli, SAP MM modülü kullanımında tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırımlar ve Denetim Yönetmeni İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Yatırımlar ve Denetim YönetmeniKazancı Holding
Enerji, Elektrik Dağıtım, Doğalgaz Dağıtım, Turizm, Jeneratör sektörlerinde faaliyette bulunan Kazancı Holding – Aksa Genel Müdürlük İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere “Yatırımlar Denetim Yönetmeni” aramaktayız. Dört yıllık Örgün eğitim veren Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, En az 10 yıllık deneyimli, Mukavele ve kesin hesap konularına vakıf, Proje ve Sözleşme yönetimi bilgisine sahip, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek, Ms Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen, Araştırma ve sorgulama yönü kuvvetli, analitik düşünce yapısına ve güçlü iletişim becerilerine sahip, Veriye ve bilgiye dayalı karar alabilen, çözüm üretebilen, faaliyetlerinin gerektirdiği analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Muğla AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Aksa Jeneratör Bodrum Şubesi'nde görevlendirmek üzere; Jeneratör gruplarının periyodik bakımları ve arıza çözümlerinin yapılması konusunda tecrübeli "Servis Teknisyeni" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik Bölümü'nden mezun, Muğla'nın Bodrum ya da Milas ilçelerinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Satış alanında en az 2 yıl tecrübesi olup kariyerini bu doğrultuda ilerletmeyi hedefleyen, Yazılı ve sözlü İngilizce diline hakim, MS Office programında deneyimli, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Güçlü iletişim becerisine sahip, Presentabl,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Servis MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun İstanbul Avrupa yakası Çatalca ve çevre ilçelerde ikamet eden, Projelendirme ve müşteri taleplerine uygun proje çalışmalarını yapabilen, Tekliflendirme aşamasında ilgililere destek verebilen, Sonuç ve çözüm odaklı, dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve SAP programlarına hakim, Askerlik görevini yerine getirmiş, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Servis MüdürüAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik/Elektronik, Mekatronik ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun İstanbul Avrupa yakası Çatalca ve çevre ilçelerde ikamet eden, Yurtiçinde bulunan şubelere ait, servis (satış sonrası) denetiminin yapılması ve raporlanması, Servis alanında standartlar sağlanarak, şubelerin standartlara uyumunun gerçekleştirilmesi, Şubeler, merkez ve müşteri arasında işleyişin iyileştirilmesi için analizlerin yapılması, Sonuç ve çözüm odaklı, dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına uyum sağlayarak ekibi yönetebilen, Servis alanında deneyim sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve SAP programlarına hakim, Askerlik görevini yerine getirmiş, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Kocaeli AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Kocaeli-Gebze ilçesinde ikamet eden, Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği veya İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Satış alanında en az 2 yıl tecrübesi olup kariyerini bu doğrultuda ilerletmek isteyen, MS Office programında deneyimli, İyi derecede SAP bilen, İletişim yönü güçlü, prezentabl, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Güvenlik GörevlisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Güvenlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Silahlı özel güvenlik kartına sahip, 5188 sayılı Güvenlik mevzuatına hakim, Güvenlik görevlisi olarak en az 3 yıllık tecrübesi olan, İletişim, temsil ve dikkat yeteneğine sahip, Kişisel bakımına özen gösteren, Askerlik görevini Jandarma veya Komando olarak tamamlamış, Tercihen yakın dövüş sanatları sertifikalı ve atış becerileri olan, Adli ve Mali sicili temiz olan, Disiplinli ve referans verebilecek, Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Sorumlusu Elazığ AKSA ELEKTRİK
Kurumsal İletişim SorumlusuAKSA ELEKTRİK
Üniversitelerin İletişim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden, tercihen Halkla ilişkiler, Gazetecilik, Basın Yayın bölümlerinden mezunTercihen Elektrik dağıtım veya Enerji sektörünün diğer alanlarında tecrübe ve bilgi sahibiYazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Dilbilgisi ve ifade yetkinliği tam,Word, Excel, Powerpoint, sunum programları ve tercihen istatistik programlarını iyi derecede kullanabilenTakım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü, diksiyonu düzgünİş takibi konusunda titiz, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen Minimum 3 yıl deneyimli Elazığ'da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Artvin, Gümüşhane... AKSA ELEKTRİK
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıAKSA ELEKTRİK
Tercihen Elektrik Dağıtım iş kolunda daha önce çalışmış Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun A  B grubu veya C grubu İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına sahip Uzman En az 1 yıl deneyimi olan B grubu sürücü belgesine sahip Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Ekip çalışmasına uygun Seyahat engeli olamayan Artvin  Rize ve Gümüşhane illerinde ikamet eden veya edebilecek adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yüksek Gerilim Şalt Elektrik Teknikeri Antalya AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Yüksek Gerilim Şalt Elektrik TeknikeriAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun, Alanında toplam 5 yıllık deneyim sahibi, min. 2 yıl 154 kV ve/ veya 380 kV şalt tesisi işletmesinde aktif görev almış.Ekat belgesi sahibi, Tercihen Enerji Santralleri tecrübesi olan ve 380 kV şalt montajında ve işletmesinde bulunmuş.Transformatörler, A.G. ve O.G  sistemleri, Generatör, Motor , Uyartım sistemleri hakkında bilgili,İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İl Müdürü (Elektrik Perakende Satış Hizmetleri) Elazığ, Malatya AKSA ELEKTRİK
İl Müdürü (Elektrik Perakende Satış Hizmetleri)AKSA ELEKTRİK
4 yıllık Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden veya İşletme, İktisat veya Halkla İlişkiler vb. bölümlerinden mezun,Kurumsal satış, ihale süreçleri, alacak yönetimi ve tahsilat konularında en az 6-8 yıl deneyimliİş takibi ve raporlama konularına önem veren, dikkatli,Müşteri odaklı ve İletişim becerisi yüksek, ikna kabiliyeti gelişmiş ve Prezantabl,Esnek çalışma saatlerine uygun adaylarMS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,B sınıfı Sürücü Belgesi olan ve Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Elazığ veya Malatya İl Müdürlüklerimizde görev alacak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Tahakkuk Personeli Giresun AKSA ELEKTRİK
Tahakkuk PersoneliAKSA ELEKTRİK
4 yıllık Üniversite veya en az Satış, Pazarlama, Reklamcılık, Halkla İlişkiler vb. MY bölümlerinden mezun,Faturalandırma ve tahakkuk konularında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, İş takibi ve raporlama konularına önem veren, dikkatli, Müşteri odaklı ve Prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uygun adaylar MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, B sınıfı Sürücü Belgesi olan ve Aktif araç kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Giresun İl Müdürlüğümüzde görev alacak, Giresun ilinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Sorumlusu Trabzon AKSA ELEKTRİK
Kurumsal İletişim SorumlusuAKSA ELEKTRİK
Üniversitelerin İletişim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden, tercihen Halkla ilişkiler, Gazetecilik, Basın Yayın bölümlerinden mezunTercihen Elektrik dağıtım veya Enerji sektörünün diğer alanlarında tecrübe ve bilgi sahibiYazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Dilbilgisi ve ifade yetkinliği tam,Word, Excel, Powerpoint, sunum programları ve tercihen istatistik programlarını iyi derecede kullanabilenTakım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü, diksiyonu düzgünİş takibi konusunda titiz, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabien , Minimum 3 yıl deneyimli Trabzon da  ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Giresun AKSA ELEKTRİK
Elektrik Elektronik MühendisiAKSA ELEKTRİK
4 yıllık fakültelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun Alanında en az 2 yıl deneyimi olan  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uygun Seyehat engeli olmayan Aktif araç kullanabilen Giresun da  ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Yönetim Uzmanı Elazığ AKSA ELEKTRİK
Kalite Yönetim UzmanıAKSA ELEKTRİK
·   Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,·   Kalite Yönetim Sistemleri konusunda (ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, ISO 10002) min. 2 yıl tecrübesi olan,·   İç denetim tecrübesi olan tercihen iç denetçi belgesine sahip, ·   İletişim becerileri gelişmiş; bilgi sahibi olduğu konularda eğitim vermiş/verebilecek olan,·   Takım çalışmasına yatkın,·   Analitik düşünce ve problem çözme yeteneğine sahip,·   MS Office uygulamalarına hakim,·   Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·   Elazığ da ikamet eden , 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Teknikeri/ Teknisyeni Rize AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Harita Teknikeri/ TeknisyeniAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Meslek Yüksekokulu Harita ve Kadastro bölümü mezunu Harita ve asbuilt konularında bilgi sahibi Netcad, Microstation ve Autocad programlarını kullanabilen Seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü belgesine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Adana, Hatay AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Muhasebe UzmanıAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Üniversitelerin İ.İ.B. Fakültelerinden mezun,Alanında asgari 2 yıl deneyimli, Tercihen SAP tecrübesine sahip, 35 yaşını aşmamış, MS Office programlarına hakim, Tercihen seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen,Gerektiğinde yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Ekip Çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Muhasebe UzmanıAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, EPDK ve V.U.K mevzuatlarına hakim, Tercihen SAP programını kullanabilen, Tercihen SMMM sertifasına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Balıkesir AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Muhasebe UzmanıAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Üniversitelerin İ.İ.B. Fakültelerinden mezun, Alanında asgari 2 yıl deneyimli, Tercihen SAP tecrübesine sahip, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Ankara AKSA ENERJİ
Satış UzmanıAKSA ENERJİ
Aksa Enerji Grubu bünyesinde Elektrik Satış şirketimizde Ankarailinde görev yapacak aşağıdaki özelliklerde Ulusal Satış Uzmanı ihtiyacımız bulunmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen en az 3 yıl elektrik satış konusunda deneyimli, İyi derecede MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Bay adaylar için), Ankara 'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme ve Operasyon Proje Müdürü İstanbul(Avr.), ... AKSA ENERJİ
İşletme ve Operasyon Proje MüdürüAKSA ENERJİ
Makine veya Elektrik/Elektronik mühendisi mühendisliği bölümünden mezun, Enerji sektöründe özellikle enerji santralleri proje yönetimi ve/veya işletmesinde en az 10 yıl tecrübeli, Tercihen Gaz Türbinleri , Buhar Türbinleri ,Dizel Yakıtlı santral üniteleri ve Akışkan Yataklı kömür santrallerinde tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office, MS Project programlarını ve tercihen SAP uygulamalarını bilen, Askerlik ile ilişkisi olmayan, Takım çalışmasına önem veren,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı