Kazancı Holding  

Şirket Bilgileri

http://www.aksa.com.tr 
Kazancı Holding 

Jeneratör üretimi ve enerji santralleri kurulum-işletim faaliyetleri ile sektörün lider kurumlarından biri olan Kazancı Holding, enerji sektöründeki çalışmalarını 1984 yılından beri sürdürmektedir.

Son yıllarda doğal gaz dağıtım, turizm ve tarım sektörlerine de girerek yatırımlarına devam eden Kazancı Holding, bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle, Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer almaktadır.

Aksa şirketler grubu, Jeneratör,Kiralama, Servis ve Yedek Parça, Enerji Üretim, Satış ve Pazarlama, , Makina Sanayii, Turizm, Doğal Gaz Dağıtım ve Tarım şirketlerinden oluşmaktadır.

 

Aksa Jeneratör, uzun yıllardır Türkiye'de pazarın lideri olmayı sürdürmekte ve son 5 yıl içerisinde genişleyen faaliyetleri ile toplam yıllık satışının, yarısını yurt dışına ihraç ederek dünya pazarında da önemli bir başarı elde etmektedir.Teknoloji yatırımlarını sürekli artıran Aksa Jeneratör, Türkiye’deki ilk doğal gazlı jeneratörü üreterek bir ilki daha gerçekleştirmiştir. Bunun yanında kojenerasyon projeleri de ağırlıklı olarak devam etmektedir.

Aksa’nın öncelikleri; tüm faaliyetlerinde "insan" faktörüne her zaman öncelik vermek ve verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın dünyalarını aydınlatmaya devam etmek, vizyonu ise jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Aksa Jeneratör, biri İngiltere’de olmak üzere toplam 3 adet üretim tesisiyle dünyadaki önemli jeneratör üreticisi firmaların arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır jeneratör pazarının en güçlü firması olan Aksa Jeneratör, yaygın satış ve servis ağıyla da müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aksa Jeneratör, yurt dışında 10 ofisi ve yurt içinde ise 20 APC (Aksa Power Center) ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Türkiye’deki tartışmasız üstünlüğünün yanı sıra, dünyanın her noktasına ihracat yaparak ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunan Aksa Jeneratör’ün yurt dışı ofisleri:

·           Cezayir

·           Çin

·           Dubai

·           Irak

·           İngiltere

·           İran

·           Kazakistan

·           Kırgızistan

·           Nijerya

·           Singapur

 

Aksa Enerji Üretim A.Ş. elektrik ve ısı santralleri kurulması işletilmesi ile enerji dağıtımı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Türkiye ve yurt dışında kurmuş ve işletmekte olduğu toplam 369 MW güçteki 9 adet enerji santrali ile elektrik üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Doğal gaz ve petrol türevleri ile çalışan Türkiye’de 150 MW’lık yurt dışında ise 95 MW’lık santral yatırımlarına devam eden Aksa Enerji; yenilenebilir enerji kaynakları konusunda Türkiye’ nin değişik bölgelerinde rüzgar ve hidroelektrik santralleri kurulmasına yönelik ölçüm ve fizibilite çalışmalarını da yürütmektedir. Rüzgar enerjisi konusunda 40 MW’lık 2 adet santral için üretim lisansı alarak yatırıma geçmiştir. Hidroelektrik santralleri için 365 MW’lık 5 projede fizibilite ve proje çalışmalarına devam etmekte olup, toplam 77 MW’lık 3 adet santral için lisans almış ve yatırıma geçmiştir. Linyite dayalı elektrik santralleri konusunda proje çalışmalarına da devam eden Aksa Enerji, toptan ve perakende elektrik satışı, elektrik dağıtımı, elektrik enerjisi ithal ve ihracatı için gerekli lisanslarını almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ve yurt dışında 1995 yılından beri müşterilerinin ekonomik ve güvenilir elektrik ve ısı ihtiyaçlarını karşılayan Aksa Enerji, elektrik üretimi dağıtımı ve satışı konularında yatırım ve faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir.

 

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Aksa Şirketler Grubu, Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük beldesinde Toros dağlarının Akdeniz’in masmavi suları ile birleştiği çam ormanları içinde yer alan Mirada Del Mar Oteli ile ilk turizm yatırımını gerçekleştirmiştir.

Sıra dışı mimarisi ve çevre düzenlemesi ile dikkat çeken otel, tamamen restore edilip yenilenmiş, yepyeni bir hizmet ve kalite anlayışıyla sektörde yerini almıştır. Yaklaşık 109.000 m2 alana sahip, 1.220 yatak kapasiteli, 5 yıldızlı ve çağlar boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kemer’de misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir biçimde özel olarak tasarlanan Mirada del mar Oteli, 1990 yılından bu yana, kusursuz doğa güzelliği ile eşsiz konforu bir araya getirmektedir. Son olarak, Erciyes bölgesinde 650 yatak kapasiteli 3 yeni dağ otelini de bünyesine katan grubun bu sektördeki hedefi, yatırımlarına devam ederek, 2007 yılının sonunda 4000 yatak kapasitesine ulaşmaktır.

 

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.

 

Aksa Tarım, toplamları 25.000 dönüme varan TİGEM’den (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 30 yıllığına kiraladığı Samsun-Gelemen ve Tekirdağ-İnanlı çiftlikleri ile AB Standartlarında süt ve et üretimi tesisleri yatırımı yapmaktadır.

2004 yılında özelleştirmeye açılan İnanlı Tarım İşletmesi (Tekirdağ) ve Gelemen Tarım İşletmesi'ni (Samsun) kiralayan kuruluşuKazancı Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 46
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Gemi İnşaat, Elektrik, Elektronik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen Sap programına hakim,Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Tercihen satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Muğla AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Aksa Jeneratör Bodrum Şubesi'nde görevlendirmek üzere; Jeneratör gruplarının periyodik bakımları ve arıza çözümlerinin yapılması konusunda tecrübeli "Servis Teknisyeni" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik Bölümü'nden mezun, Muğla'nın Bodrum ya da Milas ilçelerinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Servis MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun İstanbul Avrupa yakası Çatalca ve çevre ilçelerde ikamet eden, Projelendirme ve müşteri taleplerine uygun proje çalışmalarını yapabilen, Tekliflendirme aşamasında ilgililere destek verebilen, Sonuç ve çözüm odaklı, dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve SAP programlarına hakim, Askerlik görevini yerine getirmiş, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Bursa AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen Sap programına hakim,Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Tercihen satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Artvin, Rize AKSA ELEKTRİK
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıAKSA ELEKTRİK
Tercihen Elektrik Dağıtım iş kolunda daha önce çalışmış Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun A veya  B grubu  İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına sahip Uzman En az 1 yıl deneyimi olan B grubu sürücü belgesine sahip Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Ekip çalışmasına uygun Seyahat engeli olamayan Artvin ve Rize  illerinde ikamet eden veya edebilecek adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Çorum AKSA ENERJİ
Elektrik MühendisiAKSA ENERJİ
Kazancı Holding bünyesinde yer alan Aksa Enerji Çorum İncesu Hidroelektrik Santralinde görev yapacak Elektrik Mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Enerji sektöründe tecrübe sahibi, Tercihen hidroelektrik santral tecrübesi olan, MS Office özellikle Autocad programını iyi derecede kullanabilen,Problem çözme konusunda bilgisi ve tecrübesi bulunan, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli, zamanı iyi yönetebilen, Çözüm odaklı ve strese dayanıklı yapıda olan, Pratik düşünebilen ve önerilerde bulunabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, sistemli, verimli ve titiz çalışabilen,İyi seviyede İngilizce bilen, Aktif araç kullanan, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Çorum ilinde ikamet eden ya da edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Yönetmeni Trabzon AKSA ELEKTRİK
Kurumsal İletişim YönetmeniAKSA ELEKTRİK
Üniversitelerin İletişim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden, tercihen Halkla ilişkiler, Gazetecilik, Basın Yayın bölümlerinden mezunTercihen Elektrik dağıtım veya Enerji sektörünün diğer alanlarında tecrübe ve bilgi sahibiYazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Dilbilgisi ve ifade yetkinliği tam,Word, Excel, Powerpoint, sunum programları ve tercihen istatistik programlarını iyi derecede kullanabilenTakım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü, diksiyonu düzgünİş takibi konusunda titiz, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabien , Minimum 3 yıl deneyimli Trabzon da  ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Süreçleri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
İş Süreçleri Uzman YardımcısıAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden(tercihen endüstri) mezun, Yeni mezun ya da 0-2 yıl tecrübeli, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme yeteneklerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı, Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi olan ve insan ilişkilerinde başarılı,Visio ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen C# bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgeli ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Şefi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Planlama ŞefiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Endüstri, İşletme ve ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üretim ve Malzeme Planlama konularında min.5 yıl deneyimli, SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli, MS Office programlarını etkili derecede kullanabilen, Analitik düşünme ve sunum yapma becerisi yüksek, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Yetkilisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Kalite Kontrol YetkilisiAKSA JENERATÖR
Meslek liselerinin makine, elektrik veya motor bölümlerinden, tercihen ilgili bölümlerin MYO bölümlerinden mezun,İstanbul Avrupa (Çatalca ve civarı) yakasında ikamet eden, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Kalite Kontrol Sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çok iyi derecede MS Office (Excel,Word,Outlook,Powerpoint) programlarını kullanabilen,ERP programlarına hakim, tercihen SAP programını bilen, Kalite, çevre ve iş güvenliği yönetim sistemleri ile çalışma konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yönetmeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Satış YönetmeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Bağcılar ve çevresinde ikamet eden, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen satış alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP programına hakim,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim yönü güçlü, prezentabl, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Accountant İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
Senior AccountantAKSA JENERATÖR
University degree in Business Administration, Economics or related fields Minimum 3 years of accounting/financial reporting, audit experience is an assetKnowledge of bookkeeping, basic IFRS and reporting standards, No travel restriction to abroad  (up to 40% of total working time) Preferably,budget planning and management reporting knowledge, Experience in trading/multinational companies is a plus Excellent command of written and spoken  French, English is an asset Excellent knowledge of MS Office applications, Strong analytical approach and team player, Excellent communication skills No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Malzeme Planlama MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin İşletme, Endüstri ve ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, ERP/MRP sistem bilgisine sahip, (SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),MS Office programlarını etkili derecede kullanabilen, Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Rusça) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Rusça)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, İyi derecede Rusça bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Fransızca) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Fransızca)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, Çok iyi derecede Fransızca bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanbilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Arapça) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Arapça)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, İyi derecede Arapça bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanbilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Trabzon AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen Sap programına hakim,Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Tercihen satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Bursa AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Bursa Nilüfer ve çevresinde ikamet eden, Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik Bölümü'nden mezun, B sınıfı ehliyeti olan (aktif araç kullanabilen), Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Yetkilisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Planlama YetkilisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üretim Planlama alanında min. 2 yıl tecrübesi olup kariyerini bu doğrultuda ilerletmek isteyen,MS Office programlarını etkili derecede kullanabilen, ERP sistem bilgisine sahip, tercihen SAP kullanımında tecrübeli, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Makine MühendisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen SAP ve Autocad programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Üretim Planlama MühendisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Endüstri, İşletme ve ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, ERP / MRP sistem bilgisine sahip (Tercihen SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzman Yardımcısı Konya AKSA JENERATÖR
Satış Uzman YardımcısıAKSA JENERATÖR
Konya Merkez'de ikamet eden, Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik bölümlerinden mezun, Kariyerine satış alanında ilerlemeyi hedefleyen, Etkili iletişim ve zaman yönetimi konusunda eğitimi olan, MS Office Paket programlarını ve tercihen SAP bilen, Yazılı ve sözlü İngilizce diline hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Gaziantep AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Gaziantep ilinin Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde ikamet eden, Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik bölümünden mezun, B sınıfı ehliyeti olan (aktif araç kullanabilen), Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Tekirdağ Kazancı Holding
Servis TeknisyeniKazancı Holding
Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik Bölümü'nden mezun, Tekirdağ Çorlu ve çevresinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Pazarlama Yetkilisi İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Pazarlama YetkilisiAKSA JENERATÖR
* University degree in Electric Engineering or Machine Engineering* Candidates must be experienced about generator production and its technic, electric and mechanic equipment* For our Electric Engineer candidates knowledge of Autocad LT must be known.* For our Machine Engineer candidates knowledge of Autocad Inventor must be known.* Knowledge of PLC and SCADA.* Fluent of English both writing and speaking.* Excellent knowledge of MS Office applications.* Strong analytical approach and team player.,* Strong ability of persuasion.* No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Uygulama Destek UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Uygulama Operasyonları Teknik Destek Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik - Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, Matematik ya da Fizik bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, ITIL süreçlerini bilen, Oracle PLSQL, Java ile kod geliştirme sürecine hakim, Takım çalışmasına önem veren, Analitik düşünme yeteneğine sahip olan, problem çözme konusunda yetenekli, sonuç ve çözüm odaklı, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri TemsilcisiKazancı Holding
En az lise mezunuİstanbul Avrupa Yakası'nda (Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ve Başakşehir) ikamet edenTelefonda iletişim alanında başarılı ve diksiyonu düzgünİnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkınVardiyalı çalışabilecekErkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CBS Veritabanı Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
CBS Veritabanı UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında Coğrafi Bilgi Sistemlerinden sorumlu olarak aramıza katılacak 'CBS Veritabanı Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Spatial veritabanı yapılarını bilen ve veritabanı üzerinde gerekli bakım, değişiklik, kurulumları hakkında uzman,Coğrafi bilgi sistemleri (CBS) veritabanı, geliştirme, entegrasyon çalışmalarında tecrübe sahibi,CBS yazılım teknolojisinde web ve mobil dahil hakim olan, Tercihen ESRI ArcGIS spatial veritabanı üzerinde tecrübeli, PL/SQL ile script, prosedür, trigger geliştirebilen, Analitik düşünce ve problem çözme yetkinlikleri yüksek olan, En az 3 yıl CBS veritabanı üzerinde tecrübe sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Proje Yöneticisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Bilgi Teknolojileri Proje YöneticisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü tarafından yürütülen yazılım, altyapı ve süreç projelerinin planlanması, teslim tarihleri ve bütçeleri dahilinde yürütülmesi ve başarılı şeklilde devreye alınmasından sorumlu olacak; proje kapsam ve önceliklerini gözetilerek yükleniciler, danışman ekipler, proje ekibi ve diğer proje paydaşları ile gerekli iletişimlerin ve koordinasyonun yürütülmesini sağlayacak; proje süresince üst yönetim de dahil olmak üzere raporlama faaliyetlerini yürütecek "Bilgi Teknolojileri Proje Yöneticisi" takım arkadaşları aramaktayız.Tercihen üniversitelerin Mühendislik (Bilgisayar, Endüstri, İşletme, Matematik, Elektrik-Elektronik), MIS veya Enformatik bölümlerinden mezun veya Bilişim Teknolojileri ile ilgili programlarda yüksek lisans yapmış,Ücretlendirme - Faturalandırma, CRM, ERP, İş Zekası ve Veri Ambarı, yazılım geliştirme veya sistem entegrasyonu gibi Bilgi Teknolojileri projelerinde en az 5 yıl süre ile Proje Yöneticisi olarak görev yapmış,Tercihen enerji sektöründe tecrübe sahibi, elektrik ve/veya doğalgaz dağıtım, perakende satış şirketlerinde sistem geliştirme, entegrasyon projelerinde proje yöneticiliği yapmış,Proje yönetimi standart ve metodolojilerine hakim; tercihen proje yönetimi (PMI, Agile/Scrum) sertifikasyonlarına sahip,Yürüttüğü projelerde yüklenici yönetimi tecrübesi olan, Analitik becerileri yüksek, problem çözme, çatışma yönetimi ve çoklu iş takibi konusunda yetkin ve proaktif,Güçlü yazılı ve sözlü iletişim özellikleri olan, kendini ifade edebilen, ekip çalışmasına inanan,Etkin zaman yönetimi yapabilen ve eşzamanlı iş yürütme becerisine sahip, Gelişime açık, farklı teknolojileri öğrenme konusunda istekli, İyi derecede İngilizce bilen (konuşma ve yazma), Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Antalya Kazancı Holding
GarsonKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, enerji ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalarından biri olan Kazancı Holding'in Antalya'da bulunan Mirada Del Mar otelinde görev almak üzere aramıza katılacak"Garson" arayışımız bulunmaktadır.Tercihen Turizm Otelcilik MYO veya lise mezunu, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Aynı pozisyonda 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 3 yıllık deneyimi olan,Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına inanan ve aktif uygulayabilme becerisi olan, Mesleki anlamda yeterli olacak düzeyde İngilizce bilgisi olan, Antalya'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İnsan Kaynakları MüdürüKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'İnsan Kaynakları Müdürü' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili alanlarından mezun, İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin uygulanmasında min. 3 yıl yöneticilik olmak üzere toplam 10 yıl deneyim sahibi,Sosyal Sigortalar, İŞKUR, İş Sağlığı ve Güvenliği ve çalışma hayatı ile ilgili iş hukuku mevzuat ve uygulamaları hakkında uzmanlık sahibi,Tercihen Humanist İK yazılımını aktif kullanabilen, Tecihen yurtdışı expat çalıştırma tecrübesine sahip, İleri düzeyde MS Excel bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Tercihen Asya kıtasında ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İç Denetim UzmanıKazancı Holding
Kazancı Holding bünyesinde, yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren şirketlerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'İç Denetim Uzmanı' aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Denetim firmalarında veya kurumsal yapılarda iç denetim konusunda en az 3 yıl deneyimli,Başta Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku olmak üzere yasal mevzuata hakim,Tercihen CIA ya da SMMM belgesi olan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen , Seyahat engeli olmayan, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Analitik düşünme, detaylara inme ve problem çözme yönleri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırımlar ve Denetim Yönetmeni İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Yatırımlar ve Denetim YönetmeniKazancı Holding
Enerji, Elektrik Dağıtım, Doğalgaz Dağıtım, Turizm, Jeneratör sektörlerinde faaliyette bulunan Kazancı Holding – Aksa Genel Müdürlük İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere “Yatırımlar Denetim Yönetmeni” aramaktayız.Dört yıllık Örgün eğitim veren Üniversitelerin İnşaat Mühendisliğibölümünden mezun,En az 10 yıllık deneyimli, Mukavele ve kesin hesap konularına vakıf, Proje ve Sözleşme yönetimi bilgisine sahip, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek, Ms Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen, Araştırma ve sorgulama yönü kuvvetli, analitik düşünce yapısına ve güçlü iletişim becerilerine sahip,Veriye ve bilgiye dayalı karar alabilen, çözüm üretebilen, faaliyetlerinin gerektirdiği analitik düşünme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İnsan Kaynakları UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'İnsan Kaynakları Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Psikoloji ya da İ.İ.B.F ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları fonsksiyonlarında en az 3 yıl deneyim sahibi, Seçme Yerleştirme, Planlama & Organizasyon, Performans & Yetenek Yönetimi, Ücretlendirme ve İnsan Kaynakları biriminin ana süreçlerini geliştirme ve uygulama deneyimine sahip,MS Office Programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Sistematik ve sonuç odaklı çalışma sistematiğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği yüksek, ikna kabiliyeti olan, enerjisi yüksek,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Acil Ekip Görevlisi Bursa AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Acil Ekip GörevlisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Acil Ekip Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır. Meslek lisesi bölümlerinden mezun, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, MS Office (Word, Excel) programlarını tercihen bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Enerji Dengeleme Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA ELEKTRİK
Enerji Dengeleme UzmanıAKSA ELEKTRİK
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat veya İstatistik bölümlerinden mezunTercihen Elektrik piyasası mevuzatına ve uygulamalarına hakim Minimum 2 yıl iş tecrübesine sahip Veri analizi konusunda tecrübeli Analitik çözüm yeteneği kuvvetli İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli MS Office uygulamalarına hakim, ileri seviyede Excel kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Ticareti Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA ENERJİ
Enerji Ticareti UzmanıAKSA ENERJİ
Aksa Enerji Grubu bünyesinde Genel Müdürlüğümüzde görev yapacak aşağıdaki özelliklerde Enerji Ticareti Uzmanı ihtiyacımız bulunmaktadır.Üniversitelerin mühendislik bölümünden mezun, Elektrik piyasasında minimum 2 yıl deneyim sahibi, Gün öncesi piyasası, dengeleme güç piyasası ve gün içi piyasalarına hakim, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri/ Teknisyeni Malatya AKSA ELEKTRİK
Elektrik Teknikeri/ TeknisyeniAKSA ELEKTRİK
Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü Mezunu ya da MYO Elektrik bölümü mezunuMalatya Merkez ve ilçelerinde çalışabilecek, Aktif araç kullanabilen  Ekip çalışmasına uyumlu Tercihen Elektrik Dağıtım sektöründe tecrübesi olan Ağır ve Tehlikeli işlerde çalışma engeli olmayan Tercihen EKAT Belgesi olan Askerliğini tamamlamış Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uygun adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri/ Teknisyeni Trabzon AKSA ELEKTRİK
Elektrik Teknikeri/ TeknisyeniAKSA ELEKTRİK
Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü Mezunu ya da MYO Elektrik bölümü mezunuTrabzon Merkez ve ilçelerinde çalışabilecek Aktif araç kullanabilen  Ekip çalışmasına uyumlu Tercihen Elektrik Dağıtım sektöründe tecrübesi olan Ağır ve Tehlikeli işlerde çalışma engeli olmayan Tercihen EKAT Belgesi olan Askerliğini tamamlamış Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uygun adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırım Planlama Mühendisi Artvin, Giresun... AKSA ELEKTRİK
Yatırım Planlama MühendisiAKSA ELEKTRİK
·         Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Tercihen AG-YG Elektrik Dağıtım Tesisleri ve Projelendirme konusunda en az 3 yıl deneyimli,  ·         Elektrik Piyasası Mevzuatına hakim,·         Analitik düşünebilen, problem çözme yetkinliğine sahip,·         İletişim ve organizasyon becerisi yüksek,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Bilecik AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Makine MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Yapım Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Gelişime açık, araştırmacı ve vizyon sahibi olan, İnsiyatif ve Sorumluluk sahibi olan, ZetaCad, Ms Office ve AutoCad Programları kullanımına hakim, Askerlik Hizmetini tamamlamış, Doğalgaz Dağıtım Sektöründe kariyer hedefi olan, Ekip çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B Sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Mühendisi Manisa AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Harita MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Harita Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin harita mühendisliği veya harita ve kadastro bölümünden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,MS Windows ve MS Office uygulamalarına hakim,MicroStation Powermap, Arcis ve NetCad programlarına kullanabilen,SQL ve Visual Basic programlama dillerini bilen,Tercihen CBS ve Veri tabanı projelerinde daha önce görev almış,Hem ofiste hem de sahada görev alabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Teknikeri Manisa AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Harita TeknikeriAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Harita Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Harita ve Kadostro bölümlerinden mezun, Harita ve asbuilt konularında bilgi sahibi, Netcad, Microstation ve Autocad programlarını kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, MS Office (Word, Excel) programını tercihen bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Teknisyeni Kırklareli, Tekirdağ AKSA ENERJİ
Servis TeknisyeniAKSA ENERJİ
Kazancı Holding bünyesinde yer alan Aksa Enerji Grubu Santrallerinden Alenka Kıyıköy Santrali'nde görev yapacak aşağıdaki özelliklerde Servis Teknisyeni  arayışımız bulunmaktadır.Meslek Liselerinin Elektrik Bölümlerinden veya MYO Elektrik Bölümünden mezun,Sürücü belgesine sahip ve tercihen aktif araç kullanabilen, Kırklareli/Kıyıköy, Tekirdağ/(Saray, Kapaklı, Çerkezköy, Çorlu)'da  ikamet eden veya edebilecek olan.En az 3 yıl enerji elektrik işlerinde deneyimli ve mekanik bakım konusunda bilgili,Tercihen 154 KV EKAT belgesi ve ağır ve tehlikeli işlerde çalışma belgesine sahip,OG - AG elektrik arrza onarım ve bakım işlerinde tecrübeli Microsoft Office programlarına hakim, Askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi İstanbul(Avr.), ... AKSA ENERJİ
Elektrik Bakım MühendisiAKSA ENERJİ
Kazancı Holding bünyesinde yer alan Aksa Enerji Grubunda Kıbırs Santrali'nde görev yapacak aşağıdaki özelliklerde Elektrik Bakım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.-Elektrik veya Elektrik/ Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden mezun,-Enerji sektöründe santrallerin elektrik bakım servisinde en az 3 yıl tecrübeli,-Proje analizi yapabilen,-İyi derece İngilizce bilgisine sahip,-MS Office, Autocad programlarını ve tercihen Sap uygulamalarını bilen,-Askerlik görevini tamamlamış,-Takım çalışmasına uyumlu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı