Anahtar Kelimeler
Arama Kriterleri
Firma Adı

İlan Ref. Numarası / İlan Kodu
Sonuçları Filtrele
Şehir/Ülke
Firma SektörüTarih
Aç

İş Alanı
Aç
Pozisyon


Sonuçları Filtrele
Pozisyon Seviyesi
Aç


Pozisyon Tipi
Aç
Eğitim Seviyesi
Aç

+ İlköğretim
+ Lise
+ Meslek yüksekokulu
+ Üniversite
+ Yüksek lisans
+ Doktoraİş Tecrübesi
Aç


Cinsiyet
Aç


Engelli İlanı
Aç


Firmaya Göre Ara
Aç
İlan Diline Göre Ara
AçNet Maaş Aralığı
Aç
Net maaş beklentinize göre arama yapabilirsiniz.

0 TL 15.000 TL +


Kriterlerimi Getir   |   Kaydet   |   Sil
Muhasebe Elemanı
Hikmetoğlu Hypermarket
İstanbul(Avr.)
 
26.05.2015

Muhasebe Sorumlusu
Tekstil sektörünün öncü firmalarından
Manisa
 
26.05.2015

1

Muhasebe İş İlanları

Muhasebe eğitimi okulda başlıyor

Türkiye’de Muhasebe çok geniş bir çalışma alanına dağılıyor. Özellikle çeşitli liselerde muhasebe bölümlerinin olması ve bu alanda derslerin verilmesi, muhasebeye olan talebin artmasına yol açıyor. Mesleki eğitimlerin verildiği bu liselerden mezun olanlar, lisans eğitimlerine muhasebe alanında devam ediyorlar. Geleceğin adayları, lise ve lisans eğitimleri sırasında Muhasebe Stajyeri olarak görev alabiliyor, iş başında işi öğrenip, tecrübe kazanıyorlar. Kariyer.net’te geçtiğimiz sene Türkiye genelinde 75 adet stajyer iş ilanı yayınlanmış, ilanlara kabul edilen kişiler hem kendini bu alanda geliştirme hem de tecrübe kazanma fırsatını yakaladı. Muhasebe departmanları, özellikle muhasebe ve mali müşavirlik bürolarında, dış ticaret ve finans kuruluşlarında, ticari işletmelerde önemli bir yere sahip.  

En çok İstanbul’da Muhasebe ilanı veriliyor
Türkiye’nin en kalabalık, ekonomik gelişme ve istihdam bakımından en önemli üç şehri İstanbul, İzmir ve Ankara. Bu iller muhasebe alanında en çok iş ilanı yayınlamada ilk üçte. Kariyer.net’in verilerine göre 10.410 ilanla en çok muhasebe ilanı İstanbul’da yer alıyor. Başkent Ankara ise muhasebe iş ilanları bakımından İstanbul’un hemen arkasından geliyor.  Ankara’da yayınlanan muhasebe ilan sayısı 1.299. Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehri olan İzmir’de ise muhasebe alanı en çok aday arayan alanlar arasında. İzmir 938 ilan ile bu alanda ilan veren üçüncü şehir olarak karşımıza çıkıyor.

Muhasebe firmaların olmazsa olmazı
Muhasebe her türlü kuruluşun mali işlerle alakalı bölümünü ilgilendiriyor. Bu sebeple özellikle muhasebe alanında tecrübeli orta kademe ve kıdemli çalışanlara, yöneticilere ihtiyaç duyuluyor. Muhasebe departmanında çalışacak adayların yoğun olarak arandığı pozisyonların başında ise 1.832 iş ilanıyla Muhasebe Elemanı geliyor.  Ülke genelinde geniş bir istihdam sağlayan muhasebe alanında en çok aranan diğer pozisyon ise Muhasebe Uzmanı ve Muhasebe Sorumlusu. Verilen ilan sayısına göre bu alanda aranan diğer pozisyonlar ise şöyle sıralanıyor:

Ön Muhasebe Elemanı – 606 ilan
Muhasebe Müdürü – 419 ilan
Muhasebe Personeli – 367 ilan
Muhasebe Şefi – 267 ilan
Ön Muhasebe Sorumlusu – 230 ilan

 

Devamı >>


Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net