Tırsan Şirketler Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


TIRSAN ŞİRKETLER GRUBU
 

TIRSAN TREYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
 

Türkiye treyler sektöründe 38 yıldır kesintisiz pazar liderliğini sürdüren Tırsan Treyler Sanayi ve Tic. A.Ş, üretim gücü bakımından Türkiye’nin öncüsü olmanın yanı sıra, Avrupa’da en geniş ürün gamına sahip üreticidir.
 

İstanbul Sanayi Odası’nın, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde 159’uncu sırada yer alan Tırsan, üç ülkede üretim tesisine sahiptir. Şirketin ana üretim kampüsü olan Tırsan Adapazarı fabrikası Türkiye'nin en büyük treyler fabrikasıdır. Şirketin Almanya’nın Goch kentinde ve Rusya’nın Tula oblastında üretim tesisleri bulunmaktadır. Üretim gücü bakımından Tırsan, Avrupa’nın üçüncü treyler üreticisidir.
 

Tırsan’ın ürün yelpazesi içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.
 

Türkiye’nin ilk ve tek treyler Ar-Ge merkezini kuran Tırsan,  Türk Patent Enstitüsü sıralamasında 2015 yılının ilk yarısında 24 sıra birden yükselerek 5. sıraya yükselmiştir. Tırsan Ar-Ge merkezi; İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Otomotiv Sanayicileri Derneği (OSD), RWTH Aachen Teknik Üniversitesi, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (TÜBİTAK MAM), Leibniz Enstitüsü gibi üniversite ve enstitülerle, Knorr Bremse, BPW, SAF gibi tedarikçilerle ortak araç ve sistem geliştirme projelerini yürütmektedir.
 

Ürettiği ürünler 50’den fazla ülkede kullanılan Tırsan, Türkiye’nin en büyük treyler ihracatçısıdır. Tırsan’ın devralımları arasında Almanya’nın önde gelen ticari araç üreticilerinden Kässbohrer’in treyler bölümü, Hollanda’nın hava kargo taşımacılığı konusundaki uzman ismi Talson ve Alman tanker üreticisi Hendricks Behälterbau bulunmaktadır.
 

2015 yılında müşterilerine ayrıcalıklı finansman çözümleri sunmak üzere Tırsan Finans’ı kuran Tırsan, FiloTır hizmetiyle de uygun şartlarla treyler ve çekici kiralama hizmeti sunmaktadır.
 

Elde ettiği başarılar doğrultusunda Tırsan’ın hedefi; karayolu taşımacılık sektöründe müşterilerinin rekabet gücünü, uluslararası deneyimlerinin sonucunda oluşturduğu zengin ürün çeşitliliği, uzman kadrosu, güçlü Ar-Ge ve yalın üretim altyapısı ile artırarak, tüm müşteri ve paydaşlarının her daim yanında olmaktır.
 

www.tirsan.com.tr
 
 
 

TIRSAN FİNANSMAN A.Ş.
 

1977 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne Türkiye treyler sektörünün aralıksız lideri olan Tırsan Treyler A.Ş. müşterilerine ayrıcalıklı finansal çözümler sunmak ve müşterilerinin rekabet gücünü arttırmak amacıyla Tırsan Finansman A.Ş. unvanı ile bir finansman şirketi kurmuştur.


Tırsan Finansman A.Ş.’nin kuruluş amacı; Müşterilere finansman sağlayarak maliyetlerini düşürmek, sektörleri ile ilgili yenilikçi, rekabetçi oranlara sahip, uygun ödeme planları ile hızlı ve güvenilir finansman olanakları sunmaktır.


Tırsan Finans müşterilerine, bünyesinde bulunan uzman kadrosu, hızlı ve güvenilir finansman olanakları ile ürün satın alımı esnasında kendi ihtiyaçları, koşulları, sektörün güncel öncelikleri doğrultusunda ve ürünlerin en uygun operasyon maliyetlerini sunacak şekilde hizmet vermektedir.


www.tirsanfinans.com.tr
 
DAF-TIRSAN Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.


Türkiye Ağır Ticari Araç Sektöründe, sahip olduğu geniş ürün gamı ve satış sonrası servis hizmetleri ile Türkiye’nin 18 farklı lokasyonunda müşterilerine hizmet vermektedir.


Tırsan Treyler San. Ve Tic. A.Ş.’nin bünyesinde olan DAF-TIRSAN Otomotiv kuruluşundan bu yana, kaliteli, ekonomik araçları ve etkin bakım programını geliştirmeye yönelik strateji kapsamında bir yol izlemiştir.


Koşulsuz müşteri memnuniyetini başarı kriteri olarak benimseyen DAF- TIRSAN Otomotiv, en son teknolojik gelişmelere uygun servisleri ve uzman kadrosu ile İstanbul Samandıra - Hadımköy ve Gaziantep lokasyonlarında hızlı ve kaliteli servis hizmetlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.


www.daftirsan.com
BAUTEK TEKNİK YAPI, İNŞAAT, TAAHHÜT, DAĞITIM, HİZMET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


1996 yılında kurulan BAUTEK; TIRSAN grubunun inşaat konusunda uzmanlaşmış bir kuruluşudur.  20 yıldır TIRSAN bünyesinde bulunan BAUTEK İnşaat yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere İdari Bina, Fabrika, Depo ve Servis Binası gibi sayısız inşaat projelerini hayata geçirmiştir.


Bautek, inşaat sektöründe; altyapı projeleri (İçme suyu getirme, kanalizasyon,  içme suyu ve atık su arıtma tesisleri) ve üst yapı projeleri (Her türlü sanayi tesisleri, okullar, çok katlı binalar, villa tipi konutlar, sosyal tesisler, yüzme havuzları, aquaparklar, lojistik depoları, beş yıldızlı turizm tesisleri) olmak üzere tasarımdan, projelendirmeye ve uygulamaya kadar tüm inşaat aşamalarında gelişmiş en ileri yapı tekniklerini ve malzemelerini kullanmaktadır.


BAUTEK İnşaat yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimi ile yapmış olduğu tüm projelerini planlanan zamanda, en uygun maliyetle uluslararası kalite standartlarında   gerçekleştirerek,  elektrik ve mekanik işler dahil komple anahtar teslim olarak hizmet vermektedir.
 
 
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisTırsan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
AR-GE Yöneticisi İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
AR-GE YöneticisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
2009 yılında Türkiye treyler sektörünün ilk ve tek Ar-Ge Merkezini kuran şirketimizde;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık, yaratıcı,İleri seviyede İngilizce ve tercihen 2. Yabancı dil olarak Almanca bilen, İlgili alanlarda Yüksek Lisans veya Doktora yapmış veya yapmaya istekli, İstanbul Anadolu yakasında  ikamet edebilen ya da edebilecek,   " Fonksiyonel Sistemler" ve "Şasi ve Yürür Aksamlar" bölümlerinde  Yöneticiler  görevlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Bayi Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Bayi Yönetimi UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda 3 yıl tecrübeli, İyi seviyede İtalyanca ve İngilizce bilgisine sahip, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Tahsis Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kredi Tahsis UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne Türkiye treyler sektörünün öncü lideri olan Tırsan Treyler A.Ş.'nin, müşterilerine ayrıcalıklı finansal çözümler sunmak ve müşterilerinin rekabet gücünü arttırmak amacıyla kurduğu, Tırsan Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Tırsan Finansman A.Ş. için ' Kredi Tahsis Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden  mezun, İletişim becerisi yüksek ve ikna kabiliyetine sahip olan, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için), Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Uzmanı (Almanca) Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yedek Parça Uzmanı (Almanca)Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Yurtdışı satış ve ihracat konusunda otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli,İleri seviyede  Almanca ve İngilizce bilen, B Sınıfı ehliyet sahibi, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme / ÜR-GE Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Geliştirme / ÜR-GE UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makine/Otomotiv/Mekatronik/Uçak Mühendisliği Bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilen , İyi derecede Catia  V5, Autocad programı kullanabilen,Tercihen Min. 1 yıl otomotiv sektöründe tecrübesi olan, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İnovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı Tasarım alanında çalışmak isteyen, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE Uzmanı / Hidrolik Sistemler İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
AR-GE Uzmanı / Hidrolik SistemlerTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Otomotiv, Makina veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlgili alanlarda Yüksek Lisans yapmış ve Doktora yapmaya istekli, Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce ve tercihen 2. yabancı dil olarak Almanca bilen, Catia V5 kullanabilen, Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık,Erkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknoloji Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Teknoloji Yönetimi UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ünievrsitelerin tercihan lisans bölümlerinden mezun Sistem yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi olan, Network altyapıları(LAN,WAN,TCP/IP konfigürasyonları) konularında bilgi sahibi,Sunucu, Veri Depolama, Yedekleme, Sanallaştırma ve Bulut teknolojileri konularında bilgi ve tecrübe sahibi,Firewall,Anti-Spam,Anti-Virus,Router,Switch v.b. güvenlik ve network cihazlarının/uygulamalarının kurulum ve konfigürasyonunda bilgi ve tecrübe sahibi,300 veya üstü kullanıcısı bulunan bir network yapısına  destek vermiş ve bu konuda tecrübe sahibi,Microsoft işletim sistemleri konusunda  bilgi sahibi Tercihen Microsoft’un ilgili sistem sertifikalarına sahip olan, Microsoft SQL veri tabanı yönetimide tecrübeli Google For Work Yönetimi Konusunda Bilgi Sahibi ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi , ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi standartlarının gereklilikleri, uygulanması ve sürdürülmesi konusunda tecrübeliDaha önce finans sektöründe hizmet veren bir firmadan görev almış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman yardımcısı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Muhasebe Uzman yardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun, İyi derecede Almanca bilen, Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve iletişim becerileri yüksek,SAP bilgisine sahip, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yurt dışına seyahat engeli olmayan, Kocaeli ve Sakarya'da ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Planlama Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Malzeme Planlama UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, tercihen Endüstri veya Makine Mühendisliği, bölümünden mezun,İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hâkim ve SAP modülleri konusunda deneyimli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Konusunda en az 2 yıl iş tecrübesi olan, Adapazarı ve/veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan,İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, problem çözme ve karar alma kabiliyeti yüksek,Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Yöneticisi Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yedek Parça YöneticisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik veya işletme fakültelerinden mezunEn az 8 yıl alanında deneyimli, tercihen otomotiv yedek parça satışında 5 yıl tecrübeliİşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarını etkin şekilde yönetebilenHedeflerle  yönetim ve ekip yönetimi konularında deneyimliİyi düzeyde İngilizce bilen tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen,Farklı ülkelerde yer alan ekiplerin yönetimi konusunda deneyimliMS Office ve tercihen SAP bilgisi olan B Sınıfı ehliyet sahibi Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Sakarya veya Kocaeli’nde ikamet eden/edebilecek olanAskerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Mühendisi İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ar-Ge MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
2009 yılında Türkiye treyler sektörünün ilk ve tek Ar-Ge Merkezini kuran şirketimizde;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık, yaratıcı,Tercihen iyi derecede Catia V5 kullanabilen, İleri seviyede İngilizce ve tercihen 2. Yabancı dil olarak Almanca bilen, İlgili alanlarda Yüksek Lisans veya Doktora yapmış veya yapmaya istekli, İstanbul Anadolu yakasında  ikamet edebilen ya da edebilecek,    Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Bayi Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Bayi Yönetimi UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda 3 yıl tecrübeli, İyi seviyede Almanca ve İngilizce bilgisine sahip, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Finans Sorumlu UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İleri seviyede Almanca ve İngilizce bilgisine sahip, Alanında en az 6 yıl tecrübeli, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarını etkin şekilde yönetebilen,Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı