Tırsan Şirketler Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


TIRSAN ŞİRKETLER GRUBU
 

TIRSAN TREYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
 

Türkiye treyler sektöründe 38 yıldır kesintisiz pazar liderliğini sürdüren Tırsan Treyler Sanayi ve Tic. A.Ş, üretim gücü bakımından Türkiye’nin öncüsü olmanın yanı sıra, Avrupa’da en geniş ürün gamına sahip üreticidir.
 

İstanbul Sanayi Odası’nın, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde 159’uncu sırada yer alan Tırsan, üç ülkede üretim tesisine sahiptir. Şirketin ana üretim kampüsü olan Tırsan Adapazarı fabrikası Türkiye'nin en büyük treyler fabrikasıdır. Şirketin Almanya’nın Goch kentinde ve Rusya’nın Tula oblastında üretim tesisleri bulunmaktadır. Üretim gücü bakımından Tırsan, Avrupa’nın üçüncü treyler üreticisidir.
 

Tırsan’ın ürün yelpazesi içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.
 

Türkiye’nin ilk ve tek treyler Ar-Ge merkezini kuran Tırsan,  Türk Patent Enstitüsü sıralamasında 2015 yılının ilk yarısında 24 sıra birden yükselerek 5. sıraya yükselmiştir. Tırsan Ar-Ge merkezi; İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Otomotiv Sanayicileri Derneği (OSD), RWTH Aachen Teknik Üniversitesi, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (TÜBİTAK MAM), Leibniz Enstitüsü gibi üniversite ve enstitülerle, Knorr Bremse, BPW, SAF gibi tedarikçilerle ortak araç ve sistem geliştirme projelerini yürütmektedir.
 

Ürettiği ürünler 50’den fazla ülkede kullanılan Tırsan, Türkiye’nin en büyük treyler ihracatçısıdır. Tırsan’ın devralımları arasında Almanya’nın önde gelen ticari araç üreticilerinden Kässbohrer’in treyler bölümü, Hollanda’nın hava kargo taşımacılığı konusundaki uzman ismi Talson ve Alman tanker üreticisi Hendricks Behälterbau bulunmaktadır.
 

2015 yılında müşterilerine ayrıcalıklı finansman çözümleri sunmak üzere Tırsan Finans’ı kuran Tırsan, FiloTır hizmetiyle de uygun şartlarla treyler ve çekici kiralama hizmeti sunmaktadır.
 

Elde ettiği başarılar doğrultusunda Tırsan’ın hedefi; karayolu taşımacılık sektöründe müşterilerinin rekabet gücünü, uluslararası deneyimlerinin sonucunda oluşturduğu zengin ürün çeşitliliği, uzman kadrosu, güçlü Ar-Ge ve yalın üretim altyapısı ile artırarak, tüm müşteri ve paydaşlarının her daim yanında olmaktır.
 

www.tirsan.com.tr
 
 
 

TIRSAN FİNANSMAN A.Ş.
 

1977 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne Türkiye treyler sektörünün aralıksız lideri olan Tırsan Treyler A.Ş. müşterilerine ayrıcalıklı finansal çözümler sunmak ve müşterilerinin rekabet gücünü arttırmak amacıyla Tırsan Finansman A.Ş. unvanı ile bir finansman şirketi kurmuştur.


Tırsan Finansman A.Ş.’nin kuruluş amacı; Müşterilere finansman sağlayarak maliyetlerini düşürmek, sektörleri ile ilgili yenilikçi, rekabetçi oranlara sahip, uygun ödeme planları ile hızlı ve güvenilir finansman olanakları sunmaktır.


Tırsan Finans müşterilerine, bünyesinde bulunan uzman kadrosu, hızlı ve güvenilir finansman olanakları ile ürün satın alımı esnasında kendi ihtiyaçları, koşulları, sektörün güncel öncelikleri doğrultusunda ve ürünlerin en uygun operasyon maliyetlerini sunacak şekilde hizmet vermektedir.


www.tirsanfinans.com.tr
 
DAF-TIRSAN Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.


Türkiye Ağır Ticari Araç Sektöründe, sahip olduğu geniş ürün gamı ve satış sonrası servis hizmetleri ile Türkiye’nin 18 farklı lokasyonunda müşterilerine hizmet vermektedir.


Tırsan Treyler San. Ve Tic. A.Ş.’nin bünyesinde olan DAF-TIRSAN Otomotiv kuruluşundan bu yana, kaliteli, ekonomik araçları ve etkin bakım programını geliştirmeye yönelik strateji kapsamında bir yol izlemiştir.


Koşulsuz müşteri memnuniyetini başarı kriteri olarak benimseyen DAF- TIRSAN Otomotiv, en son teknolojik gelişmelere uygun servisleri ve uzman kadrosu ile İstanbul Samandıra - Hadımköy ve Gaziantep lokasyonlarında hızlı ve kaliteli servis hizmetlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.


www.daftirsan.com
BAUTEK TEKNİK YAPI, İNŞAAT, TAAHHÜT, DAĞITIM, HİZMET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


1996 yılında kurulan BAUTEK; TIRSAN grubunun inşaat konusunda uzmanlaşmış bir kuruluşudur.  20 yıldır TIRSAN bünyesinde bulunan BAUTEK İnşaat yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere İdari Bina, Fabrika, Depo ve Servis Binası gibi sayısız inşaat projelerini hayata geçirmiştir.


Bautek, inşaat sektöründe; altyapı projeleri (İçme suyu getirme, kanalizasyon,  içme suyu ve atık su arıtma tesisleri) ve üst yapı projeleri (Her türlü sanayi tesisleri, okullar, çok katlı binalar, villa tipi konutlar, sosyal tesisler, yüzme havuzları, aquaparklar, lojistik depoları, beş yıldızlı turizm tesisleri) olmak üzere tasarımdan, projelendirmeye ve uygulamaya kadar tüm inşaat aşamalarında gelişmiş en ileri yapı tekniklerini ve malzemelerini kullanmaktadır.


BAUTEK İnşaat yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimi ile yapmış olduğu tüm projelerini planlanan zamanda, en uygun maliyetle uluslararası kalite standartlarında   gerçekleştirerek,  elektrik ve mekanik işler dahil komple anahtar teslim olarak hizmet vermektedir.
 
 
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisTırsan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 29
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Servis Danışmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Servis DanışmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN Treyler A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN A.Ş Samandıra Lokasyonu'nda görevlendirmek üzereSERVİS DANIŞMANI aranmaktadır.Meslek Yüksek Okulu ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe ve müşteri temsilciliği konusunda en az 3 yıl deneyimli,MS Office programlarına hakim, Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mühendislik Belgelendirme Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mühendislik Belgelendirme UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mühendislik Fakültesinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe belgelendirme ve kalite çalışmalarında min. 2 yıl tecrübeli,İleri seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,Tercihen Cad programlarından en az birini  iyi derecede bilen,Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar İçin)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kalite Mühendisi Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Proses Kalite MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen Tercihen otomotiv, üretim sektöründe en az 2 yıl tecrübeli Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi (toplam kalite yönetimi, ISO 9001)ISO/TS 16949:2009  otomotiv sektörü kalite yönetim sistemi konusunda bilgi sahibiTercihen ISO 9001 iç tetkikçi sertifikasına sahip İyi seviyede MS Office programlarını kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli bulunmayan, Adapazarı veya İzmit'te ikamet eden/edebilcek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme / ÜR-GE Uzman Yardımcısı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Geliştirme / ÜR-GE Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makine/Otomotiv/Mekatronik/Uçak Mühendisliği Bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilen , İyi derecede Catia  V5, Autocad programı kullanabilen,Tercihen Min. 1 yıl otomotiv sektöründe tecrübesi olan,Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,İnovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı Tasarım alanında çalışmak isteyen, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan,Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Mühendisi Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Test MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Mekatronik, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, tercihen 2. dil Almanca bilen, Konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Test ve Doğrulama konularına hakim, Hidrolik, Pnömatik ve Elektronik test sistemleri konusunda bilgili, Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Adapazarı'nda veya Kocaeli'nde ikamet edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Analiz Uzmanı/AR-GE Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Analiz Uzmanı/AR-GETırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Mekatronik,Otomotiv,Havacılık ve Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen,  Sonlu Elemanlar Analizi, Yapısal Analiz konularında en az 2-3 yıl deneyim sahibi, MSC software programını iyi derecede kullanabilen ve Catia V5 bilgisi olan, Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,  Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Sakarya'da veya İzmit'te ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Bayi(Fransa) Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Bayi(Fransa) Yönetimi Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda en az 1 yıl tecrübeli,İyi seviyede İngilizce ve Fransızca bilgisine sahip, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, Yurtdışı seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yedek Parça Satış Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yedek Parça Satış UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış konusunda ve otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli,Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, B Sınıfı ehliyet sahibi, Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Satış Uzmanı Gaziantep, Kayseri Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yedek Parça Satış UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış konusunda ve otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli,Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, B Sınıfı ehliyet sahibi, Gaziantep veya Kayseri'de ikamet eden/edebilecek olan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Risk Yönetimi UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne Türkiye treyler sektörünün öncü lideri olan Tırsan Treyler A.Ş.'nin, müşterilerine ayrıcalıklı finansal çözümler sunmak ve müşterilerinin rekabet gücünü arttırmak amacıyla kurduğu, Tırsan Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Tırsan Finansman A.Ş. için ' Risk Yönetim Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden  mezun, İletişim becerisi yüksek ve ikna kabiliyetine sahip olan, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için), Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Bayi Geliştirme Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satış Sonrası Bayi Geliştirme Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış sonrası hizmetler alanında kariyer hedefleyen, İleri seviyede İngilizce ve Almanca bilgisine sahip, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Yurtdışı seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
(İskandinav) Yurtdışı Bayi Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
(İskandinav) Yurtdışı Bayi Yönetimi UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
(Polonya) Yurtdışı Bayi Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
(Polonya) Yurtdışı Bayi Yönetimi UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli,İleri seviyede İngilizce ve Lehçe bilgisine sahip, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, Yurtdışı seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yedek Parça İhracat Satış UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN OTOMOTİV A.Ş 'nın SAMANDIRA şubesinde görevlendirilmek üzere, yurtdışı yedek parça satışından sorumlu olacak YURTDIŞI YEDEK PARÇA SATIŞ UZMANI aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve satış alanında min. 2 yıl tecrübeli,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS ofis programlarına hakim,  Tercihen SAP tecrübesi olan, İş takibi kuvvetli, olumlu iş ilişkileri oluşturma yetkinliğine sahip,Anadolu yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme / ÜR-GE Uzman Yardımcısı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Geliştirme / ÜR-GE Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik veya Teknik Eğitim Fakültesi Bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilen , İyi derecede Catia  V5, Autocad,Solidworks programı kullanabilen,Tercihen Min. 1 yıl otomotiv sektöründe tecrübesi olan,Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,İnovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı Tasarım alanında çalışmak isteyen, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan,Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
AvukatTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Hukuk Fakültesinden mezun, İcra ve İflas hukukuna hakim, Araç Satış ve Kiralama ile Rehin Sözleşmeleri, Araç Haczi konularında deneyimli,İcra ve dava takip ile duruşma alanında en az  7 yıl tecrübeli, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Bayi (Almanya) Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Bayi (Almanya) Yönetimi Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Yurtdışı Bayi Yönetimi ya da satış konusunda 1 yıl tecrübeli, İngilizce ve Almanca dil yeterliliği yüksek, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden ya da edebilecek. Yurtdışı Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Uzmanı (Almanca) Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yedek Parça Uzmanı (Almanca)Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Yurtdışı ihracat konusunda otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli,İleri seviyede  Almanca ve İngilizce bilen, B Sınıfı ehliyet sahibi, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yedek Parça Satış UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN OTOMOTİV A.Ş 'nın SAMANDIRA şubesinde görevlendirilmek üzere,  yedek parça satışından sorumlu olacak YEDEK PARÇA SATIŞ UZMANI aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve satış alanında min. 2 yıl tecrübeli,MS ofis programlarına hakim, özellikle ileri seviyede excel bilgisine hakim,Tercihen SAP tecrübesi olan, İş takibi kuvvetli, olumlu iş ilişkileri oluşturma yetkinliğine sahip,Anadolu yakasında ikamet eden Seyahat engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mercedes Sistem Teknisyeni İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mercedes Sistem TeknisyeniTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN Treyler A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN A.Ş Samandıra  Lokasyonu'nda görevlendirmek üzere Mercedes Sistem Teknisyeni aranmaktadır.Endüstri meslek lisesi mezunu, Ağır Vasıta alanında tecrübesi olan, E sınıfı ehliyet sahibi, Mercedes Sistem Teknisyeni sertifikasına sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fren Takım Elemanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Fren Takım ElemanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN Treyler A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN A.Ş Samandıra Lokasyonu'nda görevlendirmek üzere Fren Takım Elemanı aranmaktadır.Endüstri meslek lisesi mezunu, Ağır Ticari alanında Mekanik ve Fren bilgisine sahip ve tecrübesi olan, E sınıfı ehliyet sahibi, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Satınalma Sorumlusu İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yedek Parça Satınalma SorumlusuTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN OTOMOTİV A.Ş 'nın SAMANDIRA şubesinde görevlendirilmek üzere,  yedek parça satınalmasından sorumlu olacak SATINALMA UZMANI aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe Satınalma alanında 2 yıl tecrübeli,İleri seviyede İngilizce bilen, MS ofis programlarına hakim, özellikle ileri seviyede excel bilgisine hakim,İş takibi kuvvetli, olumlu iş ilişkileri oluşturma yetkinliğine sahip,Anadolu yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASAR DANIŞMANI İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
HASAR DANIŞMANITırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İstanbul Sancaktepe'de yer alan lokasyonumuzda görevlendirmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Otomotiv sektöründe konusunda deneyimli İnsan ilişkileri güçlü Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip Hasar ve sigorta mevzuatına vakıf MS Office uygulamalarına hâkim
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Analiz Uzmanı/AR-GE Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Analiz Uzmanı/AR-GETırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Mekatronik,Otomotiv,Havacılık ve Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen,  Sonlu Elemanlar Analizi, Yapısal Analiz konularında en az 2-3 yıl deneyim sahibi, MSC software programını iyi derecede kullanabilen ve Catia V5 bilgisi olan, Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,  Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Sakarya'da veya İzmit'te ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknoloji Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Teknoloji Yönetimi UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Bilgi işlem bakım, onarım ve network konularında en az 3 yıl deneyimli PC Donanım ve Çevre birimlerinin bakımını yapabilecek, çeşitli arızalarını giderebilecek teknik bilgiye sahip,Ağ Sistemleri konusunda bilgi ve tecrübe edinmiş, Network altyapısı bilgisine ve ağ kablolama bilgisine sahip, Windows server, Firewall, Antivirüs, VPN bağlantı hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanan, SQL Yedekleme ve depolama alt yapısını bilen, Tercihen ERP sistemi olan bir firmada iş deneyimine sahip İyi seviyede teknik İngilizce bilgisi olan, Alanındaki yenilikleri takip eden, İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Erkek adalar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Yönetimi Uzman/ Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Yönetimi Uzman/ Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanım tecrübesi olan, İleri seviyede İngilizce ve tercihen 2. dil olarak Almanca bilgisine sahip, B sınıfı ehliyeti olan ve yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli olmayan, İletişim becerileri gelişmiş, Analiz etme,karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarnı etkin şekilde yönetebilen,Askerlik görevini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hidrolik Sistemler / AR-GE Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hidrolik Sistemler / AR-GE UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Otomotiv, Makina veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlgili alanlarda Yüksek Lisans yapmış ve Doktora yapmaya istekli, Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce ve tercihen 2. yabancı dil olarak Almanca bilen, Catia V5 kullanabilen, Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık,Erkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Mühendisi İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ar-Ge MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
2009 yılında Türkiye treyler sektörünün ilk ve tek Ar-Ge Merkezini kuran şirketimizde;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık, yaratıcı,Tercihen iyi derecede Catia V5 kullanabilen, İleri seviyede İngilizce ve tercihen 2. Yabancı dil olarak Almanca bilen, İlgili alanlarda Yüksek Lisans veya Doktora yapmış veya yapmaya istekli, İstanbul Anadolu yakasında  ikamet edebilen ya da edebilecek,    Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Satınalma Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kıdemli Satınalma UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Çok iyi düzeyde İngilizce ve tercihen 2. dil olarak ileri seviyede Almanca bilen,Üretim sektöründe, tercihen otomotiv sektöründe satınalma süreçlerinde en az 5 yıl tecrübeli,SAP MM, PP modüllerine ve MS Office programlarına hakim, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanını ve kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilen,Müşteriyi ve ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı haline getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı,İş hedeflerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olmak amacı ile işbirlikçi ilişkiler geliştirebilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı