Brooks Brothers 

Şirket BilgileriBrooks Brothers

Brooks Brothers Amerika’nın en eski giyim markasıdır. 1818’de New York’daki ilk mağaza açılışından bu yana müşterileri ile  inanılmaz bir bağ kurmuştur. Neredeyse iki yüzyıldır, Brooks Brothers müşterilerine klasik ama bir o kadar da modaya uygun kıyafetler sunmaktadır. Brooks  Brothers markası klasik şıklıkla eşdeğer hale gelmiştir.
 
Özel ve klasik bir giyim markası olan Brooks Brothers,  Amerika sınırlarından taşarak, Dünya’nın her yerindeki müşterilerine hizmet vermektedir.
 
Brooks Brothers’ın misyon cümlesi “perakendecilikte en iyi kaliteye sahip ürünleri üret, adil fiyatlarla satışlarını  gerçekleştir ve sadece bu özel ürünleri anlayan ve takdir eden müşterilerle yol al.”
 
Brooks Brothers’ın müşteri ilişkilerine verdiği değer de markanın önemli prensiplerindendir.
Brooks Brothers kalite, değer ve herşeyden önemlisi müşteriye verdiği üstün servisiyle hizmete devam etmektedir.
 
Brooks Brothers yüksek kalitedeki ürün ve servis anlayışı ile bir çok ünlü oyuncu, iş adamı ve de Amerika Başkanları başta olmak üzere önemli liderlerin markası olmuştur.
Geçmişten günümüze marka tutkunu olan müşterilerinden;
Başkan Abraham Lincoln -  F.Scott Fitzgerald – Fred Astaire –  Başkan Franklin D.Roosevelt – Clark Gable – John F. Kennedy – Başkan Bill Clinton – Ashton Kutcher  ve Başkan Barack Obama sadece birkaç örnektir..

 
Brooks Brothers İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net