Tırsan Şirketler Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


TIRSAN ŞİRKETLER GRUBU
 

TIRSAN TREYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
 

Türkiye treyler sektöründe 38 yıldır kesintisiz pazar liderliğini sürdüren Tırsan Treyler Sanayi ve Tic. A.Ş, üretim gücü bakımından Türkiye’nin öncüsü olmanın yanı sıra, Avrupa’da en geniş ürün gamına sahip üreticidir.
 

İstanbul Sanayi Odası’nın, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde 159’uncu sırada yer alan Tırsan, üç ülkede üretim tesisine sahiptir. Şirketin ana üretim kampüsü olan Tırsan Adapazarı fabrikası Türkiye'nin en büyük treyler fabrikasıdır. Şirketin Almanya’nın Goch kentinde ve Rusya’nın Tula oblastında üretim tesisleri bulunmaktadır. Üretim gücü bakımından Tırsan, Avrupa’nın üçüncü treyler üreticisidir.
 

Tırsan’ın ürün yelpazesi içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.
 

Türkiye’nin ilk ve tek treyler Ar-Ge merkezini kuran Tırsan,  Türk Patent Enstitüsü sıralamasında 2015 yılının ilk yarısında 24 sıra birden yükselerek 5. sıraya yükselmiştir. Tırsan Ar-Ge merkezi; İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Otomotiv Sanayicileri Derneği (OSD), RWTH Aachen Teknik Üniversitesi, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (TÜBİTAK MAM), Leibniz Enstitüsü gibi üniversite ve enstitülerle, Knorr Bremse, BPW, SAF gibi tedarikçilerle ortak araç ve sistem geliştirme projelerini yürütmektedir.
 

Ürettiği ürünler 50’den fazla ülkede kullanılan Tırsan, Türkiye’nin en büyük treyler ihracatçısıdır. Tırsan’ın devralımları arasında Almanya’nın önde gelen ticari araç üreticilerinden Kässbohrer’in treyler bölümü, Hollanda’nın hava kargo taşımacılığı konusundaki uzman ismi Talson ve Alman tanker üreticisi Hendricks Behälterbau bulunmaktadır.
 

2015 yılında müşterilerine ayrıcalıklı finansman çözümleri sunmak üzere Tırsan Finans’ı kuran Tırsan, FiloTır hizmetiyle de uygun şartlarla treyler ve çekici kiralama hizmeti sunmaktadır.
 

Elde ettiği başarılar doğrultusunda Tırsan’ın hedefi; karayolu taşımacılık sektöründe müşterilerinin rekabet gücünü, uluslararası deneyimlerinin sonucunda oluşturduğu zengin ürün çeşitliliği, uzman kadrosu, güçlü Ar-Ge ve yalın üretim altyapısı ile artırarak, tüm müşteri ve paydaşlarının her daim yanında olmaktır.
 

www.tirsan.com.tr
 
 
 

TIRSAN FİNANSMAN A.Ş.
 

1977 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne Türkiye treyler sektörünün aralıksız lideri olan Tırsan Treyler A.Ş. müşterilerine ayrıcalıklı finansal çözümler sunmak ve müşterilerinin rekabet gücünü arttırmak amacıyla Tırsan Finansman A.Ş. unvanı ile bir finansman şirketi kurmuştur.


Tırsan Finansman A.Ş.’nin kuruluş amacı; Müşterilere finansman sağlayarak maliyetlerini düşürmek, sektörleri ile ilgili yenilikçi, rekabetçi oranlara sahip, uygun ödeme planları ile hızlı ve güvenilir finansman olanakları sunmaktır.


Tırsan Finans müşterilerine, bünyesinde bulunan uzman kadrosu, hızlı ve güvenilir finansman olanakları ile ürün satın alımı esnasında kendi ihtiyaçları, koşulları, sektörün güncel öncelikleri doğrultusunda ve ürünlerin en uygun operasyon maliyetlerini sunacak şekilde hizmet vermektedir.


www.tirsanfinans.com.tr
 
DAF-TIRSAN Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.


Türkiye Ağır Ticari Araç Sektöründe, sahip olduğu geniş ürün gamı ve satış sonrası servis hizmetleri ile Türkiye’nin 18 farklı lokasyonunda müşterilerine hizmet vermektedir.


Tırsan Treyler San. Ve Tic. A.Ş.’nin bünyesinde olan DAF-TIRSAN Otomotiv kuruluşundan bu yana, kaliteli, ekonomik araçları ve etkin bakım programını geliştirmeye yönelik strateji kapsamında bir yol izlemiştir.


Koşulsuz müşteri memnuniyetini başarı kriteri olarak benimseyen DAF- TIRSAN Otomotiv, en son teknolojik gelişmelere uygun servisleri ve uzman kadrosu ile İstanbul Samandıra - Hadımköy ve Gaziantep lokasyonlarında hızlı ve kaliteli servis hizmetlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.


www.daftirsan.com
BAUTEK TEKNİK YAPI, İNŞAAT, TAAHHÜT, DAĞITIM, HİZMET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


1996 yılında kurulan BAUTEK; TIRSAN grubunun inşaat konusunda uzmanlaşmış bir kuruluşudur.  20 yıldır TIRSAN bünyesinde bulunan BAUTEK İnşaat yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere İdari Bina, Fabrika, Depo ve Servis Binası gibi sayısız inşaat projelerini hayata geçirmiştir.


Bautek, inşaat sektöründe; altyapı projeleri (İçme suyu getirme, kanalizasyon,  içme suyu ve atık su arıtma tesisleri) ve üst yapı projeleri (Her türlü sanayi tesisleri, okullar, çok katlı binalar, villa tipi konutlar, sosyal tesisler, yüzme havuzları, aquaparklar, lojistik depoları, beş yıldızlı turizm tesisleri) olmak üzere tasarımdan, projelendirmeye ve uygulamaya kadar tüm inşaat aşamalarında gelişmiş en ileri yapı tekniklerini ve malzemelerini kullanmaktadır.


BAUTEK İnşaat yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimi ile yapmış olduğu tüm projelerini planlanan zamanda, en uygun maliyetle uluslararası kalite standartlarında   gerçekleştirerek,  elektrik ve mekanik işler dahil komple anahtar teslim olarak hizmet vermektedir.
 
 
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisTırsan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Analiz Uzmanı/AR-GE Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Analiz Uzmanı/AR-GETırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
 Üniversitelerin Makina, Mekatronik,Otomotiv,Havacılık ve Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,  İyi derecede İngilizce bilen,  Sonlu Elemanlar Analizi, Yapısal Analiz konularında en az 2-3 yıl deneyim sahibi,  MSC software programını iyi derecede kullanabilen ve Catia V5 bilgisi olan,  Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık,  Erkek adaylar için askerliğini yapmış,  Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Sakarya'da veya İzmit'te ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Catia Bilen Ürün Geliştirme / ÜR-GE Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Catia Bilen Ürün Geliştirme / ÜR-GE UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makine/Otomotiv/Mekatronik/Uçak Mühendisliği Bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen , İyi derecede Catia  V5, Autocad programı kullanabilen, Min. 1 yıl otomotiv  sektöründe tecrübesi olan, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İnovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen, Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
AvukatTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN OTOMOTİV A.Ş 'nın SAMANDIRA merkez ofisinde görevlendirilmek üzere,  Avukat aranmaktadır. Üniversitelerin Hukuk Fakültesinden mezun, İcra ve İflas hukukuna hakim, Araç Satış ve Kiralama ile Rehin Sözleşmeleri, Araç Haczi konularında deneyimli, İcra ve dava takip ile duruşma alanında en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman yardımcısı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Muhasebe Uzman yardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun,  İyi derecede Almanca bilen, Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve iletişim becerileri yüksek, SAP bilgisine sahip, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yurt dışına seyahat engeli olmayan, Kocaeli ve Sakarya'da ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Planlama Mühendisi Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Malzeme Planlama MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hâkim ve SAP modülleri konusunda deneyimli, Alanında en az 2 yıl iş tecrübesi olan, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, problem çözme ve karar alma kabiliyeti yüksek, Adapazarı ve/veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzman Yardımcısı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kalite Güvence Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makine / Metalurji-Malzeme / Otomotiv veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede Almanca ve İngilizce bilen, Tercihen Kalite Sistemleri konusunda tecrübeli, tercihen iç tetkikçi sertifikasına sahip, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP bilen, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Sakarya'da ve/veya Kocaeli'nde ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Bayi Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Bayi Satış UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Bayi Yönetimi ve satış konusunda tecrübeli Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanını ve kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilen, Müşteriyi ve ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı haline getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Seyahat engeli olmayan Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finans Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Finans UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İleri seviyede İngilizce ve tercihen Almanca bilgisine sahip, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarını etkin şekilde yönetebilen, Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme / ÜR-GE Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Geliştirme / ÜR-GE UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makine/Otomotiv/Mekatronik/Uçak Mühendisliği Bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen , Tercihen iyi seviyede Almanca bilen, İyi derecede Catia  V5, Autocad programı kullanabilen, Min. 1 yıl otomotiv  sektöründe tecrübesi olan, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İnovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen, Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Satış / Bayi Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Satış / Bayi Yönetimi Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda 1 yıl tecrübeli, İleri seviyede İtalyanca ve İngilizce bilgisine sahip, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satınalma UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin İlgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Çok iyi düzeyde İngilizce ve tercihen 2. dil olarak ileri seviyede Almanca bilen, Üretim sektöründe, tercihen otomotiv sektöründe satınalma süreçlerinde en az 3 yıl tecrübeli, SAP MM, PP modüllerine ve MS Office programlarına hakim, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanını ve kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilen, Müşteriyi ve ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı haline getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, İş hedeflerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olmak amacı ile işbirlikçi ilişkiler geliştirebilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
(Dijital) Pazarlama İletişimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
(Dijital) Pazarlama İletişimi Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Halka İlişkiler bölümü mezunu, Alanında 1 yıl tecrübeli, İleri seviyede sunum becerileri olan, İleri seviyede İngilizce ve tercihen Almanca dil yeterliliğine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen, Müşteri ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve/veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış / Bayi Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Satış / Bayi Yönetimi Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce ve tercihen Flemenkçe bilgisine sahip, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış / Bayi Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Satış / Bayi Yönetimi Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede  Almanca ve İngilizce bilgisine sahip, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) TLS LOJİSTİK A.Ş
Yönetici AsistanıTLS LOJİSTİK A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen İngilizce bilen, Organizasyon, planlama ve iş takibi becerileri kuvvetli,Min. 2 yıl Yönetici Asistanlığı tecrübesi olan,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Anadolu Yakasında ikamet eden, Ataşehir'deki Genel Merkezimizde görevlendirilecek,Bayan "Yönetici Asistanı" arayışımız mevcuttur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı