Tırsan Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

TIRSAN ŞİRKETLER GRUBU

www.tirsan.com.tr

TIRSAN TREYLER SAN.TİC. VE NAKL. AŞ.


 

Türkiye’de TIRSAN adı treyler ile birlikte anılır. Türkiye’nin konumundan gelen özellikleri, sektördeki firmaların dünyaya açılma konusundaki kararlılıklarını ile uluslararası kara taşımacılığında önünün  açık olduğunu gören TIRSAN üst yönetiminin bunda önemli payı vardır. Böylesi bir potansiyeli değerlendirmek ve  sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek üzere semi-treyler ve treyler üretiminde uzmanlaşmak üzere 1977 yılında kurulan TIRSAN, başlı başına bir başarı öyküsüdür.

TIRSAN üretimini çağdaş teknoloji ile donatılmış, 250.000 m2 alan üzerindeki 40.000 m2‘lik kapalı alanda kurulu Adapazarı fabrikası ve Goch-Almanya’da toplam 108.000 m2 açık alan üzerine kurulu, 22.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde gerçekleştirmektedir.

TIRSAN Adapazarı’ndaki tesislerini 1993 yılında devreye aldıktan sonra her yıl sürekli geliştirme ile yeni üretim holleri eklerken bir yandan da üretimin ihtiyacı olan test merkezi, yeni idari binalar ile Adapazarı tesislerinin sürekli olarak gelişerek Avrupa’nın en büyük tesislerinden birisi olmasını sağlamıştır.

Almanya-Goch fabrikası ise 1998 yılında hizmete alınmış ve sadece 5 yıl gibi bir sürede kapalı alanı 2 katına çıkartılması ihtiyacı ardından toplam kapalı alanı 22,000 m2’ye çıkartlımıştır.

Türkiye’de treyler üretimi ve satışlarında en büyük paya sahip olan TIRSAN’ın Almanya-Goch tesisleri sektörün en  büyük ve en rekabetçi pazarlarından olan Almanya’da TIRSAN’ın kabul görmesinde büyük rol oynamıştır. 1997 yılında başlayan ihracata yönelik üretimi ile TIRSAN, Türkiye’nin hızla büyüyen ihracatına önemli ölçüde destek olmaktadır.

TIRSAN, kamyon+römork, kuru yük, konfeksiyon, frigorifik semi-treyler, konteynır şasi, tanker şasi ve swap body üretmekte, ayrıca sipariş üzerine özel taşıma amaçlı, çeşitli tipte şasi üstü ekipman üretimi de yapmaktadır. Yılda 3000 adede ulaşabilen üretim esnekliği ile Türkiye’de treyler denince akla gelen ilk firma olan TIRSAN’ın başarısında müşteri memnuniyetine verdiği önem ve ISO EN 9000 kalite uygulamaları içinde yaptığı üretim büyük rol oynamaktadır.

Bu özverili çalışmaların bir sonucu olarak 1997 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük 500 firması arasına yerleşme ve sürekli bu listede kalma başarısını göstermiştir. 1997’den bu yana TIRSAN’ın en yüksek derecesi 199unculuk olmuştur.

Her yeni yılda büyük başarılara imza atan TIRSAN, yurt içinde gösterdiği bu başarıyı yurt dışına da taşımıştır. 1997 yılında 68 adet ile başlayan ihracat çalışmaları yıllar içinde Almanya, İngiltere, İtalya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Polonya, Belçika, Danimarka, Bulgaristan, Lüksemburg, G.Kore, Kuveyt, Cezayir gibi ülkelere yapılan ihracat ile genişlemiş ve Türkiye içindeki satışlarının yanında dikkat çeken sayılara ulaşmıştır.

TIRSAN’ın bir Avrupa markası olma yolunda önemli aşamalar kaydetmesi uluslararası yasal ve ticari uygulamaları, mevzuatı yakından takip etmesi, hızlı ve sürekli bir araştırma-geliştirme çalışması sayesinde gerçekleşebilmektedir. TIRSAN bu konuda da rakiplerinden daima önde olmuş, ileri teknoloji ürünleri kullanarak, dünyanın en seçkin markalarıyla işbirliği yaparak haklı bir liderliğe kavuşmuştur.

www.tirsan.com

 

DAF

DAF TIRSAN OTOMOTİV SAN.TİC. AŞ.

Uzun yıllardır Avrupa’nın en büyük kamyon parkına sahip olması ve coğrafi konumu itibari ile uluslararası taşımacılık faaliyetlerinin büyük önem taşıdığı ülkemizde DAF Trucks N.V. çeşitli ithalatçı firmalar aracılığı ile binlerce araç satışı gerçekleştirmiş ve Türk taşımacılık sektörünün haklı beğenisini kazanmıştır.

1995 yılına gelindiğinde yeni DAF yönetimi Türkiye’de DAF dostlarına üstün bir satış ve satış sonrası hizmeti verebilmek amacı ile yeni bir organizasyon arayışına girmiştir. Bu doğrultuda DAF-TIRSAN A.Ş. 1995 yılının Nisan ayında DAF Trucks N.V.’nin Türkiye temsilcisi olmuştur.

DAF-TIRSAN kuruluşundan bu yana en kaliteli, ekonomik araçları ve etkin bakım programını geliştirmeye yönelik bir strateji izlemiştir. Bunun sonucunda DAF çekicileri Tükiye’de 1995’te %9.24 olan pazar payını, 1996’da %24.6, 1997’de %26.01 ve 1998’de de %31.95’e çıkartarak 3 yıl ard arda pazar lideri olmuştur.      

Koşulsuz Müşteri Mutluluğu ve kaliteye verdiği önem doğrultusunda  DAF-TIRSAN satış sonrası servis hizmetlerini  tüm Türkiye çapında iyileştirme ve yaygınlaştırma kararı almıştır. İstanbul Samandıra’da en son teknolojik gelişmelere uygun olarak inşa edilen 5600 m² kapalı alana sahip merkez servis faaliyete geçmiştir. Türkiye çapında 22 farklı bölgede yer alacak diğer servis yatırımları planlandığı şekilde devam etmektedir.

Bütün Avrupa’yı kapsayan yüzlerce DAF ITS(Uluslararası Kamyon Servisi) ağını ülkemizde de desteklemek amacı ile DAF-TIRSAN telefonla anında ulaşılan acil servis hizmetini Türkiye’deki DAF kullanıcılarına vermektedir. Bu hizmetin bir parçası olan 5 adet ITS gezici servis aracı da Türk taşımacılık sektörünün hizmetine sunulmuştur.

www.daftirsan.com

 

Bautek

BAUTEK TEKNİK YAPI, İNŞAAT, TAAHHÜT, DAĞITIM, HİZMET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1996 yılında kurulan BAUTEK; TIRSAN grubunun inşaat konusunda uzman kuruluşudur ve bugüne kadar  bünyesinde bulunduğu TIRSAN’ ın yurtiçi ve yurtdışında ihtiyacı olan İdari Bina, Fabrika, Depo ve Servis Binaları İnşaatlarını gerçekleştirmiştir.

Bautek inşaat sektöründe ; Altyapı projelerini (İçme suyu getirme, kanalizasyon ,  içme suyu ve atık su arıtma tesisleri) ve Üst yapı projelerini (Her türlü sanayi tesisleri , okullar  ,   çok katlı binalar , villa tipi konutlar  , sosyal tesisler, yüzme havuzları , aquaparklar , her türlü lojistik depoları , beş yıldızlı  turizm tesisleri) tasarımdan , projelendirmeye ve  uygulamaya kadar  tüm inşaat aşamalarında gelişmiş en ileri yapı tekniklerini ve malzemelerini kullanarak planlanan zamanda , en uygun maliyetle ve uluslararası kalite standartlarında   gerçekleştirerek,  elektrik ve mekanik işler dahil komple anahtar teslim olarak hizmet vermektedir.

En son teknoloji ile proje, tasarım ve proTırsan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ürün Geliştirme Yöneticisi Sakarya Tırsan Şirketler Grubu
Ürün Geliştirme YöneticisiTırsan Şirketler Grubu
• Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden (tercihen Makine veya Otomotiv bölümleri)  mezun,
• Tercihen otomotiv sektörü Ar-Ge bölümlerinde  8 yıl, yöneticilik pozisyonda en az 3 yıl deneyime sahip,
• Yeni ürün geliştirme süreçlerine hâkim,
• İyi seviyede İngilizce bilen, tercihen 2. dil Almanca bilen,
• Catia ve Inventor uygulamaları bilgisine sahip,
• Karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
• Ekip yönetiminde başarılı, etkin geri bildirim sistemleri konusunda tecrübeli,
• Çalışanın gelişimine önem veren, bu konuda deneyimli ve delegasyon becerileri gelişmiş,
• Inovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı,
• İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,
• Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan,
• Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama İletişim Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pazarlama İletişim UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Halka İlişkiler bölümü mezunu,
Alanında en az 4 yıl tecrübeli,
MS Office programlarına hakim, ileri seviyede excel kullanabilen tercihen SAP kullanım tecrübesi olan,
İleri seviyede sunum becerileri olan,
İleri seviyede İngilizce ve  Almanca bilgisine sahip,
B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan,
İletişim becerileri gelişmiş,
Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,
Müşteri ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek adaylar için)
Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve/veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SATIŞ MÜDÜRÜ Adana, Ankara, Antalya... TLS LOJİSTİK A.Ş
SATIŞ MÜDÜRÜTLS LOJİSTİK A.Ş
** Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,
** En az bir yabancı dili çok iyi düzeyde bilen ( Tercihen İngilizce ),
** Veri analizi ve raporlama yapabilen,
** MS Ofis Programlarına ileri düzeyde hakim olan,
** Tercihen Satış & Pazarlama alanında sertifika ve/veya eğitim programlarına katılmış olan,
** Tercihen Lojistik sektöründe müşteri portföyü olan,
** Bay adaylar için askerliğini tamamlamış olan,
** B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif araç kullanabilen,
** Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan,
** İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,
** Temsil ve düzgün konuşma yeteneği olan,
** Girişimci, ısrarcı, dışadönük,
** Pazarlık kabiliyeti yüksek,
** İnsiyatif kullanabilen ve hızlı karar verebilen,
** Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi,
** Takipçilik yeteneği güçlü olan,
** Esnek, müşteri ve sonuç odaklı hareket edebilen,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Test ve Doğrulama Yöneticisi Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Test ve Doğrulama YöneticisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Makina, Metalürji, Otomotiv, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İlgili alanlarda Yüksek Lisans yapmış ve Doktora yapmaya istekli,
İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen,
Test doğrulama ve/veya analiz konularında en az 5 yıl, ekip yönetimi konusunda 2 yıl deneyim sahibi,
Ansys Workbench veya MSC Patran/Nastran programlarından birini iyi derecede kullanabilen ve İyi derece Catia V5 kullanabilen,
Parça/sistem/araç seviyesi fiziksel testler için şartnameler/standartlar ile çalışmaya alışkın,
Prototip üretim faaliyetlerinin, tasarım doğrulama için öneminin ve tasarım sürecinin en önemli geri bildirim noktalarından bir olduğunun farkında olan,
Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
Sakarya veya Kocaeli’nde ikamet edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Test ve Doğrulama Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Test ve Doğrulama UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Makina, Metalürji, Otomotiv, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İlgili alanlarda Yüksek Lisans veya Doktora yapmaya istekli,
İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen,
Sonlu Elemanlar Analizi, Test Doğrulama veya Analiz konularında 1-4 yıl deneyim sahibi,
Ansys Workbench veya MSC Patran/Nastran programlarından birini iyi derecede kullanabilen ve İyi derece Catia V5 kullanabilen,
Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
Sakarya veya Kocaeli’nde ikamet edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ar-Ge Prototip Üretim ve Satınalma Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ar-Ge Prototip Üretim ve SatınalmaTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Teknik Eğitim veya Mühendislik fakültelerinden mezun,
1-2 yıl üretim veya satınalma tecrübesi olan,
İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
Sakarya veya Kocaeli’nde ikamet edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) TLS Lojistik A.Ş.
Muhasebe UzmanıTLS Lojistik A.Ş.

Üniversitelerin iktisat, maliye veya işletme bölümlerinden mezun,
Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli,
Mali mevzuata hâkim,
Dönemsel vergi beyannamelerini verebilecek (Kdv, Muhtasar, Kurumlar vergisi)
Tercihen Oracle ERP ve JD Edwards kullanabilen,
Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve iletişim becerileri yüksek,
MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Anadolu yakasında ikamet eden ve 35 yaşını aşmamış,
Tercihen Uluslararası Lojistik sektöründe deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yurtdışı Satış Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Satış Planlama UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
- İleri seviyede İngilizce ve Almanca bilen
- Benzeri bir görevde tercihen otomotiv sektöründe en az 4 yıl tecrübeli,
- Koordinasyon ve iletişim becerileri güçlü,
- MS Office programlarını ve SAP SD modülünü iyi düzeyde kullanabilen,
- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
- Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İdari İşler Memuru İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İdari İşler MemuruTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

En az lise mezunu, tercihen MYO ilgili bölümlerinden mezun,
MS Office uygulamalarına hakim, SAP deneyimi olan
İdari işler konusunda en az 2 yıl deneyimli
Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosunda değerlendirilebilecek,
Engel derecesi 40% ve üzerinde olan
Maliyet bilgisine sahip ve güncel piyasa maliyet bilgilerine hakim
Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen
Karar alma ve uygulama becerisi olan
Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği güçlü
Anadolu yakasında ikamet eden (Çalışma yeri Samandıra'dır)
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Stajyer İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
StajyerTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin ilgili  bölümlerinde 2.,3. veya 4. sınıfında okuyan,
Zorunlu staj programı dahilinde Ağustos ayında haftanın 5 günü staja devam edebilen,
MS Office programlarına hakim,
Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Düzenli, takipçi, dinamik,
Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü adayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer    Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yedek Parça Satış Uzmanı (Almanca) İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yedek Parça Satış Uzmanı (Almanca)Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Mühendislik alanında üniversite mezunu (Tercihen Makine Mühendisliği)
İleri seviyede Almanca ve İngilizce bilgisine sahip
Otomotiv yedek parça satışında en az 3 yıllık deneyim
MS Office ve tercihen SAP bilgisi olan
B Sınıfı ehliyet sahibi
Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
Askerlik görevini tamamlamış olan
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Müdürü İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Servis MüdürüTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
- Otomotiv sektörü, tercihen ağır ticari araç satış sonrası servis hizmetleri alanında minimum 7 yıl tecrübeli,
- 35 yaşını aşmamış,
- Ticari araç teknik yeterlilik bilgisine sahip,
- Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,
- Askerlik hizmetini tamamlamış,
- Ekip yönetimi konusunda tecrübeli,
- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
- Etkili iletişim becerisine sahip, çözüm odaklı ,
- Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Muhasebe Sorumlu UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun,
Tercihen Mali İşler alanında en az 7-8 yıl deneyime sahip,
Tercihen EPDK mevzuatı, inşaat muhasebesi hakkında bilgi sahibi,
İleri derecede Excel bilgisine sahip,
Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,
Ekip yönetimi deneyimi bulunan,
Analitik düşünebilen, detaylara dikkat eden,
Raporlama becerisi yüksek,
Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yurtdışı Garanti Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Garanti UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden ve/veya yurtdışında dengi okullardan mezun
Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilen
Otomotiv sektöründe en az 4 yıl deneyimli
Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRÜN KATEGORİLERİ UZMANI İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ÜRÜN KATEGORİLERİ UZMANITırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun,
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanım tecrübesi olan,
İleri seviyede İngilizce ve 2. dil olarak Almanca ya da Rusça bilgisine sahip,
B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan,
İletişim becerileri gelişmiş,
Analiz etme,karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarnı etkin şekilde yönetebilen,
Müşteri ihtiyaçlarını,yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı,
Gerekli olduğu takdirde yurtdışında ikamet edebilecek,
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yurtdışı Yedek Parça Müdürü İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Yedek Parça MüdürüTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Mühendislik alanında üniversite mezunu (Tercihen Makine Mühendisliği)
İleri seviyede Almanca ve İngilizce bilgisi
Otomotiv yedek parça satışında en az 7 yıllık deneyim
MS Office ve tercihen SAP bilgisi olan
B Sınıfı ehliyet sahibi
Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
Askerlik görevini tamamlamış olan
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRÜN BAYİ SATIŞ UZMANI İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ÜRÜN BAYİ SATIŞ UZMANITırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Bayi Yönetimi ve satış konusunda tecrübeli
Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,
Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanını ve kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilen,
Müşteriyi ve ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı haline getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Seyahat engeli olmayan
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Metot Mühendisi Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Metot MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Konusunda 1-3 yıl arası tecrübe sahibi,
Tasarım programı, hidrolik/pnömatik, otomasyon, kaynak (TIG, MIG) ve Yalın üretim (Kaizen, 5S, Öneri, Otonom bakım vb.) sistemleri konunda bilgi sahibi,
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Tercihan Adapazarı veya Kocaeli’nde ikamet edebilecek olan,
İngilizce (orta seviye) bilgisi olan,
Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Adli Takip Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adli Takip Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Tercihen Adalet Yüksekokulu mezunu,
Banka ve Finans kuruluşlarının hukuk departmanlarında veya bu tür kuruluşların icra takip dosyalarını takip eden hukuk bürolarında en az 2 yıl deneyimli,
UYAP, icra ve mevzuat programlarını bilen,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Esnek çalışma saatleri ve ekip çalışması ile yoğun iş temposuna ayak uydurabilen,
Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Country Dealer Manager ( Italy ) İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Country Dealer Manager ( Italy )Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

University degree in a related field
Good command of both English and Italian languages
Minimum 5 years of experience on sales in a relevant industry
Proven track record of sales results (volume and gross)
Driving license (B), ability to travel abroad
Military service must be completed by male candidates
Good command of MS Office tools and preferably SAP
Must reside in Istanbul Asian side.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şasi mühendisi İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Şasi mühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Makina, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun
İlgili alanlarda Yüksek Lisans yapmış ve Doktora yapmaya istekli
Otomotiv sektöründe en az 1 yıl deneyimli
İyi derecede İngilizce ve tercihen 2. yabancı dil olarak Almanca bilen
Catia V5 kullanabilen
Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık
Erkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş
Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Araç Sistemleri Mühendisi İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Araç Sistemleri MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Mekatronik, Makine ve Elektrik Mühendisliği)
İlgili alanlarda Yüksek Lisans yapmış ve Doktora yapmaya istekli
Otomotiv fren ve elektrik sistemleri konularında en az 2 yıl deneyimli
İyi seviyede Almanca ve/veya İngilizce bilen
CATIA V5 programını çok iyi kullanabilen
Elektrik sistem tasarımı üzerine deneyimi olan
Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık
Erkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş
Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ressam İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Teknik RessamTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinde ön lisans eğitimini tamamlamış veya Meslek Lisesi mezunu,
Tercihen otomotiv sektöründe benzeri bir görevde en az 2 yıl deneyimli,
CATIA V5 programını çok iyi derecede kullanabilen,
Yaratıcı, analitik düşünen, sonuç ve çözüm odaklı iletişim becerileri gelişmiş,
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanını ve kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilen,
Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Arge Uzmanı - Malzeme ve Validasyon İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Arge Uzmanı - Malzeme ve ValidasyonTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Makina, Malzeme, Metalurji, Havacılık, Uçak ve  Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İlgili alanlarda Yüksek Lisans veya Doktora yapmış veya yapmaya istekli,
İyi derecede İngilizce ve tercihen 2. Yabancı dil olarak Almanca bilen,
Sonlu Elemanlar Analizi, Test ve Doğrulama konularında en az 3 yıl deneyim sahibi,
Ansys Workbench veya MSC Patran/Nastran programlarından birini iyi derecede kullanabilen ve İyi derece Catia V5 kullanabilen,
Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
İstanbul Anadolu yakasında  ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finans Stajyeri İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Finans StajyeriTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin ilgili  bölümlerinde 2.,3. veya 4. sınıfında okuyan,
Zorunlu staj programı dahilinde Temmuz ya da Ağustos ayında haftanın 5 günü staja devam edebilen,
MS Office programlarına hakim,
Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Düzenli, takipçi, dinamik,
Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme