Tırsan Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

TIRSAN ŞİRKETLER GRUBU

www.tirsan.com.tr

TIRSAN TREYLER SAN.TİC. VE NAKL. AŞ.


 

Türkiye’de TIRSAN adı treyler ile birlikte anılır. Türkiye’nin konumundan gelen özellikleri, sektördeki firmaların dünyaya açılma konusundaki kararlılıklarını ile uluslararası kara taşımacılığında önünün  açık olduğunu gören TIRSAN üst yönetiminin bunda önemli payı vardır. Böylesi bir potansiyeli değerlendirmek ve  sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek üzere semi-treyler ve treyler üretiminde uzmanlaşmak üzere 1977 yılında kurulan TIRSAN, başlı başına bir başarı öyküsüdür.

TIRSAN üretimini çağdaş teknoloji ile donatılmış, 250.000 m2 alan üzerindeki 40.000 m2‘lik kapalı alanda kurulu Adapazarı fabrikası ve Goch-Almanya’da toplam 108.000 m2 açık alan üzerine kurulu, 22.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde gerçekleştirmektedir.

TIRSAN Adapazarı’ndaki tesislerini 1993 yılında devreye aldıktan sonra her yıl sürekli geliştirme ile yeni üretim holleri eklerken bir yandan da üretimin ihtiyacı olan test merkezi, yeni idari binalar ile Adapazarı tesislerinin sürekli olarak gelişerek Avrupa’nın en büyük tesislerinden birisi olmasını sağlamıştır.

Almanya-Goch fabrikası ise 1998 yılında hizmete alınmış ve sadece 5 yıl gibi bir sürede kapalı alanı 2 katına çıkartılması ihtiyacı ardından toplam kapalı alanı 22,000 m2’ye çıkartlımıştır.

Türkiye’de treyler üretimi ve satışlarında en büyük paya sahip olan TIRSAN’ın Almanya-Goch tesisleri sektörün en  büyük ve en rekabetçi pazarlarından olan Almanya’da TIRSAN’ın kabul görmesinde büyük rol oynamıştır. 1997 yılında başlayan ihracata yönelik üretimi ile TIRSAN, Türkiye’nin hızla büyüyen ihracatına önemli ölçüde destek olmaktadır.

TIRSAN, kamyon+römork, kuru yük, konfeksiyon, frigorifik semi-treyler, konteynır şasi, tanker şasi ve swap body üretmekte, ayrıca sipariş üzerine özel taşıma amaçlı, çeşitli tipte şasi üstü ekipman üretimi de yapmaktadır. Yılda 3000 adede ulaşabilen üretim esnekliği ile Türkiye’de treyler denince akla gelen ilk firma olan TIRSAN’ın başarısında müşteri memnuniyetine verdiği önem ve ISO EN 9000 kalite uygulamaları içinde yaptığı üretim büyük rol oynamaktadır.

Bu özverili çalışmaların bir sonucu olarak 1997 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük 500 firması arasına yerleşme ve sürekli bu listede kalma başarısını göstermiştir. 1997’den bu yana TIRSAN’ın en yüksek derecesi 199unculuk olmuştur.

Her yeni yılda büyük başarılara imza atan TIRSAN, yurt içinde gösterdiği bu başarıyı yurt dışına da taşımıştır. 1997 yılında 68 adet ile başlayan ihracat çalışmaları yıllar içinde Almanya, İngiltere, İtalya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Polonya, Belçika, Danimarka, Bulgaristan, Lüksemburg, G.Kore, Kuveyt, Cezayir gibi ülkelere yapılan ihracat ile genişlemiş ve Türkiye içindeki satışlarının yanında dikkat çeken sayılara ulaşmıştır.

TIRSAN’ın bir Avrupa markası olma yolunda önemli aşamalar kaydetmesi uluslararası yasal ve ticari uygulamaları, mevzuatı yakından takip etmesi, hızlı ve sürekli bir araştırma-geliştirme çalışması sayesinde gerçekleşebilmektedir. TIRSAN bu konuda da rakiplerinden daima önde olmuş, ileri teknoloji ürünleri kullanarak, dünyanın en seçkin markalarıyla işbirliği yaparak haklı bir liderliğe kavuşmuştur.

www.tirsan.com

 

DAF

DAF TIRSAN OTOMOTİV SAN.TİC. AŞ.

Uzun yıllardır Avrupa’nın en büyük kamyon parkına sahip olması ve coğrafi konumu itibari ile uluslararası taşımacılık faaliyetlerinin büyük önem taşıdığı ülkemizde DAF Trucks N.V. çeşitli ithalatçı firmalar aracılığı ile binlerce araç satışı gerçekleştirmiş ve Türk taşımacılık sektörünün haklı beğenisini kazanmıştır.

1995 yılına gelindiğinde yeni DAF yönetimi Türkiye’de DAF dostlarına üstün bir satış ve satış sonrası hizmeti verebilmek amacı ile yeni bir organizasyon arayışına girmiştir. Bu doğrultuda DAF-TIRSAN A.Ş. 1995 yılının Nisan ayında DAF Trucks N.V.’nin Türkiye temsilcisi olmuştur.

DAF-TIRSAN kuruluşundan bu yana en kaliteli, ekonomik araçları ve etkin bakım programını geliştirmeye yönelik bir strateji izlemiştir. Bunun sonucunda DAF çekicileri Tükiye’de 1995’te %9.24 olan pazar payını, 1996’da %24.6, 1997’de %26.01 ve 1998’de de %31.95’e çıkartarak 3 yıl ard arda pazar lideri olmuştur.      

Koşulsuz Müşteri Mutluluğu ve kaliteye verdiği önem doğrultusunda  DAF-TIRSAN satış sonrası servis hizmetlerini  tüm Türkiye çapında iyileştirme ve yaygınlaştırma kararı almıştır. İstanbul Samandıra’da en son teknolojik gelişmelere uygun olarak inşa edilen 5600 m² kapalı alana sahip merkez servis faaliyete geçmiştir. Türkiye çapında 22 farklı bölgede yer alacak diğer servis yatırımları planlandığı şekilde devam etmektedir.

Bütün Avrupa’yı kapsayan yüzlerce DAF ITS(Uluslararası Kamyon Servisi) ağını ülkemizde de desteklemek amacı ile DAF-TIRSAN telefonla anında ulaşılan acil servis hizmetini Türkiye’deki DAF kullanıcılarına vermektedir. Bu hizmetin bir parçası olan 5 adet ITS gezici servis aracı da Türk taşımacılık sektörünün hizmetine sunulmuştur.

www.daftirsan.com

 

Bautek

BAUTEK TEKNİK YAPI, İNŞAAT, TAAHHÜT, DAĞITIM, HİZMET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1996 yılında kurulan BAUTEK; TIRSAN grubunun inşaat konusunda uzman kuruluşudur ve bugüne kadar  bünyesinde bulunduğu TIRSAN’ ın yurtiçi ve yurtdışında ihtiyacı olan İdari Bina, Fabrika, Depo ve Servis Binaları İnşaatlarını gerçekleştirmiştir.

Bautek inşaat sektöründe ; Altyapı projelerini (İçme suyu getirme, kanalizasyon ,  içme suyu ve atık su arıtma tesisleri) ve Üst yapı projelerini (Her türlü sanayi tesisleri , okullar  ,   çok katlı binalar , villa tipi konutlar  , sosyal tesisler, yüzme havuzları , aquaparklar , her türlü lojistik depoları , beş yıldızlı  turizm tesisleri) tasarımdan , projelendirmeye ve  uygulamaya kadar  tüm inşaat aşamalarında gelişmiş en ileri yapı tekniklerini ve malzemelerini kullanarak planlanan zamanda , en uygun maliyetle ve uluslararası kalite standartlarında   gerçekleştirerek,  elektrik ve mekanik işler dahil komple anahtar teslim olarak hizmet vermektedir.

En son teknoloji ile proje, tasarım ve proTırsan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEKNOLOJİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Tırsan Şirketler Grubu
TEKNOLOJİ YÖNETİCİSİTırsan Şirketler Grubu
* Üniversitelerin Bilgisayar ve/veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
* 500 kullanıcı ve üzeri dağınık yapılı networkleri bünyesinde barındıran holdinglerde sistem/teknoloji yöneticisi olarak görev yapmış,
* Takım yönetimi konusunda tecrübeli,
* Active Directory,Vmware, Microsoft Exchange , Veem,Microsoft SQL, Microsoft Lync,IP Phone Systems , HP Blade & Storage Systems, Checkpoint Firewall, Symentec Enterprise Vault, Blackberry,WAN-LAN Management konularında en az 5 yıl projeleri geliştirme alanında tecrübeli, tercihen Microsoft veya Cisco sertifkası olan,
* DR konusunda bilgi sahibi,
* DLP konusunda en az 2 yıl deneyimli,
* Bilgi Sistemleri altyapısı ve teknolojileri kapsamında planlama, yönetim, satın alma ve uygulama deneyimi sahibi,
* Analitik düşünce yeteneği gelişmiş, iletişim yönü güçlü, öğrenmeye açık ve sürekli kendini yenileyen, ekip çalışmasına yatkın, sunum kabiliyeti bulunan,
* Bağlı olduğu IT Direktörüne raporlama yapacak,
* Akıcı seviyede İngilizce bilen,(konuşma,okuma,yazma)
* İleri seviyede MS Office, Excel, Power Point bilgisine sahip,
* B sınıfı sürücü belgesi bulunan, seyahat engeli bulunmayan,
* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı İstanbul(Asya), ... TIRSAN
Araştırma Geliştirme / AR-GE UzmanıTIRSAN

Üniversitelerin Makine/Otomotiv/Uçak Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
Yüksek Lisans/Doktora yapan veya yapmaya istekli olan,
Otomotiv sektörü Ar-Ge bölümlerinde min. 3 yıl tecrübe sahibi,
Yeni ürün geliştirme süreçlerine hakim,
İyi seviyede İngilizce bilen, tercihen 2. dil Almanca bilen,
Catia V5 ve CAE uygulamaları bilgisine sahip,
Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
Inovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,
Müşteri odaklı, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı,
İstanbul, Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya), ... TIRSAN
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzman YardımcısıTIRSAN

Üniversitelerin Makine/Otomotiv/Uçak Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
Yüksek Lisans/Doktora yapan veya yapmaya istekli olan,
İyi seviyede İngilizce bilen, tercihen 2. dil Almanca bilen,
Catia V5 ve CAE uygulamaları bilgisine sahip,
Min. 1 yıl üretim sektöründe tecrübesi olan,
Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
Inovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,
İstanbul, Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ressam Sakarya TIRSAN TREYLER A.Ş.
Teknik RessamTIRSAN TREYLER A.Ş.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinde ön lisans eğitimini tamamlamış veya Meslek Lisesi mezunu,
Tercihen otomotiv sektöründe benzeri bir görevde en az 2 yıl deneyimli,
CATIA V5 programını çok iyi derecede kullanabilen,
Yaratıcı, analitik düşünen, sonuç ve çözüm odaklı iletişim becerileri gelişmiş
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanını ve kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Stratejik Satınalma Müdürü Sakarya Tırsan Şirketler Grubu
Stratejik Satınalma MüdürüTırsan Şirketler Grubu

Satınalma süreçlerinde 6 yıl, benzeri bir pozisyonda en az 3 yıl, tercihen üretim sektöründe yöneticilik deneyimine sahip,
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci dil olarak iyi derecede Almanca bilen,
SAP MM, PP modüllerine ve MS Office programlarına hakim,
Liderlik özellikleri ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş,
Tedarikçi ilişkileri ve yönetimi konusunda tecrübe sahibi,
Değişik ve yaratıcı alternatifler üretme becerisine sahip,
Kendisi ve ekibi için uygun eylem planları oluşturabilecek,
Vizyon ve değerleri gerçekleştirmeleri konusunda ekibe rehberlik ve teşvik edebilecek,
Sakarya’da ikamet eden veya edebilecekStratejik Satınalma Müdürü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSU Sakarya Tırsan Şirketler Grubu
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSUTırsan Şirketler Grubu

Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Benzer bir görevde en az 2 sene tecrübeli,
Teknik ürün eğitimleri vermiş,
Çok iyi derecede Almanca bilen,
MS Office uygulamalarına hâkim,
İnsan ilişkileri ve yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, takipçi, proaktif, ikna kabiliyeti yüksek ve vizyon sahibi,
Tercihen Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış oaln,
Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSU İstanbul(Asya) Tırsan Şirketler Grubu
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSUTırsan Şirketler Grubu

Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Benzer bir görevde en az 2 sene tecrübeli,
Teknik ürün eğitimleri vermiş,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hâkim,
İnsan ilişkileri ve yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, takipçi, proaktif, ikna kabiliyeti yüksek ve vizyon sahibi,
Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış oaln,
Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ürün Geliştirme Yöneticisi Sakarya Tırsan Şirketler Grubu
Ürün Geliştirme YöneticisiTırsan Şirketler Grubu
• Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden (tercihen Makine veya Otomotiv bölümleri)  mezun,
• Tercihen otomotiv sektörü Ar-Ge bölümlerinde  8 yıl, yöneticilik pozisyonda en az 3 yıl deneyime sahip,
• Yeni ürün geliştirme süreçlerine hâkim,
• İyi seviyede İngilizce bilen, tercihen 2. dil Almanca bilen,
• Catia ve Inventor uygulamaları bilgisine sahip,
• Karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
• Ekip yönetiminde başarılı, etkin geri bildirim sistemleri konusunda tecrübeli,
• Çalışanın gelişimine önem veren, bu konuda deneyimli ve delegasyon becerileri gelişmiş,
• Inovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı,
• İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,
• Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan,
• Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRETİM MÜHENDİSİ Sakarya TIRSAN
ÜRETİM MÜHENDİSİTIRSAN

Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Tercihen otomotiv sektöründe benzeri bir pozisyonda en az 2 yıl görev almış,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Yalın üretim uygulamaları konusunda tecrübeli,
MS Office uygulamalarına hâkim, tercihen SAP kullanım bilgisine sahip,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sakarya'da ikamet eden ve/veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ŞASİ MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Tırsan Şirketler Grubu
ŞASİ MÜHENDİSİTırsan Şirketler Grubu

Üniversitelerin Makina, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun
İlgili alanlarda Yüksek Lisans yapmış ve Doktora yapmaya istekli
Otomotiv sektöründe en az 1 yıl deneyimli
İyi derecede İngilizce ve tercihen 2. yabancı dil olarak Almanca bilen
Catia V5 kullanabilen
Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık
Erkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş
Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen
Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
YURTDIŞI MALİ İŞLER UZMANI İstanbul(Asya) Tırsan Şirketler Grubu
YURTDIŞI MALİ İŞLER UZMANITırsan Şirketler Grubu

Üniversitelerin tercihen, İşletme, Ekonomi, İktisat bölümlerinden mezun,
Üretim alanında faaliyet gösteren bir kurumda görev yapmış,
Alman hesap planına vakıf (HGB),
İleri seviyede Almanca ve 2. yabancı dil olarak İngilizce bilgisine sahip,
Tercihen finansal tablo analizi, tek düzen hesap planı, UFRS konularında bilgi sahibi,
Bilanço, gelir tablosu hesaplarına hakim, işletme hesap yorumlama becerisine sahip,
Etkin olarak SAP FI programını kullanabilen,
Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,
MS Ofis programlarını ileri seviyede kullanabilen,
Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,
Takım çalışmasına yatkın,
Seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Asya) LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMA
RAPORLAMA UZMANILOJİSTİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMA

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Matematik, İşletme veya  Lojistik Bölümlerinden  mezun
İç motivasyonu ve öz disiplini yüksek,
Sayısal zekası yüksek ve sayısal rakamlarla ve raporlarla uğraşmayı seven,
Sonuç odaklı çalışma, dikkatli, analiz yapabilme, analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, ekip çalışmasına yatkın,
Orta seviyede İngilizce bilen,
İleri derecede MS Excel bilgisi olan ve diğer MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
FİNANSMAN YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Üretim Sektöründe Faaliyet Gösteren Firma
FİNANSMAN YÖNETİCİSİÜretim Sektöründe Faaliyet Gösteren Firma

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Minimum 5 yıl benzeri bir görevde üretim sektöründe deneyimli,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BİLGİ İŞLEM İstanbul(Asya) LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMA
BİLGİ İŞLEMLOJİSTİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMA

Üniversitelerin Bilgisayar ve/veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
500 kullanıcı ve üzeri dağınık yapılı networkleri bünyesinde barındıran holdinglerde sistem/teknoloji yöneticisi olarak görev yapmış,
Takım yönetimi konusunda tecrübeli,
Active Directory,Vmware, Microsoft Exchange , Veem,Microsoft SQL, Microsoft Lync,IP Phone Systems , HP Blade & Storage Systems, Checkpoint Firewall, Symentec Enterprise Vault, Blackberry,WAN-LAN Management konularında en az 2 yıl projeleri geliştirme alanında tecrübeli, tercihen Microsoft veya Cisco sertifkası olan,
DR konusunda bilgi sahibi,
DLP konusunda en az 2 yıl deneyimli,
Bilgi Sistemleri altyapısı ve teknolojileri kapsamında planlama, yönetim, satın alma ve uygulama deneyimi sahibi,
Analitik düşünce yeteneği gelişmiş, iletişim yönü güçlü, öğrenmeye açık ve sürekli kendini yenileyen, ekip çalışmasına yatkın, sunum kabiliyeti bulunan,
Bağlı olduğu IT Müdürüne raporlama yapacak,
Orta seviyede İngilizce bilen,(konuşma,okuma,yazma)
İleri seviyede MS Office, Excel, Power Point bilgisine sahip,
B sınıfı sürücü belgesi bulunan, seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRÜN KATEGORİLERİ UZMANI İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ÜRÜN KATEGORİLERİ UZMANITırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun,
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanım tecrübesi olan,
İleri seviyede İngilizce ve 2. dil olarak Almanca ya da Rusça bilgisine sahip,
B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan,
İletişim becerileri gelişmiş,
Analiz etme,karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarnı etkin şekilde yönetebilen,
Müşteri ihtiyaçlarını,yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı,
Gerekli olduğu takdirde yurtdışında ikamet edebilecek,
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
DEALER SALES SPECIALIST ( RUSSIAN) İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
DEALER SALES SPECIALIST ( RUSSIAN)Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

University degree in a related field
Good command of English and Russian
Minimum 3 years of experience on international sales
Driving license (B), ability to travel abroad
Military service must be completed by male candidates
Good command of MS Office tools and preferably SAP
Preferably to be a resident of Istanbul Asian Side
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
DEALER SALES SPECIALIST / (FRENCH) İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
DEALER SALES SPECIALIST / (FRENCH)Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

University degree in a related field
Good command of English and French
Minimum 3 years of experience on international sales
Driving license (B), ability to travel abroad
Military service must be completed by male candidates
Good command of MS Office tools and preferably SAP
Preferably to be a resident of Istanbul Asian Side
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
DEALER SALES SPECIALIST ( GERMAN) İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
DEALER SALES SPECIALIST ( GERMAN)Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

University degree in a related field
Good command of English and German
Minimum 3 years of experience on international sales
Driving license (B), ability to travel abroad
Military service must be completed by male candidates
Good command of MS Office tools and preferably SAP
Preferably to be a resident of Istanbul Asian Side
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Antrepo Elemanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Antrepo ElemanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
• Üniversitelerin İşletme, Lojistik veya Dış Ticaret bölümlerinden mezun,
• Ms Offise uygulamalarına hakim, (Excel bilgisi kuvvetli)
• Gümrük mevzuatı, dış ticaret konularında bilgi sahibi,
• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,
• Planlama ve organizasyon yönü gelişmiş,
• Askerlik hizmetini tamamlamış,
• Araştırmacı öğrenmeye ve yeniliklere açık,
• Sakarya’da ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
YAZILIM YÖNETMENİ İstanbul(Asya) TLS LOJİSTİK A.Ş
YAZILIM YÖNETMENİTLS LOJİSTİK A.Ş
·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği) mezun,
·         Yazılım projelerinde en az 2 yıl yazılım mühendisi olarak çalışmış,
·         Sql/PL-Sql ve Oracle veritabanı bilgisine ve deneyimine sahip olmak,
·         XML, WPF, Ajax, Javascript, CSS tekniklerini biliyor olmak,
·         Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
·         Tercihen .NET platformunda finans, lojistik veya insan kaynakları iş süreçlerinde uygulama geliştirmiş,
·         Ekip çalışmasına yatkın, proaktif ve analitik düşünme yeteneğine sahip olmak,
·         Yeni teknoloji ve uygulamalara hızlı uyum sağlayabilmek,
·         Teknik dokümanları takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip,
·         Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net