Tırsan Şirketler Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


TIRSAN ŞİRKETLER GRUBU
 

TIRSAN TREYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
 

Türkiye treyler sektöründe 38 yıldır kesintisiz pazar liderliğini sürdüren Tırsan Treyler Sanayi ve Tic. A.Ş, üretim gücü bakımından Türkiye’nin öncüsü olmanın yanı sıra, Avrupa’da en geniş ürün gamına sahip üreticidir.
 

İstanbul Sanayi Odası’nın, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde 159’uncu sırada yer alan Tırsan, üç ülkede üretim tesisine sahiptir. Şirketin ana üretim kampüsü olan Tırsan Adapazarı fabrikası Türkiye'nin en büyük treyler fabrikasıdır. Şirketin Almanya’nın Goch kentinde ve Rusya’nın Tula oblastında üretim tesisleri bulunmaktadır. Üretim gücü bakımından Tırsan, Avrupa’nın üçüncü treyler üreticisidir.
 

Tırsan’ın ürün yelpazesi içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.
 

Türkiye’nin ilk ve tek treyler Ar-Ge merkezini kuran Tırsan,  Türk Patent Enstitüsü sıralamasında 2015 yılının ilk yarısında 24 sıra birden yükselerek 5. sıraya yükselmiştir. Tırsan Ar-Ge merkezi; İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Otomotiv Sanayicileri Derneği (OSD), RWTH Aachen Teknik Üniversitesi, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (TÜBİTAK MAM), Leibniz Enstitüsü gibi üniversite ve enstitülerle, Knorr Bremse, BPW, SAF gibi tedarikçilerle ortak araç ve sistem geliştirme projelerini yürütmektedir.
 

Ürettiği ürünler 50’den fazla ülkede kullanılan Tırsan, Türkiye’nin en büyük treyler ihracatçısıdır. Tırsan’ın devralımları arasında Almanya’nın önde gelen ticari araç üreticilerinden Kässbohrer’in treyler bölümü, Hollanda’nın hava kargo taşımacılığı konusundaki uzman ismi Talson ve Alman tanker üreticisi Hendricks Behälterbau bulunmaktadır.
 

2015 yılında müşterilerine ayrıcalıklı finansman çözümleri sunmak üzere Tırsan Finans’ı kuran Tırsan, FiloTır hizmetiyle de uygun şartlarla treyler ve çekici kiralama hizmeti sunmaktadır.
 

Elde ettiği başarılar doğrultusunda Tırsan’ın hedefi; karayolu taşımacılık sektöründe müşterilerinin rekabet gücünü, uluslararası deneyimlerinin sonucunda oluşturduğu zengin ürün çeşitliliği, uzman kadrosu, güçlü Ar-Ge ve yalın üretim altyapısı ile artırarak, tüm müşteri ve paydaşlarının her daim yanında olmaktır.
 

www.tirsan.com.tr
 
 
 

TIRSAN FİNANSMAN A.Ş.
 

1977 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne Türkiye treyler sektörünün aralıksız lideri olan Tırsan Treyler A.Ş. müşterilerine ayrıcalıklı finansal çözümler sunmak ve müşterilerinin rekabet gücünü arttırmak amacıyla Tırsan Finansman A.Ş. unvanı ile bir finansman şirketi kurmuştur.


Tırsan Finansman A.Ş.’nin kuruluş amacı; Müşterilere finansman sağlayarak maliyetlerini düşürmek, sektörleri ile ilgili yenilikçi, rekabetçi oranlara sahip, uygun ödeme planları ile hızlı ve güvenilir finansman olanakları sunmaktır.


Tırsan Finans müşterilerine, bünyesinde bulunan uzman kadrosu, hızlı ve güvenilir finansman olanakları ile ürün satın alımı esnasında kendi ihtiyaçları, koşulları, sektörün güncel öncelikleri doğrultusunda ve ürünlerin en uygun operasyon maliyetlerini sunacak şekilde hizmet vermektedir.


www.tirsanfinans.com.tr
 
DAF-TIRSAN Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.


Türkiye Ağır Ticari Araç Sektöründe, sahip olduğu geniş ürün gamı ve satış sonrası servis hizmetleri ile Türkiye’nin 18 farklı lokasyonunda müşterilerine hizmet vermektedir.


Tırsan Treyler San. Ve Tic. A.Ş.’nin bünyesinde olan DAF-TIRSAN Otomotiv kuruluşundan bu yana, kaliteli, ekonomik araçları ve etkin bakım programını geliştirmeye yönelik strateji kapsamında bir yol izlemiştir.


Koşulsuz müşteri memnuniyetini başarı kriteri olarak benimseyen DAF- TIRSAN Otomotiv, en son teknolojik gelişmelere uygun servisleri ve uzman kadrosu ile İstanbul Samandıra - Hadımköy ve Gaziantep lokasyonlarında hızlı ve kaliteli servis hizmetlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.


www.daftirsan.com
BAUTEK TEKNİK YAPI, İNŞAAT, TAAHHÜT, DAĞITIM, HİZMET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


1996 yılında kurulan BAUTEK; TIRSAN grubunun inşaat konusunda uzmanlaşmış bir kuruluşudur.  20 yıldır TIRSAN bünyesinde bulunan BAUTEK İnşaat yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere İdari Bina, Fabrika, Depo ve Servis Binası gibi sayısız inşaat projelerini hayata geçirmiştir.


Bautek, inşaat sektöründe; altyapı projeleri (İçme suyu getirme, kanalizasyon,  içme suyu ve atık su arıtma tesisleri) ve üst yapı projeleri (Her türlü sanayi tesisleri, okullar, çok katlı binalar, villa tipi konutlar, sosyal tesisler, yüzme havuzları, aquaparklar, lojistik depoları, beş yıldızlı turizm tesisleri) olmak üzere tasarımdan, projelendirmeye ve uygulamaya kadar tüm inşaat aşamalarında gelişmiş en ileri yapı tekniklerini ve malzemelerini kullanmaktadır.


BAUTEK İnşaat yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimi ile yapmış olduğu tüm projelerini planlanan zamanda, en uygun maliyetle uluslararası kalite standartlarında   gerçekleştirerek,  elektrik ve mekanik işler dahil komple anahtar teslim olarak hizmet vermektedir.
 
 
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisTırsan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ürün Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Yönetimi UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanım tecrübesi olan, İleri seviyede İngilizce ve 2. dil olarak Almanca ya da Rusça bilgisine sahip, B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan, İletişim becerileri gelişmiş, Analiz etme,karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarnı etkin şekilde yönetebilen, Müşteri ihtiyaçlarını,yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, Gerekli olduğu takdirde yurtdışında ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Şasi / AR-GE Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Şasi / AR-GE Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlgili alanlarda Yüksek Lisans yapmış ve Doktora yapmaya istekli, Otomotiv sektöründe en az 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce ve tercihen 2. yabancı dil olarak Almanca bilen, Catia V5 kullanabilen, Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş, Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.), ... Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
StajyerTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TEORİDE GEÇTİN!  PRATİKTE KALMA GELECEK TIRSAN'DAKendine güvenen ,   lisans programlarında öğrenim gören ve zorunlu stajı olan adayları TIRSAN'a bekliyoruz. 
Stajyer        İlan Detayı
Teknik ve Satış Eğitim Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Teknik ve Satış Eğitim UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili  bölümlerinden mezun, Benzer bir görevde en az 2 sene tecrübeli, Tercihen teknik ürün ve satış eğitimleri vermiş, Çok iyi derecede İngilizce ve Almanca bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkileri ve yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, takipçi, proaktif, ikna kabiliyeti yüksek ve vizyon sahibi, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan. Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik ve Satış Eğitim Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Teknik ve Satış Eğitim UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili  bölümlerinden mezun, Benzer bir görevde en az 2 sene tecrübeli, Tercihen teknik ürün ve satış eğitimleri vermiş, Çok iyi derecede İngilizce ve Almanca bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkileri ve yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, takipçi, proaktif, ikna kabiliyeti yüksek ve vizyon sahibi, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan. Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Araştırma Geliştirme / AR-GE UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Mekatronik Havacılık, Uçak ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen reklam, baskı, branda konusunda tecrübeli , İleri derecede İngilizce ve Almanca bilen, Catia V5 ve Corel Draw programlarından birini iyi derecede kullanabilen , Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Sakarya'da veya İzmit'te ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Satış/Bayi Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Satış/Bayi Yönetimi Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce ve  Almanca bilgisine sahip, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Sorumlu Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satınalma Sorumlu UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin İlgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Çok iyi düzeyde İngilizce ve tercihen 2. dil olarak ileri seviyede Almanca bilen, Üretim sektöründe, tercihen otomotiv sektöründe satınalma süreçlerinde en az 5 yıl tecrübeli, SAP MM, PP modüllerine ve MS Office programlarına hakim, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanını ve kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilen, Müşteriyi ve ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı haline getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, İş hedeflerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olmak amacı ile işbirlikçi ilişkiler geliştirebilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Araştırma Geliştirme / AR-GE UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Mekatronik Havacılık, Uçak ve  Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlgili alanlarda Yüksek Lisans veya Doktora yapmış veya yapmaya istekli, İyi derecede İngilizce ve tercihen 2. Yabancı dil olarak Almanca bilen, Sonlu Elemanlar Analizi, Test ve Doğrulama konularında en az 3 yıl deneyim sahibi, Ansys Workbench veya MSC software programlarından birini iyi derecede kullanabilen ve İyi derece Catia V5 kullanabilen, Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Sakarya'da veya İzmit'te ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satış TemsilcisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN OTOMOTİV A.Ş 'nın SAMANDIRA şubesinde görevlendirilmek üzere, araç satışından sorumlu olacak AĞIR TİCARİ  ARAÇ SATIŞ TEMSİLCİSİ aranmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe tercihen en az 5 yıl satış alanında iş tecrübesine sahip, MS Office programlarına hakim, Hedef ve başarı odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip, Ağır ticari araç sektörüne ve sektörün dinamiklerine ilgi duyan, kariyerini bu alanda şekillendirmek isteyen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Operations Assistant Specialist İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Sales Operations Assistant SpecialistTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
University degree in a related field Good command of both English and German  Minimum 1 years of experience on sales operation in the automotive industry Driving license (B), ability to travel abroad Military service must be completed by male candidates Good command of MS Office tools and preferably SAP Must be a residence of Istanbul Asian Side
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İç Denetim UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Finans konularında, denetim şirketleri veya Holding bünyesindeki iç denetim departmanlarında benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi, Şirketin uygulamalarının yasalara uyumunu denetleyebilecek, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, SMMM belgesine sahip, Mali tablolara hakim, MS Office programlarına iyi derecede hâkim, Analitik düşünme, sonuç odaklılık ve problem çözme yetkinliklerine sahip, okumayı ve  araştırmayı seven. Detaylara önem veren, sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, Çok iyi düzeyde analiz ve raporlama yapabilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazar Araştırma Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pazar Araştırma Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
MS Office programlarına hakim, ileri seviyede excel kullanabilen tercihen SAP kullanım tecrübesi olan, İleri seviyede sunum becerleri olan, İleri seviyede İngilizce bilen ve tercihen Almanca bilgisine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Analiz etme,karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarnı etkin şekilde yönetebilen, Müşteri ihtiyaçlarını,yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve/veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama İletişimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pazarlama İletişimi Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Halka İlişkiler bölümü mezunu, Alanında 1 yıl tecrübeli, İleri seviyede sunum becerileri olan, İleri seviyede İngilizce ve Almanca dil yeterliliğine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen, Müşteri ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve/veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama İletişimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pazarlama İletişimi Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Halka İlişkiler bölümü mezunu, Alanında 1 yıl tecrübeli, İleri seviyede sunum becerileri olan, İleri seviyede İngilizce ve Almanca dil yeterliliğine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen, Müşteri ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve/veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Geliştirme / ÜR-GE Mühendisi Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Geliştirme / ÜR-GE MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makine/Otomotiv/Uçak Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Tercihen İyi seviyede İngilizce bilen , İyi derecede Catia programı kullanabilen, Min. 1 yıl otomotiv  sektöründe tecrübesi olan, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, Inovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen, Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı