Tırsan Şirketler Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


TIRSAN ŞİRKETLER GRUBU
 

TIRSAN TREYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
 

Türkiye treyler sektöründe 38 yıldır kesintisiz pazar liderliğini sürdüren Tırsan Treyler Sanayi ve Tic. A.Ş, üretim gücü bakımından Türkiye’nin öncüsü olmanın yanı sıra, Avrupa’da en geniş ürün gamına sahip üreticidir.
 

İstanbul Sanayi Odası’nın, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde 159’uncu sırada yer alan Tırsan, üç ülkede üretim tesisine sahiptir. Şirketin ana üretim kampüsü olan Tırsan Adapazarı fabrikası Türkiye'nin en büyük treyler fabrikasıdır. Şirketin Almanya’nın Goch kentinde ve Rusya’nın Tula oblastında üretim tesisleri bulunmaktadır. Üretim gücü bakımından Tırsan, Avrupa’nın üçüncü treyler üreticisidir.
 

Tırsan’ın ürün yelpazesi içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.
 

Türkiye’nin ilk ve tek treyler Ar-Ge merkezini kuran Tırsan,  Türk Patent Enstitüsü sıralamasında 2015 yılının ilk yarısında 24 sıra birden yükselerek 5. sıraya yükselmiştir. Tırsan Ar-Ge merkezi; İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Otomotiv Sanayicileri Derneği (OSD), RWTH Aachen Teknik Üniversitesi, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (TÜBİTAK MAM), Leibniz Enstitüsü gibi üniversite ve enstitülerle, Knorr Bremse, BPW, SAF gibi tedarikçilerle ortak araç ve sistem geliştirme projelerini yürütmektedir.
 

Ürettiği ürünler 50’den fazla ülkede kullanılan Tırsan, Türkiye’nin en büyük treyler ihracatçısıdır. Tırsan’ın devralımları arasında Almanya’nın önde gelen ticari araç üreticilerinden Kässbohrer’in treyler bölümü, Hollanda’nın hava kargo taşımacılığı konusundaki uzman ismi Talson ve Alman tanker üreticisi Hendricks Behälterbau bulunmaktadır.
 

2015 yılında müşterilerine ayrıcalıklı finansman çözümleri sunmak üzere Tırsan Finans’ı kuran Tırsan, FiloTır hizmetiyle de uygun şartlarla treyler ve çekici kiralama hizmeti sunmaktadır.
 

Elde ettiği başarılar doğrultusunda Tırsan’ın hedefi; karayolu taşımacılık sektöründe müşterilerinin rekabet gücünü, uluslararası deneyimlerinin sonucunda oluşturduğu zengin ürün çeşitliliği, uzman kadrosu, güçlü Ar-Ge ve yalın üretim altyapısı ile artırarak, tüm müşteri ve paydaşlarının her daim yanında olmaktır.
 

www.tirsan.com.tr
 
 
 

TIRSAN FİNANSMAN A.Ş.
 

1977 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne Türkiye treyler sektörünün aralıksız lideri olan Tırsan Treyler A.Ş. müşterilerine ayrıcalıklı finansal çözümler sunmak ve müşterilerinin rekabet gücünü arttırmak amacıyla Tırsan Finansman A.Ş. unvanı ile bir finansman şirketi kurmuştur.


Tırsan Finansman A.Ş.’nin kuruluş amacı; Müşterilere finansman sağlayarak maliyetlerini düşürmek, sektörleri ile ilgili yenilikçi, rekabetçi oranlara sahip, uygun ödeme planları ile hızlı ve güvenilir finansman olanakları sunmaktır.


Tırsan Finans müşterilerine, bünyesinde bulunan uzman kadrosu, hızlı ve güvenilir finansman olanakları ile ürün satın alımı esnasında kendi ihtiyaçları, koşulları, sektörün güncel öncelikleri doğrultusunda ve ürünlerin en uygun operasyon maliyetlerini sunacak şekilde hizmet vermektedir.


www.tirsanfinans.com.tr
 
DAF-TIRSAN Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.


Türkiye Ağır Ticari Araç Sektöründe, sahip olduğu geniş ürün gamı ve satış sonrası servis hizmetleri ile Türkiye’nin 18 farklı lokasyonunda müşterilerine hizmet vermektedir.


Tırsan Treyler San. Ve Tic. A.Ş.’nin bünyesinde olan DAF-TIRSAN Otomotiv kuruluşundan bu yana, kaliteli, ekonomik araçları ve etkin bakım programını geliştirmeye yönelik strateji kapsamında bir yol izlemiştir.


Koşulsuz müşteri memnuniyetini başarı kriteri olarak benimseyen DAF- TIRSAN Otomotiv, en son teknolojik gelişmelere uygun servisleri ve uzman kadrosu ile İstanbul Samandıra - Hadımköy ve Gaziantep lokasyonlarında hızlı ve kaliteli servis hizmetlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.


www.daftirsan.com
BAUTEK TEKNİK YAPI, İNŞAAT, TAAHHÜT, DAĞITIM, HİZMET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


1996 yılında kurulan BAUTEK; TIRSAN grubunun inşaat konusunda uzmanlaşmış bir kuruluşudur.  20 yıldır TIRSAN bünyesinde bulunan BAUTEK İnşaat yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere İdari Bina, Fabrika, Depo ve Servis Binası gibi sayısız inşaat projelerini hayata geçirmiştir.


Bautek, inşaat sektöründe; altyapı projeleri (İçme suyu getirme, kanalizasyon,  içme suyu ve atık su arıtma tesisleri) ve üst yapı projeleri (Her türlü sanayi tesisleri, okullar, çok katlı binalar, villa tipi konutlar, sosyal tesisler, yüzme havuzları, aquaparklar, lojistik depoları, beş yıldızlı turizm tesisleri) olmak üzere tasarımdan, projelendirmeye ve uygulamaya kadar tüm inşaat aşamalarında gelişmiş en ileri yapı tekniklerini ve malzemelerini kullanmaktadır.


BAUTEK İnşaat yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimi ile yapmış olduğu tüm projelerini planlanan zamanda, en uygun maliyetle uluslararası kalite standartlarında   gerçekleştirerek,  elektrik ve mekanik işler dahil komple anahtar teslim olarak hizmet vermektedir.
 
 
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisTırsan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 39
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Finans Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Finans UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İleri seviyede İngilizce ve tercihen Almanca bilgisine sahip, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarını etkin şekilde yönetebilen,Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Finans UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda min. 2 yıl deneyimi olan, İleri seviyede Almanca ve İngilizce bilgisine sahip, Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Finans Sorumlu UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe çalışmış, Benzer pozisyonda min. 5 yıl deneyime sahip, Tercihen SAP konusunda tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Sorumlu Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üretim Sorumlu UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden (Tercihen Makina,İşletme,Endüstri Mühendisliği) mezun,Tercihen üretim süreçlerin yürütülmesi,yalın faaliyetlerin yönetilmesi..vb süreçlerde en az 5 yıl tecrübeli,İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, tercihen SAP kullanım bilgisine sahip,Askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Sakarya'da ikamet eden ve/veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Analiz Uzmanı/AR-GE Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Analiz Uzmanı/AR-GETırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Mekatronik,Otomotiv,Havacılık ve Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen,  Sonlu Elemanlar Analizi, Yapısal Analiz konularında en az 2-3 yıl deneyim sahibi, MSC software programını iyi derecede kullanabilen ve Catia V5 bilgisi olan,  Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,  Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Sakarya'da veya İzmit'te ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASAR DANIŞMANI İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
HASAR DANIŞMANITırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN Treyler A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN A.Ş Sancaktepe Lokasyonu'nda görevlendirmek üzere HASAR DANIŞMANI aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Otomotiv sektöründe konusunda deneyimli İnsan ilişkileri güçlü Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip Hasar ve sigorta mevzuatına vakıf MS Office uygulamalarına hâkim
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
(İspanya) Yurtdışı Bayi Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
(İspanya) Yurtdışı Bayi Yönetimi Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda en az 1 yıl tecrübeli,İleri seviyede İngilizce ve İspanyolca bilgisine sahip, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ya da ikamet edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Yurtdışı seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE / Elektrik - Elektronik Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
AR-GE / Elektrik - Elektronik UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlgili alanlarda Yüksek Lisans yapmış ve Doktora yapmaya istekli, Otomotiv sektöründe en az 3 sene deneyimli, İleri seviyede İngilizce, tercihen 2. yabancı dil olarak Almanca bilen, Tasarım programlarına hakim, Otomotivde elektrik - elektronik sistem projeleri üzerine çalışmış, kontrol üniteleri ve bilgi akış yöntemleri konularında deneyimli,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya ikamet edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE / Hidrolik Sistemler Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
AR-GE / Hidrolik Sistemler UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Mekatronik ve Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlgili alanlarda Yüksek Lisans yapmış ve Doktora yapmaya istekli, Otomotiv sektöründe en az 3 sene deneyimli, İleri seviyede İngilizce, tercihen 2. yabancı dil olarak Almanca bilen, Tasarım programlarına hakim, Elektrik & Hidrolik sistem tasarımları ve hidrolik süspansiyon konularında deneyimli,Alanında üretilen yeni teknolojileri takip eden, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya ikamet edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme / Ür-Ge Uzman Yardımcısı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Geliştirme / Ür-Ge Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makine/Otomotiv/Mekatronik/Uçak Mühendisliği Bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilen , İyi derecede Catia V5, Autocad, Solidworks, Inventor programlarından en az birini kullanabilen,Min. 1 yıl otomotiv sektöründe tecrübesi olan, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,İnovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,Adapazarı veya Kocaeli' nde ikamet eden/edebilecek olan,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Kiralama Müdürü İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Filo Kiralama MüdürüTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan Tırsan Treyler A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren Filo Tır Sancaktepe Lokasyonu' nda görevlendirilmek üzere FİLO KİRALAMA MÜDÜRÜ aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Minimum 8 yıl araç kiralama sektöründe deneyimli olan, MS Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli olan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, İstanbul Anadolu Yakası' nda ikamet eden veya edebilecek durumda olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Müşteri İlişkileri Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış Sonrası Hizmetler alanında kariyer hedefleyen, İleri seviyede İngilizce ve Almanca bilgisine sahip,Adapazarı ya da Kocaeli'de ikamet eden / ikamet edebilecek olan,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yedek Parça Satış Destek Uzman Yardımcısı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yedek Parça Satış Destek Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,(Tercihen Makine Mühendisliği)Tercihen Yurtdışı satış ve ihracat konusunda  otomotiv sektöründe deneyimli,İleri seviyede İngilizce bilen , tercihen ikinci dil olarak Arapça bilenB Sınıfı ehliyet sahibi, Seyahat engeli bulunmayan, Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Güvence/Parça Kalite-Giriş Kalite Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kalite Güvence/Parça Kalite-Giriş Kalite UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Metalurji Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen otomotiv, üretim sektöründe en az 2 yıl tecrübeli,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi (toplam kalite yönetimi, ISO 9001)ISO/TS 16949:2009  otomotiv sektörü kalite yönetim sistemi konusunda bilgi sahibi,8D-FMEA-PPAP konusunda bilgi sahibi,SAP ve MS Office programlarını kullanabilen, Problemlem çözme teknikleri konusunda bilgi sahibi,İletişimi kuvvetli,takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli bulunmayan,Adapazarı veya İzmit'te ikamet eden/edebilcek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence/Tedarikçi Geliştirme (SQA) Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kalite Güvence/Tedarikçi Geliştirme (SQA) UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Metalurji Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen otomotiv, üretim sektöründe en az 2 yıl tecrübeliKalite yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi (toplam kalite yönetimi, ISO 9001)ISO/TS 16949:2009  otomotiv sektörü kalite yönetim sistemi konusunda bilgi sahibiSAP ve MS Office programlarını kullanabilen, Problemlem çözme teknikleri konusunda bilgi sahibi,İletişimi kuvvetli,takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli bulunmayan,Adapazarı veya İzmit'te ikamet eden/edebilcek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Satış Uzmanı (Fransa) Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yedek Parça Satış Uzmanı (Fransa)Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Satış konusunda ve otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli,İyi seviyede Fransızca bilen, B Sınıfı ehliyet sahibi, Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Seyehat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Satınalma Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kıdemli Satınalma UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,Çok iyi düzeyde İngilizce ve tercihen 2. dil olarak ileri seviyede Almanca bilen,Üretim sektöründe, tercihen otomotiv sektöründe satınalma süreçlerinde en az 5 yıl tecrübeli,SAP MM, PP modüllerine ve MS Office programlarına hakim,İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanını ve kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilen,Müşteriyi ve ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı haline getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı,İş hedeflerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olmak amacı ile işbirlikçi ilişkiler geliştirebilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Mersin Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satış TemsilcisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN OTOMOTİV A.Ş 'nin GAZİANTEP şubesine bağlı olarak MERSİN'de görevlendirilmek üzere, araç satışından sorumlu olacak AĞIR TİCARİ  ARAÇ SATIŞ TEMSİLCİSİ aranmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satış alanında iş tecrübesine sahip, MS Office programlarına hakim, Hedef ve başarı odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip,Ağır ticari araç sektörüne ve sektörün dinamiklerine ilgi duyan, kariyerini bu alanda şekillendirmek isteyen,B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. Mersin'de ikamet etmekte olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satış ve Pazarlama Sorumlu UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin tercihen mühendislik fakültesinden mezun, İngilizce ve Rusça dil yeterliliği ileri seviyede, Yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli olmayan,  Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarını etkin şekilde yönetebilen, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme / ÜR-GE Uzman Yardımcısı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Geliştirme / ÜR-GE Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makine/Otomotiv/Mekatronik/Uçak Mühendisliği Bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilen , İyi derecede Catia  V5, Autocad programı kullanabilen,Tercihen Min. 1 yıl otomotiv sektöründe tecrübesi olan,Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,İnovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı Tasarım alanında çalışmak isteyen, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan,Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Planlama Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Malzeme Planlama UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, tercihen Endüstri veya Makine Mühendisliği, bölümünden mezun,İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hâkim ve SAP modülleri konusunda deneyimli,En az 2 yıl iş tecrübesi olan, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, problem çözme ve karar alma kabiliyeti yüksek,Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adapazarı ve/veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Planlama Sorumlu Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Malzeme Planlama Sorumlu UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Malzeme Planlama alanında en az 4 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen,  SAP kullanımı ve tercihen projelendirmesi konusunda tecrübeli,İyi seviyede iletişim ve koordine edebilme becerilerine sahip,Sakarya ya da İzmit'te ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Mühendisi Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Test MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Mekatronik, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, tercihen 2. dil Almanca bilen, Konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Test ve Doğrulama konularına hakim, Hidrolik, Pnömatik ve Elektronik test sistemleri konusunda bilgili, Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Adapazarı'nda veya Kocaeli'nde ikamet edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yönetim Uzman Yardımcısı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Proje Yönetim Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisi veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi Seviyede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Analitik düşünce yapısına sahip, detaylara önem veren,SQL Sorguları yazabilecek, Tercihen HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery, Bootstrap vb. frameworkleri konularında ve/veya WebAPI,WCF,SOAP ve diğer XML/JSON web servisleri konusunda bilgi sahibi.Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adapazarı veya İzmit'te ikamet eden/edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kredi Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kredi Operasyon UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne Türkiye treyler sektörünün öncü lideri olan Tırsan Treyler A.Ş.'nin, müşterilerine ayrıcalıklı finansal çözümler sunmak ve müşterilerinin rekabet gücünü arttırmak amacıyla kurduğu, Tırsan Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Tırsan Finansman A.Ş. için ' Kredi Operasyon Uzmanı' aramaktayız.Üniversitenin ilgili bölümlerinden  mezun, Bankacılık ya da finans sektöründe min. 2 yıl deneyimli, Müşteri hizmetleri ,kredi ve operasyon konularında tecrübeli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Müdürü İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satış Sonrası Hizmetler MüdürüTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN Treyler A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN A.Ş Sancaktepe Lokasyonu'nda görevlendirilmek üzere SATIŞ SONRASI HİZMETLER MÜDÜRÜ aranmaktadır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satış Sonrası Hizmetler alanında minimum 10 yıl tecrübe sahibi, Ticari araç teknik yeterlilik bilgisine sahip, Operasyon ve ekip yönetimi konularında deneyimli, Tercihen ileri seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya ikamet edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Yönetimi UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanım tecrübesi olan, İleri seviyede İngilizce ve tercihen 2. dil olarak Almanca bilgisine sahip, B sınıfı ehliyeti olan ve yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli olmayan, İletişim becerileri gelişmiş, Analiz etme,karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarnı etkin şekilde yönetebilen,Askerlik görevini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, İnsan Kaynakları alanında min 2 yıl tecrübesi olan, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarını etkin şekilde yönetebilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sonrası Bayi Geliştirme Uzman Yardımcısı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satış Sonrası Bayi Geliştirme Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış sonrası alanında kariyer hedefleyen, İleri seviyede İngilizce ve Almanca bilgisine sahip,Adapazarı veya Kocaeli'de ikamet eden / ikamet edebilecek olan, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Memuru Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İnsan Kaynakları MemuruTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ,Sakarya veya Kocaeli'nde ikameden eden veya edebilecek olan,Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek (Derecesi %40 ve üzeri olan)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Takım Elemanı Gaziantep, İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Takım ElemanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN Treyler A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN A.Ş Gaziantep ve Samandıra lokasyonlarında görevlendirilmek üzere MEKANİK / ELEKTRİK TAKIM ELEMANLARI aranmaktadır.Tercihen Meslek Lisesi Mezunu, Otomotiv sektöründe teknik servis biriminde, Mekanik veya Elektrik Elemanı olarak görev yapmış,Araç bakım onarım standart zaman dilimleri konusunda tecrübeli, Konusunda minimum 3 yıl tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul – Anadolu yakasında veya Gaziantep' te  ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Takım Elemanı İstanbul(Avr.) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Takım ElemanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN Treyler A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN A.Ş Hadımköy Lokasyonu'nda görevlendirilmek üzere MEKANİK / ELEKTRİK TAKIM ELEMANLARI aranmaktadır.Tercihen Meslek Lisesi Mezunu, Otomotiv sektöründe teknik servis biriminde, Mekanik veya Elektrik Elemanı olarak görev yapmış,Araç bakım onarım standart zaman dilimleri konusunda tecrübeli, Konusunda minimum 3 yıl tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul – Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknoloji Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Teknoloji Yönetimi UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Bilgi işlem bakım, onarım ve network konularında en az 3 yıl deneyimli PC Donanım ve Çevre birimlerinin bakımını yapabilecek, çeşitli arızalarını giderebilecek teknik bilgiye sahip,Ağ Sistemleri konusunda bilgi ve tecrübe edinmiş, Network altyapısı bilgisine ve ağ kablolama bilgisine sahip, Windows server, Firewall, Antivirüs, VPN bağlantı hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanan, SQL Yedekleme ve depolama alt yapısını bilen, Tercihen ERP sistemi olan bir firmada iş deneyimine sahip İyi seviyede teknik İngilizce bilgisi olan, Alanındaki yenilikleri takip eden, İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Erkek adalar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Muhasebe Uzman Yardımcısı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Muhasebe Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun,  İyi derecede Almanca bilen, Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve iletişim becerileri yüksek, SAP bilgisine sahip, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yurt dışına seyahat engeli olmayan, Kocaeli veya Sakarya' da ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
AvukatTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN OTOMOTİV A.Ş 'nın SAMANDIRA merkez ofisinde görevlendirilmek üzere,  Avukat aranmaktadır.Üniversitelerin Hukuk Fakültesinden mezun, İcra ve İflas hukukuna hakim, Araç Satış ve Kiralama ile Rehin Sözleşmeleri, Araç Haczi konularında deneyimli,İcra ve dava takip ile duruşma alanında en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
(İskandinav) Yurtdışı Bayi Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
(İskandinav) Yurtdışı Bayi Yönetimi UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Bayi Geliştirme Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satış Sonrası Bayi Geliştirme Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış sonrası alanında kariyer hedefleyen, İleri seviyede İngilizce ve Almanca bilgisine sahip, Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan, Yurtdışı seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
(Polonya) Yurtdışı Bayi Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
(Polonya) Yurtdışı Bayi Yönetimi UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli,İleri seviyede İngilizce ve Lehçe bilgisine sahip, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, Yurtdışı seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme / ÜR-GE Sorumlu Uzman Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Geliştirme / ÜR-GE Sorumlu UzmanTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik veya Teknik Eğitim Fakültesi Bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilen , İyi derecede Catia  V5, Autocad,Solidworks programı kullanabilen,Tercihen Min. 4 yıl otomotiv sektöründe tecrübesi olan,Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,İnovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı Tasarım alanında çalışmak isteyen, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan,Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı