Tırsan Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

TIRSAN ŞİRKETLER GRUBU

www.tirsan.com.tr

TIRSAN TREYLER SAN.TİC. VE NAKL. AŞ.


 

Türkiye’de TIRSAN adı treyler ile birlikte anılır. Türkiye’nin konumundan gelen özellikleri, sektördeki firmaların dünyaya açılma konusundaki kararlılıklarını ile uluslararası kara taşımacılığında önünün  açık olduğunu gören TIRSAN üst yönetiminin bunda önemli payı vardır. Böylesi bir potansiyeli değerlendirmek ve  sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek üzere semi-treyler ve treyler üretiminde uzmanlaşmak üzere 1977 yılında kurulan TIRSAN, başlı başına bir başarı öyküsüdür.

TIRSAN üretimini çağdaş teknoloji ile donatılmış, 250.000 m2 alan üzerindeki 40.000 m2‘lik kapalı alanda kurulu Adapazarı fabrikası ve Goch-Almanya’da toplam 108.000 m2 açık alan üzerine kurulu, 22.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde gerçekleştirmektedir.

TIRSAN Adapazarı’ndaki tesislerini 1993 yılında devreye aldıktan sonra her yıl sürekli geliştirme ile yeni üretim holleri eklerken bir yandan da üretimin ihtiyacı olan test merkezi, yeni idari binalar ile Adapazarı tesislerinin sürekli olarak gelişerek Avrupa’nın en büyük tesislerinden birisi olmasını sağlamıştır.

Almanya-Goch fabrikası ise 1998 yılında hizmete alınmış ve sadece 5 yıl gibi bir sürede kapalı alanı 2 katına çıkartılması ihtiyacı ardından toplam kapalı alanı 22,000 m2’ye çıkartlımıştır.

Türkiye’de treyler üretimi ve satışlarında en büyük paya sahip olan TIRSAN’ın Almanya-Goch tesisleri sektörün en  büyük ve en rekabetçi pazarlarından olan Almanya’da TIRSAN’ın kabul görmesinde büyük rol oynamıştır. 1997 yılında başlayan ihracata yönelik üretimi ile TIRSAN, Türkiye’nin hızla büyüyen ihracatına önemli ölçüde destek olmaktadır.

TIRSAN, kamyon+römork, kuru yük, konfeksiyon, frigorifik semi-treyler, konteynır şasi, tanker şasi ve swap body üretmekte, ayrıca sipariş üzerine özel taşıma amaçlı, çeşitli tipte şasi üstü ekipman üretimi de yapmaktadır. Yılda 3000 adede ulaşabilen üretim esnekliği ile Türkiye’de treyler denince akla gelen ilk firma olan TIRSAN’ın başarısında müşteri memnuniyetine verdiği önem ve ISO EN 9000 kalite uygulamaları içinde yaptığı üretim büyük rol oynamaktadır.

Bu özverili çalışmaların bir sonucu olarak 1997 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük 500 firması arasına yerleşme ve sürekli bu listede kalma başarısını göstermiştir. 1997’den bu yana TIRSAN’ın en yüksek derecesi 199unculuk olmuştur.

Her yeni yılda büyük başarılara imza atan TIRSAN, yurt içinde gösterdiği bu başarıyı yurt dışına da taşımıştır. 1997 yılında 68 adet ile başlayan ihracat çalışmaları yıllar içinde Almanya, İngiltere, İtalya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Polonya, Belçika, Danimarka, Bulgaristan, Lüksemburg, G.Kore, Kuveyt, Cezayir gibi ülkelere yapılan ihracat ile genişlemiş ve Türkiye içindeki satışlarının yanında dikkat çeken sayılara ulaşmıştır.

TIRSAN’ın bir Avrupa markası olma yolunda önemli aşamalar kaydetmesi uluslararası yasal ve ticari uygulamaları, mevzuatı yakından takip etmesi, hızlı ve sürekli bir araştırma-geliştirme çalışması sayesinde gerçekleşebilmektedir. TIRSAN bu konuda da rakiplerinden daima önde olmuş, ileri teknoloji ürünleri kullanarak, dünyanın en seçkin markalarıyla işbirliği yaparak haklı bir liderliğe kavuşmuştur.

www.tirsan.com

 

DAF

DAF TIRSAN OTOMOTİV SAN.TİC. AŞ.

Uzun yıllardır Avrupa’nın en büyük kamyon parkına sahip olması ve coğrafi konumu itibari ile uluslararası taşımacılık faaliyetlerinin büyük önem taşıdığı ülkemizde DAF Trucks N.V. çeşitli ithalatçı firmalar aracılığı ile binlerce araç satışı gerçekleştirmiş ve Türk taşımacılık sektörünün haklı beğenisini kazanmıştır.

1995 yılına gelindiğinde yeni DAF yönetimi Türkiye’de DAF dostlarına üstün bir satış ve satış sonrası hizmeti verebilmek amacı ile yeni bir organizasyon arayışına girmiştir. Bu doğrultuda DAF-TIRSAN A.Ş. 1995 yılının Nisan ayında DAF Trucks N.V.’nin Türkiye temsilcisi olmuştur.

DAF-TIRSAN kuruluşundan bu yana en kaliteli, ekonomik araçları ve etkin bakım programını geliştirmeye yönelik bir strateji izlemiştir. Bunun sonucunda DAF çekicileri Tükiye’de 1995’te %9.24 olan pazar payını, 1996’da %24.6, 1997’de %26.01 ve 1998’de de %31.95’e çıkartarak 3 yıl ard arda pazar lideri olmuştur.      

Koşulsuz Müşteri Mutluluğu ve kaliteye verdiği önem doğrultusunda  DAF-TIRSAN satış sonrası servis hizmetlerini  tüm Türkiye çapında iyileştirme ve yaygınlaştırma kararı almıştır. İstanbul Samandıra’da en son teknolojik gelişmelere uygun olarak inşa edilen 5600 m² kapalı alana sahip merkez servis faaliyete geçmiştir. Türkiye çapında 22 farklı bölgede yer alacak diğer servis yatırımları planlandığı şekilde devam etmektedir.

Bütün Avrupa’yı kapsayan yüzlerce DAF ITS(Uluslararası Kamyon Servisi) ağını ülkemizde de desteklemek amacı ile DAF-TIRSAN telefonla anında ulaşılan acil servis hizmetini Türkiye’deki DAF kullanıcılarına vermektedir. Bu hizmetin bir parçası olan 5 adet ITS gezici servis aracı da Türk taşımacılık sektörünün hizmetine sunulmuştur.

www.daftirsan.com

 

Bautek

BAUTEK TEKNİK YAPI, İNŞAAT, TAAHHÜT, DAĞITIM, HİZMET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1996 yılında kurulan BAUTEK; TIRSAN grubunun inşaat konusunda uzman kuruluşudur ve bugüne kadar  bünyesinde bulunduğu TIRSAN’ ın yurtiçi ve yurtdışında ihtiyacı olan İdari Bina, Fabrika, Depo ve Servis Binaları İnşaatlarını gerçekleştirmiştir.

Bautek inşaat sektöründe ; Altyapı projelerini (İçme suyu getirme, kanalizasyon ,  içme suyu ve atık su arıtma tesisleri) ve Üst yapı projelerini (Her türlü sanayi tesisleri , okullar  ,   çok katlı binalar , villa tipi konutlar  , sosyal tesisler, yüzme havuzları , aquaparklar , her türlü lojistik depoları , beş yıldızlı  turizm tesisleri) tasarımdan , projelendirmeye ve  uygulamaya kadar  tüm inşaat aşamalarında gelişmiş en ileri yapı tekniklerini ve malzemelerini kullanarak planlanan zamanda , en uygun maliyetle ve uluslararası kalite standartlarında   gerçekleştirerek,  elektrik ve mekanik işler dahil komple anahtar teslim olarak hizmet vermektedir.

En son teknoloji ile proje, tasarım ve proTırsan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 31
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SALES OPERATIONS SPECIALIST İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
SALES OPERATIONS SPECIALISTTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

University degree in an engineering field (Preferably mechanical, industrial etc.)
Good command of both English and German
Minimum 4 - 5 years of experience on sales in the automotive industry
Driving license (B), ability to travel abroad
Military service must be completed by male candidates
Good command of MS Office tools and preferably SAP
Must be a residence of Istanbul Asian Side
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRÜN BAYİ SATIŞ UZMANI İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ÜRÜN BAYİ SATIŞ UZMANITırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Bayi Yönetimi ve satış konusunda tecrübeli
Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,
Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanını ve kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilen,
Müşteriyi ve ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı haline getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Seyahat engeli olmayan
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı Sakarya TIRSAN
Araştırma Geliştirme / AR-GE UzmanıTIRSAN

Üniversitelerin Makine/Otomotiv/Uçak Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
Yüksek Lisans/Doktora yapan veya yapmaya istekli olan,
Otomotiv sektörü Ar-Ge bölümlerinde min. 2 yıl tecrübe sahibi,
Yeni ürün geliştirme süreçlerine hakim,
İyi seviyede İngilizce bilen, tercihen 2. dil Almanca bilen,
Aktif olarak Catia V5 ve CAE uygulamaları bilgisine sahip,
Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
Inovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,
Müşteri odaklı, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı,
Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
YURTDIŞI GARANTİ UZMANI İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
YURTDIŞI GARANTİ UZMANITırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden ve/veya yurtdışında dengi okullardan mezun
Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilen
Otomotiv sektöründe en az 4 yıl deneyimli
Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
YURTDIŞI YEDEK PARÇA SATIŞ YÖNETİCİSİ (RUSYA) İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
YURTDIŞI YEDEK PARÇA SATIŞ YÖNETİCİSİ (RUSYA)Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Mühendislik alanında üniversite mezunu (Tercihen Makine Mühendisliği)
İleri seviyede İngilizce ve Rusça bilgisi
En az 7 yıl alanında deneyimli, tercihen otomotiv yedek parça satışında 5 yıl tecrübeli
MS Office ve tercihen SAP bilgisi olan
B Sınıfı ehliyet sahibi
Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
Askerlik görevini tamamlamış olan
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
GARANTİ UZMANI İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
GARANTİ UZMANITırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Satış Sonrası Hizmetler alanında garanti, servis veya yedek parça ile ilgili alanlarda 2 yıl tecrübeli
İyi derecede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SSH Bayi Geliştirme Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
SSH Bayi Geliştirme Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
- Üniversitelerin Makina, İmalat ya da Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun,
- İyi düzeyde İngilizce bilen,
- Hedef ve başarı odaklı, insan ilişkilerinde başarılı etkin iletişim becerilerine sahip,
- Seyahat engeli olmayan,
- B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
- Askerlik hizmetini tamamlamış ( Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Asya) Yurt içi ve yurt dışı nakliyat ve antrepo hizmeti
İnsan Kaynakları SorumlusuYurt içi ve yurt dışı nakliyat ve antrepo hizmeti
- 25-35 yaş arası
- Askerlik hizmetini yerine getirmiş,
- En az Ön lisans (ilgili bölümler) mezunu,
- En az 2 yıl tecrübeli,
- Tercihen kurumsal firma İ.K. biriminde görev almış,
- Bordro işlemlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirebilecek,
- SGK-İŞKUR- vb. kamu kurumlarının süreçlerine hakim,
- Netsis -Bordro modülünü aktif olarak kullanabilen,
- Tercihen nakliyat sektöründe tecrübeli,
- Karta-Maltepe-Sancaktepe-Sultanbeyli-Pendik bölgelerinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgi İşlem Sorumlusu İstanbul(Asya) Yurt içi ve yurt dışı nakliyat ve antrepo hizmeti
Bilgi İşlem SorumlusuYurt içi ve yurt dışı nakliyat ve antrepo hizmeti
- En az ilgili bölümler M.Y.O. mezunu
- En az 2 yıl deneyimli (tercihen sektör tecrübeli)
- İSO 27001 BGYS sertifikası hakkında bilgi sahibi,
- Hardware, kablolama,yazıcı, server, PC, thinclient, hakkında bilgi sahibi,
- LAN,WAN, Modem, Swich, Microsoft Client ve Server işletim sistemleri,hakkında bilgi sahibi,
- MSExchange, Sanal sunucular, Backup sistemleri hakkında bilgi sahibi,
- Gelişime açık, problem çözme yeteneği olan, iletişime açık,
- Askerlik hizmetini yerine getirmiş,
- SULTANBEYLİ-KARTAL-MALTEPE-SANCAKTEPE-PENDİK civarında ikamet eden, -Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Metot Mühendisi Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Metot MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Konusunda 1-3 yıl arası tecrübe sahibi,
Tasarım programı, hidrolik/pnömatik, otomasyon, kaynak (TIG, MIG) ve Yalın üretim (Kaizen, 5S, Öneri, Otonom bakım vb.) sistemleri konunda bilgi sahibi,
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Tercihan Adapazarı veya Kocaeli’nde ikamet edebilecek olan,
İngilizce (orta seviye) bilgisi olan,
Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ağır Ticari Araç Satış Temsilcisi İstanbul Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ağır Ticari Araç Satış TemsilcisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN OTOMOTİV A.Ş 'nın SAMANDIRA ve HADIMKÖY şubelerinde görevlendirilmek üzere, araç satışından sorumlu olacak ARAÇ SATIŞ TEMSİLCİLERİ aranmaktadır.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Otomotiv sektöründe tercihen en az 5 yıl satış alanında iş tecrübesine sahip,
MS Office programlarına hakim,
Hedef ve başarı odaklı, ikna kabiliyeti yüksek,
İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip,
Ağır ticari araç sektörüne ve sektörün dinamiklerine ilgi duyan, kariyerini bu alanda şekillendirmek isteyen,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yedek Parça Satınalma ve Planlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yedek Parça Satınalma ve Planlama Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden, tercihen Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen
Tercihen yedek parça satın alma, stok işlemlerinde 1 yıl tecrübesi olan,
MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP kullanım tecrübesi olan,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanını ve kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilen,
B sınıfı ehliyetli,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Adli Takip Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adli Takip Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Tercihen Adalet Yüksekokulu mezunu,
Banka ve Finans kuruluşlarının hukuk departmanlarında veya bu tür kuruluşların icra takip dosyalarını takip eden hukuk bürolarında en az 2 yıl deneyimli,
UYAP, icra ve mevzuat programlarını bilen,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Esnek çalışma saatleri ve ekip çalışması ile yoğun iş temposuna ayak uydurabilen,
Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yurtdışı Yedek Parça Satış Uzmanı (Rusça) İstanbul(Asya) Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren
Yurtdışı Yedek Parça Satış Uzmanı (Rusça)Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,(Tercihen Makine Mühendisliği)
Yurtdışı satış ve ihracat konusunda tercihan otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli,
İleri seviyede  Rusça ve İngilizce bilen,
B Sınıfı ehliyet sahibi,
Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,
Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SATIŞ MÜDÜRÜ Adana, Ankara, Antalya... TLS LOJİSTİK A.Ş
SATIŞ MÜDÜRÜTLS LOJİSTİK A.Ş
** Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,
** En az bir yabancı dili çok iyi düzeyde bilen ( Tercihen İngilizce ),
** Veri analizi ve raporlama yapabilen,
** MS Ofis Programlarına ileri düzeyde hakim olan,
** Tercihen Satış & Pazarlama alanında sertifika ve/veya eğitim programlarına katılmış olan,
** Tercihen Lojistik sektöründe müşteri portföyü olan,
** Bay adaylar için askerliğini tamamlamış olan,
** B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif araç kullanabilen,
** Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan,
** İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,
** Temsil ve düzgün konuşma yeteneği olan,
** Girişimci, ısrarcı, dışadönük,
** Pazarlık kabiliyeti yüksek,
** İnsiyatif kullanabilen ve hızlı karar verebilen,
** Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi,
** Takipçilik yeteneği güçlü olan,
** Esnek, müşteri ve sonuç odaklı hareket edebilen,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Malzeme Planlama Mühendisi Sakarya TIRSAN A.Ş.
Malzeme Planlama MühendisiTIRSAN A.Ş.

Üniversitelerin Mühendislik, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,
İyi düzeyde İngilizce ve tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen,
MS Office programlarına hâkim ve SAP modülleri konusunda deneyimli,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Konusunda en az 2 yıl iş tecrübesi olan,
Adapazarı ve/veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan,
İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, problem çözme ve karar alma kabiliyeti yüksek,
Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Arıza Teşhis Teknisyeni İstanbul(Avr.) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Arıza Teşhis TeknisyeniTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN OTOMOTİV A.Ş 'nin HADIMKÖY merkez şubesinde görevlendirilmek üzere ''Arıza Teşhis Teknisyeni'' aranmaktadır.
· Meslek Yüksek Okulu Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik & Mekanik ya da Motorlu Araçlar Bölümü mezunu,
· Tercihen elektrik ve mekanik işlemlerin bakım onarımında bilgi sahibi,
· Geçerli Arıza Teşhis Teknisyeni sertifikasına sahip,
· Ağır vasıta tecrübesi olan,
· MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
· Problem çözme yeteneğine sahip,
· İletişim becerileri kuvvetli ve yapıcı özelliklere sahip,
· Sorumluluk sahibi, dinamik,
· Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bakım, Yardımcı Tesisler ve Otomasyon Mühendisi Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bakım, Yardımcı Tesisler ve Otomasyon MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Mühendislik Fakültesi mezunu. Tercihen Makine, Elektrik Elektronik veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Konusunda 2-5 yıl arası tecrübe sahibi,
Bakım, Otomasyon, PLC konularında bilgi sahibi,
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Tercihan Adapazarı veya Kocaeli’nde ikamet edebilecek olan,
İyi seviye ingilizce bilgisi olan,
Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Malzeme Planlama Mühendisi Sakarya TIRSAN A.Ş.
Malzeme Planlama MühendisiTIRSAN A.Ş.

Üniversitelerin Mühendislik, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,
İyi düzeyde İngilizce ve tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen,
MS Office programlarına hâkim ve SAP modülleri konusunda deneyimli,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Konusunda en az 5 yıl iş tecrübesi, en az 2 yıl yöneticilik tecrübesi olan,
Adapazarı ve/veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan,
Koçluk, karar verme, iş yönetimi, değişime yardımcı olma yetkinlikleri gelişmiş. Sonuç odaklı ve sürekli gelişim yetkinliklerine önem veren,
Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat vb. ),
İleri derecede İngilizce bilen, tercihen Almanca bilen,
Personel Seçme ve Yerleştirme alanında en az 4 yıl deneyimli·
MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarını etkin şekilde yönetebilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ürün Geliştirme Yöneticisi Sakarya Tırsan Şirketler Grubu
Ürün Geliştirme YöneticisiTırsan Şirketler Grubu
• Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden (tercihen Makine veya Otomotiv bölümleri)  mezun,
• Tercihen otomotiv sektörü Ar-Ge bölümlerinde  8 yıl, yöneticilik pozisyonda en az 3 yıl deneyime sahip,
• Yeni ürün geliştirme süreçlerine hâkim,
• İyi seviyede İngilizce bilen, tercihen 2. dil Almanca bilen,
• Catia ve Inventor uygulamaları bilgisine sahip,
• Karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
• Ekip yönetiminde başarılı, etkin geri bildirim sistemleri konusunda tecrübeli,
• Çalışanın gelişimine önem veren, bu konuda deneyimli ve delegasyon becerileri gelişmiş,
• Inovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı,
• İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,
• Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan,
• Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama İletişim Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pazarlama İletişim UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Halka İlişkiler bölümü mezunu,
Alanında en az 4 yıl tecrübeli,
MS Office programlarına hakim, ileri seviyede excel kullanabilen tercihen SAP kullanım tecrübesi olan,
İleri seviyede sunum becerileri olan,
İleri seviyede İngilizce ve  Almanca bilgisine sahip,
B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan,
İletişim becerileri gelişmiş,
Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,
Müşteri ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek adaylar için)
Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve/veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama İletişim Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pazarlama İletişim Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,
İleri seviyede İngilizce ve 2. yabancı dil olarak tercihen Almanca bilgisine sahip,
MS Ofis uygulamalarına çok iyi düzeyde hakim,
Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zaman ve kaynaklarını etkin şekilde yönetebilen,
Teknoloji ve yenilikleri takip eden, araştırmacı,
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Test ve Doğrulama Yöneticisi Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Test ve Doğrulama YöneticisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Makina, Metalürji, Otomotiv, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İlgili alanlarda Yüksek Lisans yapmış ve Doktora yapmaya istekli,
İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen,
Test doğrulama ve/veya analiz konularında en az 5 yıl, ekip yönetimi konusunda 2 yıl deneyim sahibi,
Ansys Workbench veya MSC Patran/Nastran programlarından birini iyi derecede kullanabilen ve İyi derece Catia V5 kullanabilen,
Parça/sistem/araç seviyesi fiziksel testler için şartnameler/standartlar ile çalışmaya alışkın,
Prototip üretim faaliyetlerinin, tasarım doğrulama için öneminin ve tasarım sürecinin en önemli geri bildirim noktalarından bir olduğunun farkında olan,
Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
Sakarya veya Kocaeli’nde ikamet edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Test ve Doğrulama Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Test ve Doğrulama UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Makina, Metalürji, Otomotiv, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İlgili alanlarda Yüksek Lisans veya Doktora yapmaya istekli,
İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen,
Sonlu Elemanlar Analizi, Test Doğrulama veya Analiz konularında 1-4 yıl deneyim sahibi,
Ansys Workbench veya MSC Patran/Nastran programlarından birini iyi derecede kullanabilen ve İyi derece Catia V5 kullanabilen,
Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
Sakarya veya Kocaeli’nde ikamet edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ar-Ge Prototip Üretim ve Satınalma Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ar-Ge Prototip Üretim ve SatınalmaTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Teknik Eğitim veya Mühendislik fakültelerinden mezun,
1-2 yıl üretim veya satınalma tecrübesi olan,
İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
Sakarya veya Kocaeli’nde ikamet edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yurtdışı Satış Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Satış Planlama UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
- İleri seviyede İngilizce ve Almanca bilen
- Benzeri bir görevde tercihen otomotiv sektöründe en az 4 yıl tecrübeli,
- Koordinasyon ve iletişim becerileri güçlü,
- MS Office programlarını ve SAP SD modülünü iyi düzeyde kullanabilen,
- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
- Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İdari İşler Memuru İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İdari İşler MemuruTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

En az lise mezunu, tercihen MYO ilgili bölümlerinden mezun,
MS Office uygulamalarına hakim, SAP deneyimi olan
İdari işler konusunda en az 2 yıl deneyimli
Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosunda değerlendirilebilecek,
Engel derecesi 40% ve üzerinde olan
Maliyet bilgisine sahip ve güncel piyasa maliyet bilgilerine hakim
Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen
Karar alma ve uygulama becerisi olan
Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği güçlü
Anadolu yakasında ikamet eden (Çalışma yeri Samandıra'dır)
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Stajyer İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
StajyerTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinde 2.,3. veya 4. sınıfında okuyan,
Zorunlu staj programı dahilinde Ağustos ayında haftanın 5 günü staja devam edebilen,
MS Office programlarına hakim,
Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Düzenli, takipçi, dinamik,
Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü adayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer    Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Danışmanı - Hadımköy İstanbul(Avr.) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Servis Danışmanı - HadımköyTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN Treyler A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN A.Ş Hadımköy Lokasyonu'nda görevlendirmek üzere SERVİS DANIŞMANI aranmaktadır.
MYO veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,
Otomotiv sektöründe ve müşteri temsilciliği konusunda en az 2 yıl deneyimli,
MS Office programlarına hakim,
Avrupa yakasında ikamet eden,
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yedek Parça Satış Uzmanı (Almanca) İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yedek Parça Satış Uzmanı (Almanca)Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Mühendislik alanında üniversite mezunu (Tercihen Makine Mühendisliği)
İleri seviyede Almanca ve İngilizce bilgisine sahip
Otomotiv yedek parça satışında en az 3 yıllık deneyim
MS Office ve tercihen SAP bilgisi olan
B Sınıfı ehliyet sahibi
Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
Askerlik görevini tamamlamış olan
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net