Tırsan Şirketler Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


TIRSAN ŞİRKETLER GRUBU
 

TIRSAN TREYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
 

Türkiye treyler sektöründe 38 yıldır kesintisiz pazar liderliğini sürdüren Tırsan Treyler Sanayi ve Tic. A.Ş, üretim gücü bakımından Türkiye’nin öncüsü olmanın yanı sıra, Avrupa’da en geniş ürün gamına sahip üreticidir.
 

İstanbul Sanayi Odası’nın, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde 159’uncu sırada yer alan Tırsan, üç ülkede üretim tesisine sahiptir. Şirketin ana üretim kampüsü olan Tırsan Adapazarı fabrikası Türkiye'nin en büyük treyler fabrikasıdır. Şirketin Almanya’nın Goch kentinde ve Rusya’nın Tula oblastında üretim tesisleri bulunmaktadır. Üretim gücü bakımından Tırsan, Avrupa’nın üçüncü treyler üreticisidir.
 

Tırsan’ın ürün yelpazesi içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.
 

Türkiye’nin ilk ve tek treyler Ar-Ge merkezini kuran Tırsan,  Türk Patent Enstitüsü sıralamasında 2015 yılının ilk yarısında 24 sıra birden yükselerek 5. sıraya yükselmiştir. Tırsan Ar-Ge merkezi; İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Otomotiv Sanayicileri Derneği (OSD), RWTH Aachen Teknik Üniversitesi, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (TÜBİTAK MAM), Leibniz Enstitüsü gibi üniversite ve enstitülerle, Knorr Bremse, BPW, SAF gibi tedarikçilerle ortak araç ve sistem geliştirme projelerini yürütmektedir.
 

Ürettiği ürünler 50’den fazla ülkede kullanılan Tırsan, Türkiye’nin en büyük treyler ihracatçısıdır. Tırsan’ın devralımları arasında Almanya’nın önde gelen ticari araç üreticilerinden Kässbohrer’in treyler bölümü, Hollanda’nın hava kargo taşımacılığı konusundaki uzman ismi Talson ve Alman tanker üreticisi Hendricks Behälterbau bulunmaktadır.
 

2015 yılında müşterilerine ayrıcalıklı finansman çözümleri sunmak üzere Tırsan Finans’ı kuran Tırsan, FiloTır hizmetiyle de uygun şartlarla treyler ve çekici kiralama hizmeti sunmaktadır.
 

Elde ettiği başarılar doğrultusunda Tırsan’ın hedefi; karayolu taşımacılık sektöründe müşterilerinin rekabet gücünü, uluslararası deneyimlerinin sonucunda oluşturduğu zengin ürün çeşitliliği, uzman kadrosu, güçlü Ar-Ge ve yalın üretim altyapısı ile artırarak, tüm müşteri ve paydaşlarının her daim yanında olmaktır.
 

www.tirsan.com.tr
 
 
 

TIRSAN FİNANSMAN A.Ş.
 

1977 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne Türkiye treyler sektörünün aralıksız lideri olan Tırsan Treyler A.Ş. müşterilerine ayrıcalıklı finansal çözümler sunmak ve müşterilerinin rekabet gücünü arttırmak amacıyla Tırsan Finansman A.Ş. unvanı ile bir finansman şirketi kurmuştur.


Tırsan Finansman A.Ş.’nin kuruluş amacı; Müşterilere finansman sağlayarak maliyetlerini düşürmek, sektörleri ile ilgili yenilikçi, rekabetçi oranlara sahip, uygun ödeme planları ile hızlı ve güvenilir finansman olanakları sunmaktır.


Tırsan Finans müşterilerine, bünyesinde bulunan uzman kadrosu, hızlı ve güvenilir finansman olanakları ile ürün satın alımı esnasında kendi ihtiyaçları, koşulları, sektörün güncel öncelikleri doğrultusunda ve ürünlerin en uygun operasyon maliyetlerini sunacak şekilde hizmet vermektedir.


www.tirsanfinans.com.tr
 
DAF-TIRSAN Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.


Türkiye Ağır Ticari Araç Sektöründe, sahip olduğu geniş ürün gamı ve satış sonrası servis hizmetleri ile Türkiye’nin 18 farklı lokasyonunda müşterilerine hizmet vermektedir.


Tırsan Treyler San. Ve Tic. A.Ş.’nin bünyesinde olan DAF-TIRSAN Otomotiv kuruluşundan bu yana, kaliteli, ekonomik araçları ve etkin bakım programını geliştirmeye yönelik strateji kapsamında bir yol izlemiştir.


Koşulsuz müşteri memnuniyetini başarı kriteri olarak benimseyen DAF- TIRSAN Otomotiv, en son teknolojik gelişmelere uygun servisleri ve uzman kadrosu ile İstanbul Samandıra - Hadımköy ve Gaziantep lokasyonlarında hızlı ve kaliteli servis hizmetlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.


www.daftirsan.com
BAUTEK TEKNİK YAPI, İNŞAAT, TAAHHÜT, DAĞITIM, HİZMET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


1996 yılında kurulan BAUTEK; TIRSAN grubunun inşaat konusunda uzmanlaşmış bir kuruluşudur.  20 yıldır TIRSAN bünyesinde bulunan BAUTEK İnşaat yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere İdari Bina, Fabrika, Depo ve Servis Binası gibi sayısız inşaat projelerini hayata geçirmiştir.


Bautek, inşaat sektöründe; altyapı projeleri (İçme suyu getirme, kanalizasyon,  içme suyu ve atık su arıtma tesisleri) ve üst yapı projeleri (Her türlü sanayi tesisleri, okullar, çok katlı binalar, villa tipi konutlar, sosyal tesisler, yüzme havuzları, aquaparklar, lojistik depoları, beş yıldızlı turizm tesisleri) olmak üzere tasarımdan, projelendirmeye ve uygulamaya kadar tüm inşaat aşamalarında gelişmiş en ileri yapı tekniklerini ve malzemelerini kullanmaktadır.


BAUTEK İnşaat yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimi ile yapmış olduğu tüm projelerini planlanan zamanda, en uygun maliyetle uluslararası kalite standartlarında   gerçekleştirerek,  elektrik ve mekanik işler dahil komple anahtar teslim olarak hizmet vermektedir.
 
 
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisTırsan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Denetim Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Denetim UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Finans konularında, denetim şirketleri veya Holding bünyesindeki iç denetim departmanlarında benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi, Şirketin uygulamalarının yasalara uyumunu denetleyebilecek, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, SMMM belgesine sahip, Mali tablolara hakim, MS Office programlarına iyi derecede hâkim, Analitik düşünme, sonuç odaklılık ve problem çözme yetkinliklerine sahip, okumayı ve  araştırmayı seven. Detaylara önem veren, sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, Çok iyi düzeyde analiz ve raporlama yapabilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazar Araştırma Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pazar Araştırma Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
MS Office programlarına hakim, ileri seviyede excel kullanabilen tercihen SAP kullanım tecrübesi olan, İleri seviyede sunum becerleri olan, İleri seviyede İngilizce bilen ve tercihen Almanca bilgisine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Analiz etme,karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarnı etkin şekilde yönetebilen, Müşteri ihtiyaçlarını,yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve/veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama İletişimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pazarlama İletişimi Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Halka İlişkiler bölümü mezunu, Alanında 1 yıl tecrübeli, İleri seviyede sunum becerileri olan, İleri seviyede İngilizce ve Almanca dil yeterliliğine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen, Müşteri ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve/veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama İletişimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pazarlama İletişimi Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Halka İlişkiler bölümü mezunu, Alanında 1 yıl tecrübeli, İleri seviyede sunum becerileri olan, İleri seviyede İngilizce ve Almanca dil yeterliliğine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen, Müşteri ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve/veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Geliştirme / ÜR-GE Mühendisi Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Geliştirme / ÜR-GE MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makine/Otomotiv/Uçak Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Tercihen İyi seviyede İngilizce bilen , İyi derecede Catia programı kullanabilen, Min. 1 yıl otomotiv  sektöründe tecrübesi olan, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, Inovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen, Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE Müdürü İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
AR-GE MüdürüTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden (tercihen Makine, Otomotiv veya Uçak Mühendisliği bölümleri) mezun, Tercihen Doktorasını tamamlamış, Otomotiv sektörü Ar-Ge bölümlerinde 8 yıl tecrübe sahibi, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Yeni ürün geliştirme süreçlerine hakim, İyi seviyede İngilizce bilen, tercihen 2. dil Almanca bilen, Planlama ve Organize etme yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen, İş hedeflerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olmak amacı ile işbirlikçi ilişkiler geliştirebilen, Inovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Satış / Bayi Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Satış / Bayi Yönetimi Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda tecrübeli, İyi seviyede İngilizce ve  tercihen Almanca ya da  Lehçe bilgisine sahip, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı