Tırsan Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

TIRSAN ŞİRKETLER GRUBU

www.tirsan.com.tr

TIRSAN TREYLER SAN.TİC. VE NAKL. AŞ.


 

Türkiye’de TIRSAN adı treyler ile birlikte anılır. Türkiye’nin konumundan gelen özellikleri, sektördeki firmaların dünyaya açılma konusundaki kararlılıklarını ile uluslararası kara taşımacılığında önünün  açık olduğunu gören TIRSAN üst yönetiminin bunda önemli payı vardır. Böylesi bir potansiyeli değerlendirmek ve  sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek üzere semi-treyler ve treyler üretiminde uzmanlaşmak üzere 1977 yılında kurulan TIRSAN, başlı başına bir başarı öyküsüdür.

TIRSAN üretimini çağdaş teknoloji ile donatılmış, 250.000 m2 alan üzerindeki 40.000 m2‘lik kapalı alanda kurulu Adapazarı fabrikası ve Goch-Almanya’da toplam 108.000 m2 açık alan üzerine kurulu, 22.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde gerçekleştirmektedir.

TIRSAN Adapazarı’ndaki tesislerini 1993 yılında devreye aldıktan sonra her yıl sürekli geliştirme ile yeni üretim holleri eklerken bir yandan da üretimin ihtiyacı olan test merkezi, yeni idari binalar ile Adapazarı tesislerinin sürekli olarak gelişerek Avrupa’nın en büyük tesislerinden birisi olmasını sağlamıştır.

Almanya-Goch fabrikası ise 1998 yılında hizmete alınmış ve sadece 5 yıl gibi bir sürede kapalı alanı 2 katına çıkartılması ihtiyacı ardından toplam kapalı alanı 22,000 m2’ye çıkartlımıştır.

Türkiye’de treyler üretimi ve satışlarında en büyük paya sahip olan TIRSAN’ın Almanya-Goch tesisleri sektörün en  büyük ve en rekabetçi pazarlarından olan Almanya’da TIRSAN’ın kabul görmesinde büyük rol oynamıştır. 1997 yılında başlayan ihracata yönelik üretimi ile TIRSAN, Türkiye’nin hızla büyüyen ihracatına önemli ölçüde destek olmaktadır.

TIRSAN, kamyon+römork, kuru yük, konfeksiyon, frigorifik semi-treyler, konteynır şasi, tanker şasi ve swap body üretmekte, ayrıca sipariş üzerine özel taşıma amaçlı, çeşitli tipte şasi üstü ekipman üretimi de yapmaktadır. Yılda 3000 adede ulaşabilen üretim esnekliği ile Türkiye’de treyler denince akla gelen ilk firma olan TIRSAN’ın başarısında müşteri memnuniyetine verdiği önem ve ISO EN 9000 kalite uygulamaları içinde yaptığı üretim büyük rol oynamaktadır.

Bu özverili çalışmaların bir sonucu olarak 1997 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük 500 firması arasına yerleşme ve sürekli bu listede kalma başarısını göstermiştir. 1997’den bu yana TIRSAN’ın en yüksek derecesi 199unculuk olmuştur.

Her yeni yılda büyük başarılara imza atan TIRSAN, yurt içinde gösterdiği bu başarıyı yurt dışına da taşımıştır. 1997 yılında 68 adet ile başlayan ihracat çalışmaları yıllar içinde Almanya, İngiltere, İtalya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Polonya, Belçika, Danimarka, Bulgaristan, Lüksemburg, G.Kore, Kuveyt, Cezayir gibi ülkelere yapılan ihracat ile genişlemiş ve Türkiye içindeki satışlarının yanında dikkat çeken sayılara ulaşmıştır.

TIRSAN’ın bir Avrupa markası olma yolunda önemli aşamalar kaydetmesi uluslararası yasal ve ticari uygulamaları, mevzuatı yakından takip etmesi, hızlı ve sürekli bir araştırma-geliştirme çalışması sayesinde gerçekleşebilmektedir. TIRSAN bu konuda da rakiplerinden daima önde olmuş, ileri teknoloji ürünleri kullanarak, dünyanın en seçkin markalarıyla işbirliği yaparak haklı bir liderliğe kavuşmuştur.

www.tirsan.com

 

DAF

DAF TIRSAN OTOMOTİV SAN.TİC. AŞ.

Uzun yıllardır Avrupa’nın en büyük kamyon parkına sahip olması ve coğrafi konumu itibari ile uluslararası taşımacılık faaliyetlerinin büyük önem taşıdığı ülkemizde DAF Trucks N.V. çeşitli ithalatçı firmalar aracılığı ile binlerce araç satışı gerçekleştirmiş ve Türk taşımacılık sektörünün haklı beğenisini kazanmıştır.

1995 yılına gelindiğinde yeni DAF yönetimi Türkiye’de DAF dostlarına üstün bir satış ve satış sonrası hizmeti verebilmek amacı ile yeni bir organizasyon arayışına girmiştir. Bu doğrultuda DAF-TIRSAN A.Ş. 1995 yılının Nisan ayında DAF Trucks N.V.’nin Türkiye temsilcisi olmuştur.

DAF-TIRSAN kuruluşundan bu yana en kaliteli, ekonomik araçları ve etkin bakım programını geliştirmeye yönelik bir strateji izlemiştir. Bunun sonucunda DAF çekicileri Tükiye’de 1995’te %9.24 olan pazar payını, 1996’da %24.6, 1997’de %26.01 ve 1998’de de %31.95’e çıkartarak 3 yıl ard arda pazar lideri olmuştur.      

Koşulsuz Müşteri Mutluluğu ve kaliteye verdiği önem doğrultusunda  DAF-TIRSAN satış sonrası servis hizmetlerini  tüm Türkiye çapında iyileştirme ve yaygınlaştırma kararı almıştır. İstanbul Samandıra’da en son teknolojik gelişmelere uygun olarak inşa edilen 5600 m² kapalı alana sahip merkez servis faaliyete geçmiştir. Türkiye çapında 22 farklı bölgede yer alacak diğer servis yatırımları planlandığı şekilde devam etmektedir.

Bütün Avrupa’yı kapsayan yüzlerce DAF ITS(Uluslararası Kamyon Servisi) ağını ülkemizde de desteklemek amacı ile DAF-TIRSAN telefonla anında ulaşılan acil servis hizmetini Türkiye’deki DAF kullanıcılarına vermektedir. Bu hizmetin bir parçası olan 5 adet ITS gezici servis aracı da Türk taşımacılık sektörünün hizmetine sunulmuştur.

www.daftirsan.com

 

Bautek

BAUTEK TEKNİK YAPI, İNŞAAT, TAAHHÜT, DAĞITIM, HİZMET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1996 yılında kurulan BAUTEK; TIRSAN grubunun inşaat konusunda uzman kuruluşudur ve bugüne kadar  bünyesinde bulunduğu TIRSAN’ ın yurtiçi ve yurtdışında ihtiyacı olan İdari Bina, Fabrika, Depo ve Servis Binaları İnşaatlarını gerçekleştirmiştir.

Bautek inşaat sektöründe ; Altyapı projelerini (İçme suyu getirme, kanalizasyon ,  içme suyu ve atık su arıtma tesisleri) ve Üst yapı projelerini (Her türlü sanayi tesisleri , okullar  ,   çok katlı binalar , villa tipi konutlar  , sosyal tesisler, yüzme havuzları , aquaparklar , her türlü lojistik depoları , beş yıldızlı  turizm tesisleri) tasarımdan , projelendirmeye ve  uygulamaya kadar  tüm inşaat aşamalarında gelişmiş en ileri yapı tekniklerini ve malzemelerini kullanarak planlanan zamanda , en uygun maliyetle ve uluslararası kalite standartlarında   gerçekleştirerek,  elektrik ve mekanik işler dahil komple anahtar teslim olarak hizmet vermektedir.

En son teknoloji ile proje, tasarım ve proTırsan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ürün Kategorileri Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Kategorileri UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun,
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanım tecrübesi olan,
İleri seviyede İngilizce ve 2. dil olarak Almanca ya da Rusça bilgisine sahip,
B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan,
İletişim becerileri gelişmiş,
Analiz etme,karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarnı etkin şekilde yönetebilen,
Müşteri ihtiyaçlarını,yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı,
Gerekli olduğu takdirde yurtdışında ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Operasyon UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitenin ilgili bölümlerinden  mezun,
Müşteri hizmetleri ,kredi ve operasyon konularında tecrübeli,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Yönetmeni İstanbul(Asya) TLS LOJİSTİK A.Ş
Muhasebe YönetmeniTLS LOJİSTİK A.Ş

Üniversitelerin iktisat, maliye veya işletme bölümlerinden mezun,
Genel muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli,
Mali mevzuata hâkim,
Dönemsel vergi beyannamelerini verebilecek (Kdv, Muhtasar, Kurumlar vergisi)
Tercihen Oracle ERP ve JD Edwards kullanabilen,
Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve iletişim becerileri yüksek,
MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Anadolu yakasında ikamet eden ve 35 yaşını aşmamış,
Tercihen Lojistik sektöründe deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yurt Dışı Satış / Bayi Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt Dışı Satış / Bayi Yönetimi UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda tecrübeli,
İyi seviyede İngilizce ve Almanca ve tercihen Lehçe bilgisine sahip,
Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan,
Anadolu yakasında ikamet eden
Seyahat engeli olmayan.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik ve Satış Eğitim Uzmanı Sakarya Tırsan Şirketler Grubu
Teknik ve Satış Eğitim UzmanıTırsan Şirketler Grubu

Üniversitelerin ilgili  bölümlerinden mezun,
Benzer bir görevde en az 4 sene tecrübeli,
Teknik ürün ve satış eğitimleri vermiş,
Çok iyi derecede İngilizce ve Almanca bilen,
MS Office uygulamalarına hâkim,
İnsan ilişkileri ve yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, takipçi, proaktif, ikna kabiliyeti yüksek ve vizyon sahibi,
Aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim ve Metot Müdürü Sakarya TIRSAN
Üretim ve Metot MüdürüTIRSAN

Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden,
İleri seviyede İngilizce bilen,
Tercihen Otomotiv sektöründe Üretim Departmanlarına en az 8 yıl, ekip yönetiminde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office ve SAP programlarını etkili kullanabilen,
Problem çözme, delegasyon ve iş birliği oluşturma yeteneği gelişmiş,
Planlama ve Organize etme yetkinlikleri gelişmiş,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,
İş hedeflerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olmak amacı ile işbirlikçi ilişkiler geliştirebilen,
B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan,
Sakarya veya Kocaeli’nde ikamet eeden/edebilecek olan
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Depo Görevlisi Tekirdağ TLS LOJİSTİK A.Ş
Depo GörevlisiTLS LOJİSTİK A.Ş

Forklift kullanabilen,
Ürünlerin yüklenmesi, boşaltılması, stoklanmasındaki süreçleri verimli olarak yürütebilecek,
Mal kabul, sipariş hazırlama, depo operasyonlarını etkin ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlayabilecek,
İade gelen ürünlerin depo içerisine lokasyon bazlı dağılımını sağlayabilecek,
Depo ve Stok görevlerini etkili bir şekilde gerçekleştirmek.
Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen
Vardiyalı çalışacak (gece 23:00 ile 08:30 arası – haftanın 6 günü)
Çorlu- Ulaş-Marmaracık civarında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kredi Tahsis Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kredi Tahsis Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

MYO  ya da üniversitenin ilgili bölümlerinden  mezun,
İletişim becerisi yüksek ve ikna kabiliyetine sahip olan,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için),
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Müdürü İstanbul(Avr.) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Servis MüdürüTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN Treyler A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN A.Ş Hadımköy Lokasyonu'nda görevlendirmek üzere SERVİS MÜDÜRÜ aranmaktadır.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Otomotiv sektörü, tercihen ağır ticari araç satış sonrası servis hizmetleri alanında minimum 7 yıl tecrübeli,
35 yaşını aşmamış,
Ticari araç teknik yeterlilik bilgisine sahip,
Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Ekip yönetimi konusunda tecrübeli,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Etkili iletişim becerisine sahip, çözüm odaklı ,
Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama İletişim Uzmanı İstanbul(Asya) TIRSAN
Pazarlama İletişim UzmanıTIRSAN

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Halka İlişkiler bölümü mezunu,
Alanında en az 4 yıl tecrübeli,
MS Office programlarına hakim, ileri seviyede excel kullanabilen tercihen SAP kullanım tecrübesi olan,
İleri seviyede sunum becerileri olan,
İleri seviyede İngilizce ve  tercihen 2. yabancı dil olarak Almanca bilgisine sahip,
B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan,
İletişim becerileri gelişmiş,
Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,
Müşteri ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı,
Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve/veya edebilecek olan.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Avukat İstanbul(Asya) TIRSAN
AvukatTIRSAN

Üniversitelerin Hukuk Fakültesinden mezun,
İcra ve İflas hukukuna hakim,
Araç Satış ve Kiralama ile Rehin Sözleşmeleri, Araç Haczi konularında deneyimli,
İcra ve dava takip ile duruşma alanında en az 5 yıl tecrübeli,
Tercihen Anadolu Yakasında ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Mühendisi İstanbul(Avr.) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Servis MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN Treyler A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN A.Ş Hadımköy Lokasyonu'nda görevlendirmek üzere SERVİS MÜHENDİSİ aranmaktadır.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Otomotiv sektörü, tercihen ağır ticari araç ( çekici, treyler, kamyon ) satış sonrası servis hizmetleri alanında minimum 1-2 yıl tecrübeli,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hidrolik Pnömatik Mühendisi Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hidrolik Pnömatik MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Makine, Uçak, Mekatronik, Elektrik Elektronik veya Metalürji Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tercihen ilgili bölümlerde yüksek lisans eğitimini tamamlamış veya devam eden,
Tercihen otomotiv sektöründe Ar-Ge ve Ürün Geliştirme çalışmalarında min. 2 yıl tecrübeli,
Hidrolik Pnömatik sistemleri konusunda bilgili,
Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen,
Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,
Tercihen Cad programlarından en az birini çok iyi derecede bilen, tercihen Catia V5 ve Autocad,
Yeni ürün tasarımı ve teknoloji geliştirme çalışmalarında görev alacak,
Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet edebilecek,
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar İçin)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Malzeme Planlama Mühendisi Sakarya TIRSAN A.Ş.
Malzeme Planlama MühendisiTIRSAN A.Ş.

Üniversitelerin Mühendislik, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,
İyi düzeyde İngilizce ve tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen,
MS Office programlarına hâkim ve SAP modülleri konusunda deneyimli,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Konusunda en az 2 yıl iş tecrübesi olan,
Adapazarı ve/veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan,
İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, problem çözme ve karar alma kabiliyeti yüksek,
Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı / Engelli Sakarya TIRSAN
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı / EngelliTIRSAN

Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek (Derecesi %40 ve üzeri olan)
Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun,
İnsan Kaynakları departmanında en az 2 yıl tecrübesi olan,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen tercihen SAP HR modülü konusunda deneyimli,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna etme, problem çözme ve yaratıcılık becerileri gelişmiş,
Sakarya veya Kocaeli'nde ikameden eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satınalma UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Endüstri veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Çok iyi düzeyde İngilizce ve tercihen 2. dil olarak ileri seviyede Almanca bilen,
Üretim sektöründe, tercihen otomotiv sektöründe satınalma süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeli,
Teknik resim okuma ve yorumlama konusunda bilgi sahibi,
SAP MM, PP modüllerine ve MS Office programlarına hakim,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanını ve kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilen,
Müşteriyi ve ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı haline getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı,
İş hedeflerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olmak amacı ile işbirlikçi ilişkiler geliştirebilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
Sakarya’da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme