Tırsan Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

TIRSAN ŞİRKETLER GRUBU

www.tirsan.com.tr

TIRSAN TREYLER SAN.TİC. VE NAKL. AŞ.


 

Türkiye’de TIRSAN adı treyler ile birlikte anılır. Türkiye’nin konumundan gelen özellikleri, sektördeki firmaların dünyaya açılma konusundaki kararlılıklarını ile uluslararası kara taşımacılığında önünün  açık olduğunu gören TIRSAN üst yönetiminin bunda önemli payı vardır. Böylesi bir potansiyeli değerlendirmek ve  sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek üzere semi-treyler ve treyler üretiminde uzmanlaşmak üzere 1977 yılında kurulan TIRSAN, başlı başına bir başarı öyküsüdür.

TIRSAN üretimini çağdaş teknoloji ile donatılmış, 250.000 m2 alan üzerindeki 40.000 m2‘lik kapalı alanda kurulu Adapazarı fabrikası ve Goch-Almanya’da toplam 108.000 m2 açık alan üzerine kurulu, 22.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde gerçekleştirmektedir.

TIRSAN Adapazarı’ndaki tesislerini 1993 yılında devreye aldıktan sonra her yıl sürekli geliştirme ile yeni üretim holleri eklerken bir yandan da üretimin ihtiyacı olan test merkezi, yeni idari binalar ile Adapazarı tesislerinin sürekli olarak gelişerek Avrupa’nın en büyük tesislerinden birisi olmasını sağlamıştır.

Almanya-Goch fabrikası ise 1998 yılında hizmete alınmış ve sadece 5 yıl gibi bir sürede kapalı alanı 2 katına çıkartılması ihtiyacı ardından toplam kapalı alanı 22,000 m2’ye çıkartlımıştır.

Türkiye’de treyler üretimi ve satışlarında en büyük paya sahip olan TIRSAN’ın Almanya-Goch tesisleri sektörün en  büyük ve en rekabetçi pazarlarından olan Almanya’da TIRSAN’ın kabul görmesinde büyük rol oynamıştır. 1997 yılında başlayan ihracata yönelik üretimi ile TIRSAN, Türkiye’nin hızla büyüyen ihracatına önemli ölçüde destek olmaktadır.

TIRSAN, kamyon+römork, kuru yük, konfeksiyon, frigorifik semi-treyler, konteynır şasi, tanker şasi ve swap body üretmekte, ayrıca sipariş üzerine özel taşıma amaçlı, çeşitli tipte şasi üstü ekipman üretimi de yapmaktadır. Yılda 3000 adede ulaşabilen üretim esnekliği ile Türkiye’de treyler denince akla gelen ilk firma olan TIRSAN’ın başarısında müşteri memnuniyetine verdiği önem ve ISO EN 9000 kalite uygulamaları içinde yaptığı üretim büyük rol oynamaktadır.

Bu özverili çalışmaların bir sonucu olarak 1997 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük 500 firması arasına yerleşme ve sürekli bu listede kalma başarısını göstermiştir. 1997’den bu yana TIRSAN’ın en yüksek derecesi 199unculuk olmuştur.

Her yeni yılda büyük başarılara imza atan TIRSAN, yurt içinde gösterdiği bu başarıyı yurt dışına da taşımıştır. 1997 yılında 68 adet ile başlayan ihracat çalışmaları yıllar içinde Almanya, İngiltere, İtalya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Polonya, Belçika, Danimarka, Bulgaristan, Lüksemburg, G.Kore, Kuveyt, Cezayir gibi ülkelere yapılan ihracat ile genişlemiş ve Türkiye içindeki satışlarının yanında dikkat çeken sayılara ulaşmıştır.

TIRSAN’ın bir Avrupa markası olma yolunda önemli aşamalar kaydetmesi uluslararası yasal ve ticari uygulamaları, mevzuatı yakından takip etmesi, hızlı ve sürekli bir araştırma-geliştirme çalışması sayesinde gerçekleşebilmektedir. TIRSAN bu konuda da rakiplerinden daima önde olmuş, ileri teknoloji ürünleri kullanarak, dünyanın en seçkin markalarıyla işbirliği yaparak haklı bir liderliğe kavuşmuştur.

www.tirsan.com

 

DAF

DAF TIRSAN OTOMOTİV SAN.TİC. AŞ.

Uzun yıllardır Avrupa’nın en büyük kamyon parkına sahip olması ve coğrafi konumu itibari ile uluslararası taşımacılık faaliyetlerinin büyük önem taşıdığı ülkemizde DAF Trucks N.V. çeşitli ithalatçı firmalar aracılığı ile binlerce araç satışı gerçekleştirmiş ve Türk taşımacılık sektörünün haklı beğenisini kazanmıştır.

1995 yılına gelindiğinde yeni DAF yönetimi Türkiye’de DAF dostlarına üstün bir satış ve satış sonrası hizmeti verebilmek amacı ile yeni bir organizasyon arayışına girmiştir. Bu doğrultuda DAF-TIRSAN A.Ş. 1995 yılının Nisan ayında DAF Trucks N.V.’nin Türkiye temsilcisi olmuştur.

DAF-TIRSAN kuruluşundan bu yana en kaliteli, ekonomik araçları ve etkin bakım programını geliştirmeye yönelik bir strateji izlemiştir. Bunun sonucunda DAF çekicileri Tükiye’de 1995’te %9.24 olan pazar payını, 1996’da %24.6, 1997’de %26.01 ve 1998’de de %31.95’e çıkartarak 3 yıl ard arda pazar lideri olmuştur.      

Koşulsuz Müşteri Mutluluğu ve kaliteye verdiği önem doğrultusunda  DAF-TIRSAN satış sonrası servis hizmetlerini  tüm Türkiye çapında iyileştirme ve yaygınlaştırma kararı almıştır. İstanbul Samandıra’da en son teknolojik gelişmelere uygun olarak inşa edilen 5600 m² kapalı alana sahip merkez servis faaliyete geçmiştir. Türkiye çapında 22 farklı bölgede yer alacak diğer servis yatırımları planlandığı şekilde devam etmektedir.

Bütün Avrupa’yı kapsayan yüzlerce DAF ITS(Uluslararası Kamyon Servisi) ağını ülkemizde de desteklemek amacı ile DAF-TIRSAN telefonla anında ulaşılan acil servis hizmetini Türkiye’deki DAF kullanıcılarına vermektedir. Bu hizmetin bir parçası olan 5 adet ITS gezici servis aracı da Türk taşımacılık sektörünün hizmetine sunulmuştur.

www.daftirsan.com

 

Bautek

BAUTEK TEKNİK YAPI, İNŞAAT, TAAHHÜT, DAĞITIM, HİZMET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1996 yılında kurulan BAUTEK; TIRSAN grubunun inşaat konusunda uzman kuruluşudur ve bugüne kadar  bünyesinde bulunduğu TIRSAN’ ın yurtiçi ve yurtdışında ihtiyacı olan İdari Bina, Fabrika, Depo ve Servis Binaları İnşaatlarını gerçekleştirmiştir.

Bautek inşaat sektöründe ; Altyapı projelerini (İçme suyu getirme, kanalizasyon ,  içme suyu ve atık su arıtma tesisleri) ve Üst yapı projelerini (Her türlü sanayi tesisleri , okullar  ,   çok katlı binalar , villa tipi konutlar  , sosyal tesisler, yüzme havuzları , aquaparklar , her türlü lojistik depoları , beş yıldızlı  turizm tesisleri) tasarımdan , projelendirmeye ve  uygulamaya kadar  tüm inşaat aşamalarında gelişmiş en ileri yapı tekniklerini ve malzemelerini kullanarak planlanan zamanda , en uygun maliyetle ve uluslararası kalite standartlarında   gerçekleştirerek,  elektrik ve mekanik işler dahil komple anahtar teslim olarak hizmet vermektedir.

En son teknoloji ile proje, tasarım ve proTırsan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜRÜN KATEGORİLERİ UZMANI İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ÜRÜN KATEGORİLERİ UZMANITırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun,
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanım tecrübesi olan,
İleri seviyede İngilizce ve 2. dil olarak Almanca ya da Rusça bilgisine sahip,
B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan,
İletişim becerileri gelişmiş,
Analiz etme,karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarnı etkin şekilde yönetebilen,
Müşteri ihtiyaçlarını,yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı,
Gerekli olduğu takdirde yurtdışında ikamet edebilecek,
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
FİNANSMAN YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Sektör lideri
FİNANSMAN YÖNETİCİSİSektör lideri

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Minimum 5 yıl benzeri bir görevde üretim sektöründe deneyimli,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSU Sakarya Tırsan Şirketler Grubu
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSUTırsan Şirketler Grubu

Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Benzer bir görevde en az 2 sene tecrübeli,
Teknik ürün eğitimleri vermiş,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hâkim,
İnsan ilişkileri ve yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, takipçi, proaktif, ikna kabiliyeti yüksek ve vizyon sahibi,
Tercihen Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış oaln,
Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSU İstanbul(Asya) Tırsan Şirketler Grubu
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSUTırsan Şirketler Grubu

Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Benzer bir görevde en az 2 sene tecrübeli,
Teknik ürün eğitimleri vermiş,
Çok iyi derecede Almanca bilen,
MS Office uygulamalarına hâkim,
İnsan ilişkileri ve yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, takipçi, proaktif, ikna kabiliyeti yüksek ve vizyon sahibi,
Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış oaln,
Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BÜTÇE PLANLAMA VE KONTROL YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Sektör Lideri
BÜTÇE PLANLAMA VE KONTROL YÖNETİCİSİSektör Lideri

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Raporlama ve Bütçeleme konularında en az 5-7 yıl deneyimli, bu alanda minimum 3-5 yıl yönetim deneyimi olan,
Muhasebe ve yasal uygulamalar konusunda bilgili,
İyi derece İngilizce bilen,
SAP, BPC, CO, FI modüllerinde deneyim sahibi,
MS Office programlarına hakim,
Uluslararası Raporlama Sistemlerine hakim, üretim şirketlerinde ıfrs sürecini baştan sona yönetmiş,
Sistem entegrasyonu tecrübesine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BİLGİ İŞLEM UZMANI İstanbul(Asya) TLS LOJİSTİK A.Ş.
BİLGİ İŞLEM UZMANITLS LOJİSTİK A.Ş.

En az 3 yıl deneyim sahibi
Meslek Lisesi veya Yüksek okullarının ilgili Bilgisayar – Bilgisayar Programcılığı mezun
Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Orta derecede İngilizce bilmek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SATIŞ MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) TLS LOJİSTİK A.Ş
SATIŞ MÜDÜRÜTLS LOJİSTİK A.Ş
** Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,
** En az bir yabancı dili çok iyi düzeyde bilen ( Tercihen İngilizce ),
** Veri analizi ve raporlama yapabilen,
** MS Ofis Programlarına ileri düzeyde hakim olan,
** Tercihen Satış & Pazarlama alanında sertifika ve/veya eğitim programlarına katılmış olan,
** Tercihen Lojistik sektöründe müşteri portföyü olan,
** Bay adaylar için askerliğini tamamlamış olan,
** B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif araç kullanabilen,
** Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan,
** İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,
** Temsil ve düzgün konuşma yeteneği olan,
** Girişimci, ısrarcı, dışadönük,
** Pazarlık kabiliyeti yüksek,
** İnsiyatif kullanabilen ve hızlı karar verebilen,
** Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi,
** Takipçilik yeteneği güçlü olan,
** Esnek, müşteri ve sonuç odaklı hareket edebilen,
** İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
YURTDIŞI YEDEK PARÇA SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
YURTDIŞI YEDEK PARÇA SATIŞ YÖNETİCİSİTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Mühendislik alanında üniversite mezunu (Tercihen Makine Mühendisliği)
İleri seviyede İngilizce ve Almanca bilgisi
Otomotiv yedek parça satışında en az 5 yıllık deneyim
MS Office ve tercihen SAP bilgisi olan
B Sınıfı ehliyet sahibi
Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
Askerlik görevini tamamlamış olan
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MALZEME PLANLAMA MÜHENDİSİ Sakarya TIRSAN A.Ş.
MALZEME PLANLAMA MÜHENDİSİTIRSAN A.Ş.

Üniversitelerin Mühendislik, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,
İyi düzeyde İngilizce ve tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen,
MS Office programlarına hâkim ve SAP modülleri konusunda deneyimli,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Konusunda en az 2 yıl iş tecrübesi olan,
Adapazarı ve/veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan,
İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, problem çözme ve karar alma kabiliyeti yüksek,
Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KREDİ RİSK İZLEME UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KREDİ RİSK İZLEME UZMAN YARDIMCISITırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversite mezunu,
Kredi risk izleme, idari takip, yasal takip, alacak yönetimi veya benzeri konularda tecrübesi olan .
İletişim becerisi yüksek ve ikna kabiliyetine sahip olan,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için),
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
DÖNEMSEL İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
DÖNEMSEL İNSAN KAYNAKLARI UZMANITırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat vb. ),
İyi derecede İngilizce bilen, tercihen Almanca bilen,
Personel Seçme ve Yerleştirme alanında en az 4 yıl deneyimli·         
MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarını etkin şekilde yönetebilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 Anadolu yakasında ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SALES OPERATIONS SPECIALIST İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
SALES OPERATIONS SPECIALISTTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

University degree in an engineering field (Preferably mechanical, industrial etc.)
Good command of both English and German
Minimum 4 - 5 years of experience on sales in the automotive industry
Driving license (B), ability to travel abroad
Military service must be completed by male candidates
Good command of MS Office tools and preferably SAP
Must be a residence of Istanbul Asian Side
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRÜN BAYİ SATIŞ UZMANI İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ÜRÜN BAYİ SATIŞ UZMANITırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Bayi Yönetimi ve satış konusunda tecrübeli
Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,
Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanını ve kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilen,
Müşteriyi ve ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı haline getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Seyahat engeli olmayan
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
YURTDIŞI GARANTİ UZMANI İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
YURTDIŞI GARANTİ UZMANITırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden ve/veya yurtdışında dengi okullardan mezun
Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilen
Otomotiv sektöründe en az 4 yıl deneyimli
Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı Sakarya TIRSAN
Araştırma Geliştirme / AR-GE UzmanıTIRSAN

Üniversitelerin Makine/Otomotiv/Uçak Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
Yüksek Lisans/Doktora yapan veya yapmaya istekli olan,
Otomotiv sektörü Ar-Ge bölümlerinde min. 2 yıl tecrübe sahibi,
Yeni ürün geliştirme süreçlerine hakim,
İyi seviyede İngilizce bilen, tercihen 2. dil Almanca bilen,
Aktif olarak Catia V5 ve CAE uygulamaları bilgisine sahip,
Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş,
Inovasyon, yaratıcı düşünce konusunda başarılı,
İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,
Müşteri odaklı, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı,
Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
YURTDIŞI YEDEK PARÇA SATIŞ YÖNETİCİSİ (RUSYA) İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
YURTDIŞI YEDEK PARÇA SATIŞ YÖNETİCİSİ (RUSYA)Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Mühendislik alanında üniversite mezunu (Tercihen Makine Mühendisliği)
İleri seviyede İngilizce ve Rusça bilgisi
En az 7 yıl alanında deneyimli, tercihen otomotiv yedek parça satışında 5 yıl tecrübeli
MS Office ve tercihen SAP bilgisi olan
B Sınıfı ehliyet sahibi
Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
Askerlik görevini tamamlamış olan
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
GARANTİ UZMANI İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
GARANTİ UZMANITırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Satış Sonrası Hizmetler alanında garanti, servis veya yedek parça ile ilgili alanlarda 2 yıl tecrübeli
İyi derecede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Lojistik ve Yatırım Satınalma Sorumlu Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Lojistik ve Yatırım Satınalma Sorumlu UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun,
Alanında, tercihen otomotiv sektöründe minimum 6 yıl deneyimli,
İyi derecede SAP ve MS Office bilgisine sahip,
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli olarak fırsatlarına yönelik farklı ve yenilikçi yaklaşımlar arayabilen değişim liderliği konusunda başarılı,
İşin verimli olarak tamamlanabilmesi amacıyla kendisi ve diğer kişiler için kaynak planlamasını yapabilen, zamanı etkin kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SSH Bayi Geliştirme Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
SSH Bayi Geliştirme Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
- Üniversitelerin Makina, İmalat ya da Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun,
- İyi düzeyde İngilizce bilen,
- Hedef ve başarı odaklı, insan ilişkilerinde başarılı etkin iletişim becerilerine sahip,
- Seyahat engeli olmayan,
- B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
- Askerlik hizmetini tamamlamış ( Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yurtdışı Nakliye Sorumlusu Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Nakliye SorumlusuTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
Uluslararası nakliye operasyonlarında bilgi sahibi ve 3-5 yıl arasında tecrübe sahibi,
Hedef ve başarı odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim becerilerine sahip,
MS Office programlarına vakif
Tercihen SAP kullanım tecrübesi olan
B sınıfı ehliyeti olan,
Adapazarı'nda ikamet eden/edebilecek olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Asya) Yurt içi ve yurt dışı nakliyat ve antrepo hizmeti
İnsan Kaynakları SorumlusuYurt içi ve yurt dışı nakliyat ve antrepo hizmeti
- 25-35 yaş arası
- Askerlik hizmetini yerine getirmiş,
- En az Ön lisans (ilgili bölümler) mezunu,
- En az 2 yıl tecrübeli,
- Tercihen kurumsal firma İ.K. biriminde görev almış,
- Bordro işlemlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirebilecek,
- SGK-İŞKUR- vb. kamu kurumlarının süreçlerine hakim,
- Netsis -Bordro modülünü aktif olarak kullanabilen,
- Tercihen nakliyat sektöründe tecrübeli,
- Karta-Maltepe-Sancaktepe-Sultanbeyli-Pendik bölgelerinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgi İşlem Sorumlusu İstanbul(Asya) Yurt içi ve yurt dışı nakliyat ve antrepo hizmeti
Bilgi İşlem SorumlusuYurt içi ve yurt dışı nakliyat ve antrepo hizmeti
- En az ilgili bölümler M.Y.O. mezunu
- En az 2 yıl deneyimli (tercihen sektör tecrübeli)
- İSO 27001 BGYS sertifikası hakkında bilgi sahibi,
- Hardware, kablolama,yazıcı, server, PC, thinclient, hakkında bilgi sahibi,
- LAN,WAN, Modem, Swich, Microsoft Client ve Server işletim sistemleri,hakkında bilgi sahibi,
- MSExchange, Sanal sunucular, Backup sistemleri hakkında bilgi sahibi,
- Gelişime açık, problem çözme yeteneği olan, iletişime açık,
- Askerlik hizmetini yerine getirmiş,
- SULTANBEYLİ-KARTAL-MALTEPE-SANCAKTEPE-PENDİK civarında ikamet eden, -Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Metot Mühendisi Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Metot MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Konusunda 1-3 yıl arası tecrübe sahibi,
Tasarım programı, hidrolik/pnömatik, otomasyon, kaynak (TIG, MIG) ve Yalın üretim (Kaizen, 5S, Öneri, Otonom bakım vb.) sistemleri konunda bilgi sahibi,
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Tercihan Adapazarı veya Kocaeli’nde ikamet edebilecek olan,
İngilizce (orta seviye) bilgisi olan,
Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ağır Ticari Araç Satış Temsilcisi İstanbul Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ağır Ticari Araç Satış TemsilcisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN OTOMOTİV A.Ş 'nın SAMANDIRA ve HADIMKÖY şubelerinde görevlendirilmek üzere, araç satışından sorumlu olacak ARAÇ SATIŞ TEMSİLCİLERİ aranmaktadır.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Otomotiv sektöründe tercihen en az 5 yıl satış alanında iş tecrübesine sahip,
MS Office programlarına hakim,
Hedef ve başarı odaklı, ikna kabiliyeti yüksek,
İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip,
Ağır ticari araç sektörüne ve sektörün dinamiklerine ilgi duyan, kariyerini bu alanda şekillendirmek isteyen,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net