Tırsan Şirketler Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


TIRSAN ŞİRKETLER GRUBU
 

TIRSAN TREYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
 

Türkiye treyler sektöründe 38 yıldır kesintisiz pazar liderliğini sürdüren Tırsan Treyler Sanayi ve Tic. A.Ş, üretim gücü bakımından Türkiye’nin öncüsü olmanın yanı sıra, Avrupa’da en geniş ürün gamına sahip üreticidir.
 

İstanbul Sanayi Odası’nın, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde 159’uncu sırada yer alan Tırsan, üç ülkede üretim tesisine sahiptir. Şirketin ana üretim kampüsü olan Tırsan Adapazarı fabrikası Türkiye'nin en büyük treyler fabrikasıdır. Şirketin Almanya’nın Goch kentinde ve Rusya’nın Tula oblastında üretim tesisleri bulunmaktadır. Üretim gücü bakımından Tırsan, Avrupa’nın üçüncü treyler üreticisidir.
 

Tırsan’ın ürün yelpazesi içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.
 

Türkiye’nin ilk ve tek treyler Ar-Ge merkezini kuran Tırsan,  Türk Patent Enstitüsü sıralamasında 2015 yılının ilk yarısında 24 sıra birden yükselerek 5. sıraya yükselmiştir. Tırsan Ar-Ge merkezi; İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Otomotiv Sanayicileri Derneği (OSD), RWTH Aachen Teknik Üniversitesi, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (TÜBİTAK MAM), Leibniz Enstitüsü gibi üniversite ve enstitülerle, Knorr Bremse, BPW, SAF gibi tedarikçilerle ortak araç ve sistem geliştirme projelerini yürütmektedir.
 

Ürettiği ürünler 50’den fazla ülkede kullanılan Tırsan, Türkiye’nin en büyük treyler ihracatçısıdır. Tırsan’ın devralımları arasında Almanya’nın önde gelen ticari araç üreticilerinden Kässbohrer’in treyler bölümü, Hollanda’nın hava kargo taşımacılığı konusundaki uzman ismi Talson ve Alman tanker üreticisi Hendricks Behälterbau bulunmaktadır.
 

2015 yılında müşterilerine ayrıcalıklı finansman çözümleri sunmak üzere Tırsan Finans’ı kuran Tırsan, FiloTır hizmetiyle de uygun şartlarla treyler ve çekici kiralama hizmeti sunmaktadır.
 

Elde ettiği başarılar doğrultusunda Tırsan’ın hedefi; karayolu taşımacılık sektöründe müşterilerinin rekabet gücünü, uluslararası deneyimlerinin sonucunda oluşturduğu zengin ürün çeşitliliği, uzman kadrosu, güçlü Ar-Ge ve yalın üretim altyapısı ile artırarak, tüm müşteri ve paydaşlarının her daim yanında olmaktır.
 

www.tirsan.com.tr
 
 
 

TIRSAN FİNANSMAN A.Ş.
 

1977 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne Türkiye treyler sektörünün aralıksız lideri olan Tırsan Treyler A.Ş. müşterilerine ayrıcalıklı finansal çözümler sunmak ve müşterilerinin rekabet gücünü arttırmak amacıyla Tırsan Finansman A.Ş. unvanı ile bir finansman şirketi kurmuştur.


Tırsan Finansman A.Ş.’nin kuruluş amacı; Müşterilere finansman sağlayarak maliyetlerini düşürmek, sektörleri ile ilgili yenilikçi, rekabetçi oranlara sahip, uygun ödeme planları ile hızlı ve güvenilir finansman olanakları sunmaktır.


Tırsan Finans müşterilerine, bünyesinde bulunan uzman kadrosu, hızlı ve güvenilir finansman olanakları ile ürün satın alımı esnasında kendi ihtiyaçları, koşulları, sektörün güncel öncelikleri doğrultusunda ve ürünlerin en uygun operasyon maliyetlerini sunacak şekilde hizmet vermektedir.


www.tirsanfinans.com.tr
 
DAF-TIRSAN Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.


Türkiye Ağır Ticari Araç Sektöründe, sahip olduğu geniş ürün gamı ve satış sonrası servis hizmetleri ile Türkiye’nin 18 farklı lokasyonunda müşterilerine hizmet vermektedir.


Tırsan Treyler San. Ve Tic. A.Ş.’nin bünyesinde olan DAF-TIRSAN Otomotiv kuruluşundan bu yana, kaliteli, ekonomik araçları ve etkin bakım programını geliştirmeye yönelik strateji kapsamında bir yol izlemiştir.


Koşulsuz müşteri memnuniyetini başarı kriteri olarak benimseyen DAF- TIRSAN Otomotiv, en son teknolojik gelişmelere uygun servisleri ve uzman kadrosu ile İstanbul Samandıra - Hadımköy ve Gaziantep lokasyonlarında hızlı ve kaliteli servis hizmetlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.


www.daftirsan.com
BAUTEK TEKNİK YAPI, İNŞAAT, TAAHHÜT, DAĞITIM, HİZMET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


1996 yılında kurulan BAUTEK; TIRSAN grubunun inşaat konusunda uzmanlaşmış bir kuruluşudur.  20 yıldır TIRSAN bünyesinde bulunan BAUTEK İnşaat yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere İdari Bina, Fabrika, Depo ve Servis Binası gibi sayısız inşaat projelerini hayata geçirmiştir.


Bautek, inşaat sektöründe; altyapı projeleri (İçme suyu getirme, kanalizasyon,  içme suyu ve atık su arıtma tesisleri) ve üst yapı projeleri (Her türlü sanayi tesisleri, okullar, çok katlı binalar, villa tipi konutlar, sosyal tesisler, yüzme havuzları, aquaparklar, lojistik depoları, beş yıldızlı turizm tesisleri) olmak üzere tasarımdan, projelendirmeye ve uygulamaya kadar tüm inşaat aşamalarında gelişmiş en ileri yapı tekniklerini ve malzemelerini kullanmaktadır.


BAUTEK İnşaat yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimi ile yapmış olduğu tüm projelerini planlanan zamanda, en uygun maliyetle uluslararası kalite standartlarında   gerçekleştirerek,  elektrik ve mekanik işler dahil komple anahtar teslim olarak hizmet vermektedir.
 
 
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisTırsan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Pazarlama İletişimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pazarlama İletişimi Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Halka İlişkiler bölümü mezunu, Alanında 1 yıl tecrübeli, İleri seviyede sunum becerileri olan, İleri seviyede İngilizce ve Almanca dil yeterliliğine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen, Müşteri ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve/veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış/Bayi Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Satış/Bayi Yönetimi Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce ve  Almanca bilgisine sahip, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP - Veri Giriş Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
SAP - Veri Giriş Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
MYO veya Lisans mezunu, Tercihen SAP veri girişi alanında 1 yıl tecrübe kazanmış, İcra dosyası sistem veri girişlerini,takibini ve raporlamasını yapabilecek, Tercihen SAP programında tecrübeli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Problem çözme becerisi gelişmiş, Esnek çalışma koşullarına ve elip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yönetim Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Proje Yönetim UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin İlgili Endüstri, Bilgisayar veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Proje Yönetimi bölümünde en az 2 yıl tecrübeli ve proje eğitimi almış olması tercih sebebi, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, asp.net, C#, Muc, Devexpress bilgisine sahip, Web service oluşturma okuma bilgisine sahip, SAP Rfc okuma bilgisine hakim, SAP modül bilgisi veya Abap bilgisi tercih sebebi, IIS, JQuery, Ajax,HTML, Css kullanımlarını bilen, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanını ve kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilen,        Müşteriyi ve ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı haline getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, İş hedeflerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olmak amacı ile işbirlikçi ilişkiler geliştirebilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama İletişim Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pazarlama İletişim Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Halka İlişkiler bölümü mezunu, Alanında 1 yıl tecrübeli, İleri seviyede sunum becerileri olan, İleri seviyede İngilizce ve Almanca dil yeterliliğine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen, Müşteri ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve/veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İç Denetim UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mali tablolara hakim, mali denetim ve süreç denetimi konularında, benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi, Şirketin uygulamalarının yasalara uyumunu denetleyebilecek, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, SMMM belgesine sahip, MS Office programlarına iyi derecede hâkim, Analitik düşünme, sonuç odaklılık ve problem çözme yetkinliklerine sahip, okumayı ve  araştırmayı seven. Detaylara önem veren, sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, Çok iyi düzeyde analiz ve raporlama yapabilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Satış / Bayi Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Satış / Bayi Yönetimi UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda minimum 3 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce ve tercihen Flemence bilgisine sahip, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme ve Validasyon Mühendisi / Ar-Ge Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Malzeme ve Validasyon Mühendisi / Ar-Ge UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Uçak, Otomotiv, veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık, yaratıcı, Sonlu Elemanlar Analizi, Test ve Doğrulama konularında deneyim sahibi, Ansys Workbench veya MSC Patran/Nastran programlarından birini iyi derecede kullanabilen, İyi derecede Catia V5 kullanabilen, İleri seviyede İngilizce ve tercihen 2. Yabancı dil olarak Almanca bilen, İlgili alanlarda Yüksek Lisans veya Doktora yapmış veya yapmaya istekli, İstanbul Anadolu yakasında  ikamet edebilecek.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Yedek Parça Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Yedek Parça Satış UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN OTOMOTİV A.Ş 'nın SAMANDIRA şubesinde görevlendirilmek üzere, yurtdışı yedek parça satışından sorumlu olacak YURTDIŞI  YEDEK PARÇA SATIŞ UZMANI aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve satış alanında 3 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS ofis programlarına hakim, özellikle ileri seviyede excel bilgisine hakim, Tercihen SAP tecrübesi olan, İş takibi kuvvetli, olumlu iş ilişkileri oluşturma yetkinliğine sahip, Anadolu yakasında ikamet eden Seyahat engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) TLS LOJİSTİK A.Ş
Yönetici AsistanıTLS LOJİSTİK A.Ş
Üniversite Mezunu,İngilizce bilgisi olan, Organizasyon, planlama ve iş takibi becerileri kuvvetli,Min. 2 yıl Yönetici Asistanlığı tecrübesi olan,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Ataşehir'deki Genel Merkezimizde görevlendirilecek,Bayan "Yönetici Asistanı" arayışımız mevcuttur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Satış / Bayi Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtdışı Satış / Bayi Yönetimi UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe ve bayi yönetimi konusunda minimum 3 yıl tecrübeli, İyi seviyede Almanca ve tercihen İngilizce bilgisine sahip, Tercihen SAP SD modül kullanma tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hidrolik Sistemler / AR-GE Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hidrolik Sistemler / AR-GE UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Otomotiv, Makina veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlgili alanlarda Yüksek Lisans yapmış ve Doktora yapmaya istekli, Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce ve tercihen 2. yabancı dil olarak Almanca bilen, Catia V5 kullanabilen, Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Yönetimi UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanım tecrübesi olan, İleri seviyede İngilizce ve 2. dil olarak Almanca ya da Rusça bilgisine sahip, B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan, İletişim becerileri gelişmiş, Analiz etme,karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarnı etkin şekilde yönetebilen, Müşteri ihtiyaçlarını,yapılan her işin temel odağı halini getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı, Gerekli olduğu takdirde yurtdışında ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Şasi / AR-GE Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Şasi / AR-GE Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlgili alanlarda Yüksek Lisans yapmış ve Doktora yapmaya istekli, Otomotiv sektöründe en az 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce ve tercihen 2. yabancı dil olarak Almanca bilen, Catia V5 kullanabilen, Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş, Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı