Tırsan Şirketler Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


TIRSAN ŞİRKETLER GRUBU
 

TIRSAN TREYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
 

Türkiye treyler sektöründe 38 yıldır kesintisiz pazar liderliğini sürdüren Tırsan Treyler Sanayi ve Tic. A.Ş, üretim gücü bakımından Türkiye’nin öncüsü olmanın yanı sıra, Avrupa’da en geniş ürün gamına sahip üreticidir.
 

İstanbul Sanayi Odası’nın, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde 159’uncu sırada yer alan Tırsan, üç ülkede üretim tesisine sahiptir. Şirketin ana üretim kampüsü olan Tırsan Adapazarı fabrikası Türkiye'nin en büyük treyler fabrikasıdır. Şirketin Almanya’nın Goch kentinde ve Rusya’nın Tula oblastında üretim tesisleri bulunmaktadır. Üretim gücü bakımından Tırsan, Avrupa’nın üçüncü treyler üreticisidir.
 

Tırsan’ın ürün yelpazesi içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.
 

Türkiye’nin ilk ve tek treyler Ar-Ge merkezini kuran Tırsan,  Türk Patent Enstitüsü sıralamasında 2015 yılının ilk yarısında 24 sıra birden yükselerek 5. sıraya yükselmiştir. Tırsan Ar-Ge merkezi; İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Otomotiv Sanayicileri Derneği (OSD), RWTH Aachen Teknik Üniversitesi, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (TÜBİTAK MAM), Leibniz Enstitüsü gibi üniversite ve enstitülerle, Knorr Bremse, BPW, SAF gibi tedarikçilerle ortak araç ve sistem geliştirme projelerini yürütmektedir.
 

Ürettiği ürünler 50’den fazla ülkede kullanılan Tırsan, Türkiye’nin en büyük treyler ihracatçısıdır. Tırsan’ın devralımları arasında Almanya’nın önde gelen ticari araç üreticilerinden Kässbohrer’in treyler bölümü, Hollanda’nın hava kargo taşımacılığı konusundaki uzman ismi Talson ve Alman tanker üreticisi Hendricks Behälterbau bulunmaktadır.
 

2015 yılında müşterilerine ayrıcalıklı finansman çözümleri sunmak üzere Tırsan Finans’ı kuran Tırsan, FiloTır hizmetiyle de uygun şartlarla treyler ve çekici kiralama hizmeti sunmaktadır.
 

Elde ettiği başarılar doğrultusunda Tırsan’ın hedefi; karayolu taşımacılık sektöründe müşterilerinin rekabet gücünü, uluslararası deneyimlerinin sonucunda oluşturduğu zengin ürün çeşitliliği, uzman kadrosu, güçlü Ar-Ge ve yalın üretim altyapısı ile artırarak, tüm müşteri ve paydaşlarının her daim yanında olmaktır.
 

www.tirsan.com.tr
 
 
 

TIRSAN FİNANSMAN A.Ş.
 

1977 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne Türkiye treyler sektörünün aralıksız lideri olan Tırsan Treyler A.Ş. müşterilerine ayrıcalıklı finansal çözümler sunmak ve müşterilerinin rekabet gücünü arttırmak amacıyla Tırsan Finansman A.Ş. unvanı ile bir finansman şirketi kurmuştur.


Tırsan Finansman A.Ş.’nin kuruluş amacı; Müşterilere finansman sağlayarak maliyetlerini düşürmek, sektörleri ile ilgili yenilikçi, rekabetçi oranlara sahip, uygun ödeme planları ile hızlı ve güvenilir finansman olanakları sunmaktır.


Tırsan Finans müşterilerine, bünyesinde bulunan uzman kadrosu, hızlı ve güvenilir finansman olanakları ile ürün satın alımı esnasında kendi ihtiyaçları, koşulları, sektörün güncel öncelikleri doğrultusunda ve ürünlerin en uygun operasyon maliyetlerini sunacak şekilde hizmet vermektedir.


www.tirsanfinans.com.tr
 
DAF-TIRSAN Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.


Türkiye Ağır Ticari Araç Sektöründe, sahip olduğu geniş ürün gamı ve satış sonrası servis hizmetleri ile Türkiye’nin 18 farklı lokasyonunda müşterilerine hizmet vermektedir.


Tırsan Treyler San. Ve Tic. A.Ş.’nin bünyesinde olan DAF-TIRSAN Otomotiv kuruluşundan bu yana, kaliteli, ekonomik araçları ve etkin bakım programını geliştirmeye yönelik strateji kapsamında bir yol izlemiştir.


Koşulsuz müşteri memnuniyetini başarı kriteri olarak benimseyen DAF- TIRSAN Otomotiv, en son teknolojik gelişmelere uygun servisleri ve uzman kadrosu ile İstanbul Samandıra - Hadımköy ve Gaziantep lokasyonlarında hızlı ve kaliteli servis hizmetlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.


www.daftirsan.com
BAUTEK TEKNİK YAPI, İNŞAAT, TAAHHÜT, DAĞITIM, HİZMET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


1996 yılında kurulan BAUTEK; TIRSAN grubunun inşaat konusunda uzmanlaşmış bir kuruluşudur.  20 yıldır TIRSAN bünyesinde bulunan BAUTEK İnşaat yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere İdari Bina, Fabrika, Depo ve Servis Binası gibi sayısız inşaat projelerini hayata geçirmiştir.


Bautek, inşaat sektöründe; altyapı projeleri (İçme suyu getirme, kanalizasyon,  içme suyu ve atık su arıtma tesisleri) ve üst yapı projeleri (Her türlü sanayi tesisleri, okullar, çok katlı binalar, villa tipi konutlar, sosyal tesisler, yüzme havuzları, aquaparklar, lojistik depoları, beş yıldızlı turizm tesisleri) olmak üzere tasarımdan, projelendirmeye ve uygulamaya kadar tüm inşaat aşamalarında gelişmiş en ileri yapı tekniklerini ve malzemelerini kullanmaktadır.


BAUTEK İnşaat yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimi ile yapmış olduğu tüm projelerini planlanan zamanda, en uygun maliyetle uluslararası kalite standartlarında   gerçekleştirerek,  elektrik ve mekanik işler dahil komple anahtar teslim olarak hizmet vermektedir.
 
 
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisTırsan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Stajyer İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
StajyerTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Tırsan ve Tırsan Grup Şirketlerinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan, Zorunlu staj sigortası okul tarafından karşılanan, MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Mali İşler ve Satış departmanlarında görevlendirilmek üzere yaz önemi stajer alımı gerçekleştirilecektir.
Stajyer        İlan Detayı
Ürün Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Yönetimi Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanım tecrübesi olan, İleri seviyede İngilizce ve tercihen 2. dil olarak Almanca bilgisine sahip, B sınıfı ehliyeti olan ve yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli olmayan, İletişim becerileri gelişmiş, Analiz etme,karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynaklarnı etkin şekilde yönetebilen,Askerlik görevini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzman / Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kurumsal İletişim Uzman / Uzman YardımcısıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Halka İlişkiler bölümü mezun, Alanında en az 1 yıl tecrübeli, İleri seviyede  İngilizce ve tercihen dil yeterliliğine sahip, Yazmayı seven, meraklı, Çalıştığı alanda kullanılan teknolojiye hakim ve bu teknolojinin yeniliklerini takip eden,Analiz etme, karar verme ve değişimlere uyum sağlama yetkinlikleri gelişmiş, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen,Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve/veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satış Destek UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe satış operasyonları konusunda tecrübeli,İyi seviyede Rusça bilen,tercihen 2.dil olarak İngilizce bilen,Adapazarı veya İzmit'te ikamet eden/edebilecek olan,Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Planlama Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Malzeme Planlama UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, tercihen Endüstri veya Makine Mühendisliği, bölümünden mezun,İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hâkim ve SAP modülleri konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Konusunda en az 2 yıl iş tecrübesi olan, Adapazarı ve/veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, problem çözme ve karar alma kabiliyeti yüksek,Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bütçe Planlama UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN OTOMOTİV A.Ş 'nın SAMANDIRA şubesinde görevlendirilmek üzere,  BÜTÇE PLANLAMA UZMANI aranmaktadır.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden tercihen İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen özellikle ileri düzeyde excel bilgisine sahip,Tercihen SAP programını kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bütçe ve Raporlama UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden tercihen İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen özellikle ileri düzeyde excel bilgisine sahip,Tercihen SAP programını kullanabilen, Tercihen minimum 2 yıl Üretim alanında faaliyet gösteren firmada çalışmış, Maliyet muhasebesi ve finansal analız konularında bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kocaeli veya Sakarya'da ikamet edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Satınalma Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kıdemli Satınalma UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Çok iyi düzeyde İngilizce ve tercihen 2. dil olarak ileri seviyede Almanca bilen,Üretim sektöründe, tercihen otomotiv sektöründe satınalma süreçlerinde en az 5 yıl tecrübeli,SAP MM, PP modüllerine ve MS Office programlarına hakim, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanını ve kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilen,Müşteriyi ve ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı haline getirebilen, verimli müşteri ilişkileri geliştirmek ve korumakta başarılı,İş hedeflerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olmak amacı ile işbirlikçi ilişkiler geliştirebilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satınalma UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN OTOMOTİV A.Ş 'nın SAMANDIRA şubesinde görevlendirilmek üzere,  yedek parça satınalmasından sorumlu olacak SATINALMA UZMANI aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe Satınalma alanında 2 yıl tecrübeli,İleri seviyede İngilizce bilen, MS ofis programlarına hakim, özellikle ileri seviyede excel bilgisine hakim,İş takibi kuvvetli, olumlu iş ilişkileri oluşturma yetkinliğine sahip,Anadolu yakasında ikamet eden Seyahat engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Laboratuvar Elemanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Laboratuvar ElemanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulunu Kimya Bölümü mezunu,MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adapazar'ında ikamet edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yedek Parça Satış Uzmanı Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yedek Parça Satış UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış konusunda ve otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, B Sınıfı ehliyet sahibi, Sakarya veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mühendislik Belgelendirme Memuru Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mühendislik Belgelendirme MemuruTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinde (Otomotiv,Makine Resim Konstrüksiyon vb. teknik bölümlerde) ön lisans eğitimini tamamlamış.Tercihen otomotiv sektöründe belgelendirme ve kalite çalışmalarında min. 1 yıl tecrübeli,Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,Tercihen Cad programlarından en az birini  iyi derecede bilen,Adapazarı veya Kocaeli'nde ikamet edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar İçin)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Test Mühendisi Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Test MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Mekatronik, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, tercihen 2. dil Almanca bilen, Konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Test ve Doğrulama konularına hakim, Hidrolik, Pnömatik ve Elektronik test sistemleri konusunda bilgili, Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Adapazarı'nda veya Kocaeli'nde ikamet edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Tahsis Uzmanı İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kredi Tahsis UzmanıTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne Türkiye treyler sektörünün öncü lideri olan Tırsan Treyler A.Ş.'nin, müşterilerine ayrıcalıklı finansal çözümler sunmak ve müşterilerinin rekabet gücünü arttırmak amacıyla kurduğu, Tırsan Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Tırsan Finansman A.Ş. için ' Kredi Tahsis Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden  mezun, İletişim becerisi yüksek ve ikna kabiliyetine sahip olan, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için), Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Yöneticisi/Yönetmeni Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üretim Yöneticisi/YönetmeniTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe ve veya Boyahane Yönetim süreçlerinde en az 5 ile 10 yıl Yönetici ünvanı ile görev almış,İyi seviyede İngilizce bilen ve tercihen 2. dil Almanca bilgisi olan,MS Office uygulamalarına hâkim, SAP kullanım bilgisine sahip,Planlama ve organize etme becerileri gelişmiş,Askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sakarya'da veya Kocaelin'de ikamet eden ve/veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Mühendisi Sakarya Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bakım MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerinin Makine, Elektrik Elektronik veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Bakım alanında 4-6 yıl arası tecrübe sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Adapazarı veya Kocaeli’nde ikamet edebilecek olan, İyi seviye ingilizce bilgisi olan, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Mühendisi İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ar-Ge MühendisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
2009 yılında Türkiye treyler sektörünün ilk ve tek Ar-Ge Merkezini kuran şirketimizde;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, alternatif düşünmeye, gelişmeye ve öğrenmeye açık, yaratıcı,Tercihen iyi derecede Catia V5 kullanabilen, İleri seviyede İngilizce ve tercihen 2. Yabancı dil olarak Almanca bilen, İlgili alanlarda Yüksek Lisans veya Doktora yapmış veya yapmaya istekli, İstanbul Anadolu yakasında  ikamet edebilen ya da edebilecek,    Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satış TemsilcisiTırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1977'den bugüne taşımacılık sektörüne dönük esnek çözümler üreten ve bulunduğu sektörde lider konumda olan TIRSAN A.Ş.'nin bayisi olarak faaliyet gösteren DAF TIRSAN OTOMOTİV A.Ş 'nın SAMANDIRA şubesinde görevlendirilmek üzere, araç satışından sorumlu olacak YURTDIŞI SATIŞ TEMSİLCİSİ aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe  satış alanında iş tecrübesine sahip, MS Office programlarına hakim, Hedef ve başarı odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip,Ağır ticari araç sektörüne ve sektörün dinamiklerine ilgi duyan, kariyerini bu alanda şekillendirmek isteyen,Yurtdışı seyehat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı