TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985
TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş

 

Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI), 1985 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. Uçak motorlarına yönelik parça imalatı, motor montaj ve test, müşteri destek hizmetleri ve Ar-Ge alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

TEI, havacılık endüstrisine yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunan, dünya çapında bir üretim ve tasarım merkezidir. Toplam Kalite anlayışını temel alan yönetim modeli ve bu doğrultudaki uygulamaları ile 1994 “TÜSİAD-KalDer Kalite Ödülü” nü kazanan TEI, faaliyet gösterdiği alanlarda birçok ödülün de sahibidir.

Bugün TEI, üstün teknolojili imalat ve hizmet kabiliyetleri, nitelikli işgücü ile dünya çapındaki motor üreticileri ile birlikte projeler üretmektedir.

TEI İnsan Kaynakları organizasyonunun amacı, şirket vizyonu doğrultusunda insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirerek; şirketin hedef ve amaçlarını gerçekleştirebilmesi için, gerekli olan işgücü alt yapısını hazırlamak, geliştirmek, çağdaş yönetim teknikleri kullanarak öğrenen ve yaratıcı bir organizasyon kurmaktır.

Başarının, insan kaynağını doğru yönetmek, yönlendirmek ve ortaya çıkan ihtiyaçlara göre geliştirmekle mümkün olduğu anlayışını benimseyen TEI, strateji ve hedeflerine ulaşmak için, diğer yönetim işlevlerinde olduğu gibi İnsan Kaynakları Yönetimi işlevlerini de bu temelde şekillendirmektedir. Geçmişten bugüne çağdaş insan kaynakları uygulamaları ve öğrenen organizasyon yapısı ile  çalışanlarına yetenek ve yeterliliklerine göre gelişme imkanları sağlamaktadır.

TEI, bugün iyi eğitilmiş, nitelikli ve deneyimli insan gücüne sahiptir. TEI çalışanları, işletmenin sahibi gibi davranarak müşteri beklentilerinin ötesine geçmek ve TEI'nin geleceğine katkıda bulunmak için sürekli olarak yeni yöntemler keşfetme çabası içindedirler.

Çalışanlarının eğitim ve gelişmelerine önem veren TEI, oluşturduğu sürekli gelişim araçlarıyla, yetenek ve becerilerin canlı tutulmasını sağlamaktadır. Stratejik ilerleme öğeleri ve vizyonu çerçevesinde insana verdiği önem, yarattığı istihdam ve yaptığı yatırımlarla geleceğine yön vermektedir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Savunma Sanayi

Firma web sitesi: www.tei.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Test ve Enstrümantasyon Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Test ve Enstrümantasyon MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Mekatronik Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,Pistonlu motorlar ve testleri konusunda bilgi sahibi olan, Tercihen motor dinamometresinde test mühendisi veya kalibrasyon mühendisi olarak 3 yıl çalışmış,Tercihen veri toplama sistemleri, post-proses programları konusunda bilgi sahibi,Tercihen test sistemleri kurulumunda görev almış, test sistemi kurulumunu baştan sona kadar tecrübe etmiş,İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen, Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uçuşa Elverişlilik ve Tasarım Güvence Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Uçuşa Elverişlilik ve Tasarım Güvence MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Uçak, Uzay, Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun olup,İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Havacılık alanında kariyer hedefleyen, Yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerini etkin kullanabilen, Uygulamalı mühendislik araçlarını ve sistemlerini kullanabilen, Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen,  Aynı anda birden fazla işi yapabilme yeteneğine sahip olan, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları politika ve prosedürlere uygun bir şekilde raporlayabilen,Analitik düşünebilen. TercihenISO9001 Kalite Yönetimi Sistemi veya AS9100 Havacılık Kalite Yönetimi Sistemi Standardı konusunda tecrübeli,Havacılık ve savunma sektöründe benzer pozisyonda tecrübeli, Gaz türbinli motor tasarımı ve konusunda deneyimli, Havacılık sektöründe, tasarım ve geliştirme projelerinde ya da Sertifikasyon faaliyetlerinde çalışmış,Hava Aracı Geliştirme ve Emniyetli Sistem Tasarımı standartları hakkında bilgi sahibi.Havacılık ürünleri sertifikasyonu konusunda tecrübeli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Konfigürasyon Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Konfigürasyon MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Endüstri, Makine, Uçak, Havacılık olmak üzere ilgili bölümlerinden en az lisans derecesine sahip,PLM (Product Lifecycle Management) araçları hakkında genel bilgi sahibi ve tercihen kullanıcı tecrübesine sahip,ANSI/EIA-649 standart uygulamaları hakkında bilgi ve deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen, Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen havacılık-savunma ve/veya otomotiv sektörlerinde konfigürasyon yönetimi süreçlerini PLM aracını işletmişTercihen SAP bilgisi olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malzeme ve Prosesler Mühendisliği Teknik Lideri Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Malzeme ve Prosesler Mühendisliği Teknik LideriTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az Kıdemli Mühendis unvanı ile görev yapan, Toplamda en az 7 yıl iş tecrübesi bulunan, Havacılık malzemeleri, test ve prosesleri konularında çalışmış, Liderlik yeteneğine sahip ve takımdaki çalışma arkadaşlarını yönlendirebilecek,Ekip çalışmasına yatkın ve ekip içi iletişimi yüksek, İç ve dış müşteriler ile güçlü iletişim kurabilecek, Etkin ve sonuç odaklı çalışıp, yoğun iş takibi gerçekleştirebilecek,Takımda kendisine bağlı çalışanlara ilham verebilecek ve motivasyonu yüksek tutabilecek,Ekip içi ve dışı sorunlara zamanında müdahale edebilecek, Çalışanlarının teknik gelişimini sağlayacağı gibi kendisini de teknik olarak geliştirecek,Analitik düşünebilen ve etkin muhakeme yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Sabit Parça Yapısal ve Ömür Analiz Teknik Lideri Eskişehir, İstanbul(Asya) TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Sabit Parça Yapısal ve Ömür Analiz Teknik LideriTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun,En az Kıdemli Mühendis unvanı ile görev yapan, Tercihen uçak motorları, gaz türbinleri veya benzer sektörlerde yapısal analiz ve ömür hesaplamaları konularında tecrübeli,Toplamda en az 7 yıl iş tecrübesi bulunan, Liderlik yeteneğine sahip ve takımdaki çalışma arkadaşlarını yönlendirebilecek,Ekip çalışmasına yatkın ve ekip içi iletişimi yüksek, İç ve dış müşteriler ile güçlü iletişim kurabilecek, Etkin ve sonuç odaklı çalışıp, yoğun iş takibi gerçekleştirebilecek,Takımda kendisine bağlı çalışanlara ilham verebilecek ve motivasyonu yüksek tutabilecek,Ekip içi ve dışı sorunlara zamanında müdahale edebilecek, Çalışanlarının teknik gelişimini sağlayacağı gibi kendisini de teknik olarak geliştirecek,Analitik düşünebilen ve etkin muhakeme yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Döner Parça Yapısal ve Ömür Analiz Teknik Lideri Eskişehir, İstanbul(Asya) TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Döner Parça Yapısal ve Ömür Analiz Teknik LideriTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun,En az Kıdemli Mühendis unvanı ile görev yapan, Tercihen uçak motorları, gaz türbinleri veya benzer sektörlerde yapısal analiz ve ömür hesaplamaları konularında tecrübeli,Toplamda en az 7 yıl iş tecrübesi bulunan, Liderlik yeteneğine sahip ve takımdaki çalışma arkadaşlarını yönlendirebilecek,Ekip çalışmasına yatkın ve ekip içi iletişimi yüksek, İç ve dış müşteriler ile güçlü iletişim kurabilecek, Etkin ve sonuç odaklı çalışıp, yoğun iş takibi gerçekleştirebilecek, Takımda kendisine bağlı çalışanlara ilham verebilecek ve motivasyonu yüksek tutabilecek,Ekip içi ve dışı sorunlara zamanında müdahale edebilecek, Çalışanlarının teknik gelişimini sağlayacağı gibi kendisini de teknik olarak geliştirecek,Analitik düşünebilen ve etkin muhakeme yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Special Processes Engineer – Repair & Overhaul Kocaeli TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Special Processes Engineer – Repair & OverhaulTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Turkiye Technology Center                                                     is looking for an                        “Special Processes Engineer – Repair & Overhaul” and offering them the opportunity to work with state-of-art technologies and applications, specializing in aircraft repair processes, in a technology base located in Gebze, Kocaeli which is being established by TEI - Tusaş Engine Industries, Inc. and General Electric Aviation, GEMTC (General Electric Marmara Technology Center)The candidates are expected to have most of the skills, competencies and experience stated below:Required Qualifications:BSc or MSc degree in Materials Engineering or related discipline. Strong engineering background. Fluent in English (both verbal & written, proven track of business conduct in a foreign language environment is a bonus).Ability to multi-task effectively in a result oriented, risk managing approach.Proven self-starter and quick learner who can work with cross-functional teams.Excellent communication & teamwork skills.  Desired Qualifications:1-3 years of experience in gas turbine repair and/or manufacturing disciplines, engineering and/or hands-on experience in special processes used in engine repair/ overhaul.Past working experience with special processes used in aerospace part manufacturing/ repair.Experienced in project management, including project identification, scoping, definition, planning, execution, and supportAbility to work remotely with diverse global teams. Anticipate customer needs and ensures that they are met.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Uzmanı Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Network UzmanıTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden  mezun, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan Konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Güvenlik yazılımları konusunda bilgi sahibi, Firewall, IPS ve Endpoint ProtectionServer sistemleri ile ilgili olarak bilgi ve deneyim sahibi, Sunucu ürünleri deneyimi tercih nedenidir,Donanım destek, projelendirme, kurulum ve bakım hizmetlerini sağlayabilecek düzeyde yetkin,Network kurallarına hâkim, iyi derecede LAN iletişim protokolleri hakkında bilgi sahibi,Altyapı ve kablolama organizasyonlarını planlayabilen, Router, Modem, Switch konfigrasyonları, işletilmesi, bakımları konusunda bilgi sahibi,Network ve Bilgi güvenliği konularında tecrübeli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite ve Sertifikasyon Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Kalite ve Sertifikasyon MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Havacılık, Uzay, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,         Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi,          Teknik resim ve doküman yorumlama becerisine sahip,          İyi derecede ingilizce bilen,          Etkin iletişim kurabilen, takım çalışmasına yatkın,          Problem çözme, veri analizi ve raporlama yeteneğine sahip,          Eskişehir’ de ikamet eden/edebilecek,          Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Mekanik Bakım TeknisyeniTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okullarının ( makine, mekatronik, vb.) ilgili bölümlerinden mezun olmak (Meslek Yüksek Okulu bitirmek tercih sebebidir)CNC tezgah/ekipman bakımında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak Hidrolik, pnömatik, makine bilgisine sahip olmak Makinalara ait teknik dökümanları okuyabilecek ve arıza tesbiti yapabilecek düzeyde bilgi/tecrübe sahibi olmak,Teknik resim okuma ve yorumlama bilgisine sahip olmak Ölçü aletlerinin (kumpas, indikatör, mastar, v.b) kullanabilmek Autocad ve Bilgisayar (SAP bakım modülü, MS Office, etc) programlarını kullanabilmekTeknolojik yeniliklere açık Sürekli öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık Dinamik çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Temel seviye İngilizce bilen ve geliştirmeye açık Hedef sonuç odaklı çalışmak Ekip çalışmasına yatkın olmak Vardiyalı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir’de ikamet eden / edebilecek B sınıfı sürücü ehliyetine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektronik Bakım Teknisyeni Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Elektronik Bakım TeknisyeniTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
·         Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden (elektronik, mekatronik, otomasyon, v.b) mezun olmak,·         Ölçme Tekniği bilgisine sahip,·         PLC bilgisine sahip,·         Otomatik Kumanda ve Otomasyon konusunda tecrübeli,·         Elektrik - Elektronik malzeme bilgisine sahip,·         Elektrik - Elektronik şema okuyabilen ve devre takibi yapabilen,·         Kart tamiri konusunda el becerisine sahip,·         CNC tezgah/ekipman bakımında en az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak·         Bilgisayar donanımı, software ve backup alma konularına hakim,·         Teknolojik yeniliklere açık·         Sürekli öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık·         Temel seviye İngilizce bilen ve geliştirmeye açık·         Hedef sonuç odaklı çalışan·         Takım çalışmasına yatkın  olmak·         Vardiyalı çalışabilecek,·         Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek·         B sınıfı sürücü ehliyetine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Emniyeti Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Sistem Emniyeti MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Uçak, Uzay, Havacılık, Endüstri, Makine, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Daha önce savunma sanayinde çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim kabiliyetleri yüksek, Havacılık Emniyeti ve savunma teknolojileri konularında ilgi sahibi, Yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Dokümantasyon/Raporlama becerisi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış/muaf veya en az 2 yıl tecil ettirmiş,  Tercihen Daha önce Savunma sanayi projelerinde Sistem Emniyeti Değerlendirmesi çalışmaları yürütmüş,SAE ARP4761, SAE ARP4754, MIL STD882E, MIL STD1629A standart veya kılavuz dokümanları hakkında bilgi sahibi,CS-E ve PART-21 hakkında bilgi sahibi, Gaz türbinli motorlar, pistonlu motorlar hakkında bilgi sahibi, Daha önce Güvenilirlik, idame edilebilirlik, test edilebilirlik faaliyetlerinde bulunmuş,Havacılık emniyeti/sertifikasyon konularında yüksek lisans yapmış/yapmakta olan,Emniyet değerlendirme yazılım araçları (Windchill, Relex, Reliasoft,vb.) hakkında kullanıcı tecrübesine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RMT Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
RMT MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri, Makine, Uçak, Uzay Havacılık bölümlerinden mezun,Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış veya farkındalığa sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim kabiliyetleri yüksek, Yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Dokümantasyon/Raporlama becerisi olan, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış/muaf veya en az 2 yıl tecil ettirmiş, Tercihen Daha önce Savunma sanayi projelerinde Güvenilirlik,  İdame edilebilirlik ve/veya Test edilebilirlik çalışmaları yürütmüş,MIL HDBK 217F, MIL HDBK 472, MIL STD 1629A, MIL STD 3034, MIL STD 2165 standart/ el kitaplarının herhangi biri/birkaçı hakkında bilgi sahip,JSSG 2007A özel mühendislikler (RMT) gereksinimleri ve rasyonelleri hakkında bilgi sahibi,Gaz türbinli motorlar, pistonlu motorlar hakkında bilgi sahibi, RMT konularında yüksek lisans yapmış/yapmakta olan, RMT yazılım araçları hakkında kullanıcı tecrübesine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Motor Montaj Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Motor Montaj MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
•             Üniversitelerin Makina, Havacılık ve Uzay veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,•             Tercihen aynı bölümlerde Yüksek Lisans derecesine sahip•             Geometrik ölçülendirme ve toleranslandırma kavramlarına hakim•             Tercihen benzer iş  alanında tecrübe sahibi•             Tercihen gaz türbinli motorlar konusunda bilgi sahibi olan,•             İyi derecede İngilizce bilen,•             Analitik düşünebilen,•             Güçlü iletişim yeteneği olan ve ekip çalışmasına yatkın,•             Birden çok görevi beraber yürütebilecek,•             Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek,•             Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aviyonik Sistem Mühendisi - (Elektrik, Elektronik) Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Aviyonik Sistem Mühendisi - (Elektrik, Elektronik)TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Kontrol, Mekatronik, Elektrik, Elektronik, bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezunSavunma ve havacılık sektöründe benzer pozisyonda asgari 2-3 yıl tecrübeli Tercihen aviyonik sistemler konularında sistem gereksinim tanımlama ve analiz, tasarım, geliştirme ve entegrasyon deneyimine sahipTercihen Pistonlu-Türbinli Motor / Elektrik Makinaları kontrol sistemleri konusunda bilgi sahibiTercihen temel haberleşme arayüzleri (RS-232/422/485, CAN-Bus, ARINC-429) hakkında deneyim ve bilgi sahibiTercihen gömülü sistemler konusunda deneyim ve bilgi sahibi Tercihen ARP4754, INCOSE, MIL-STD499 kapsamında sistem mühendisliği süreçlerine hakimTercihen DO178/DO254 süreçleri konusunda deneyim ve bilgi sahibi Tercihen MIL-STD 810, MIL-STD 461, MIL-STD 704, DO-160 çevresel/EMI-EMC uyum standartları ile ilgili deneyim ve bilgi sahibiTercihen konfigürasyon yönetimi, değişiklik yönetimi, gereksinim yönetimi araçları (SVN, DOORS gibi) hakkında deneyim ve bilgi sahibiTercihen sistem mühendisliği tasarım ve dokümantasyon süreç ve içerikleri hakkında bilgi sahibiTercihen arayüz yönetimi konusunda deneyim ve bilgi sahibi MS Office programlarını ileri düzeyde ve etkili olarak kullanabilen Güçlü iletişim yeteneği olan İyi derecede İngilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecili bulunan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Tasarım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Elektrik Elektronik Tasarım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen havacılık, savunma veya otomotiv sektöründe benzer pozisyonda 2 yıl tecrübeliTercihen pistonlu/gaz türbinli motor sensör ve eyleyicileri hakkında bilgi ve tecrübe sahibiTercihen güç elektroniği, güç sistemleri donanım tasarım hakkında bilgi ve tecrübe sahibiTercihen FPGA Tabanlı Sayısal Tasarım, Simülasyon ve Hata Ayıklama, Verilog ve/veya VHDL Donanım Tanımlama Dilleri, Sayısal Elektronik ve Mantıksal Tasarım (Logic Design) konularında bilgi ve tecrübe sahibiTercihen askeri ve/veya otomotiv kablo demeti(harness) tasarım hakkında bilgi ve tecrübe sahibiTercihen MIL STD-810,  DO-160, MIL STD-704, MIL STD-461 gibi standartların uygulandığı tasarım projelerinde elektrik - elektronik donanım tasarım mühendisi olarak görev almışİyi derecede İngilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın Güçlü iletişim yeteneği olan Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecili bulunan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Beyaz Yakalılar Genel Başvuru Eskişehir, Kocaeli TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Beyaz Yakalılar Genel BaşvuruTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI) 1985’den bu yana Türkiye’de kalıcı bir uçak sanayi oluşturma misyonuyla hareket eden ve uçak motoru ana üreticisi olma vizyonuyla faaliyetlerini yönlendiren bir kuruluştur.Bu ilana yapılan başvurular aday veritabanımıza kaydedilerek şirketimiz bünyesinde ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak ve uygun bir pozisyon olduğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.Başvurularınızı çalışmak istediğiniz bölüm ve pozisyonu belirten bir ön yazı ile yapmanızı rica ederiz.Tüm başvurular gizlilik ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI) olarak göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür eder, başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mavi Yakalılar Genel Başvuru Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Mavi Yakalılar Genel BaşvuruTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI) 1985’den bu yana Türkiye’de kalıcı bir uçak sanayi oluşturma misyonuyla hareket eden ve uçak motoru ana üreticisi olma vizyonuyla faaliyetlerini yönlendiren bir kuruluştur.Bu ilana yapılan başvurular aday veritabanımıza kaydedilerek şirketimiz bünyesinde ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak ve uygun bir pozisyon olduğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.Başvurularınızı çalışmak istediğiniz bölüm ve pozisyonu belirten bir ön yazı ile yapmanızı rica ederiz.Tüm başvurular gizlilik ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI) olarak göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür eder, başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Programlar Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Programlar MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Havacılık ve Uzay, Uçak Mühendisliği Bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu, güçlü iletişim yeteneği olan, analitik düşünebilen,Kurumu temsil yeteneği  olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Zaman Yönetimi becerisine sahip, Organizasyon ve koordinasyon becerisine sahip , Program yönetim tecrübesi olan, Gaz türbinli havacılık motorları hakkında bilgi sahibi Tercihen Almanca bilen Tercihen SAP bilgisine sahip, Tercihen Savunma sanayii projelerinde görev almış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kontrolör Tasarım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Kontrolör Tasarım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Kontrol, Mekatronik, Makine, Elektrik, Elektronik, Havacılık, Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun,Dizel, Benzinli Piston motorlarda  veya Turbosaft, Turbojet motorlardaki ve ya elektriksel güç üretim sistemlerindeki kontrol metotlarını bilen,Tercihen rotor, pervane, govarnör kaynaklı dinamikleri yorumlayabilecek, Tercihen kontrol algoritması geliştirme tecrübesi sahibi, Tercihen OpenECU, D-Space, Motohawk gibi hızlı prototipleme donanımlarını kullanma tecrübesi,Tercihen sistem dinamiklerini uyandıracak  test tasarlama, veri toplama, sistem modeli kurma konularında tecrübe sahibi,Matlab Simulink ve Stateflow gibi modelleme araçlarını kullanmasını bilen, Kontrol teorisine, frekans ve zaman tanım bölgesi tasarım kavramlarına hakim,Yeni şeyler öğrenmeye ve uygulamaya hevesli, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, İşe karşı motivasyonu yüksek, zorlayıcı teknik problemlerin altından kalkabilecek,Sorumluluk sahibi, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip, Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecili bulunan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP ABAP Geliştirme Uzmanı Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
SAP ABAP Geliştirme UzmanıTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,SAP ABAP yazılımı konusunda az  2-5 yıl tecrübesi olan, Data Migration, Entegration, SAP Script, Smart Forms, BADI, BAPI, ALE, Web Services IDOC,User-Exit, Batch Input, Enhancement, yetkilendirme  konularında bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Tercihen Veri Ambarı ve Businiess Object ortamında yönetim raporları geliştirmiş olmak,SAP Modulleri ile ilgili temel işleyiş konularında bilgi birikimine sahip olunması.Yazılım geliştirme, veri mimarisi ve modellemesi  ve test yönetim yaklaşımı konularında tecrübeli,Tercihen S/4 Hana, BW on Hana konusunda bilgi sahibi olmak Tercihen Unix ve Oracle bilgisi, İletişim yetenekleri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Başarı odaklı, problem çözümünde yaratıcı ve analitik bakış açısını kullanabilen,İyi derecede İngilizce okuma ve yazma , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yazılım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
·         Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümünden mezun,·         Problem çözme becerisine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,·         Zaman yönetiminde başarılı,·         Araştırmacı ve sorumluluk sahibi,·         Analiz ve tasarım yapabilecek,·         Ekip çalışmasına uygun, letişim becerileri yüksek,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yapısal Dayanım Mühendisi (Kıdemli/Uzman) Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yapısal Dayanım Mühendisi (Kıdemli/Uzman)TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun, İlgili sektörlerde (otomotiv, savunma ve havacılık) benzer veya ilgili pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübeli,Motor tasarımı, dayanımı, testleri ve yapısal analizleri konusunda derinlemesine bilgi sahibi,Araştırmacı, zor ve sıra dışı konularda kendini geliştirmek isteyen, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen, Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tasarım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Mekanik Tasarım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun,Tercihen havacılık, savunma veya otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl (Müh.) 4 yıl (Kıd. Müh.) 8 yıl (Uzm. Müh)  tecrübeli,Tercihen pistonlu motorlar tasarım projelerinde görev almış, Tercihen CAD tasarım hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip, Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış yada askerlik hizmeti en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı