TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985
TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş

 

Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI), 1985 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. Uçak motorlarına yönelik parça imalatı, motor montaj ve test, müşteri destek hizmetleri ve Ar-Ge alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

TEI, havacılık endüstrisine yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunan, dünya çapında bir üretim ve tasarım merkezidir. Toplam Kalite anlayışını temel alan yönetim modeli ve bu doğrultudaki uygulamaları ile 1994 “TÜSİAD-KalDer Kalite Ödülü” nü kazanan TEI, faaliyet gösterdiği alanlarda birçok ödülün de sahibidir.

Bugün TEI, üstün teknolojili imalat ve hizmet kabiliyetleri, nitelikli işgücü ile dünya çapındaki motor üreticileri ile birlikte projeler üretmektedir.

TEI İnsan Kaynakları organizasyonunun amacı, şirket vizyonu doğrultusunda insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirerek; şirketin hedef ve amaçlarını gerçekleştirebilmesi için, gerekli olan işgücü alt yapısını hazırlamak, geliştirmek, çağdaş yönetim teknikleri kullanarak öğrenen ve yaratıcı bir organizasyon kurmaktır.

Başarının, insan kaynağını doğru yönetmek, yönlendirmek ve ortaya çıkan ihtiyaçlara göre geliştirmekle mümkün olduğu anlayışını benimseyen TEI, strateji ve hedeflerine ulaşmak için, diğer yönetim işlevlerinde olduğu gibi İnsan Kaynakları Yönetimi işlevlerini de bu temelde şekillendirmektedir. Geçmişten bugüne çağdaş insan kaynakları uygulamaları ve öğrenen organizasyon yapısı ile  çalışanlarına yetenek ve yeterliliklerine göre gelişme imkanları sağlamaktadır.

TEI, bugün iyi eğitilmiş, nitelikli ve deneyimli insan gücüne sahiptir. TEI çalışanları, işletmenin sahibi gibi davranarak müşteri beklentilerinin ötesine geçmek ve TEI'nin geleceğine katkıda bulunmak için sürekli olarak yeni yöntemler keşfetme çabası içindedirler.

Çalışanlarının eğitim ve gelişmelerine önem veren TEI, oluşturduğu sürekli gelişim araçlarıyla, yetenek ve becerilerin canlı tutulmasını sağlamaktadır. Stratejik ilerleme öğeleri ve vizyonu çerçevesinde insana verdiği önem, yarattığı istihdam ve yaptığı yatırımlarla geleceğine yön vermektedir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Savunma Sanayi

Firma web sitesi: www.tei.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
NC/CNC Tezgah Teknisyeni Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
NC/CNC Tezgah TeknisyeniTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Meslek LisesininTorna/Tesviye/CNC/Makine bölümlerinden ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Resim okuma ve ölçme bilgisine sahip, CNC program bilgisine sahip, CNC tezgah kullanımı konusunda tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Test ve Enstrümantasyon Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Test ve Enstrümantasyon MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Mekatronik Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Pistonlu motorlar ve testleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen motor dinamometresinde test mühendisi veya kalibrasyon mühendisi olarak 3 yıl çalışmış, Tercihen veri toplama sistemleri, post-proses programları konusunda bilgi sahibi, Tercihen test sistemleri kurulumunda görev almış, test sistemi kurulumunu baştan sona kadar tecrübe etmiş, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen, Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malzeme ve Prosesler Teknik Lideri Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Malzeme ve Prosesler Teknik LideriTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme bölümünden en az lisans derecesi ile mezun olmak Tercihen gaz türbinleri malzeme ve prosesleri konusunda çalışma tecrübesi Toplamda 7 yıl iş tecrübesi Döküm (Casting), Dövme (Forging), Malzeme testleri hakkında bilgi sahibi. Liderlik yeteneğine sahip ve takımdaki çalışma arkadaşlarını yönlendiren Ekip çalışmasına yatkın ve iç/dış müşteriler ile güçlü iletişim yeteneği olan Sonuç odaklı çalışma alışkanlığına sahip, birden fazla iş ile ilgilenebilen Takımdaki çalışanlarına ilham veren, motivasyonu yükseltici davranışlarda bulunan ve sorunlara zamanında müdahale eden Takımına liderlik ve mentörlük yaparak aynı zamanda kendi teknik gelişimini sağlayan Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip İyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Mühendisi - (Elektrik, Elektronik) Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Sistem Mühendisi - (Elektrik, Elektronik)TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Kontrol, Mekatronik, Elektrik, Elektronik, bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun Savunma ve havacılık sektöründe benzer pozisyonda asgari 2-3 yıl tecrübeli Tercihen aviyonik sistemler konularında sistem gereksinim tanımlama ve analiz, tasarım, geliştirme ve entegrasyon deneyimine sahip Tercihen Pistonlu-Türbinli Motor / Elektrik Makinaları kontrol sistemleri konusunda bilgi sahibi Tercihen temel haberleşme arayüzleri (RS-232/422/485, CAN-Bus, ARINC-429) hakkında deneyim ve bilgi sahibi Tercihen gömülü sistemler konusunda deneyim ve bilgi sahibi Tercihen ARP4754 konusunda deneyim ve bilgi sahibi Tercihen DO178/DO254 süreçleri konusunda deneyim ve bilgi sahibi Tecihen MIL-STD 810, MIL-STD 461, MIL-STD 704, DO-160 çevresel/EMI-EMC uyum standartları ile ilgili deneyim ve bilgi sahibi Tercihen konfigürasyon yönetimi, değişiklik yönetimi, gereksinim yönetimi araçları (SVN, DOORS gibi) hakkında deneyim ve bilgi sahibi Tercihen sistem mühendisliği tasarım ve dokümantasyon süreç ve içerikleri hakkında bilgi sahibi Tercihen arayüz yönetimi konusunda deneyim ve bilgi sahibi MS Office programlarını ileri düzeyde ve etkili olarak kullanabilen Güçlü iletişim yeteneği olan İyi derecede İngilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek Tercihan erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecili bulunan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Sistem MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun, Sistem mühendisliği, teknik yönetim, doğrulama-geçerleme ve kalifikasyon konularına hakim, Savunma, havacılık veya otomotiv sanayiinde benzer görevlerinde bulunmuş, en az 3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen, Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mavi Yakalılar Genel Başvuru Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Mavi Yakalılar Genel BaşvuruTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI) 1985’den bu yana Türkiye’de kalıcı bir uçak sanayi oluşturma misyonuyla hareket eden ve uçak motoru ana üreticisi olma vizyonuyla faaliyetlerini yönlendiren bir kuruluştur.Bu ilana yapılan başvurular aday veritabanımıza kaydedilerek şirketimiz bünyesinde ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak ve uygun bir pozisyon olduğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.Başvurularınızı çalışmak istediğiniz bölüm ve pozisyonu belirten bir ön yazı ile yapmanızı rica ederiz.Tüm başvurular gizlilik ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI) olarak göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür eder, başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Beyaz Yakalılar Genel Başvuru Eskişehir, Kocaeli TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Beyaz Yakalılar Genel BaşvuruTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI) 1985’den bu yana Türkiye’de kalıcı bir uçak sanayi oluşturma misyonuyla hareket eden ve uçak motoru ana üreticisi olma vizyonuyla faaliyetlerini yönlendiren bir kuruluştur.Bu ilana yapılan başvurular aday veritabanımıza kaydedilerek şirketimiz bünyesinde ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak ve uygun bir pozisyon olduğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.Başvurularınızı çalışmak istediğiniz bölüm ve pozisyonu belirten bir ön yazı ile yapmanızı rica ederiz.Tüm başvurular gizlilik ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI) olarak göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür eder, başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pistonlu Motorlar Mekanik Tasarım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Pistonlu Motorlar Mekanik Tasarım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun, Tercihen havacılık, savunma veya otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen pistonlu motorlar tasarım projelerinde görev almış, Tercihen CAD tasarım hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip, Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış yada askerlik hizmeti en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Entegrasyon Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Mekanik Entegrasyon MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Havacılık ve Uzay veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen aynı bölümlerin mühendislik mekaniği dallarında Yüksek Lisans veya Doktora derecesine sahip, En az 3 yıl mekanik tasarım, yapısal veya dinamik analiz tecrübesi olan, Statik, Mukavemet ve Dinamik Mühendislik teorilerine hakim, En az bir CAD/CAE programını iyi derecede bilen, Analitik düşünebilen, Tercihen gaz türbinli motorlar konusunda bilgi sahibi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Güçlü iletişim yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Gömülü Yazılım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Kıdemli Gömülü Yazılım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun, Yazılım geliştirme, test süreçleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi C ve C++ programlama dillerinde en az 3 yıl tecrübesi olan Mikrodenetleyiciler için sürücü yazılımı geliştirme tecrübesi olan Takım çalışmasına uygun ve iletişim yeteneği yüksek İyi derecede İngilizce bilen Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilliTercih Nedeni olabilecek ek nitelikler  Savunma ve Havacılık Sanayisinde benzer pozisyonda asgari 3 yıl tecrübeli olmak Siyah kutu (BlackBox) ve beyaz kutu (WhiteBox) yazılım test yöntemleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak RTCA/DO-178B/C süreçleri konusunda bilgi ve tecrübeye sahip olmak Gömülü yazılımlar, Kart Destek Paketi (BSP) ve sürücü yazılımlar konusunda bilgi ve tecrübeye sahip olmak Yazılım yaşam döngüsü süreçleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak (Waterfall, V model, v.b.) Konfigürasyon yönetimi, değişiklik yönetimi, gereksinim yönetimi araçları (SVN, JIRA, DOORS gibi) hakkında tecrübeye sahip olmak Temel haberleşme arayüzleri (RS-232/422/485, CAN-Bus) hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak, VectorCAST, Polyspace test araçları ile bilgi ve tecrübe sahibi olmak Freescale veya her bir mikrodenetleyici üzerinde kod geliştirme bilgi ve tecrübesine sahip olmak Matlab-Simulink Embedded Coder ile otokod geliştirme hakkında bilgi ve tecrübeye sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapısal Analiz ve Ömür Hesapları Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yapısal Analiz ve Ömür Hesapları MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun Tercihen pistonlu motorlar yapısal analiz ve ömür hesapları projelerinde görev almış Tercihen havacılık, savunma veya otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli Yapısal ve ömür analizi, multi-body dynamics ve/veya titreşim konularında geçmiş tecrübeye sahip İyi derecede İngilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın ve güçlü iletişim yeteneği olan Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yapısal ve Ömür Analiz Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yapısal ve Ömür Analiz MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin  Makina, Uçak, Uzay ve Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tasarım ve mühendislik mekaniği konusunda bilgili, Mukavemet konusunda teorik bilgi birikimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Havacılık alanında kariyer hedefleyen, Yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerini etkin kullanabilen, Uygulamalı mühendislik araçlarını ve sistemlerini kullanabilen, Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen, Aynı anda birden fazla işi yapabilme yeteneğine sahip olan, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları politika ve prosedürlere uygun bir şekilde raporlayabilen, Analitik düşünebilen.Tercihen Yüksek lisans ve/veya doktora derecesinde,  Makina, Uçak, Uzay ve Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun, Havacılık, savunma veya otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Gaz türbinli motor tasarımı ve analizleri gibi konularda deneyimli, Problem çözme teknik ve yaklaşımlarını öğrenebilme için etkin kişilik özelliğine sahip, Gaz türbini tasarımı, ileri mekanik tasarım, elastisite teorisi, modal analiz ve ileri mekanik titreşim, sonlu elemanlar analizler konularında eğitim/ders almış, Yorulma ve çatlak ilerleme analizleri konusunda tecrübeli ve bu konuda ilgili bir yazılım kullanmış, Sonlu elemanlar analizleri konusunda script/makro yazım tecrübesine sahip, Yapısal ve mekanik titreşimler konusunda test tecrübesi olan, Ansys ve benzeri ticari sonlu elemanlar programlarının kullanımında tecrübeli, CAD programları (Unigraphics ya da diğer CAD programları) konusunda bilgi sahibi, Geometrik tolerans verme ve tolerans yaklaşımları konusunda bilgili, Üretim ve kontrol prosesleri (torna, freze, kaynak, lehim vb.) konusunda ön bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sourcing Engineer Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Sourcing EngineerTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
University degree in Industrial,  Mechanical and Metallurgical Engineering departments, Minimum 2 years of professional experience in foreign trade and logistics, Very good command of written and spoken English(min upper intermediate level English), Extensive knowledge on SAP knowledge on SD and MM are preferable, Very good command of MS Office(especially excel advanced level), Good knowledge about overseas freight, customs, forwarding agents, heavy goods transportation, insurance, incoterms and international sourcing rules, Import and Export Regulations, Knowledge in international agreements, payment and delivery terms of foreign commerce, Have analytical thinking competency, ability to closely follow up topics against deadlines, Comfortable with 'multi-tasking' and essential to be an organized person Excellent problem solving skills,  Able to work in a multinational environment with employees from different cultures, Stress-tolerance & ability to work under time pressure, Good communication and teamwork skills, No travel restrictions (national & international), Completed military service for male candidates, Residing in Eskisehir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Programlar Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Programlar MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Havacılık ve Uzay, Uçak Mühendisliği Bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu, güçlü iletişim yeteneği olan, analitik düşünebilen, Kurumu temsil yeteneği  olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Zaman Yönetimi becerisine sahip, Organizasyon ve koordinasyon becerisine sahip , Program yönetim tecrübesi olan, Gaz türbinli havacılık motorları hakkında bilgi sahibi Tercihen Almanca bilen Tercihen SAP bilgisine sahip, Tercihen Savunma sanayii projelerinde görev almış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme ve Prosesler Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Malzeme ve Prosesler MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme bölümünden mezun ya da Makine, Uçak ve Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun olup Malzeme bölümünde yüksek lisans/ yandal/ çift anadal yapmış, Tahribatsız Muayene (NDT:Non-destructive Testing), Özel imalat prosesleri (EDM, ECM, Lazer, v.b.) konularında tecrübe sahibi, Malzeme,proses,üretim yöntemleri,mekanik ve fiziksel testlede  tecrübeli. İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Havacılık alanında kariyer hedefleyen, Yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerini etkin kullanabilen, Uygulamalı mühendislik araçlarını ve sistemlerini kullanabilen, Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen,  Aynı anda birden fazla işi yapabilme yeteneğine sahip olan, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları politika ve prosedürlere uygun bir şekilde raporlayabilen, Analitik düşünebilen.Tercihen Havacılık, savunma veya otomotiv sektöründe benzer pozisyonda tecrübeli, Gaz türbinli motor tasarımı ve analizleri gibi konularda deneyimli, Havacılık sektöründe ya da tasarım ve geliştirme projelerinde çalışmış, Döküm (Casting), Dövme (Forging), Malzeme testleri hakkında bilgi sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı İş Geliştirme Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yurtdışı İş Geliştirme MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Tercihen  mühendislik bölümlerinden  mezun,  İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İmalat Kalite  ve  Yurtdışı Ticaret Mevzuat bilgisi  olan, Müşteri İlişkileri Sistemine aşina olan, Takip ve kontrol becerisi olan, Sunum ve raporlama yapabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, güçlü iletişim yeteneği olan, analitik düşünebilen, Hedef bazlı çalışabilecek, Yaratıcı düşünebilen, Zaman Yönetimi becerisine sahip, Yeniliklere uyum yeteneği olan, Proaktif düşünebilen, Organizasyon ve koordinasyon becerisine sahip , Mesleki konularda kendini geliştirme arzu ve yetisi olan, Sistematik çalışma disiplinine sahip, Genel havacılık sektörüne ilgi duyan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Thermal Engineer Kocaeli TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Thermal EngineerTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
TTC - Turkey Technology Center is looking for  "Thermal Engineer" and offering them the opportunity to work with state-of-art technologies and applications in a technology base located in Gebze, Kocaeli which is being established by TEI - Tusas Engine Industries, Inc. and General Electric Aviation, GEMTC (General Electric Marmara Technology Center)  The candidates are expected to have most of the skills, competencies and experience stated below:  Master's in Mechanical or Aerospace Engineering and relevant experience with heat transfer, and thermal modeling and analysis. Graduate course in Convection, Conduction and Radiation Heat Transfer. 0-2 years experience with heat transfer and thermal fluids. Proven academic achievement. Excellent communication skills, Fluency in English (speaking, reading, writing). High level of computer proficiency. Experience in calculating flows and temperatures in support of product design and analysis. Experience with analytical software such as Patran, CFX, ANSYS, Matlab, etc. Experience with 1-D flow network code. Strong technical aptitude, including applicable engineering tools and systems. Demonstrated hands-on problem solving skills. Proven leadership experience. Customer and quality focus. No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yapısal Analiz ve Ömür Hesaplamaları Takım Lideri Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yapısal Analiz ve Ömür Hesaplamaları Takım LideriTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun Tercihen uçak motorları veya benzer sektörlerde yapısal analiz ve ömür hesaplamaları konularında tecrübeli Tercihen gaz türbinleri olmak üzere minimum 5 sene yapısal analiz tecrübesi Liderlik yeteneğine sahip ve takımdaki çalışma arkadaşlarını yönlendiren Ekip çalışmasına yatkın ve iç/dış müşteriler ile güçlü iletişim yeteneği olan Sonuç odaklı çalışma alışkanlığına sahip, birden fazla iş ile ilgilenebilen Takımdaki çalışanlarına ilham veren, motivasyonu yükseltici davranışlarda bulunan ve sorunlara zamanında müdahale eden Takımına liderlik ve mentörlük yaparak aynı zamanda kendi teknik gelişimini sağlayan Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip İyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Mekanik Bakım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun olmak (ilgili ana bilim dalında yüksek lisans derecesine sahip olmak tercih sebebidir) En az 3 yıl CNC tezgah bakım konuları üzerine tecrübe sahibi olmak, Fanuc, Siemens, etc kontrollerinde tecrübe sahibi olmak, CNC makinaların/ekipmanların her türlü geometrik, mekanik ve kinematik ölçümlerini yapacak bilgi ve tecrübeye sahip olmak Makinalara ait teknik dökümanları okuyabilecek ve arıza tesbiti yapabilecek düzeyde bilgi/tecrübe sahibi olmak, Teknik resim okuma ve yorumlama bilgisine sahip olmak Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak Ekip çalışmasına yatkın Analitik ve sonuç odaklı İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, sorumluluk sahibi olmak Dinamik çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak (okuma-yazma-konuşma) Autocad gibi çizim programlarını çok iyi kullanabilmek Bilgisayar uygulamalarına (SAP Bakım modülü, MS office uygulamaları, Windows uygulamaları) hakim olmak, Eskişehir'de ikamet eden / edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak B sınıfı sürücü ehliyetine sahip 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzmanı Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Finans UzmanıTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
·         Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,·         Genel  ve Maliyet Muhasebesi konusunda en az 5 yıl deneyimli·         Office Programlarını iyi derecede bilen,·         SAP bilgisine sahip,·         İlgili kanun, mevzuat ve yönetmelikler hakkında bilgi sahibi ve değişiklikleri takip eden,·         İngilizce bilen, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Design Engineer(Pressurization&Ventilation System) Kocaeli TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Design Engineer(Pressurization&Ventilation System)TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
TurkiyeTechnology Center is looking for an“Design Engineers – Pressurization & Ventilation System ”and offering them the opportunity to work with state-of-art technologies and applications, specializing in aircraft and industrial engine repair processes, in a technology base located in Gebze, Kocaeli which is being established by TEI - Tusaş Engine Industries, Inc. and General Electric Aviation, GE MTC (General Electric Marmara Technology Center)The candidates are expected to have most of the skills, competencies and experience stated below:Required Bachelor's Degree in Mechanical or Aerospace Engineering, Solid Background in Fluid Mechanics, Thermodynamics, Heat Transfer, Lubrication, Experimental experience in fluid mechanics problems, Excellent command of written and spoken English, Proven self-starter and independent worker who can work with and/or lead cross-functional teams, Strong interpersonal skills that enable a learning approach to problem resolution, Ability to perform multi-task assignments effectively, No military obligation for male candidatesDesired Master degree in Mechanical or Aerospace Engineering, Experience in flow system design tools such as ANSYS, Fluent, Flowmaster or other similar commercial software,  Preferably experience in areas such as aviation, gas turbine or internal combustion engine design and analysis, Familiarity with CAD software (Unigraphics or other commercial CAD software),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kontrol ve Model Tabanlı Yazılım Geliştirme Müh Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Kontrol ve Model Tabanlı Yazılım Geliştirme MühTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Kontrol, Mekatronik, Elektrik, Elektronik, Havacılık, Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen havacılık veya savunma sektöründe benzer pozisyonda 2 yıl tecrübeli, Tercihen model tabanlı (Simulink) kontrol algoritması geliştirme tecrübesi sahibi, Tercihen DO178 / DO331 yazılım sertifikasyonu süreçleri tecrübesi Tercihen OpenECU, D-Space, Motohawk gibi hızlı prototipleme donanımlarını kullanma tecrübesi, Tercihen Matlab/Simulink üzerinden otokod geliştirme tecrübesi, Tercihen sistem tanımlama amaçlı test tasarlama, veri toplama model kurma konularında tecrübe sahibi Tercihen C programlama dilini kullanma becerisine sahip, Kontrol teorisine hakim, frekans ve zaman tanım bölgesinde kararlılık analizleri yapabilecek seviyede deneyim sahibi İyi derecede İngilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın İşe karşı motivasyonu yüksek Sorumluluk sahibi Güçlü iletişim yeteneği olan Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecili bulunan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yan Sanayi Geliştirme Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yan Sanayi Geliştirme MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makina veya İmalat Mühendisliği bölümlerinden mezunu  Talaşlı imalat ve sheet metal imalat konusunda minimum 1 yıl tecrübeli  İyi derecede ingilizce bilgisine sahip Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen  MS office programları kullanabilen  Müzakere yeteneği güclü, ikna kabiliyeti yüksek, dürüst, çalışkan  Eskişehir de ikamet eden ya da edebilecek olan Tercihen kalite kontrol, kalite sistem, kesici takım, fikstürleme konusunda tecrübeli  Tercihen tedarikçi geliştirme ve yan sanayi konusunda deneyimli  Tercihen CAD/CAM konusunda tecrubeli ve aktif kullanabilen 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Proses MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Uçak, Havacılık ve Uzay, İmalat, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, CAD bilgisine sahip, İyi düzeyde teknik döküman anlama ve yorumlama yeteneği olan, İyi derecede teknik İngilizce bilen, Tercihen Malzeme, Talaşlı İmalat veya Fabrikasyon alanında tecrübe sahibi, Tercihen CAM bilgisi olan, Tercihen kesici takımlar, kalıp tasarımı ve analizi, kaynak prosesi, CNC programlama, fikstür ve aparat tasarımı, otomasyon konularından bir ya da birkaçı hakkında bilgi sahibi,   Takım çalışmasına uyumlu, güçlü iletişim yeteneği olan, analitik düşünebilen, Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan ya da en az 2 yıl tecili bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stress Analysis Engineer Kocaeli TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Stress Analysis EngineerTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
TurkiyeTechnology Center is looking for an “Stress Analysis Engineers” and offering them the opportunity to work with state-of-art technologies and applications, specializing in aircraft and industrial engine repair processes, in a technology base located in Gebze, Kocaeli which is being established by TEI - Tusaş Engine Industries, Inc. and General Electric Aviation, GE MTC (General Electric Marmara Technology Center)The candidates are expected to have most of the skills, competencies and experience stated below:Required Qualifications: · Bachelor’s degree in Mechanical or Aerospace Engineering.· Solid background in Mechanics of Materials.· Minimum 1 years of Industry Experience, preferably in design.· Experience in Finite Element Analysis using ANSYS or other commercial FEA software.· Excellent command of written and spoken English.· Proven self-starter and independent worker who can work with and/or lead cross-functional teams.· Demonstrated ability to establish and maintain relationships with co-workers.· Ability to perform multi-task assignments effectively.· Strong interpersonal skills that enable a learning approach to problem solution.· Flexibility to work extended hours as circumstances dictate.· Demonstrated ability to reprioritize workload under short deadlines in a fast-paced dynamic environment.· Military obligation must be done for male candidates. Desired Qualifications: · MSc degree in Mechanical Engineering or Aerospace Engineering.· Attend Finite Element classes in BSc and/or MSc.· Familiarity with CAD software. (Unigraphics or other commercial CAD software)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tasarım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Mekanik Tasarım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makina ve ya Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun, Mekanik Tasarım ve Malzeme Mekaniği konularında teorik alt yapısı güçlü, Tasarım alanında en az 7 yıl tecrübeli, Aynı anda birden fazla iş yapabilme yeteneğine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları prosedür ve politikalara uygun bir şekilde raporlayabilen, Teknik ekipleri yönlendirebilen, ANSYS ya da benzer sonlu elemanlar analizi yazılımlarında tecrübe sahibi UG ya da benzer CAD yazılımlarında tecrübe sahibi Geometric Ölçülendirme ve Toleranslandırma konusunda tecrübe sahibi Tolerans analizi konusunda bilgisi olan, İmalat prosesleri ve ölçüm metotları konusunda bilgisi olan, Güçlü iletişim yeteneğine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamışTercihen Üniversitelerin Makine, Havacılık ya da Malzeme bölümlerinden Master ya da Doktora derecesi olan Gas Turbine Tasarımı projelerinde görev almış, Havacılık sektöründe tecrübe sahibi Teamcenter yada benzer PLM yazılımlarında tecrübe sahibi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uzman Sistem Mühendisi Ankara, Eskişehir... TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Uzman Sistem MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Havacılık Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerini etkin kullanabilen, Uygulamalı mühendislik araçlarını ve sistemlerini kullanabilen, Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen, Aynı anda birden fazla işi yapabilme yeteneğine sahip olan, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları politika ve prosedürlere uygun bir şekilde raporlayabilen, Analitik düşünebilen.Tercihen: Yüksek lisans ve/veya doktora derecesinde,  Makina, Havacılık, Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun.  Havacılık, savunma veya otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 8 yıl tecrübeli Sistem ve alt sistemler alanlarında iş tecrübesi Gereksinim analizi, tasarım, entegrasyon ve test süreçlerini bilen, MIL-STD-810F,  DO-160, MIL-STS-461 ve benzeri çevresel şart standartları hakkında bilgi sahibi, Sertifikasyon ve kalifikasyon süreçleri hakkında deneyim sahibi, IBM Rational DOORS kullanabilen, INCOSE SE Handbook, MIL-STD-499, EIA-632, CS-E konularında bilgi sahibi, Hava aracı ve sistemleri emniyet yönetimi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak, Emniyet kapsamında SAE-ARP-4754, SAE-ARP-4761, DO-178 ve DO-254 standartları kapsamında tecrübe sahibi olmak, Güvenilirlik, test edilebilirlik, idame edilebilirlik konularında bilgi sahibi olmak, Sistem emniyet analizleri, hata ağacı analizleri, hata türleri ve etkileri analizleri konusunda tecrübeli ve ilgili dokümantasyonu hazırlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Design Engineer Kocaeli TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Design EngineerTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
TurkiyeTechnology Center is looking for an “Design Engineers” and offering them the opportunity to work with state-of-art technologies and applications, specializing in aircraft and industrial engine repair processes, in a technology base located in Gebze, Kocaeli which is being established by TEI - Tusaş Engine Industries, Inc. and General Electric Aviation, GE MTC (General Electric Marmara Technology Center)The candidates are expected to have most of the skills, competencies and experience stated below:Required Bachelor's Degree in Mechanical or Aerospace Engineering, Solid Background in Mechanics of Materials, Excellent command of written and spoken English, Proven self-starter and independent worker who can work with and/or lead cross-functional teams, Strong interpersonal skills that enable a learning approach to problem resolution, Ability to perform multi-task assignments effectively, No military obligation for male candidatesDesired Master degree in Mechanical or Aerospace Engineering, Experience in Finite Element Analysis using ANSYS or other commercial FEA software, Preferably experience in areas such as aviation, gas turbine or internal combustion engine design and analysis, Familiarity with CAD software (Unigraphics or other commercial CAD software), Familiarity with Manufacturing and Inspection Processes (milling, turning, welding, braze etc.), Familiarity with Geometric Dimensioning & Tolerancing Concepts.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı