Ada Tıp Sağlık Hizmetleri Tic. A.Ş.

Sağlık

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 150-199

Mavi Yaka : 100-149

Web Site

istanbul@adatiphastanesi.com

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 17.30

Cumartesi: 08.30 - 14.00

Pazar: 08.00 - 07.30

Kuruluş Yılı

2017

Adres

Adres: Yenişehir Mah. Kardelen Sok. No:2 Pendik - İSTANBUL

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Lojman
  • Yemekhane
  • Giyim Yardımı
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri

HakkımızdaADATIP HASTANESİ, büyümeye devam ediyor…
 
Orhan Kocabıyık Şirketler Grubu, çok uzun yıllara dayanan ve ticaretin birçok alanındaki başarısını, sağlık sektörüne de taşımaya ve adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Perakende ve telekomünikasyon gibi alanlardaki yatırımlarının ardından, ilk sağlık yatırımını kendi memleketi olan Sakarya’da ADATIP Hastanesi’ni 2 yıl önce alarak gerçekleştiren Kocabıyık, bu alandaki yatırımını İstanbul Kurtköy’de de son teknoloji ile donatılmış mükemmel bir hastane ile devam ettiriyor.
 
Marmara Bölgesi’nin uzun yıllardan bu yana hizmet veren en köklü hastanelerinden biri olan “Özel ADATIP HASTANESİ”,  Orhan KOCABIYIK Şirketler Grubu Sağlık Yatırımları Grup Başkanı Uz. Dr. Gökhan ÖNER önderliğinde ve Grup Başkan Yardımcısı & CEO Ozan Aydınlar idaresinde, bir yandan Sakarya’daki hastane kompleksini modernize ederken, diğer bir yandan da İstanbul’da adından söz ettirecek mükemmel bir yapı ile karşımıza çıkıyor. 
 
Adatıp markasının ve sunduğu sağlık hizmetinin kalitesini, İstanbul’da 01.01.2017’de açacağı 41.000 m2 alan üzerine, 25.000 m2 kapalı alan ve 250 yataklı hastane ile taçlandıracak olmanın heyecanını ve mutluğunu yaşıyor.  Yaklaşık 30 milyon dolarlık yatırımın yapılacağı hastanede, en son teknolojik cihazlarla donatılmış teşhis merkezinin yanında, yeni doğan ve genel yoğun bakım yatak sayısıyla, bölgenin ve Türkiye’nin önemli bir açığının kapanmasına da vesile olacak.
 
Özellikle kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, tüp bebek merkezi, yoğun bakım hizmetleri, diyaliz merkezi ve tüm cerrahi branşlarda Sakarya sınırlarını aşan ve hatta İstanbul’dan da hasta kabul eden Sakarya Adatıp Hastanesi, İstanbul’daki mükemmel konsepti ile açacağı yeni hastanesi ile kaliteli sağlık hizmeti kapsama alanını Marmara Bölgesi’nin tamamına yayacak gibi görünüyor.
 
01.09.2016 itibarı ile 300 personel istihdamı için ilana çıkacak olan Adatıp İstanbul Hastanesi(Kurtköy), ülkemizin son zamanlarda geçmekte olduğu bu zorlu dönemde en çok ihtiyacımız olan birlik ve beraberliğe katkısının yanında, istihdam yaratarak da ülkesine ve milletine olan bağlılığını bir kez daha ortaya koyuyor.