ADAL A.Ş.

Mühendislik Hizmetleri, Denetim Hizmetleri, Eğitim, Çevre Danışmanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.adalgrup.com

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

2011

Adres

-

Hakkımızda

Firmamız; çevre, iş sağlığı ve güvenliği alanlarında mühendislik, danışmanlık ve eğitim hizmeti alma gereksinimi duyan tesis ve faaliyet sahiplerine kaliteli, güvenilir, hızlı ve sonuç odaklı çözüm ortağı olabilmek için, 2011 yılı Ocak ayında uzman kadrosuyla hizmet vermeye başlamıştır.

Çevre Danışmanlık, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Hizmetleri, Yönetim Sistemleri Danışmanlık Hizmetleri, Eğitim ve İlkyardım Eğitim Merkezi olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Adal A.Ş., çevre danışmanlık hizmetlerini, 26.01.2011 tarihli, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen “Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi” doğrultusunda, OSGB hizmetlerini; 28.12.2012 tarihli, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen “Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Yetki Belgesi”, İlkyardım Eğitim Merkezi hizmetlerini ise; 13.12.2013 tarih ve 044 numaralı “İlkyardım Eğitim Merkezi Uygunluk Belgesi” doğrultusunda yürütmektedir.

Adal Çevre ve OSGB bünyesinde, konularında uzman işyeri hekimleri, sağlık görevlileri, iş güvenliği ve Çevre Uzmanları ve ilkyardım eğitmenleri görev almaktadır.