Aksigorta

Sigortacılık, Elementer

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

1960

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 750-999

Web Site

aksigorta.com.tr

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri
  • Bireysel Emeklilik

Hakkımızda

1960’tan bu yana müşteri odaklı ve yenilikçi vizyonunu sürdürülebilir adımlarla ileriye taşıyan Aksigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerine, 10 bölge müdürlüğü, 700’e yakın çalışan, 2.500’e yakın bağımsız acente, 900’e yakın Akbank şubesi, 69 broker ve 3.500 anlaşmalı kurum ile hizmet vermektedir.

 Aksigorta, Sabancı Holding ve Belçikalı Ageas’ın ortaklığının ardından marka bilinirliğini ve değerini her geçen gün daha da artırmakta; sektörün ve ülke ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmayı ve büyümesini devam ettirerek pazar payını artırmayı hedeflemektedir.

Gelişen teknolojiyi ve dijitalleşmenin gücünü de sürdürülebilir büyüme hedeflerine entegre eden Aksigorta, sektördeki lider konumunu korumakta ve sağlam adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Tecrübesini, bilgisini, imkânlarını, müşterilerine doğru çözümleri sunmak, olumlu bir deneyim yaşatmak ve onların, aileleri ile birlikte geleceğe güvenle bakmalarını mümkün kılmak için kullanmaktadır. Ana hissedarları %36 oranla H.Ö. Sabancı Holding ve %36 oranla Ageas Insurance International N.V. olan Aksigorta’nın hisseleri AKGRT sembolü ile BIST Ulusal Pazarı’nda işlem görmektedir.