ALDAĞ A.Ş.

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1967

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 100-149

Web Site

https://www.aldag.com.tr/

Adres

PENDİK/İSTANBUL

Hakkımızda

ALDAĞ A.Ş. HAKKIMIZDA


1967 yılında faaliyetlerine başlayan ALDAĞ A.Ş., iklimlendirme sektöründe pek çok ilkin altına imza atmıştır. Türkiye’nin iklimlendirme sektöründeki ilk imalat yatırımı olan ALDAĞ A.Ş. üretim faaliyetlerine su soğutmalı grupların üretimi ile başlamış, daha sonra ülkemizin ilk ısı geri kazanım cihazı, ilk havuz nem alma santralı, ilk paket tipi hijyenik santralı, ilk modüler tip soğutma gruplarının imalatlarını gerçekleştirmiştir.

İstanbul merkezli olan ALDAĞ A.Ş., üretim faaliyetlerini 2018 yılının son çeyreğinde faaliyete aldığı Manisa Akhisar Organize Sanayi Bölgesinde 32.000m2 kapalı alana kurulu fabrikasında devam ettirmektedir.

ALDAĞ A.Ş. merkez ofisi İstanbul Kurtköy’de yer almakta olup; İstanbul Bölge Satış, Pazarlama, Satış Sonrası Hizmetler, IT ve Bilişim Sistemleri, Muhasebe, Finans, Satınalma, Tedarik zinciri ve ARGE departmanları İstanbul merkez ofiste yer almaktadır.

Merkez ofis dışında 5 bölge ofisinde faaliyetlerini devam ettiren ALDAĞ A.Ş.’de 100 beyaz yakalı olmak üzere toplam 225 çalışan istihdam edilmektedir.