ALTİS TURİZM TİCARET LTD ŞTİ

Değerli Madenler ve Mamülleri / Kuyumculuk, Turizm, Mağazacılık (Ticaret), Perakende

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemek Kartı
  • Prim
  • Giyim Yardımı

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1978

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Web Site

www.altisturizm.com

Adres

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Pendik, İstanbul

Hakkımızda

Kırk yılı aşkın tecrübeyle müşterilerine vermiş olduğu kaliteli hizmeti 2006 yılında Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na taşıyan şirketimiz, farklı sektörlerde faaliyet göstermektedir. On yılı aşkın süredir Sabiha Gökçen’de çeşitli alanlarda mağaza işletmeciliği yapan firmamız, 2010 yılından bu yana Altis Turizm adıyla yoluna devam etmektedir. Altis Turizm, havalimanın 6 farklı noktasında hediyelik eşya, kuyum, tekstil, çiçekçilik gibi farklı iş türlerinde hizmet vermektedir. 3500’den fazla ürün çeşitliliği, 1000’lerce marka, 100’lerce tedarikçi ile çalışan firmamız, benimsediği müşteri odaklı yaklaşım ile havaalanı müşterilerinin dinamikliğini yakından takip etmektedir.  Altis Turizm olarak; farklı iş türlerinde edindiğimiz “seyahat mağazacılığı” tecrübesini yurt içi ve yurt dışı projelerde de değerlendirmeyi hedeflemekteyiz.

 

Vizyonumuz: 

İlgi çekilerek ziyaret edilen, keyifle alışveriş için tercih edilen ve kaliteli hizmet alınabilen mağazalar yaratmak ve hem lokal hem de global düzeyde “seyahat mağazacılığı” sektörünün öncülerinden olmaktır.

Misyonumuz:

Müşterilerimize anılarının bir parçası olacak ürünler ve hizmetler sunmak; ürünlerimiz ve çalışanlarımız ile gülümsemeyle hatırlanmak ve unutulmamaktır.