Genel Bilgiler

http://www.arete.com.tr

ARETE CONSULTING

SAP’nin “Gold Partner” seviyesindeki iş ortaklarından olan ARETE, SAP’nin Türkiye’de ilk uygulanmaya başlandığı tarihten itibaren bu alanda başarılı projeler gerçekleştirmiş, deneyimli bir danışmanlık ekibi tarafından 2004 yılında kurulmuştur. SAP’nin Kanal ve Servis İş Ortakları’ndan biri olarak geniş danışman ekibi ile her büyüklük ve kapsamdaki SAP projesini uçtan uca sadece kendi kaynakları ile gerçekleştirebilecek danışmanlık ve çözüm şirketidir. Kurulduğu günden bugüne çok  farklı sektörlerde çok farklı yapı ve büyüklükteki işletmelere hizmet vermektedir. İşletmelerin ölçekleri, sektörleri ya da ihtiyaçları ne olursa olsun ARETE için her proje çok değerli ve önemlidir.

Yaratıcı, yenilikçi ve güncel teknolojinin tüm imkanlarının  kullanıldığı uygulamaları ve çözümler üreten, hizmet alanını uluslar arası ortamlarda da sunan firmamız, hazırladığı projeler ile sektöre yeni bir bakış açısı ve anlayış getirmeye devam etmektedir.  Birçok uluslar arası projede yer alan, Ortadoğu, Güney Afrika, Avustralya, Yeni Zelanda gibi dünyanın birbirinden çok farklı noktalarında projeler yürüten ARETE, 2008’de Dubai ofisi ile MENA / Orta Doğu pazarına da hızlı bir giriş yapmıştır. Önümüzdeki dönemde, bu organizasyonunu gelişen pazar koşulları doğrultusunda yaygınlaştırmak başlıca hedefleri arasında yer almaktadır.

ARETE olarak müşterilerimizin mevcut değerlerini korumayı ve işletme giderlerinin azaltılmasını, risklerinin en aza indirgenmesini sağlamak gibi yeni değerler yaratmayı amaçlıyoruz. Tecrübeli, dinamik ve proaktif danışmanlarımız, güçlü kurumsal kimliğimiz ve şeffaflığa dayalı iletişim becerimiz sayesinde gerçekleştirdiğimiz projelerimizde yüksek müşteri memnuniyeti hedefimizi yakalamaya devam ediyoruz.

Kurulduğumuz günden beri Yöneticilerimiz ve Çalışanlarımız  her türlü ilişkilerinde ve işlerinde temel değerlerimizi; müşteri odaklılık, yaratıcılık, pozitif yaklaşım, tutarlılık, esneklik, takım ruhu, dürüstlük, şeffaflık, sorumluluk ve etik anlayışı; gözeterek çalışmaktadır. Şirket hedeflerimizin birey hedeflerine ve iyileştirme faaliyetlerine indirgenerek başarının ödüllendirilmesi esas alınmaktadır. ARETE sürekli artan bir verimlilikle yönetilmesini destekleyen organizasyon yapısıyla, kişisel becerilerimizi arttıran, profesyonelliğimizi geliştiren bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Devamını Oku Gizle