Arıkanlı Holding

Holding / Şirketler Grubu

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

Arıkanlı Holding

Hakkımızda

ARIKANLI HOLDİNG

1972 yılında İbrahim Arıkan önderliğinde MEF Dershaneleri ile temelleri atılan Arıkanlı Holding, bugün farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketleri kapsayan yatırımlar zincirinin odağında yer almaktadır.

Türkiye’de yarattığı ilklerle tanınan Arıkanlı Holding, her geçen gün artan personel sayısı ile Türkiye’nin önde gelen kurumlarından biridir.
 
Arıkanlı Holding başta taşımacılık olmak üzere; eğitim, medya-yayıncılık, sanayi-inşaat ve tarım gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir. Yurtiçi Kargo, Yurtiçi Lojistik, Mef Ulusal ve Mef Uluslararası Okulları, Mef Üniversitesi, 1000 Volt Prodüksiyon, Enmersan-Günarı, Yurtiçi İnşaat ve İris Bağcılık Şarapçılık gibi kendi sektörlerinde önde gelen şirketleri bünyesinde barındıran Arıkanlı Holding uzun yıllardır ülke ekonomisine hizmet etmektedir.  
 
Üretim hacmi, hizmet kalitesi, satış gücü, ürün çeşitliliği ve toplam dağıtım alanı bakımından pek çok kategoride örnek ve önder bir kuruluş olan Arıkanlı Holding’in temel hedefi faaliyet alanlarını genişleterek istihdam sağlamaktır. 
 
Yönetim anlayışını müşteri memnuniyeti, kalite yönetimi ve toplumsal sorumluluk bilinci üzerine kuran Arıkanlı Holding, grup şirketleri arasında yaratılan sinerji ile Türkiye'nin en köklü kurumları arasındaki yerini korumaktadır.