Arma Mağazacılık Ticaret ve Sanayi Ltd Şti

Tekstil, Hazır Giyim, Mağazacılık (Tekstil), Perakende

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 450-549

Mavi Yaka : 100-149

Web Site

www.armalife.com.tr

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane
  • Prim
  • Bireysel Emeklilik

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.30

Kuruluş Yılı

2000

Adres

Mehmet Nezih Özmen Mah. Ceviz Sok. No:8 Güngören / İSTANBUL

HakkımızdaArma Mağazacılık Ticaret ve Sanayi Ltd Şti 

2000 yılında kurulan Arma Mağazacılık; yıllar içinde gösterdiği gelişimle özellikle kurulduğu bölge olan Karadeniz bölgesinde hazır giyim sektörünün lider firması haline gelmiştir.

Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; Karadeniz bölgesinin Samsun, Amasya ve Ordu illerinin çeşitli noktalarındaki birçok mağazaları, Kayseri ve İstanbul'da bulunan mağazalarıyla müşterileriyle buluşmaktadır.

Armalife bay ve bayan giyiminde güncel modayı yansıtan modelleri uygun fiyat politikasıyla müşterilerine sunmaktadır.

2012 yılının yaz aylarında hizmet ağını tüm Türkiye olarak belirleyen Arma Mağazacılık, www.armalife.com.tr adı ile online mağazasında satışa başlamıştır.

www.armalife.com.tr; en moda ürünleri, üyelerine özel fiyatlarla sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşatan özel bir alışveriş sitesidir. www.armalife.com.tr'ye üye olmak tamamen ücretsizdir. www.armalife.com.tr üzerinden satılan tüm ürünler, Armalife güvencesi ile üretilmiş ürünlerdir.

www.armalife.com.tr'de alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.

Sitemiz 128 Bit SSL güvenlik sertifikasına sahiptir ve %100 güvenilirdir, rahatça ve güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Armalife Türkiye'nin her noktasındaki müşterilerine en iyi ürünü, en hızlı şekilde sunmak adına yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir.