Armoya Yüksek Teknoloji

Yazılım, Elektrik & Elektronik, Mühendislik Hizmetleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2012

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.armoya.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Armoya geleceği yeniden tasarlıyor…

Armoya Yüksek Teknoloji, 2013 yılından beri insanlık ve doğa yararına daha akıllı, daha güvenli, daha hızlı ve daha basit bir gelecek yaratmak için “yüksek teknoloji” ürünler geliştiriyor, inovatif projeler hazırlıyor.

Elektronik, yazılım ve mekanik sistemler tasarımı ve üretimi alanında faaliyet gösteren bir mühendislik şirketi olan Armoya, geliştirdiği yüksek teknoloji ürünlerle ve özellikli projelerle günümüz teknoloji dünyasının ilerisinde yer alıyor, teknolojiyi yeniden şekillendiriyor.

Yaşamın her alanı için yüksek teknoloji ürünler tasarlayabilecek yetenek, eğitim ve bilgi birikimine sahip Armoya ekibi, geleceğin hız ve konforunu günümüz dünyasına getiriyor.

Bir AR-GE şirketi olmanın ötesinde, farklı alanlarda faaliyet gösteren sektörleri, geliştirdiği yenilikçi ürünler ve projelerle geleceğe taşımak misyonunu üstlenen Armoya, gerçekleştirdiği AR-GE yatırımları ile teknolojide inovatif gelişime katkı sağlıyor.

Kurulduğu günden beri pek çok yüksek teknoloji ürüne imza atan Armoya, son olarak geliştirdiği “Armoya Quick Compress” ile veri sıkıştırma ve transferi konusunda bugüne kadar geliştirilmiş sistemlerin çok ötesine geçti. Veri sıkıştırma programı “Armoya Quick Compress” dünyadaki rakiplerinin hız ve sıkıştırma oranlarını geçerek, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.

Merkezi İstanbul Etiler’de bulunan Armoya, çalışanlarına proje üretmek ve yeni ürünler geliştirmek konusunda yaratıcılıklarını besleyen, yeşil doğanın içinde, güvenli ve ileri teknoloji ile donatılmış, konforlu bir çalışma ortamı sunuyor.
Armoya her şeyden önce “insan” diyor ve insana yatırım yapıyor.

Eğer sende geleceği tasarlama tutkumuzu paylaşmak ve “buluşların” bir parçası olmak istersen Armoya’ya katılmandan mutluluk duyarız.

Aramıza katılın ve hayallerimizi paylaşın!