As-Mira Petrol A.Ş.

Enerji, Petrol ve Ürünleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1966

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Web Site

www.asmira.com.tr

Adres

-

Hakkımızda


As-Mira Petrol A.Ş.
 

1966 yılında kurulan As Yakıt'ın devamı olan As-mira; genç ancak deneyimli ve birikimli bir bunker şirketi (Bunkering: Deniz araçlarına yakıt ve yağ ikmali anlamına gelmektedir) olarak 2001 yılında faaliyete başlamıştır.

As-Mira; muhasebe, satış ve operasyon gibi birimleri kendi bünyesinde oluşturmuş, 45 yıllık deneyimi ve değerleriyle kısa sürede Türkiye bunker sektörünün hızlı büyüyen aktörlerinden biri olmuştur.

2001 yılında işe başlarken devraldığı 5 fiziksel liman adedini çok kısa sürede 22 ikmal noktasına (Karabiga, Çanakkale, Akçansa, Ayvalık, Dikili, Aliağa, İzmir, Çeşme, Kuşadası, Didim, Bodrum, Güllük, Marmaris, Fethiye, Göcek, Kaş, Antalya, Kemer, Alanya), çıkaran As-Mira; liman noktalarının artışıyla birlikte, kara tankeri filosunu güçlendirmiş; deniz tankeri filo işletmeciliğini de daha performanslı hale getirmiştir.

Üstün kalite standardı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan pazarlama anlayışı ile Türkiye'de bunkering hizmetlerine yeni bir soluk getiren As-Mira; kısa sürede deniz satışlarında söz sahibi olmuştur.

Kurulduktan bir yıl sonra başlattığı yatlara yakıt operasyonu sayesinde güney sahillerinde bilinirliliği artmış ve marinalardaki operasyonları çoğalmıştır. Hali hazırda yılda 2.500 adet ikmal yapmakta olan As-Mira; bodrum ve Didim de 2 adet Marin akaryakıt istasyonu işletmektedir. Ayrıca 22 limanda mobil olarak tüm akaryakıt hizmetlerini vermektedir. Bünyesinde oluşturduğu kara tankeri filosu zamanla olgunlaşmış ve hali hazırda çok genç bir filoya kavuşmuştur. Filonun 15 adet kara tankeri bulunmaktadır.