ASİS OTOMASYON VE AKARYAKIT SİSTEMLERİ A.Ş

Bilişim

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

2000

Adres

Merkez mah. Çavuşbaşı cad. No:64 Çekmeköy/İstanbul

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 75-99

Web Site

www.asis.com.tr

Hakkımızda

Asis Otomasyon, 1990 yılından bu yana akaryakıt sektörü başta olmak üzere, birçok sektöre yönelik otomasyon sistemleri, teknolojik hizmetler, donanım ve yazılım çözümleri üretmekte, ürettiği tüm ürün ve hizmetlerin, imalat, montaj ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Esnek yapısı sayesinde akaryakıt sektörünün ihtiyaçlarına cevap vermesinin yanı sıra müşterilerine kişiye veya talebe özel hizmetler de sunabilmektedir. 
 
Dijital dünyanın gerekleri olan gelişmiş teknolojileri sunabilmek adına yeni nesil AR-GE Merkezimiz 2017 yılında çalışmalarına başlamış olup,  Bilim, Sanayii ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 944. AR-GE Merkezi olarak onaylamıştır.
 
Asis AR-GE Merkezi,  2000 m² kapalı alan ve 1500 m² açık alana sahiptir. Mühendislik kapasitesi 75 kişi olup merkezimizde 40 araştırma ve geliştirme personeli görev yapmaktadır.
 
AR-GE Merkezi’nde, 8 adet Proje Geliştirme deney laboratuvarı, tam donanımlı 2 adet gelişmiş test ve 1 adet prototipleme laboratuvarı bulunmaktadır. Sahip olduğu laboratuvarlarda ürün geliştirme, test, ölçme ve 3D prototipleme çalışmaları yapılmaktadır.
 
Asis AR-GE Merkezi, “Fikirden patente, patentten çözüme” yöntemini benimseyerek bilimsel yaklaşımlarla yeni buluşlar peşinde koşarak, var olan ürün patentlerine yenilerini eklemektedir.
 
%100 yerli ve milli sermaye olan ASİS, muhtelif sektörlere ait icat ya da inovasyon nitelikli 16 ürün patentine ve 43 adet ürün marka patentine sahiptir.
 
Geleceğe birlikte koşacak araştırma ruhu ve dinamik fikirleri olan mühendisler ve bilim insanlarını ekibimizde görmek istiyoruz. Bir adım önde olmak ve fark yaratmak istiyorsan seni bekliyoruz!
 
Kısaca ASİS…
 
- Tasarımdan üretime tüm süreçlere sahip lider teknoloji şirketi.
- Cirosunun ortalama %20’sini Ar-Ge’ye ayırıyor.
- 1.800m2 alanda kurulu genel merkezi, 1.850m2 alanda kurulu Üretim&Lojistik - Merkezi ile hizmet vermektedir.
- 2.000m2 kapalı, 1.500m2 açık alanda kurulu Ar-Ge Merkezi’nde, 8 proje geliştirme deney laboratuvarı ve tam donanımlı 2 gelişmiş test ve prototipleme laboratuvarı bulunmaktadır.
- Türkiye’de 7.000’e yakın kurulu sistem bulunmakta ve 35 ülkeye ihracat yapılmaktadır.
- Bilişim 500’de, 2016 ve 2017 yıllarında en başarılı bilişim şirketleri arasındadır.
- İnovalig 2017’de, İnovasyon Döngüsü kategorisinde 8. olmuştur.
- MONTİCOLA Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesi ile dağ okullarına yardım götürmeyi amaçlayan Asis, 2018 yılında TİSK Kurumsal Sosyal Sorumluluk Yarışması’nda KOBİ Etkililik Ödülüne layık görülmüştür.
- %100 yerli sermayeli Türk şirketi.
- 200’ün üzerinde çalışanı vardır.