ASRY TEKSTIL SANAYİ

Tekstil, Hazır Giyim

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.30

Cumartesi: 08.00 - 13.00

Kuruluş Yılı

2004

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 50-74

Web Site

www.doreanse.com

Adres

-

Hakkımızda

ASRY Tekstil, 1999 yılından beri iç giyim sektöründe yer alan güçlü bir şirkettir. Ünlü Avrupa markalarına koleksiyon hazırlayıp ihraç etmekte, Doreanse tescilli markamızı çeşitli Avrupa ve tüm Balkan ülkelerinde pazarlamaktadır.

Uzman ekip yılda 2.5 milyon adet kapasiteyle, bay ve bayanda; slip, string, boxer, atlet, T-shirt, gecelik, pijama, evgiyimi, body ve jartiyer gruplarından oluşan klasikten fanteziye yüksek kalitedeki geniş ürün yelpazesini, farklı lojistik seçenekleriyle son teknolojiyi de takip ederek sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırmaktadır. 

Doreanse Türkiye’de ve Avrupa’da seçkin mağazalarda yerini almış ve belli bir kesimin dikkatini çekmiş markadır. Temsilcilerimizden ve son kullanıcılarımızdan aldığımız memnuniyet geribildirimleri bizim daha büyük işler başarmamızın temelini oluşturuyor.

Dinamiğin ve armoniğin bir çatıda toplanması ASRY Tekstil’i seçme nedenlerinin başını çekiyor. Kalite ve zengin tasarımdan doğan ASRY’yi,referanslarımızı ve ürünlerimizi inceleyerek emin bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Vizyon
Tüketici bilincini ve kültsürünü artırarak, kaliteli yaşamı insanlara yaşatabilmek, yeni tasarımları sunmak en yeni tasarımı üretmek, tasarım ve kalite merkezi olmak. 

Misyon 
Döner sermayeyi artırmak, altyapıyı geliştirmek, müşteri memnuniyeti sağlamak için uygun hammaddeyi Avrupa standartlarında ürettirmek ve sunmak, ülke kalkınmasını sağlamak için yüksek katma değerli ürünler üretmek, yerli üretimi artırmak. 

Değerler
Küreselleşmenin yaşandığı bir dünyada, küreselleşmenin en çok kullandığı etkenin; modanın birinci derecede etkin olduğu hazır giyim alanında, küresel akımlardan en az seviyede etkilenerek, kültürel çeşitliliği sağlamak adına, 

    Dürüstlük 
    Güvenirlik 
    İş Ahlakı ve Etiği 
    Gelişim en çok önem verdiğimiz değerlerimizdir.

Her sene Türkiye, Ukrayna ve Rusya’da katıldığımız fuarların yanı sıra talep doğrultusunda veya arz etmek amacıyla çeşitli ülkelerde de fuarlara katılmaktayız. Bu fuarlar sayesinde müşterilerimizle daha çok iletişim kurma imkânı bulurken geribildirimlerini dikkatli bir şekilde dinliyoruz.

Doreanse sıkıcı tasarımlardan uzak daha şık ve moda çizgileriyle, giyinmesini bilen bayların ve bayanların iç giyim tercihleridir. Günlük hayatta olabildiğince rahat ve yenilikçi tasarımlı, özel hayatta olabildiğince şık ve seksi ürünler sunmaktadır. Spor aktifleri için de koleksiyonları ile stile hitap etmeyi başarmış bir isimdir. Doreanse’nin kışkırtıcı bir yanı olduğu da gerçektir. Özel hayatlara renk katmak, insanların duygularını harekete geçirmek için seksi bayanların yanı sıra metroseksüel baylara da hitap etmektedir.