Genel Bilgiler

www.atacom.com.tr

Atacom Bilişim Sistemleri

 

1994 yılında kurulan Atacom, sunduğu teknolojik çözümleri kaliteli hizmet anlayışıyla da destekleyerek BT sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. IBM, Netapp, VMware, Microsoft, Juniper, Veeam, F5 gibi halen devam eden pek çok anlaşma çerçevesinde katma değerli çözümleri pazara sunmaktadır. Hassas Ar-Ge çalışmaları neticesinde belirlenen ürün grupları için test, demo, destek amaçlı yatırımlar yaparak çözüm kalitesini her zaman daha üst seviyelere taşımayı hedeflemiş, büyük başarılara imza atmıştır.

 

İş ilişkisi içerisinde olduğu tüm müşteri, üretici ve distribütörler ile etik değerleri ön planda tutarak faaliyet göstermektedir. Temsil ettiği markalar ile kurulan uzun yıllara dayalı güçlü ilişkiler ve proje odaklı yapılanmanın avantajları kullanılarak en uygun alım koşulları hedef kitle olan orta ve büyük ölçekli kurumlarla tek adreste buluşturulmaktadır. Satış öncesinde ve kurulum esnasında sağlanan yüksek seviyeli mühendislik hizmetlerinin yanı sıra, eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleri ile de pekiştirilerek sistemsel risk faktörü asgariye indirilmiş müşteri portföyüne anahtar teslim çözümler sunulmaktadır.

 

 

Devamını Oku Gizle


Atacom Bilişim Sistemleri İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.