Atak Dış Ticaret

Perakende

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

http://atakdisticaret.com/

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1984

Adres

-

HakkımızdaAtak Dış Ticaret

ATAK DIŞ TİCARET A.Ş. olarak 32 yılı aşkın bir süredir anne ve babaların yanındayız. Misyonumuz, her geçen gün değişen ebeveyn ihtiyaçlarına yönelik, bebeklerin güvenliği ve konforunu sağlayacak kaliteli ürünler sunmak.

Ürün portföyümüzde 5 markamız bulunmaktadır. Bu markalar; KRAFT, NUK, PEG-PEREGO, PLAYGRO, BABY MAX'tır..

İthalatını gerçekleştirdiğimiz ve distribütörü olduğumuz KRAFT, bebek ürünleri grubunda, bebek arabaları, bebek gereçleri, bebek bakım ürünleri ve yeni gelişen elektronik ürün grupları ile pazarın hem pazar payı, hem de tanınırlık açısından lider markalarından biridir.

ATAK DIŞ TİCARET A.Ş. dünyanın en kaliteli bebek emzik ve biberon üretici firmalarından biri olan Mapa GmbH, Alman firmasının sahip olduğu NUK markasının, tek Türkiye distribütörüdür. NUK ürün grubunda, emzikler, biberonlar, küçük ve büyük bebek aksesuarları bulunmaktadır. Bu ürünler hem Türkiye pazarında, hem de Avrupa ve Almanya pazarında kendi alanlarında pazar liderleridir.

BABY MAX bebek ürünleri sadece bebek arabaları ürün grupları ile KRAFT'ın arkasında pazarda yeni gelişen markalarımızdan biridir.

Firmamızın ithalatını, satış ve pazarlamasını gerçekleştirdiği ürünler bayilik sistemi ile bebek mağazalarında, ulusal ve bebek ürünü zincir mağazalarında, ve ıtriyat depoları aracılığı ile eczanelerde satılmaktadır.

ATAK ailesini büyütmeyi hedefliyoruz, bu yüzden siz genç profesyonelleri de aramızda görmeyi arzu ediyoruz...