ATALAY TEKSTİL

Hazır Giyim

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Cumartesi: 08.00 - 13.00

Kuruluş Yılı

1990

Çalışan Sayısı

-

Web Site

http://www.lilax.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Tekstil sektöründe 1989 yılında “ FARKLI ve SEÇKİN ÜRÜN” iddiasıyla giren ATALAY TEKSTİL çocuk konfeksiyonu alanında LİLAX unvanı ile markalaşmıştır. 

1998 yılında kendi tesislerini kuran ATALAY TEKSTİL seçkin kadrosunun titiz çalışmaları ile sıra dışı tasarımlar üreterek kısa sürede marka olmayıbaşarmıştır. Üretim anlayışını “Günün modasını farklı çizgilerle ürünlerine ustaca adapte etmek” tarzında belirleyen firmamız, bu tarzı ile ciddi beğeni toplamışve ürünlerinin %70’ini aracı firmalar kanalıyla ihraç ederek bu beğeni ve ilgiyi hakkıyla anlamlandırmıştır. Güzelin her türlüsü fazlasıyla hak eden sevgili çocuklar için fantezi kumaş ve özgün tasarım ile güzeli ve sevinci örtüştüren bir markadır LİLAX.

Atalay Tekstil A.S. ("Atalay Tekstil", the "Company," "we," or "our") has been in clothing manufacturing business since 1989. We positioned ourselves as "Different and Distinguished" slogan with the brand 'Lilax' in baby and children's wear products. Our business understanding is 'to masterly adapt the current trend through various styles'.

Atalay Tekstil A.S. has been exporting its products to many countries including Russia, Poland, and Greece. The company has sold over 500,000 baby and children's wear products in 2013.

Lilax is a brand that compiles authentic design and beautiful dresses for children who deserve compassion and love.