AUTO KING

Otomotiv, Tamir, Bakım, Servis ve Ekipmanları, Hizmet, Perakende

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Cumartesi: 09.00 - 16.00

Kuruluş Yılı

2001

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 150-199

Web Site

www.autoking.com.tr

Adres

Esentepe Mah. Cevizli D-100 Güney Yan Yol cad. 15/1-4 Kartal- İstanbul

Hakkımızda

AUTO KING, lider oto bakım ve onarım markasıdır. 120.000 m2 üzerinde kapalı alan ve 54 adet yüksek teknoloji ile donanmış servis merkezlerinde, 45 ilde hizmet vermektedir.

AUTO KING Mini Onarım ve Mobil Parça onarım konseptlerini entegre bir şekilde 2001 yılında dünyada ilk defa uygulayan şirkettir. 2011 yılı itibariyle orta - büyük ölçekli hasar onarımı ve mekanik bakım onarım hizmetlerini bünyesine katan AUTO KING, otomobil sahiplerine %99 memnuniyet oranıyla hizmet vermektedir.

AUTO KING servis merkezleri, son teknoloji hızlı onarım teknikleri sayesinde yüksek kalitede hizmeti avantajlı fiyatlarla verebilmektedir. AUTO KING, hasarlı bir parçayı değiştirmek yerine onarmak ve aracın orijinalliğini azami ölçüde korumak anlayışı üzerine kurulu yeni franchise iş modeli ile faturayı daima ödeyen kesim olan tüketiciye ve sigorta şirketlerine azami para ve zaman tasarrufu kazandırmayı ve bu yolla Türk Ekonomisine katkı sağlamayı amaçlamıştır. AUTO KING Servis Merkezleri ağı vasıtasıyla yenilikçi iş modellerine dayalı onarım ve yenileme hizmetlerini kendine özgü müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kurumsal iş ortaklarına ve tüketiciye hizmet vermeye devam etmektedir.