AV.KADİR KURTULUŞ

Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.30

Kuruluş Yılı

2010

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

www.kurtuluspartners.com

Adres

-

Hakkımızda


  Kurtuluş Hukuk Danışmanlık, İstanbul merkezli bir hukuk bürosudur. Büromuz yurtiçi ve yurtdışı ticaret meselelerine ve davalarına bakmakta olup, ulusal ve uluslararası; şirketlere, kurum, kuruluş, dernek, vakıf ve bireylere birçok hukuk dalında en yüksek seviyede avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

 
Hedefimiz, müvekkillerimizin faaliyet gösterdiği sektörlerde geçerli olan koşulları analiz etmek suretiyle ihtiyaçlarını karşılayacak en iyi hukuki çözümleri sunmak ve her bir müvekkil ile uzun yıllar sürecek iyi ilişkiler tesis etmektir.
 
 
Vizyonumuz
Martin Luther King ’e ait olan “Sadece söylediklerinden değil, söylemediklerinden de sorumlusun” söylemi, vizyonumuzu en doğru şekilde anlatmaktadır. Müşterilerimize söylemeyi tercih ettiğimiz şeylerin yanında söylemeyi tercih etmediğimiz şeylerin de sorumluluğumuz dahilinde olduğuna inanıyoruz. 
 
Kurtuluş Hukuk Danışmalık bünyesinde çalışan, alanında profosyonel ekibimizdeki bilgi ve birikim müvekkillerimizde bulunmayabilir. Bu sebeple müvekkillerimize karşı dürüst davranarak sadece onların duymak istediklerini değil o anki hukuki durumun doğurduğu tüm bilgileri kendileriyle paylaşmayı seçiyoruz. Bu durum kısa vadede bize bir fayda sağlamayabilir. Fakat dürüst olmanın verdiği huzur ve müvekkillerimizin güvenini kazanmak şirketimizin başarısının en büyük nedenidir.
 
Kariyer
 
Bakış açımız, açık, arkadaşça, azimli ve takım odaklıdır. 
Kurtuluş Hukuk’un rekabetçi, ilham veren ve ödüllendirici bir ortamı olduğunu göreceksiniz. Burada pozitif bir ortam içinde beceri ve deneyim kazanma fırsatı yakalayacaksınız. Ayrıca başarıya yönelik olarak kendinizi geliştirme imkanı da bulacaksınız. 
 
Tüm çalışanlarımızda aradığımız özellikler:
 
Fikir: Biz çalışanlarımızın kendi kendilerine düşünüp hareket edebilen ve işi yönetme becerisine sahip olan kendine güvenli kişiler olmalarını istiyoruz.  
İşi bitirmek: Deneyim, kabiliyet ve verilen vazifeyi yerine getirme becerisini önemsiyoruz. Bu anlamda ana fikir “ne yapacağımı bilmiyorum“ yerine “şimdi ne yapmalıyım?” olmalıdır. 
İsteklilik: Biz ilerlerken sizin de kabiliyetleriniz, deneyminiz ve sorumluluk bilinciniz açısından ilerleminizi ve bunun için hevesli olmanızı isteriz.  
Takım ruhu: Tüm çalışanlarımız kendi aralarında uyum içinde çalışmalıdırlar. Belirlenen hedefe ulaşma yolunda ekip çalışması ile ekibin elde ettiği başarıları paylaşması önemlidir.
Siz bizim elçimizsiniz: Kişisel olarak yazılı ve sözlü iletişim becerilerinizin çok iyi olması gerekmektedir. Müvekkillerimizle, partnerlerimizle, meslektaşlarımızla ve toplumun birçok kesimine ait kültüre sahip insanlarla çalışacaksınız. Bu anlamda Kurtuluş Hukuk’u temsilen iyi bir konuşmacı olmanız gerekmektedir.