Aydın Boru Endüstri A.Ş

Üretim / Endüstriyel Ürünler, Boru Sanayi, İnşaat

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Prim
  • Bireysel Emeklilik

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1974

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Mavi Yaka : 50-74

Web Site

www.aydingroup.net

Adres

-

Hakkımızda


Aydın Boru Endüstri A.Ş

AYDIN GROUP
 1974 yılında kurulan Aydın Group üç ayrı faaliyet konusunda altı farklı firması ile müşterilerine yıllara dayanan deneyimi, stok ve tedarik konusundaki titizliği, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetine verdiği önem ile kaliteli, hızlı ve geniş ürün yelpazesi sunarak dünya çapında hizmet vermektedir. 

AYDIN BORU
Şirketlerin amiral gemisi olan Aydın Boru, çelik çekme boru alanındaki faaliyetinde stok ve tedarik konusundaki hızı ile müşterileri ile uzun süreli ve sağlam iş birlikleri yakalamıştır. 

Birinci kalite boru stoklaması yapan ilk firma olma özelliğinin yanı sıra kusursuz depolama sistemi sayesinde tedarik konusunda yakaladığı hız, şirketin tüm müşterileriyle ilişkilerinin uzun süreli olmasının temel nedenlerindendir. 

Aydın Boru, stoklarının tamamının sertifikalı olması konusunda da son derece titizdir. 

Çözüm ortağı olarak müşterilerine karşı gösterdiği stok ve tedarik disiplini ile çalışma şekli tüm iş süreçlerinde aynı şekilde devam ettirilmektedir. 

SAYTEK METAL
Saytek Metal, boru bağlantı parçaları konusundaki uzmanlığı ve geniş kapsamlı stok tutabilme kapasitesi ile sektörün en saygın markaları arasında bulunmaktadır. 

Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel imalat ve ithalat da yapabilmektedir. Stoklarında 44 ana başlık altında tamamı 3.1.B sertifikalı 1400’ün üzerinde çeşit bulunduran Saytek Metal, Avrupa, Güney Kore, Malezya ve yerli stokları bünyesinde barındırmaktadır. 

Kusursuz hizmet sunmayı her zaman ön planda tutan Saytek Metal, siparişten teslimata kadar geçen sürede müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. 
 
GİACOMİNİ - UNİTES
 Aydın Group, iş kolu çeşitliliğini arttırarak, tesisat sistemleri ve yangından koruma ürünleri konusunda İtalyan marka Giacomini ve Amerikan marka Victolic firmaları ile işbirliğine girerek Giacomini-Unites firmasını kurmuştur. 

Unites Tesisat Teknolojileri olarak yapılanan ve tesisat mühendisliği alanında uzmanlaşmış bir şirket olup hidrolik sistemlere, yangın, buhar ve otomasyon sistemlerine, sektörün yerli yabancı en önemli firmalarının ürünlerini tedarik edip, geniş bir coğrafyaya dağıtan satış ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir. 

İnşaat sektörü için de, petrokimyadan nükleer enerjiye, domestik uygulamalardan tarımsal amaçlı uygulamalara kadar çok geniş bir ürün grubu ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda çevreye duyarlı, ekolojik dengeleri gözeten, enerji tasarrufu sağlayan ürünler sunar. Tamamen kalite odaklı ürün ve hizmet anlayışı ile; proje aşamasından, devreye alma aşamasına kadar, konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren UNITES, Türkiye genelinde oluşturduğu geliştirilmiş bayilik sistemi ile yıllardır sektöre yön vererek hizmet vermektedir. 
 
AYDIN GLOBAL
 Aydın Group’un en genç firması olan Aydın Global; Ağustos 2013 den başlayarak Avusturya orijinli FP PREIS firmasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür.FP PREIS Aydın Global ile Türkiye’de ürünlerini satışa sunmuştur. 

AYDIN GLOBAL Pik döküm boru ve ek parçaları alanındaki stoğu ile günümüz yaşam kalitesi ve modern teknik bina donanımlarının yüksek taleplerine tam olarak karşılık veren, yangından korunma gibi önemli güvenlik gereksinimlerini, sessizlik gibi konfor gereksinimlerini ve % 100 geri dönüşüm özelliğini doğaya saygı gereksinimlerini karşılamaktadır.