Ayışığı Otomotiv

Otomotiv

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

0

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaAyışığı Otomotiv

 

Honda Plaza Ayışığı, Altunizade'de Mayıs 1997’de faaliyete başlamıştır. Eksiksiz hizmet anlayışı ile plaza bünyesinde aynı tarihte Günışığı Sigorta Aracılık Hizmetleri şirketi de A tipi acente olarak hizmetlerine başlamıştır. A tipi acente olan Günışığı Sigorta, elementer branştaki tüm ürünlerle müşterilerine hizmet vermektedir.

Bünyemizde bulunan 100 kişi ile 28 Nisan 2007 yılında taşındığımız 7.000 m²’lik yeni plazamıza 4.000 m²’lik kapalı alan ilave ederek 11.000 m² kapalı alana ulaşılmıştır. Firmamıza geldiğinizde genç, dinamik ve profesyonel ekibimizle Otomobil Satış, Servis, Yedek Parça , Sigorta ve 2. El Otomobil Satış hizmetlerinde Honda ruhunu ve keyfini yaşarsınız. Tüm hizmetlerimizi güler yüzle ve çözüm üreten bir anlayışla alırsınız.

Honda Plaza Ayışığı günümüz bayilik sisteminin gereklerini ve profesyonel anlamda müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyeti konusunda başarılara imzasını atmıştır.

1998 yılı Honda satışlarında Türkiye satış birinciliği , 1999 yılı İstanbul satış birinciliği , 2000 yılı İstanbul satış birinciliği , 2000 yılı Servis Danışmanları yarışmasında birincilik , 2009 yılı Müşteri Memnuniyetinde İstanbul birinciliği ödülü bu başarılardan sadece bir kaçıdır.

Ayrıca plaza bünyesinde bulunan çocuk oyun alanı, çocuk TV,  konfor ve ikramı başarılı olan cafe alanımızı, kablosuz internet bağlantımız, müşteri ve misafirlerimize açık ücretsiz internet hizmeti, showroomumuzun yararlanır keyif alınan mekan haline getirmiştir.

 

 

Günışığı Sigorta

Günışığı Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD.ŞTİ 11 kişilik uzman kadrosuyla sigorta sektörünün önde gelen şirketlerinin yetkili acentesidir. Altunizade merkez ve ZeynepKamil şubesinde, 10 seneyi aşkın tecrübesi ile Elementer ve Hayat branşlarında size güvenilir ve eksiksiz hizmet sunmaktadır.