BALONEVİ SAN.ve TİC.A.Ş

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaBALONEVİ SAN.ve TİC.A.Ş

 

BALONEVİ olarak, Eylül 2001' de faaliyete geçmemize rağmen, benimsediğimiz "Müşteri Memnuniyeti" misyonumuz sayesinde oldukça kısa bir sürede sektörde lider konuma geldik.Ürün kalitemiz paralelindeki rekabetçi fiyat politikamız, zamanında teslimat ve güvenirliğimiz ile faaliyetlerimize hızla devam etmekteyiz.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacı ile  13.07.2009   tarihinden itibaren faaliyetlerimize Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi 9. Yol B8 Parsel Tuzla-İstanbul adresindeki entegre tesislerimizde devam edeceğiz.

Avrupa standartlarındaki imalat kalitemiz ile çeşitli ebat ve şekillerdeki ürünlerimizin yanı sıra dünyada yeni, Türkiye'de tek olan 4 renk serigraf baskı teknolojimize,  kısa süre önce çepeçevre baskı teknolojisini de eklemiş olmaktan gurur duyuyoruz.

ÜRETİM: 6" balondan 45" Jumbo balona, 12" kalp'ten, Punch balona kadar tüm imalatımız avrupa standartlarında doğal lateksten yapılmaktadır.Aylık 6.000.000 adetlik imalat kapasitemizin yanında, 5.000.000 adetlik de serigraf baskı kapasitesine sahibiz.Üretim faaliyetlerimizin sonraki aşamaları ise;

- Şekilli Lateks Balonlar

- Folyo Balonlar olacaktır.

BASKI: Balon üzerine en kaliteli baskı yapabilen serigraf prosesi için gerekli her türlü alt yapıya sahip olan BALONEVİ, dünyadaki 4 renk hassas ve çepeçevre serigraf baskı teknolojisine sahip nadir firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktadır.Baskılı balonda farklılık yarattığımız Çaça Balon yenilikçi olmamızın bir ürünüdür.

AKSESUAR ve YAN ÜRÜNLER: Balon dekorasyonu yapan tüm müşterilerimizin ihtiyacı olan Balon Gazı, Kup-çubuk, YENİ PATENTLİ ürünümüz Tek Parça Balon Çubuğu, Elektrikli ve Plastik balon şişirme ekipmanları, temalı ve temasız Folyo Balonlar, Özel Şekilli Lateks Balonlar, PVC Gökyüzü Balonları, Yer Balonları, Fly Tüpler, Konfeti ve Volkanlar’ı gerek kendi üretimimizle gerekse yurtdışından temin etmekteyiz.

PERAKENDE ÜRÜNLER: 2004 yılı ile birlikte, lateks balonlar ve parti ürünlerini kapsayan Walt Disney lisansını alarak, perakende ürün gamımızı daha da zenginleştirdik.Disney karakterlerinin yanına Barbie ve Spiderman’i de ithal ederek ekledik.2009 yılı başında Nickelodeon ve Cartoon Network firmalarıyla yapmış olduğumuz lisans anlaşmaları ile Sponge Bob, Dora ve BEN10 karakterlerinide ürün gamımıza ekledik.

MAĞAZACILIK: Gerek kullanım yerlerini anlatıp yaygınlaştırarak daha da bilinir hale getirebilmek gerekse tüketicilere uygulama ve kolay ulaşma imkanı sağlayabilmek için Türkiyede ilk olan mağazalarımız Kasım 2009 da hizmete girmiştir.Tüketiciler bu mağazalarda parti için ihtiyaç duyabilecekleri her türlü malzeme ve hizmeti bulabileceklerdir.

LİSANSLARIMIZ: The Walt Disney karakterlerimiz Mickey Mouse and Friends, Winnie The Pooh, Disney Princess ve The Cars ile birlikte Nikelodeon karakteri Sponge Bob ve  Dora; CartoonNetwork karakteri olan BEN10 lisanlarımız ile balon ve parti grubu ürünlerimizi üretmekte, Barbie ve Spiderman balon ve parti grubu ürünlerimizi ise ithal etmekteyiz.Çok yakında yeni lisanslarımızla lisanslı karakter çeşitliliğimizi artırmayı hedefliyoruz.