Genel Bilgiler

www.bauhaus.com.tr

BAUHAUS

 

Öncülük ruhunun başarısı

Riske girmeden gelecek şekillendirilemez. BAUHAUS en başından beri bu anlayışla çalışıyor. Bu yüzden risk alma ve öncülük ruhu en önemli değerleri arasında yer alıyor. 45 yıl önce "do-it-yourself" fikrini Almanya'ya ilk kez BAUHAUS getirdi.
O zamanlar alet ya da yapı malzemesi arayanlar bir dükkandan diğerine dolaşmak zorundaydı. BAUHAUS yeni konseptiyle tek bir çatı altında keyifli alışveriş imkânı yarattı. Bu öncü ruh nihayet tüm Avrupa'ya kendini kabul ettirdi ve aradan geçen zaman içerisinde pek çok taklitçisi de ortaya çıktı. Ancak yapı marketlerinin "orijinali" olan BAUHAUS hâlâ Avrupa'nın en iyileri arasında yer alıyor.

 

Konsept: En iyi seçim, birinci sınıf kalite, uygun fiyat.

İyi bir projenin temeli, iyi düşünülmüş bir konsepttir. BAUHAUS başarısının temelini, müşteri odaklı profesyonel ürün yelpazesi ve aradığını bulmayı kolaylaştıran ürün sergileme şekliyle attı. Avrupa'da müşterilerimiz aydınlık, sıcak atmosferli ve merkezi konumda yer alan 185'ten fazla marketimizde; atölye, ev ve bahçeleri için ihtiyaç duydukları her ürünü bulabiliyor. 15 reyonumuzda yer alan 80 binden fazla ürün ve sunduğumuz geniş kapsamlı hizmet çeşitleri bunun en açık kanıtıdır. Ürün yelpazemizin güncelliğine özellikle büyük önem veriyoruz. BAUHAUS'ta müşterilerimize sadece kendini kanıtlamış BAUHAUS markalı ürünleri ve önde gelen markaların ürünlerini değil, en son yenilikleri de sunuyoruz.

 

Felsefe: Ekip ruhuyla müşteriye daha yakın

Güçlü bir felsefe; ekip ruhuna, yaratıcılığa ve hayata geçirmek için de tutarlığa ihtiyaç duyar. Ama her şeyden önce, bunları anlayan ve uygulayabilen bir çalışanlarınız olmalıdır. Bu yüzden BAUHAUS'ta müşteriler ve çalışanlar, felsefemizin odak noktasında yer alır. Market yerinin seçiminden geniş ürün yelpazesine, fiyat-performans oranından kalite güvencesine, danışmaya ve sunduğumuz hizmetlere kadar daima ve öncelikle müşterilerimizi düşünüyoruz. Özel eğitilmiş personel ve müşteri memnuniyeti, bizi biz yapan değerlerin başında geliyor. Bunun gelecekte de böyle kalması için BAUHAUS, az sayıdaki yönetici kadrosunu yüksek vasıflı personeliyle tamamlıyor. Bütün bunlar BAUHAUS'ta alışverişi, kitle tüketiminin çok ötesinde bir alışveriş deneyimi haline getiriyor.

 

Sorumluluk

Dağıtımını yaptığı ağaç ürünlerinin yalnızca çevreyle dost olanlardan seçilmesini garanti altına almak için, BAUHAUS yıllardır belgesiz tropik ülke ağaçlarını ve yasadışı kesim alanlarından gelen ağaç ürünlerini kesinlikle bünyesinde bulundurmamayı taahhüt ediyor. Onun yerine bağlayıcı bir ilke olarak, yalnızca yasal ormancılık işletmelerinden yetiştirme ağaç ürünlerinin satışını yapıyor. BAUHAUS'un tedarikçileri de bu konuda aynı yükümlülüğü taşıyor. BAUHAUS bir girişimci olarak sorumluluklarını, müşterileri ve çalışanlarına karşı olduğu gibi doğal çevreye karşı da yerine getirmeye öteden beri hep gayret etti ve ediyor.

 

Çeşitliliğin Verdiği Keyif

Ürün yelpazesi bir kuruluşun aynası gibidir. BAUHAUS 80 binden fazla yüksek kaliteli ürün çeşidini, titizlikle ve uzun çalışmalar sonucunda belirlemiştir. Bu yüzden marketlerimizde; atölyeniz, eviniz ve bahçeniz için çok geniş ürün seçeneklerinin yanı sıra zanaatkârlar, ticari ve kurumsal müşterilerimiz için profesyonel ürünler de bulunmaktadır. Reyonlarımızda aradığınızı bulmayı kolaylaştıran sergileme şekli ve seçkin markalar ile BAUHAUS markalı ürünlerin müşteri taleplerine uygun oluşturulmuş karışım seçim yapmanıza yardımcı olmaktadır. Geniş ürün çeşitliliğimizi, üstün hizmet yelpazemiz tamamlamaktadır: Ücretsiz ahşap kesiminden montaj ya da nakliye
servisine, kiralık makine servisinden anahtar yapımı hizmetine kadar...

- Otomobil aksesuarları
- Yapı elemanları
- İnşaat malzemeleri/inşaat kimyasalları
- Banyo 
- Dekorasyon
- Hırdavat
- Elektrik tesisat
- Boya ve yapıştırıcılar
- Seramik ve parke
- Ahşap
- Aydınlatma
- Sıhhi tesisat
- Bahçe Dünyası
- Duvar kağıdı ve halılar
- El Aletleri ve makineler

 

Her şey ustası için: hızlı, güvenli, güvenilir

Geniş ürün yelpazemiz bireysel müşterilerimiz dışında zanaatkârlar, esnaf, apartman yöneticileri ve müteahhitler gibi meslek dallarına da hitap etmektedir. Ustalara yönelik ürün çeşitliliğimize cazip bir hizmet paketi eşlik etmektedir. BAUHAUS Kurumsal Müşteri Servis Standı, geniş ürün yükleme alanları, toptan ürün tedariği ve nakliye hizmetleri sunuyor. Bu seçkin ürün ve hizmet anlayışı tüm reyonlarımızda geçerlidir.

 

BAUHAUS kalite konsepti:Geleceği biçimlendirmek, güven yaratmak.  

Ancak yüksek bir kalite standardı güven yaratır. Bu yüzden ürünlerimizin seçimine çok zaman harcıyoruz. Zamana yaptığımız bu yatırım, seçkin marka çeşitliliğimize ve  BAUHAUS markalı ürünlerin yüksek kalitesine yansıyor. Bir ürün ancak yüksek kalite şartlarımıza ve fiyat beklentimize uygun düşüyorsa, ürün gamına dahil ediliyor. Bir ürün arzu edilen kalite düzeyinde temin edilemiyorsa, onu kendi standartlarımızda ürettiriyoruz. Müşterilerimiz BAUHAUS markalı ürünlerde optimum fiyat-performans oranına her zaman güveniyor.


Personel: Gayretli ve bilgili

Bir şirketin en değerli sermayesi personelidir. Ve bizler, kalifiye, iyi eğitilmiş bir ekibin ve iyi bir çalışma ortamının ne kadar önemli olduğunu biliriz. Müşteri memnuniyetinin, dolayısıyla uzun süreli büyüme ve başarının garantisi budur. Personel teşvikleri ve gelişim desteği bu yüzden şirket hedeflerimizin ön sıralarında yer alır. 12 binden fazla çalışanımız her gün gayretle ve bireysel girişkenlikle tüm Avrupa çapında, müşterilerimizin iyi hizmet almasını sağlar. Çünkü yetkin ve güvenilir hizmet anlayışı, bizim en önemli özelliğimizdir.


Ortak gelecek: Cazip, esnek ve zamanın nabzını tutan

Gelecek; esnek, açık konseptlerin ve tutarlı bir kalite yöneliminin olacaktır. BAUHAUS bunu açıkça görmüş ve başarıyla hayata geçirmiştir. Arupa çapında toplam 185'ten fazla marketiyle, ekonomik ve isabetli büyümeyi başarıyla gerçekleştirmektedir. Genişleme departmanımız, bu nedenle sürekli olarak uygun market lokasyonları arıyor. Üstelik sadece Almanya'da değil, AB'nin ilerleyen genişleme süreciyle birlikte tüm Avrupa'da. Arsalar ve sektörel gayrimenkuller olduğu kadar, işletmeleri devralma ihtimalleri de il

Devamını Oku Gizle